dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

4 582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 582 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karmelicka

Śródmieście,Kraków

6 000 zł156 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia; apartament 3-pokojowy o powierzchni 156m na I piętrze w rejonie ulic karmelickiej i kremerowskiej / stare miasto. Lokal składa się z ; - salonu z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sebastiana

Śródmieście,Kraków

2 500 zł105 m² 23,81 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia; apartament 3 -pokojowy 105m na I piętrze w rejonie wawelu/ul. Sarego, sebastiana rejon. mieści się na I piętrze kamienicy (w oficynie) w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmieleniec

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

389 000 zł50 m² 7 780 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

DO sprzedaży; mieszkanie 2 pokojowe 50m na ul. Chmieleniec /ruczaj. Mieszkanie położone jest na Nowym Ruczaju przy ulicy Chmieleniec. Oddane do użytku zostało w roku 2008. Na uwagę zasługuje dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bobrzyńskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 090 zł37 m² 29,46 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia; mieszkanie 1-pokojowe, na parterze z tarasem(monitoring+ rolety) w 4- pietrowym budynku. o pow. 37 [m2]. Nowe, w pełni wyposażone i umeblowane. Doskonałe dla 1-2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garbarska

Stare Miasto,Kraków

269 000 zł32 m² 8 539,68 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Przytulne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 31.5m2 zlokalizowane na 1-wszym piętrze bloku przy ulicy Garbarskiej (Stare Miasto).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przewóz

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

:dodatkowy opis | Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 zlokalizowane na ulicy Przewóz (płaszów), usytuowane na pierwszym piętrze pięciopiętrowego budynku z 2012 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Murarska

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

:dodatkowy opis | Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w dogodnej okolicy. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku. Składa się z sypialni, salonu otwartego na kuchnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

330 000 zł52 m² 6 407,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam przytulne i ciepłe mieszkanie na ul.Obozowej w Krakowie. Mieszkanie ze skosami o powierzchni 51,5 m2 (46,5 bez skosów) usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku; składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kordiana

Kraków,małopolskie

307 000 zł62 m² 4 951,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Kordiana. Mieszkanie dwupokojowe o pow. 61,52m2, położone na parterze w III piętrowym nowym bloku. Kuchnia jasna oddzielnie o pow. 12m2, pokoje o pow. 16m2, 12m2, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tuchowska

Kurdwanów,Kraków

1 100 zł45 m² 24,44 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

:dodatkowy opis | Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 zlokalizowane na ulicy Tuchowskiej (kurdwanów), usytuowane na pierwszym piętrze dziesięciopiętrowego budynku z 2008 roku. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kielecka

Śródmieście,Kraków

540 000 zł73 m² 7 397,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie na oficerskim! Mieszkanie o powierzchnia 73m2 zlokalizowane przy ul. Kieleckiej (śródmieście) na 1 piętrze w kamienicy z końca lat 30-tych. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

315 000 zł40 m² 7 875 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

:dodatkowy opis | Do sprzedania mieszkanie w nowej inwestycji, mieszkanie developerskie-kupujący nie płaci podatku pcc! Odbiór mieszkania koniec 2013r. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Konecznego

Prądnik Biały,Kraków

245 000 zł38 m² 6 396,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Jasne,przytulne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 38.3m2 zlokalizowane na wysokim parterze w IV-piętrowym bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bobrzyńskiego

Ruczaj,Kraków

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

:dodatkowy opis | Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m2 zlokalizowane na ulicy Bobrzyńskiego (ruczaj), usytuowane na pierwszym pietrze czteropiętrowego budynku z 2011 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mistrzejowice

Mistrzejowice,Kraków

287 000 zł47 m² 6 106,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Słoneczne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47m2, zlokalizowane na II-piętrze w IV-piętrowym bloku na os.Piastów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żabiniec

Śródmieście,Kraków

1 000 zł32 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka, o powierzchni 32 m2/ os Żabiniec. Składa się z pokoju, oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju, balkonu oraz piwnicy. Mieszkanie zostało wybudowane w 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bojki

Kurdwanów,Kraków

350 000 zł62 m² 5 645,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

:dodatkowy opis | Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2 zlokalizowane na ulicy Bojki (kurdwanów), usytuowane na parterze czteropiętrowego bloku z lat 80-tych. W mieszkaniu okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Ugorek

Ugorek,Kraków

147 000 zł20 m² 7 350 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Garsoniera o powierzchni 20.10m2 zlokalizowana parterze w 7 piętrowym bloku z lat 60 tych na Ugorku. Mieszkanie składa się z jasnego pokoju o pow.14m2, aneksu kuchennego, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowa Huta

Nowa Huta,Kraków

250 000 zł56 m² 4 464,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

:dodatkowy opis | Do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe w bloku z lat 50-tych. Nowe okna plastikowe, na podłogach parkiet dębowy w dobrym stanie wymaga jedynie odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Szaniec

Kraków,małopolskie

235 000 zł37 m² 6 351,35 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 36,40m2, położone na IV piętrze w IV piętrowym bloku z cegły na Dąbiu. Kuchnia jasna, oddzielna, z meblami, z kuchenką gazową, nowym piecykiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydygiera

Kraków,małopolskie

190 000 zł35 m² 5 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Sprzedam mieszkanie własnościowe 35, 02m2 z balkonem południowe na pierwszym pietrze w bloku czteropiętrowym , plus piwnica 4, 27m2, z wykupionym gruntem ,ul.Rydygiera/Rżąka./18,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Borek Fałęcki

