dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

4 583 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 583 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naukowców

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

749 000 zł46 m² 16 297 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż przytulne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 45.96 m , zlokalizowane przy ul. Naukowców w Bronowicach Małych. Najważniejsze informacje: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

680 000 zł42 m² 16 026 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w inwestycji Slow City, ul. Piaszczysta - Kraków Oferujemy komfortowe, gotowe do odbioru mieszkanie w stanie developerskim, do wykończenia, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Grzegórzki,Kraków

3 900 zł52 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kraków Grzegórzki ul. S. Lema 3 pokoje 52 m Nieruchomość: komfortowe, bardzo jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane na drugim piętrze w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydygiera

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

799 000 zł48 m² 16 645,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Lokalizacja: kraków, ul. Rydygiera Cena: 799 000 zł Powierzchnia: 48m2 Piętro: 0/5 Pokoje: salon z aneksem + sypialnia Mieszkanie zlokalizowane jest w kameralnej inwestycji w Krakowie na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czeczów

Złocień,Kraków

948 000 zł63 m² 15 047,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecamy! mieszkanie 3 P okojowe do wejścia! złocień! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Henryka i Karola Czeczów -złocień. Nieruchomość położona na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Tuchowska

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

724 000 zł56 m² 12 993,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,72 m znajdujące się w 2 piętrowym apartamentowcu z 2006 roku usytuowanym na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dietla

Stare Miasto,Kraków

795 000 zł30 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1886

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 30 m , położone w samym sercu Krakowa w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy. To oferta idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

2 700 zł32 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne mieszkanie typu studio w Centrum Krakowa. Rozkład Funkcjonalne, nowoczesne studio o powierzchni 32m2. Zaprojektowane na otwartej przestrzeni, wydzielona strefa z wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Kraków

1 590 000 zł62 m² 25 728,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaoferować do zakupu wyjątkowe mieszkanie znajdujące się w samym sercu Krakowa. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Józefa Szujskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czyżyny,Kraków

630 000 zł34 m² 18 260,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Krakowie na os. Apartamenty Woźniców nieruchomość Prezentowana nieruchomość to bardzo jasne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowohucka

Płaszów,Kraków

185 000 zł39 m² 4 689,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Oferta na wyłączność dostępna tylko W naszym biurze Oferujemy Państwu partycypacje tbs mieszkania o powierzchni 39,45 m2 znajdującego się w Krakowie przy ul. Nowohuckiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aleksandry

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 114 000 zł68 m² 16 296,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokoje Z balkonem! gotowe do wejścia! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ul. Aleksandry, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomczyńskiego

Prądnik Biały,Kraków

720 000 zł49 m² 14 748 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie do -sprzedaży Małe - 3 pokojowe Ustawne .Najtaniej w okolicy po rabacie w ogłoszeniu od Ceny 738 000 pln , atrakcyjne bo rzadko takie są w ofercie , a jeśli są jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Prądnik Czerwony,Kraków

5 500 zł120 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

(english below) 6-pokojowe (salon i 5 sypialni), 3-poziomowe mieszkanie 120 m2 z dużym tarasem w centrum Krakowa, 2 łazienki, garderoba, schowek. Po remoncie, w większości nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze

Czyżyny,Kraków

2 200 zł26 m² 86,27 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne i estetycznie wykończone mieszkanie o powierzchni 25 m , położone na 5 piętrze bloku z windą. Mieszkanie idealne dla singla lub pary, ceniących wygodę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

820 000 zł37 m² 22 428,90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

36,56 m | w pełni umeblowane | renomowany deweloper inter-bud Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wykończone mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 36,56 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

819 000 zł44 m² 18 613,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wykończone, nowe mieszkanie na sprzedaż! Brak podatku pcc! Parametry mieszkania Metraż mieszkania: 44,39m Piętro: 3 Ekspozycja: e Układ: salon z aneksem kuchennym + 2 sypialnie Balkon: 3,75.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Galicyjska

Czyżyny,Kraków

720 000 zł45 m² 15 880 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie z rynku wtórnego, zlokalizowane przy ul. Galicyjskiej. Lokal jest w pełni wyposażony w niezbędne sprzęty oraz meble, gotowy do zamieszkania bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topolowa

Stare Miasto,Kraków

845 000 zł39 m² 21 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Kraków Stare Miasto ul. Topolowa 2 pokoje 39 m2 Nieruchomość: ustawne i ciche mieszkanie o powierzchni 39 m2 zlokalizowane na trzecim pietrze kamienicy z początku XX wieku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Prokocim,Kraków

715 000 zł46 m² 15 543,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przytulne dwupokojowe mieszkanie w enklawie Apartamenty Wielicka lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Salwatorska

Salwator,Kraków

2 700 000 zł113 m² 23 895,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowy, dopracowany w każdym detalu apartament o powierzchni 97 m , położony na 4. piętrze eleganckiej, pięciopiętrowej kamienicy z windą przy ul. Salwatorskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Podgórze,Kraków

