dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

4 582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 582 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Płaszowska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 100 zł45 m² 24,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 zlokalizowane na ulicy Płaszowskiej (płaszów), usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku z 2008 roku. Teren ogrodzony. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radziwiłłowska

Grzegórzki,Kraków

450 000 zł71 m² 6 338,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe w samym centrum Krakowa o powierzchni 71m2 zlokalizowane na 1-piętrze w 2-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyki

Prądnik Biały,Kraków

295 000 zł52 m² 5 673,08 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie dwupokojowe położone na ósmym piętrze w bloku z końca lat 80-tych. Pokoje niezależne o powierzchni ok. 20 i 12 m2, większy pokój z balkonem. Kuchnia jasna, odzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

290 000 zł45 m² 6 444,44 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

:dodatkowy opis | Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 zlokalizowane na ulicy Pachońskiego (prądnik Biały), usytuowane na dziesiątym piętrze jedenastopiętrowego bloku z 1979 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Widok

Dąbie,Kraków

170 000 zł24 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Piękna kawalerka dzielnica Dąbie! Do sprzedania kawalerka o powierzchni 24m2 na parterze w 10piętrowym wieżowcu na ul. Widok. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łużycka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

240 000 zł56 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! 0% prowizji od kupującego! Gwarancja bezpiecznego zakupu! Funkcjonalne rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o pow. 56 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pszona

Olsza,Kraków

279 000 zł39 m² 7 153,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 39m2, położone na wysokim parterze w IV piętrowym bloku z cegły z 1998r. Mieszkanie pierwotnie jako jednopokojowe zostało przebudowane na dwupokojowe z jasną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piltza

Dębniki,Kraków

405 000 zł61 m² 6 617,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Dębnikach. Mieszkanie ulokowane jest na 2 piętrze w 4 kondygnacyjnym bloku mieszkalnym z 2012 roku. W bloku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachodnia

Dębniki,Kraków

308 000 zł45 m² 6 912,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta obejmuje mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Dębniki. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym nowym bloku. Pokoje o wymiarach 18,76 oraz 9,35. Kuchnia osobna, jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jabłonkowska

Kraków,małopolskie

350 000 zł45 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 45-metrowe znajduje się na siódmym piętrze dziesięciopiętrowego bloku przy ulicy Jabłonkowskiej. Składa się z dwóch oddzielnych pokoi, jasnej kuchni, łazienki i przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Starowiślna

Stare Miasto,Kraków

385 000 zł57 m² 6 754,39 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57mkw, zlokalizowane na 3-piętrze w 5-piętrowej plombie z 1995 rok przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wysłouchów

Kurdwanów,Kraków

399 000 zł79 m² 5 057,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

:dodatkowy opis | Sprzedaż bez prowizji od kupującego - wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający. Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 78,9 m2 m2 zlokalizowane na ulicy Wysłouchów (kurdwanów),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Szaniec

Dąbie,Kraków

230 000 zł37 m² 6 216,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 36,40m2, położone na IV piętrze w IV piętrowym bloku z cegły na Dąbiu. Kuchnia jasna, oddzielna, z meblami, z kuchenką gazową, nowym piecykiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

270 000 zł53 m² 5 094,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

:dodatkowy opis | Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 zlokalizowane na ulicy Pachońskiego (prądnik Biały), usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku z 1979 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siewna

Prądnik Biały,Kraków

359 000 zł62 m² 5 744 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,5m2 zlokalizowane na III-piętrze w IV-piętrowym budynku przy ul. Siewnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Frycza-Modrzewskiego

Prądnik Biały,Kraków

380 000 zł58 m² 6 551,72 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,1 m2 zlokalizowane na IV-piętrze w VII-piętrowym nowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Szaniec

Dąbie,Kraków

230 000 zł37 m² 6 216,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

205 000 zł38 m² 5 324,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Jasne i przytulne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 38,5 m2, usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku (2002r.) przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Fatimska

Bieńczyce,Kraków

369 000 zł64 m² 5 783,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Piękne, nowoczesne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 63,8 mkw usytuowane na drugim piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Za Skłonem

Zwierzyniec,Kraków

729 000 zł101 m² 7 217,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

| czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 101 m2 zlokalizowane na ulicy Za Skłonem (wola Justowska), usytuowane na parterze dwupiętrowego budynku z 2005 roku. Teren ogrodzony. Przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Na Wzgórzach

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

220 000 zł52 m² 4 230,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na Wzgórzach Krzesławickich Do sprzedania bardzo przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52m2, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku na Wzgórzach Krzesławickich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siemaszki