Borek Fałęcki,Kraków

260 000 zł72 m² 3 611,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe. Pokoje duże jasne przejściowe z możliwością zrobienia osobnych wejść kosztem zmniejszenia jednego pokoju (po ok. 25m2/pokój). Kuchnia duża z wnęką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kraszewskiego

Zwierzyniec,Kraków

310 000 zł41 m² 7 560,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis | Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2 zlokalizowane na ulicy Kraszewskiego (salwator), usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku. W mieszkaniu okna wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Dytmara

Krowodrza,Kraków

265 000 zł32 m² 8 281,25 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

DO sprzedaży; mieszkanie 1 pokojowe w nowym luksusowym apartamentowcu salwator tower/ ul dytmara. Busynek z całodobową ochroną, basenem, kortami tenisowymi, fitness i zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przewóz

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

:dodatkowy opis | Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 zlokalizowane na ulicy Przewóz (płaszów), usytuowane na drugim piętrze dwupiętrowego budynku z 2000 roku. Pokoje częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słomiana

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

370 000 zł58 m² 6 423,61 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

DO sprzedaży: mieszkanie 3-pokojowe o pow. 57,6 m2 na ul. Słomianej / Ludwinów. Położone na 8 piętrze w budynku 10-piętrowym przy ul. Słomianej (dębniki). Mieszkanie posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łobzowska

Stare Miasto,Kraków

285 000 zł38 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Przytulne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 37m2 zlokalizowane na 4 piętrze 5 piętrowego bloku przy ul. Łobzowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Mozarta

Prądnik Biały,Kraków

1 500 zł53 m² 28,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

:dodatkowy opis | Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 zlokalizowane na osiedlu Mozarta (prądnik Biały), usytuowane na czwartym piętrze siedmiopiętrowego budynku z 2009 roku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bulwarowa

Nowa Huta,Kraków

1 400 zł95 m² 14,74 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia ; Lokal mieszkalny 2-pokojowy 95m pow całk.(77m p.użytk.) na ul Bulwarowej/ Nowa Huta. Lokal składa się z ; -salonu -kuchni (przechodnia) -sypialni - łazienki -przedpokoju -2 garderob.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Bobrzyńskiego

Ruczaj,Kraków

950 zł33 m² 28,79 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

:dodatkowy opis | Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2 zlokalizowane na ulicy Bobrzyńskiego (ruczaj), usytuowane na czwartym piętrze pięciopiętrowego budynku z 2008 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zwierzyniecka

Śródmieście,Kraków

1 350 zł30 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia; lokal mieszkalny 1 - pokojowy 30m, na parterze w rejonie ulic felicjanek / zwierzynieckiej. Mieszkanie składa się Z: -przedpokoju z przesuwną szafą wnękową oraz aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Borowego

Krowodrza,Kraków

717 000 zł104 m² 6 894,23 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Apartament dwupoziomowy o powierzchni ok. 104 m . Na dole znajduje się pokój dzienny, kuchnia i toaleta, natomiast na drugim poziomie znajdują się 3 sypialnie, garderoba oraz przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Radzikowskiego

Prądnik Biały,Kraków

1 550 zł51 m² 30,39 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

:dodatkowy opis | Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 zlokalizowane na ulicy Radzikowskiego (azory), usytuowane na parterze pięciopiętrowego budynku z 2011 roku. Teren ogrodzony. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pszenna

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

980 zł31 m² 31,61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

:dodatkowy opis | Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 31 m2 zlokalizowane przy ulicy Pszennej (wola Duchacka), usytuowane na drugim piętrze pięciopiętrowego budynku z 2009 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

280 000 zł39 m² 7 161,13 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

DO sprzedaży: lokal mieszkalny 39,10 m znajdujący się na III piętrze u zbiegu ul. Łokietka & wrocławska/ krowodrza- łobzów. Lokal składa się z; -salon - sypialnia - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tetmajera

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 100 zł48 m² 22,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

:dodatkowy opis | Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 zlokalizowane na ulicy Tetmajera (osiedle "złota Podkowa", bronowice), usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku z 2010.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Dzielnica XIII Podgórze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

187 000 zł31 m² 6 051,78 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

DO sprzedania: kawalerka o powierzchni 30,86 m położona na drugim piętrze kameralnej kamienicy. Mieszkanie składa się z : -przestronnego pokoju, -przedpokoju, -łazienki (z toaletą).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dobrego Pasterza

Śródmieście,Kraków

300 000 zł48 m² 6 211,18 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

DO sprzedaży; lokal mieszkalny na ul dobrego pasterza / śródmieście- prądnik czerwony. Wielkość 48,3 m: salon (20m) otwarty na kuchnię (7m) - kuchnia z oknem i osobnym kaloryferem (może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dytmara

Krowodrza,Kraków

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia; apartament 2-pokojowy 45m w budynku salwator tower/ bronowice. Budynek monitorowany, ochrona, portier. Lokal mieszkalny znajduje się na V piętrze, ma zainstalowany alarm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Łużycka

Piaski Wielkie,Kraków

420 000 zł66 m² 6 386,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

:dodatkowy opis | Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,76 m2 zlokalizowane na ulicy Łużyckiej (piaski Wielkie), usytuowane na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z 2008 roku. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Kijowska

Krowodrza,Kraków

499 000 zł51 m² 9 765,17 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

- kupuj bezpiecznie nie płać prowizji transakcje zawierane przy udziale naszego biura są ubezpieczone. Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Nieruchomość mieści się w nowo powstałym, 10-o.