dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

4 580 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 580 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Sarego

Stare Miasto,Kraków

410 000 zł26 m² 16 015,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1886

Wyjątkowa oferta - lokale przy plantach krakowskich najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Piastów

Nowa Huta,Kraków

439 000 zł34 m² 12 911,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Nowa Huta w Krakowie. Cena: 440 000 pln. Mieszkanie jest gotowe do wejścia. Mieszkanie jest sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Oświecenia

Nowa Huta,Kraków

636 000 zł77 m² 8 307,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Ustawne mieszkanie na oświecenia 2 balkony N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży ustawne, rozkładowe mieszkanie na osiedlu Oświecenia, dzielnica Mistrzejowice. Mieszkanie 4 pokojowe, usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rakowicka

Śródmieście,Kraków

3 900 zł77 m² 50,65 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Property Partners ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowy apartament o powierzchni 77m2 znajdujący się w inwestycji Apartamenty novum". Lokalizacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Osiedle Piastów

Piastów,Kraków

1 500 000 zł250 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

0% Wyjątkowy apartament - oś Piastów - 250 m2 - 5 pokoi - taras - szeregówka Doradcy Wawel Service mają przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną na Oś Piastów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okulickiego

Bieńczyce,Kraków

529 000 zł52 m² 10 147,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Doradcy Wawel Service maja Państwu do zaoferowania - funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,13 m2 położone na 2 piętrze przy ul. Generała Leopolda Okulickiego. Mieszkanie składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamieniarska

Zakrzówek,Kraków

399 000 zł35 m² 11 332 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Dębniki w okolicy Zakrzówka przy ulicach Kamieniarskiej i Grota Roweckiego w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Skotniki

Skotniki,Kraków

425 000 zł44 m² 9 770,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze nowej inwestycji deweloperskiej w pobliżu ulicy Mochnaniec i pętli Czerwone Maki. Mieszkanie składa się z sypialni, kuchni z salonem, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siewna

Prądnik Biały,Kraków

620 000 zł53 m² 11 742,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Opis Na sprzedaż bardzo jasne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na V piętrze w eleganckim budynku Perła Prądnika przy ul. Siewnej, prądnik Biały. Budynek oddany do użytkowania w 2014.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Willowe

Willowe,Kraków

269 000 zł27 m² 9 962,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1949

Wyjątkowe i przytulne mieszkanie w cichej, świetnie nadającej się do życia dzielnicy. Zapraszam do oglądania! lokalizacja: osiedle Willowe w Nowej Hucie, nieopodal rekreacyjny Zalew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kazimierzowskie

Kazimierzowskie,Kraków

399 000 zł38 m² 10 597,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentuję Państwu fantastyczne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim, bezpiecznym parterze 10-piętrowego bloku z wielkiej płyty z lat 70-tych. Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przybyszewskiego

Bronowice Małe,Kraków

686 000 zł49 m² 13 928,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na zamkniętym Osiedlu Apartamenty Przybyszewskiego w Krakowie, w modnej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Bronowice, na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Kraków

549 000 zł60 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż widokowe, jasne mieszkanie w okolicy Uniwersytetu Rolniczego przy ul. Wileńskiej - Śródmieście. Mieszkanie bardzo ustawne, zadbane po generalnym odświeżeniu, a w jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworska

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

589 000 zł48 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, w stanie do wejścia. Bardzo blisko centrum miasta. Nieruchomość: nieruchomość o powierzchni 47,5m2 składa się z: - 3 niezależnych świetnie rozłożonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Wandy

Wandy,Kraków

395 000 zł47 m² 8 451,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Dwupokojowe mieszkanie os. Wandy lokalizacja Mieszkanie znajduje się na jednym z najstarszych osiedli Nowej Huty, 2 minuty spacerem do przystanków komunikacji miejskiej z których można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wodna

Płaszów,Kraków

490 000 zł59 m² 8 305,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Płaszów, ul. Wodna 2 pokoje + kuchnia, 2 balkony Osiedle Płaszów położone jest w południowo-wschodniej części Krakowa, ok. 4,5km od Rynku Głównego. Bardzo dobrze skomunikowane: nowa linia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Stare Podgórze

Stare Podgórze,Kraków

349 000 zł25 m² 13 960 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie przeznaczone do remontu generalnego w sercu Starego Podgórza / Rynek Podgórski Nieruchomość znajduje się na niskim parterze - wejście na poziomie dziedzińca, a w jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Podgórze

Stare Podgórze,Kraków

339 000 zł49 m² 6 963,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Nowa inwestycja na starym podgórzu! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkania w atrakcyjnej inwestycji znajdującej się w dzielnicy Stare Podgórze. Kompleks składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bronowicka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

130 000 zł11 m² 11 818,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż kawalerka w odremontowanej kamienicy w dzielnicy Bronowice, na jednej z ulic odchodzących od ul. Bronowickiej - Zapolskiej/ Bronowicka/ Przybyszewskiego. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Grzegórzki,Kraków

510 000 zł57 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie w cichej willowej okolicy Krakowa, 25 minut na piechotę do Rynku Głównego. w pobliżu liczne kafejki oraz puby.2 przystanki tramwajem do Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Topolowa

