dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

4 580 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 580 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grota-Roweckiego

Ruczaj,Kraków

1 200 zł47 m² 25,53 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 zlokalizowane na ulicy Grota Roweckiego (ruczaj), usytuowane na trzecim piętrze dziesięciopiętrowego budynku z 2010 roku. Mieszkanie posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Szlak

Śródmieście,Kraków

2 500 zł66 m² 37,88 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Kraków - ścisłe centrum, tuż obok Galerii Krakowskiej, dworca Głównego i pks. Kilka minut piechotą od Rynku Głównego. Budynek objęty całodobową ochroną. Do wynajęcia apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bandurskiego

Grzegórzki,Kraków

410 000 zł53 m² 7 749,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

| jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane w okolicy ulicy ks. Bandurskiego (os. Oficerskie, olsza), usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowej kamienicy z 1939 roku. Mieszkanie po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bandurskiego

Grzegórzki,Kraków

370 000 zł52 m² 7 097,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

| jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane w okolicy ulicy ks. Bandurskiego (os. Oficerskie, olsza), usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowej kamienicy z 1939 roku. Mieszkanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

177 000 zł28 m² 6 344,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! 0% prowizji od kupującego! Gwarancja bezpiecznego zakupu! Jasne przytulne rozkładowe mieszkanie 1-pokojowe o pow. 27,9m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raciborska

Ruczaj,Kraków

240 000 zł53 m² 4 528,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! 0% prowizji od kupującego! Gwarancja bezpiecznego zakupu! Komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,94m2, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Borkowska

Łagiewniki,Kraków

285 100 zł46 m² 6 153,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

| dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,33 m2 zlokalizowane na ulicy Borkowskiej (kliny), usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku z 2006 roku. Mieszkanie posiada balkon (6 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łepkowskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

1 499 zł55 m² 27,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 zlokalizowane na ulicy Łepkowskiego (prądnik Czerwony), usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku z 2007 roku. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stańczyka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 zlokalizowane na ulicy Stańczyka (salwator City, bronowice), usytuowane na trzecim piętrze ośmiopiętrowego budynku z 2009 roku. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Zgody

Nowa Huta,Kraków

288 000 zł48 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum Nowej Huty (stara część, w pobliżu Placu Centralnego), na os. Zgody, po generalnym remoncie (w tym wszystkich instalacji), w pełni wyposażone, 3. piętro. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gliniana

Płaszów,Kraków

250 000 zł34 m² 7 352,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Sprzedam ładne i klimatyczne mieszkanie o pow. 34m2 przy ulicy Glinianej, nad jeziorem Bagry, w bloku z 2003 roku. Idealne dla pary lub osób studiujących. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Dominikański

Stare Miasto,Kraków

1 800 000 zł300 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1860

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Przestronny strych do kapitalnego remontu o powierzchni 300m z pozwoleniem na adaptację do celów mieszkalnych na powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chełmońskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

330 000 zł46 m² 7 244,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! 0% prowizji od kupującego! Gwarancja bezpiecznego zakupu! Przytulne jasne rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o pow. użytkowej 45,55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łużycka

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

200 000 zł36 m² 5 617,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Piękne, kameralne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35m2 z ogromnym 15m2 tarasem zlokalizowane na parterze IV-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stojałowskiego

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

290 000 zł62 m² 4 640 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Piękne, słoneczne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,1m2 zlokalizowane na IV-piętrze w IV-piętrowym bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Kraków,małopolskie

296 000 zł50 m² 5 920 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 50,33m2, znajdujące się na 1 piętrze w 8-piętrowym bloku z windą, zlokalizowanym przy ul. Mazowieckiej. W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Szuwarowa

Ruczaj,Kraków

1 400 zł62 m² 22,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2 zlokalizowane na ulicy Szuwarowej (ruczaj), usytuowane na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z 2001 roku. Mieszkanie posiada balkon. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krowoderskich Zuchów

Krowodrza,Kraków

355 000 zł64 m² 5 529,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Przestronne 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 64,2m2, zlokalizowane na IV-piętrze w IV-piętrowym bloku, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Teligi

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

260 000 zł47 m² 5 531,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47m2 zlokalizowane na II-piętrze w 4-piętrowym bloku przy ulicy Teligi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

125 800 zł28 m² 4 492,86 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 28m2, położone w Prokocimiu. Kuchnia jasna oddzielnie, pokój duży z wnęką sypialną, przedpokój. Okno na całej szerokości pokoju. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przykopy

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

1 200 zł33 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2 zlokalizowane na ulicy Przykopy (wola Duchacka), usytuowane na parterze pięciopiętrowego budynku z 2004 roku. Teren ogrodzony. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Emaus