Krowodrza,Kraków

530 000 zł88 m² 6 009,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Piękne, jasne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 88 mkw usytuowane na pierwszym piętrze w 2-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podłęska

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

270 000 zł56 m² 4 821,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Bardzo łądne, przytulne mieszkanie dwu-pokojowe o powierzchni 55,8m usytuowane na czwartym piętrze pięciopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łużycka

Kurdwanów,Kraków

299 000 zł56 m² 5,37 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na Kurdwanowie. Mieszkanie ulokowane jest na 8 piętrze w 10 kondygnacyjnym bloku mieszkalnym z 1978 roku (wielka płyta). W bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mackiewicza

Prądnik Biały,Kraków

308 000 zł52 m² 5 900,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Przytulne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52,2 m2, usytuowane na 2 piętrze 4 piętrowego bloku (1986r.) przy ul. Mackiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

235 000 zł37 m² 6 351,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37m2 zlokalizowane na 1-piętrze w 4 piętrowym bloku przy ul.Wielickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

229 000 zł30 m² 7 633,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

:dodatkowy opis | Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m2 zlokalizowane na ulicy Obozowej (ruczaj), usytuowane na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku z 2005 roku. Teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Krowodrza,Kraków

270 000 zł64 m² 4 186,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Oświecenia w dzielnicy Krowodrza. Mieszkanie ulokowane jest na wysokim parterze w 4 kondygnacyjnym bloku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ugorek

Prądnik Czerwony,Kraków

250 000 zł42 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

:dodatkowy opis | Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 zlokalizowane na ulicy Ugorek (ugorek/olsza), usytuowane na pierwszym piętrze ośmiopiętrowego bloku z lat 60-tych. Blok ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ujejskiego

Zwierzyniec,Kraków

594 000 zł90 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

:dodatkowy opis | Do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe na Salwatorze w rejonie ul. Ujejskiego. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowej kamienicy z windą z lat 40-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

165 000 zł35 m² 4 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 34m2 położone w suterenie kamienicy przy ulicy Wrocławskiej. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Fatimska

Bieńczyce,Kraków

359 000 zł83 m² 4 325,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Przestronne, nowoczesne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 49,97 m2 zlokalizowane na III i IV-piętrze w IV-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ugorek

Ugorek,Kraków

148 000 zł24 m² 6 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ugorek! Mieszkanie jednopokojowe o pow. 24,30m2, położone na wysokim parterze w otoczeniu zieleni. Duży jasny pokój z dwoma oknami, ciemną kuchnią w formie aneksu i łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Żaka

Kurdwanów,Kraków

250 000 zł36 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie o powierzchni 36m2 zlokalizowane przy ul. Halszki, znajduje się na wysokim parterze w 4 piętrowym bloku z 2004 roku. Budynek wykonany z cegły. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Kraków

Stare Miasto,Kraków

130 109 zł23 m² 5 656,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe w rewelacyjnej lokalizacji, na krakowskim Kazimierzu, w rejonie ul. Starowiślnej. Kamienica po generalnym remoncie, nowa, piękna elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Wrony

Dębniki,Kraków

297 000 zł60 m² 4 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Inwestycja będzie zakończona w 1-kwartale 2013r. zlokalizowana przy ul. Wrony (dębniki) w Krakowie. Końcowym rezultatem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śliczna

Prądnik Czerwony,Kraków

530 000 zł52 m² 10 192,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Nowe mieszkanie 2 pokojowe na Prądniku Czerwonym! Do sprzedania nowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 52m2 na Prądniku Czerwonym w nowym budownictwie w bloku z 2011roku. Lokal mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Widok

Kraków,małopolskie

169 000 zł21 m² 8 047,62 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na dąbiu! Mieszkanie o powierzchni 21 m2 zlokalizowane na Dąbiu. Znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku z lat 70-tych. Składa się z pokoju, osobnej, ciemnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ujejskiego

Zwierzyniec,Kraków

825 000 zł125 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

:dodatkowy opis | Do sprzedaży czteropokojowy apartament o pow. 125m2 usytuowany na 3 piętrze w kamienicy z windą, na krakowskim Salwatorze, w rejonie ul. Ujejskiego. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ostatnia

Prądnik Czerwony,Kraków

1 400 zł64 m² 21,88 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

:dodatkowy opis | Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2 zlokalizowane na ulicy Ostatniej (olsza), usytuowane na czwartym piętrze czternastopiętrowego budynku z 2003 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Krowoderskich Zuchów

Krowodrza,Kraków

535 000 zł104 m² 5 158,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe, 4-pokojowe o powierzchni 103,72m2 zlokalizowane na III-piętrze w IV-piętrowym budynku przy.