dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

4 582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 582 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Węgierska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

230 000 zł40 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne i ciekawe mieszkanie sercu Krakowskiego Podgórza, przy Rynku Podgórskim, o powierzchni 40 m2, usytuowane na 1 piętrze 3 piętrowej kamienicy zbudowanej w tradycyjnej technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Soroki

Swoszowice,Kraków

446 000 zł91 m² 4 901 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Przestronne, jasne, dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe o pow. 76 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w 2-piętrowym bloku z cegły przy ul. Soroki (swoszowice - Kliny-Zacisze) w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Wandy

Nowa Huta,Kraków

220 000 zł46 m² 4 731 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,5 m2 zlokalizowane na osiedlu Wandy (nowa Huta), usytuowane na parterze dwupiętrowego bloku z lat 50 - tych. Kuchnia oddzielna. W łazience wanna, razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Czarnowiejska

Krowodrza,Kraków

503 000 zł70 m² 7 185 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie 4- pokojowe, zlokalizowane na 4 piętrze w 5- piętrowym bloku, o powierzchni 70 m2, przy ul. Czarnowiejskiej (krowodrza) w Krakowie. Mieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Centrum A

Nowa Huta,Kraków

280 000 zł58 m² 4 827 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 zlokalizowane na osiedlu Centrum A (nowa Huta), usytuowane na czwartym piętrze pięciopiętrowego bloku z lat 60 - tych. W mieszkaniu okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marka

Stare Miasto,Kraków

2 500 zł75 m² 33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne mieszkanie w samym centrum Krakowa. Idealne dla studentów którzy chcą rozpocząć swoją przygodę od poznania specyfiki i klimatu miasta. Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 500 zł70 m² 21 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w spokojnej okolicy z widokiem na zalew. Idealne dla rodziny z dzieckiem. W pobliżu tereny zielone, plac zabaw, ścieżki rowerowe i miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Ułanów

Prądnik Czerwony,Kraków

240 000 zł40 m² 5 991 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 zlokalizowane przy ulicy Ułanów (ugorek), usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku z 2000 roku. W budynku winda. Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cystersów

Grzegórzki,Kraków

399 000 zł53 m² 7 528 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 zlokalizowane na ulicy Cystersów (osiedle Złota Brama, grzegórzki), usytuowane na parterze siedmiopiętrowego budynku z 2008 roku. Teren ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców

Prądnik Czerwony,Kraków

290 000 zł47 m² 6 170 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 zlokalizowane na ulicy Strzelców (prądnik Czerwony), usytuowane na trzynastym piętrze szesnastopiętrowego bloku z lat 80 - tych. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kordiana

Kraków,małopolskie

335 000 zł62 m² 5 403,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Kordiana. Mieszkanie dwupokojowe o pow. 61,52m2, położone na parterze w III piętrowym nowym bloku. Kuchnia jasna oddzielnie o pow. 12m2, pokoje o pow. 16m2, 12m2, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Łowienicka

Kurdwanów,Kraków

350 000 zł67 m² 5 223 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2 zlokalizowane na ulicy Łowienickiej (kurdwanów), usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku z 2000 roku. Mieszkanie posiada dwa balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

169 000 zł20 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 20 m2 zlokalizowane w rej. ulicy Lea (krowodrza), usytuowane na dziewiątym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z 1970r. Blok ocieplony, odnowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Celarowska

Olsza,Kraków

260 000 zł36 m² 7,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 36m2 znajduje się na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku przy ulicy Celarowskiej. W skład lokalu wchodzą dwa pokoje(15 i 9m2), przedpokój(3m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelechowskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

275 000 zł38 m² 7 236 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 zlokalizowane na ulicy Żelechowskiego (bronowice), usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego bloku z lat 50 - tych. W mieszkaniu okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kombatantów

Bieńczyce,Kraków

245 000 zł46 m² 5 326,09 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na nowej hucie! Mieszkanie o powierzchni 46m2 zlokalizowane na os. Kombatantów( Nowa Huta). Znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym bloku z lat 80-tych. Składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mackiewicza

Prądnik Biały,Kraków

315 000 zł53 m² 5 943 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie trzypokojowe, na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie do wejścia. 3 lata temu przeprowadzono remont mieszkania, wymieniona instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Radzikowskiego

Prądnik Biały,Kraków

415 000 zł65 m² 6 326 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przytulne, bardzo jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 59,2m2 zlokalizowane na 3 piętrze w 3-piętrowej kamienicy przy ul. Siemiradzkiego (stare Miasto) w Krakowie. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Niezapominajek

Zwierzyniec,Kraków

599 000 zł64 m² 9 359 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne, jasne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o pow. użytkowej 64 m2 (pow. całkowita 75 m2) zlokalizowane na 2 piętrze w 2-piętrowym ładnym apartamentowcu z cegły przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bujwida

Grzegórzki,Kraków

1 500 zł72 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72m2, położone jest na 2 piętrze w 3-piętrowej kamienicy z zadbaną klatką schodową i domofonem, na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Stalowe

