dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

4 582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 582 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chocimska

Krowodrza,Kraków

380 000 zł42 m² 9 047 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2, zlokalizowane na 3-piętrze w 4-piętrowym budynku przy ulicy Chocimskiej ( Krowodrza - Nowa Wieś, przecznica od ulicy Lea ) w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostatnia

Prądnik Czerwony,Kraków

374 900 zł52 m² 7 209 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania przytulne i funkcjonalne mieszkanie znajdujące się na 2 pietrze w 4 piętrowym bloku z 2001. Mieszkanie składa się z salonu ( 18,55 m2) z balkonem, sypialni (11m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Senatorska

Zwierzyniec,Kraków

495 000 zł59 m² 8 640 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Senatorskiej (salwator), usytuowane na pierwszym piętrze trzypiętrowej kamienicy. Mieszkanie po remoncie, okna wymienione na drewniane nowego typu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Centrum B

Nowa Huta,Kraków

259 000 zł47 m² 5 443 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,58 m2 zlokalizowane na osiedlu Centrum B (nowa Huta), usytuowane na pierwszym piętrze sześciopiętrowego bloku z lat 50 - tych. Blok z nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bobrzeckiej

Prądnik Biały,Kraków

375 000 zł56 m² 6 648 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przytulne,jasne i bardzo rozkładowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 56,4m2 zlokalizowane na 7 piętrze w 11-piętrowym bloku przy ul. Marii Bobrzeckiej (prądnik Biały) w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysłouchów

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

200 000 zł33 m² 5 988 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o pow. 33,4m2 położone na IV piętrze w 10-piętrowym budynku z lat 80. Jasna oddzielna umeblowana i wyposażona kuchnia, przedpokój, 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Przemysłowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

285 000 zł32 m² 8 878 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 32,1 m2 zlokalizowane na ulicy Przemysłowej (zabłocie), usytuowane na czwartym piętrze siedmiopiętrowego budynku z 2011 roku. Budynek częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Na Skarpie,Kraków

365 000 zł64 m² 5 703,13 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, mam do sprzedania mieszkanie 3-pok. w Krakowie w Nowej Hucie, os. Na Skarpie o powierzchni użytkowej 64m. Mieszkanie znajduje się na poddaszu, co czyni je ciekawym i nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przemysłowa

Kraków,małopolskie

285 000 zł32 m² 8 878,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Nowoczesne i funkcjonalne studio o powierzchni 32,1m2 położoną na 4 piętrze apartamentowca z 2011roku. Budynek częściowo ogrodzony, monitoring, ochrona, parking przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelecka

Grzegórzki,Kraków

2 000 zł75 m² 26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w zadbanej kamienicy na 1 piętrze. Całość -75 m2, oddzielna kuchnia z balkonem, dwa duże pokoje , dwie łazienki, oddzielne wc, na podłogach parkiety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mały Płaszów

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

248 000 zł38 m² 6 526,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Sprzedam ładne mieszkanie 38 m (dwa pokoje z aneksem kuchennym) na 1 piętrze z balkonem i dużą piwnicą. Widok z mieszkania na tereny zielone, a drugiej strony skwer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Krzywda

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

247 000 zł36 m² 6 861 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Przytulne, słoneczne, rozkładowe mieszkanie, 1-pokojowe, o pow. 36 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku z cegły przy ul. Krzywda (podgórze) w Krakowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Kurdwanów,Kraków

195 000 zł40 m² 4 814 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,5 m2 zlokalizowane na ulicy Witosa (kurdwanów), usytuowane na siódmym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z lat 80 - tych. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dytmara

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 600 zł47 m² 34 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 zlokalizowane na ulicy Sołtysa Dytmara (bronowice), usytuowane na szóstym piętrze w budynku Salwator Tower z 2009 roku. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostatnia

Grzegórzki,Kraków

375 000 zł51 m² 7 225 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przestronne, piękne mieszkanie dwu-pokojowe o powierzchni 51,9m usytuowane na drugim piętrze cztero-piętrowego bloku przy ul. Ostatniej (grzegórzki) w Krakowie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Włoska

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

1 600 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 zlokalizowane na ulicy Włoskiej (wola Duchacka), usytuowane na parterze czteropiętrowego budynku z 2008 roku. Teren ogrodzony. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krzywda

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

247 000 zł36 m² 6 861 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania mieszkanie 1-pokojowe w Krakowie przy ul. Krzywda. Mieszkanie własnościowe o powierzchni 36m2. Doskonała lokalizacja jest to niewielkie, spokojne osiedle, za oknem znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ogrodniki

Łagiewniki,Kraków

430 000 zł83 m² 5 180 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 83m2, usytuowane na 2 piętrze w domu wybudowanym w 1968r. Dom jest położony bardzo dobrej lokalizacji ok. 400m od skrzyżowania ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Tuchowska

Kurdwanów,Kraków

215 000 zł28 m² 7 597 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 23,5 m2 zlokalizowane na ulicy Tuchowskiej (kurdwanów), usytuowane na siódmym piętrze ośmiopiętrowego budynku z 2000 roku. Teren ogrodzony, chroniony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Daszyńskiego