Śródmieście,Kraków

849 000 zł68 m² 12 485,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży 2 mieszkania (1 księga wieczysta) inwestycyjne na późniejszy najem długo lub krótkoterminowy. Topowa lokalizacja, tuż przy R. Mogilskim, unity Centre, opery Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dunin-Wąsowicza

Stare Miasto,Kraków

420 000 zł32 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Biuro bb Partner ma przyjemność przedstawić Państwu ciche oraz jasne mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na trzecim piętrze w spokojnej uliczce, zaledwie 170.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Seweryna

Bieżanów,Kraków

459 000 zł60 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o pow. 60m2 zlokalizowanego przy ul. prof. Seweryna w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze budynku z 1999r. na osiedlu zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grzegórzki,Kraków

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: grzegórzki, ul. Domki Mieszkanie położone jest w niedalekiej odległości od centrum miasta co sprawia, że możemy korzystać z dobrej lokalizacji mogąc przy tym cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszykarska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

780 000 zł76 m² 10 274 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Tylko w Nest Brokers Estate Agency Do sprzedania atrakcyjnie trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w zadbanym bloku mieszkalnym w Krakowie przy ul.Koszykarskiej. Mieszkanie: oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Nadwiślańska

Stare Podgórze,Kraków

882 450 zł48 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Apartament dwupokojowy Z ogródkiem, ul.NADWIŚLAŃSKA. N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwupokojowy apartament o powierzchni 47,7 m2 położony przy ul. Nadwiślańskiej (podgórze).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

480 000 zł48 m² 9 975,06 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Wola duchacka - walerego sławka - bonarka 2 osobne pokoje - 48,12 m2 - balkon oferta na wyłączność! mamy klucze! Do sprzedaży mieszkanie w bloku z 2012 roku , tuż przy galerii handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Czyżyny

Czyżyny,Kraków

660 450 zł56 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Czyżyny - aleja pokoju - atal 55,5 m2 - 660 450 pln - 3 pokoje gotowe do odbioru Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji znanego developera firmy atal .Osiedle stanie się idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Limanowskiego

Zabłocie,Kraków

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Property Partners ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowy apartament na wynajem na Zabłociu. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na ulicy Limanowskiego, zaraz przy linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żółkiewskiego

Grzegórzki,Kraków

499 000 zł35 m² 14 302,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

English below Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w kamienicy przy ul. Hetmana Stanisława Żółkiewskiego 11 - tuż obok Ronda Grzegórzeckiego i Błękitka! nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dietla

Kazimierz,Kraków

850 000 zł142 m² 5 986 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż lokal na parterze przy ul. Dietla. Nieruchomość składa się z dwóch poziomów wysoki parter ( 82m2 ) 4 pokoje kuchnia i ubikacja oraz 60m2 wysokiego przyziemia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wallenroda

Prokocim,Kraków

455 000 zł58 m² 7 845 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 58 mkw. położone w zielonej okolicy na Prokocimiu Nowym przy ul. Wallenroda. Lokal pierwotnie miał 55 mkw., ale został powiększony kosztem balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brogi

Olsza,Kraków

850 000 zł134 m² 6 343,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Komfortowe dwustronne mieszkanie z dużym poddaszem i ogrodem w Olszy Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica po remoncie instalacji ogródek Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kalinowe

Nowa Huta,Kraków

369 000 zł37 m² 9 972,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kraków, osiedle Kalinowe- po generalnym remoncie, bez gazu, bez piecyka w łazience, dużo zieleni za oknem. Mam przyjemność zaoferować do zakupu bardzo fajne słoneczne mieszkanie w Nowej Hucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Na Lotnisku

Na Lotnisku,Kraków

549 000 zł50 m² 10 925,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Doradcy Wawel Service maja przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle przytulne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na os. Na Lotnisku w Krakowie! Lokal znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włodkowica

Wieczysta,Kraków

437 000 zł51 m² 8 568,63 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 51 m 2 , w dzielnicy Prądnik Czerwony na osiedlu Wieczysta, przy ul. Pawła Włodkowica 5. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zagrodzkiego

Borek Fałęcki,Kraków

529 000 zł65 m² 8 138,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferujemy państwu mieszkanie w kameralnym budynku- tylko 3 mieszkania przy Polanie Żywieckiej przy ul. Zagrodzkiego w Krakowie. Mieszkanie o pow 58m2 plus poddasze użytkowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Jerzmanowskiego

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

280 000 zł30 m² 9 333 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jednopokojowe w nowym kilkunastoletnim budownictwie z cegły. Lokal posiada duży balkon. Lokal był zamieszkiwany i może być do zamieszkania w tym standardzie lub aranżowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

579 700 zł53 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52,70 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze. Okna z wystawą północno-wschodnią oraz północno-zachodnią. Trzykondygnacyjny budynek położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

799 000 zł40 m² 20 070,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w dzielnicy Stare miasto/grzegórzki- ul. Grzegórzecka. Idealne mieszkanie dla siebie jak również pod wynajem zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skorupki

Grzegórzki,Kraków

600 000 zł45 m² 13 327,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1921

Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż przy ul. ks. Ignacego Jana Skorupki. Niewątpliwym atutem jest położenie nieruchomości, która znajduje się w centrum miasta (kilka min. do.