Nowa Huta,Kraków

198 000 zł46 m² 4 304 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 zlokalizowane na osiedlu Stalowym (nowa Huta), usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowego bloku. Kuchnia oddzielna o pow. ok. 8m2. Pokoje oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Bieńczyce,Kraków

255 000 zł48 m² 5 312 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 zlokalizowane na osiedlu Albertyńskim (bieńczyce), usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku z lat 60 - tych. Blok ocieplony. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Stalowe

Nowa Huta,Kraków

265 000 zł56 m² 4 732,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie na nowej hucie W super cenie! Mieszkanie o powierzchni 56m2 zlokalizowane na os. Stalowym. Znajduje się na 3 piętrze w bloku z lat 50-tych. Składa się z 3 osobnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wandy

Wandy,Kraków

220 000 zł46 m² 4 710 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 47 m2 na os. Wandy w Nowej Hucie. Lokal mieści się na wysokim parterze i składa się z dwóch pokoi, łazienki razem z wc oraz jasnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wysłouchów

Kurdwanów,Kraków

300 000 zł50 m² 5 938 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,52 m2 zlokalizowane na ulicy Wysłouchów (kurdwanów), usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego budynku z 2000 roku. Mieszkanie posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kobierzyńska

Dębniki,Kraków

2 000 zł62 m² 32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, duże (62m2) mieszkanie w dogodnej okolicy. Mieszkanie mieści się na 4 piętrze 4 piętrowego bloku. Składa się z 2 pokoi (duży salon i sypialnia), kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

1 690 zł72 m² 23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2 zlokalizowane na ulicy Białoprądnickiej (prądnik Biały), usytuowane na parterze trzypiętrowego budynku z 2011 roku. Umeblowanie do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Centrum B

Nowa Huta,Kraków

169 000 zł29 m² 5 813 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 29,07 m2 zlokalizowane na osiedlu Centrum B (nowa Huta), usytuowane na pierwszym piętrze pięciopiętrowego bloku z lat 50 - tych. W mieszkaniu okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ugorek

Prądnik Czerwony,Kraków

155 000 zł24 m² 6 458 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 24m2, w cenie 155 000 pln w bardzo dobrej lokalizacji pod względem komunikacyjnym miejskim jak i własnym. W skład mieszkania wchodzą: przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

275 000 zł43 m² 6 395 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 zlokalizowane na ulicy Lipska (płaszów), usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowego bloku z 1995 roku. Mieszkanie posiada balkon. Kuchnia oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Józefa Strusia

Bieńczyce,Kraków

199 800 zł43 m² 4 593 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,5 m2 zlokalizowane na osiedlu Strusia (bieńczyce/nowa Huta), usytuowane na dziesiątym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z lat 70-tych. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Weryhy-Darowskiego

Bronowice Małe,Kraków

335 000 zł50 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku z 2010r. Składa się z dwóch pokoi o pow.18,5m2 +10,1m2, balkonu,kuchni oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Łużycka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

539 000 zł109 m² 4 944 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający! Piękne 4-pokojowe mieszkanie ulokowane na 2-poziomach o powierzchni 109m2 zlokalizowane na najwyższym piętrze w 3-piętrowym bloku w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Raciborska

Ruczaj,Kraków

1 000 zł36 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 zlokalizowane na ulicy Raciborskiej (ruczaj), usytuowane na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z 2003 roku. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Chałupnika

Prądnik Czerwony,Kraków

1 100 zł34 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2 zlokalizowane na ulicy Chałupnika (olsza), usytuowane na parterze pięciopiętrowego budynku z 2012 roku. Teren ogrodzony, brama na pilota. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Pokoju

Dąbie,Kraków

66 000 zł24 m² 2 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne dla inwestora jako lokata kapitału. Inwestor musi wyrazić zgodę na możliwość dalszego mieszkania przez obecnego lokatora do jego śmierci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Władysława Łokietka

Prądnik Biały,Kraków

235 000 zł40 m² 5 949,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Jednopokojowe bardzo ładne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Władysława Łokietka (prądnik Biały), na wysokości ulicy Chabrowej (700 m od ul. Pachońskiego). Mieszkanie położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lwowska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

850 000 zł102 m² 8 268 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 102,80 m2 zlokalizowane na ulicy Lwowskiej (stare Podgórze), usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowej+poddasze kamienicy z 1996 roku. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bandurskiego

Grzegórzki,Kraków

1 600 zł53 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 zlokalizowane na ulicy ks. Bandurskiego (osiedle Oficerskie, grzegórzki), usytuowane na drugim piętrze w budynku z 2008 roku. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

475 000 zł65 m² 7 307 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 65m.W skład mieszkania wchodzą trzy pokoje jeden z aneksem ale z możliwością oddzielenia i zrobienia trzech niezależnych pokoi, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świtezianki

Dąbie,Kraków

300 000 zł44 m² 6,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne mieszkanie W super lokalizacji! Mieszkanie o powierzchni 44m2 zlokalizowane przy ul. Świtezianki ( Dąbie). Znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku z lat 70-tych.