Grzegórzki,Kraków

1 330 zł58 m² 22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dla studentów! Do wynajęcia słoneczne mieszkanie w centrum Krakowa. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze 4 piętrowego bloku. Zaopatrzone w nowe okna pcv, na podłogach parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

1 200 zł47 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 zlokalizowane na ulicy Obozowej (ruczaj), usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego budynku z 2001 roku. Mieszkanie umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Filipowicza

Kurdwanów,Kraków

1 100 zł53 m² 23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 zlokalizowane na ulicy Filipowicza (kurdwanów), usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego bloku z 2002 roku. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Krowodrza,Kraków

319 000 zł38 m² 8 394 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 zlokalizowane na ulicy Kazimierza Wielkiego (krowodrza), usytuowane na szóstym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z lat 70 - tych. Blok ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Do Wilgi

Łagiewniki,Kraków

1 300 zł40 m² 32 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 zlokalizowane na ulicy Do Wilgi (łagiewniki), usytuowane na piątym piętrze sześciopiętrowego budynku z 2011 roku. Mieszkanie posiada balkon. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ludwinowska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 000 zł55 m² 36 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o pow. 55,4m2 położone na II piętrze w 5- piętrowym apartamentowcu z 2008 r. Wyposażony i umeblowany aneks kuchenny, przedpokój, 2 oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ruczaj

Ruczaj,Kraków

1 300 zł46 m² 28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 46 m2 usytuowane na 2 piętrze w nowym budownictwie zlokalizowane na osiedlu Ruczaj. Mieszkanie składa się z 2 samodzielnych pokoi, oddzielnej jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żułowska

Prądnik Czerwony,Kraków

1 500 zł37 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 zlokalizowane na ulicy Żułowskiej (olsza), usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku - nowe budownictwo. Teren ogrodzony. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kluczborska

Krowodrza,Kraków

680 000 zł70 m² 9 714 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70m2 usytuowane we wspaniałej lokalizacji, na 5. piętrze w 11-piętrowym bloku przy ul. Kluczborskiej (krowodrza) w Krakowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turniejowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

225 000 zł38 m² 5 921 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36 mkw (powierzchnia w kw 28,9 mkw) położone na ostatnim piętrze w 5-piętrowym budynku przy ul. Turniejowej na krakowskim Prokocimiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kluczborska

Prądnik Biały,Kraków

680 000 zł70 m² 9 714 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m2 zlokalizowane na ulicy Kluczborskiej (krowodrza Górka), usytuowane na piątym piętrze jedenastopiętrowego budynku w inwestycji Ukryte Pragnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

1 250 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 zlokalizowane na ulicy Kobierzyńskiej (ruczaj), usytuowane na drugim piętrze dwupiętrowego budynku z 2005 roku. Budynek ogrodzony. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmieleniec

Dębniki,Kraków

1 200 zł47 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2 usytuowane na 1 piętrze w nowym budownictwie, na Osiedlu Europejskim. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego (17m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Osiedle Oświecenia

Mistrzejowice,Kraków

1 200 zł44 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 zlokalizowane na osiedlu Oświecenia (mistrzejowice), usytuowane na trzecim piętrze siedmiopiętrowego budynku z 2008 roku. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radzikowskiego

Krowodrza,Kraków

310 000 zł41 m² 7 419 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o pow. 41,78m2 położone na parterze w 6-piętrowym budynku z 2007 r. Pokój z wyposażonym i umeblowanym aneksem kuchennym, przedpokój, salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

650 000 zł98 m² 6 598,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie ( połowa domu ) o pow. 98,5 m2 znajdujące się na 1 piętrze w budynku jednopiętrowym (oddzielna wejście do domu) zlokalizowanym przy ulicy Przybyszewskiego, bronowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Osiedle Oświecenia

Mistrzejowice,Kraków

1 500 zł57 m² 28 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m2 zlokalizowane na osiedlu Oświecenia (mistrzejowice), usytuowane na ósmym dziewięciopiętrowego budynku z 2006 roku. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobierzyńska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

370 000 zł62 m² 5 910 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o pow. 62,6m2 położone na I piętrze w 4-piętrowym budynku z 1992 r. z cegły. Jasna oddzielna, umeblowana i wyposażona kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konecznego

Prądnik Biały,Kraków

2 000 zł59 m² 33,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia znakomite mieszkanie niemal w samym sercu Krakowa. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 4 piętrowego bloku. Składa się z 3 oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki i oddzielnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fiołkowa

Prądnik Czerwony,Kraków

1 900 zł69 m² 27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ładne wyremontowane mieszkanie w świetnej lokalizacji szczególnie dla osób studiujących na ue, pk, uj (autobusy 124 i 424 pod samą uczelnię) blisko ronda młyńskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kapelanka

Dębniki,Kraków

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne, komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Nowe budownictwo. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 7 piętrowym bloku. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Szuwarowa

Ruczaj,Kraków

1 500 zł49 m² 30,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 zlokalizowane na ulicy Szuwarowej (ruczaj), usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku z 2002 roku. Mieszkanie dwupoziomowe, umeblowane.