Salwator,Kraków

440 000 zł47 m² 9 351,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Emaus (salwator), mieści się na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku z 2001 roku. Składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym (32 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Okulickiego

Kraków,małopolskie

230 000 zł36 m² 6 388,89 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Bez prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedaży piękną kawalerkę znajdującą się na parterze siedmiopiętrowego apartamentowca przy ul. Okulickiego. Wysoki parter - do którego nie ma dostępu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Złotego Wieku

Mistrzejowice,Kraków

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 40m2, zlokalizowane na os. Złotego Wieku (mistrzejowice). Lokum mieści się na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podłęska

Prokocim,Kraków

245 000 zł35 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Piękne, kameralne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35m2 zlokalizowane na II-piętrze III-piętrowym bloku przy ulicy Podłęskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Grabczaka

Prądnik Biały,Kraków

520 000 zł96 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Słoneczne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 96m2 (użytkowa 74,51m2) usytuowane na 1 i 2 piętrze w dwupiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lea

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

235 000 zł42 m² 5 595,24 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

| dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 zlokalizowane na ulicy Lea (bronowice), usytuowane na piątym piętrze pięciopiętrowego bloku z lat 80 - tych. Kuchnia połączona z salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aleksandry

Bieżanów,Kraków

290 000 zł50 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50m2, usytuowane na parterz w bloku IV-piętrowym przy ulicy Aleksandry, dzielnica Bieżanów. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Przy Arce

Bieńczyce,Kraków

230 000 zł38 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

| dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 zlokalizowane na osiedlu Przy Arce (bieńczyce), usytuowane na parterze dziesięciopiętrowego bloku z lat 70 - tych. W mieszkaniu okna wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niezapominajek

Zwierzyniec,Kraków

499 000 zł86 m² 5 784,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Piękne, słoneczne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,27m2 zlokalizowane na II-piętrze w II-piętrowym bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zakrzowiecka

Dębniki,Kraków

1 350 zł42 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia przytulne, gustownie urządzone mieszkanie 2-pokojowe na 3-piętrze (ostatnie) z pięknym widokiem na tereny zielone (strona płd-wsch). Jest winda! Mieszkanie mieści się w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Osiedle Dywizjonu 303

Czyżyny,Kraków

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 zlokalizowane na osiedlu Dywizjonu 303 (czyżyny), usytuowane na drugim piętrze ośmiopiętrowego budynku z 2010 roku. Mieszkanie posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Litewska

Łobzów,Kraków

255 000 zł33 m² 7 843,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie położone blisko centrum Krakowa na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku z 1968 r. przy ul. Litewskiej (łobzów). Powierzchnia mieszkania 32,51 m2. Składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Prądnik Biały,Kraków

265 000 zł48 m² 5 520,83 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

| trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 zlokalizowane na ulicy Wybickiego (krowodrza Górka), usytuowane na dziesiątym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z lat 70-tych. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Oświecenia

Prądnik Czerwony,Kraków

305 000 zł63 m² 4 833,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Doskonała lokalizacja!jasne, ustawne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na IV-piętrze w IV-piętrowym bloku na os. Oświecenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyki

Prądnik Biały,Kraków

450 000 zł87 m² 5 178,37 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Bezpośrednio sprzedam 4- pokojowe mieszkanie własnościowe z wpisem do księgi wieczystej. Zlokalizowane na prestiżowym 1 piętrze mieszkanie jest rozkładowe, o dużym potencjale aranżacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle 2 Pułku Lotniczego

Czyżyny,Kraków

295 000 zł52 m² 5 673,08 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

| dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 zlokalizowane na osiedlu 2 Pułku Lotniczego (czyżyny), usytuowane na pierwszym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z 1983 roku. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z oddzielną kuchnią, ul. Nuszkiewicza

Prądnik Czerwony,Kraków

182 000 zł28 m² 6 424,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! 0% prowizji od kupującego! Gwarancja bezpiecznego zakupu! Przytulne słoneczne rozkładowe mieszkanie 1-pokojowe o pow. 28,33 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

172 000 zł34 m² 5 058,82 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! 0% prowizji od kupującego! Gwarancja bezpiecznego zakupu! Wymagające remontu mieszkanie 2-pokojowe o pow. 34m2, zlokalizowane na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Fieldorfa-Nila

Prądnik Biały,Kraków

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 m2 zlokalizowane na ulicy Fieldorfa Nila (krowodrza Górka), usytuowane na trzecim piętrze siedmiopiętrowego budynku z 2008 roku. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Słoneckiego

Prądnik Czerwony,Kraków

629 000 zł57 m² 10 996,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Nowoczesne i przestronne mieszkanie, zlokalizowane na drugim piętrze w 6-piętrowym budynku (z 2004 roku), przy ulicy.