649 000 zł36 m² 18 027,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 2-pokojowe | 36,00 m | kraków - stare podgórze Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie w stanie wykończonym o powierzchni użytkowej 36,00 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

980 000 zł55 m² 17 818,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 55m , zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Ozon w dzielnicy Prądnik Biały - Górka Narodowa przy ul. Stefana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

1 360 000 zł78 m² 17 435,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dwustronne mieszkanie Z 2 oddzielnymi pokojami I oddzielną kuchnią Z balkonem W kamienicy Z windą. Ulica karmelicka, w pobliżu park krakowski, plac inwalidów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

675 000 zł31 m² 21 944,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje W wysokim standardzie! na czyżynach! lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Sołtysowskiej, dzielnica Czyżyny. Osiedle charkteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dunin-Wąsowicza

Salwator,Kraków

680 000 zł75 m² 9 066,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży strych do adaptacji w kamienicy w rejonie ul. Dunin Wąsowicza. Strych ma powierzchnię 75m2, powierzchnię całkowitą 110m2. Możliwość zrobienia dwóch mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pawlikowskiego

Stare Miasto,Kraków

1 980 000 zł90 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni aż 90 m w odnowionej, zabytkowej kamienicy z 1939 roku zlokalizowanej przy zacisznej, bocznej uliczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dębskiego

Opatkowice,Kraków

569 000 zł40 m² 14 063,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,46m2 znajdujące się na ul. Macieja Dębskiego w Opatkowicach. Lokalizacja: osiedle położone w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Prokocim,Kraków

769 000 zł59 m² 13 033,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 59 m , położone w Wieliczce, na osiedlu Karola Szymanowskiego, w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ciesielskiego

Czyżyny,Kraków

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

nowe 2 pokojowe mieszkanie oddane do uzytkowania 2/2026 umeblowane i wyposazone do zamieszkania internet tv t-mobile miejsce w gazrazu podziemnym umowa najmu na minimum 1 rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Prądnik Biały,Kraków

575 000 zł40 m² 14 260,90 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Мы также говорим на русском! oferta na wyłączność ul. ks. Meiera, prądnik Biały, kraków. obok ulice: al. 29 Listopada, powstańców, reduta, batowicka, kuźnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Nowa Huta,Kraków

2 400 zł43 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja 15.04.2026R. Do wynajęcia komfortowe, nowo urządzone mieszkanie o powierzchni 43,20 m , zlokalizowane w nowej inwestycji Strefa Cegielnia przy ul. Morcinka. To nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bratysławska

Prądnik Biały,Kraków

2 450 000 zł148 m² 16 554,10 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Najwyżej położony apartament Z panoramą krakowa 16 najwyższe piętro | do 148 m | widok na trzy strony świata Są nieruchomości dobre. Są nieruchomości wyjątkowe. I są takie, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Oświecenia

Prądnik Czerwony,Kraków

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2 na osiedlu oświecenia 50. Mieszkanie jest umeblowane, dwa pokoje,kuchnia,łazienka, balkon,w bloku winda. Teren zamknięty ,otwierany pilotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Grzegórzki,Kraków

619 000 zł37 m² 16 613 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Мы также говорим на русском! Aleja Pokoju, grzegórzki, kraków. Obok ulica: ofiar Dąbia, fabryczna, cystersów, mogilska, grzegórzecka, lema vibe home prezentuje wyjątkowo przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Bieńczyce,Kraków

639 000 zł52 m² 12 194,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3 oddzielne pokoje , jasna kuchnia , loggia! lokalizacja: nieruchomość usytuowana na os. Kościuszkowskim w dzielnicy Czyżyny. Dzielnica ta charakteryzuje się doskonałą infrastrrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ruczaj,Kraków

629 000 zł47 m² 13 369 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 - pokojowe położone na 3 piętrze w budynku 4 - piętrowym (bez windy) w centrum os. Ruczaj przy ul. Chmieleniec. Mieszkanie: mieszkanie w wersji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żwirki i Wigury

Ugorek,Kraków

999 000 zł79 m² 12 693,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Lokalizacja: ul. Żwirki i Wigury, kraków Oferta na wyłączność! Nie szukaj dalej :) Posiadamy klucze do nieruchomości oraz dogodne terminy prezentacji. Firma nieruchomości Livinder.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Geremka

Kliny,Kraków

2 450 zł38 m² 64,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe, wyposażone mieszkanie na parterze w nowym budynku przy ul. Geremka (kliny) z bezpłatnym, dedykowanym miejscem postojowym oraz własnym ogródkiem. Dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zawodzie

Prądnik Biały,Kraków

2 900 zł47 m² 61,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio przytulne mieszkanie 2-pokojowe o metrażu 47 m2 z oddzielną kuchnią i z balkonem przy ul. Zawodzie w Krakowie. Mieszkanie na 2gim piętrze w kameralnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Osiedle Na Stoku

Na Stoku,Kraków

1 750 zł26 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Super mieszkanko dla studentki, studenta, singla lub pary pracującej. Do wynajęcia od 1 maja, 1 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Na Stoku bud. 24. Powierzchnia mieszkania 26 m2 na 2 piętrze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij