dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Kraków - Sprzedaż i najem

3 399 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 399 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Prądnik Biały,Kraków

869 000 zł51 m² 16 992,60 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Premium Estates ma przyjemność zaprezentować jasne, 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w prestiżowym kompleksie Dom Wschodzącego Słońca przy ul. Bratysławskiej. English version below.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woźniców

Czyżyny,Kraków

630 000 zł34 m² 18 260,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości aprest zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży słonecznego mieszkania położonego przy ulicy Woźniców w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 34,5 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siewna

Prądnik Biały,Kraków

640 426 zł41 m² 15 766,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferta bezpośrednio od dewelopera. Zakup bez podatku pcc ani prowizji. Mieszkanie w stanie deweloperskim. Zapytaj o promocyjną cenę dla tego układu! Do sprzedaży oferuję mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wola Duchacka,Kraków

630 000 zł38 m² 16 544 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zakupu 2 - pokojowego mieszkania o pow. 38m2, położonego na 2 piętrze (bez windy) w nowoczesnym kompleksie budynków z 2020 roku w okolicy galerii"bonarka". Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grota-Roweckiego

Ruczaj,Kraków

679 000 zł53 m² 12 876,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Czyżyny,Kraków

593 000 zł34 m² 17 487 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie na sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w nowoczesnym kompleksie apartamentowców z 2017 roku przy ul. Sołtysowskiej w Czyżynach zbudowanych przez firmę instal kraków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niezapominajek

Wola Justowska,Kraków

1 629 000 zł102 m² 15 970,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rzadko spotykana sypialnia na parterze a do tego posiada prywatną łazienkę! Przestronny salon, kameralny ogródek, cicha okolica a jednocześnie wszędzie mamy blisko! Zapraszam do kontaktu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wizjonerów

Bronowice Małe,Kraków

1 200 000 zł74 m² 16 326,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Komfortowe mieszkanie 3/4 pokojowe dla rodziny lub pary | 2 łazienki | duży taras | parking I komórka. UL. Wizjonerów, bronowice małe. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podzamcze

Wawel,Kraków

6 500 zł120 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i jasne mieszkanie o powierzchni 120 m , usytuowane w klimatycznej, 3-piętrowej kamienicy w samym centrum Starego Miasta. Doskonała lokalizacja - zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Bronowice Nowe,Kraków

850 000 zł50 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Szukasz gotowego do wprowadzenia mieszkania? Mieszkanie o powierzchni 50 m , 2 pokoje znajduje się na 7. piętrze w budynku z windą. Posiada balkon i nowoczesne wyposażenie, takie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radzikowskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

699 000 zł49 m² 14 265,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie 49m2 z piwnicą oraz miejscem postojowym na ul. Radzikowskiego. Lokalizacja Nieruchomość jest położona w dzielnicy Bronowice przy ul. Radzikowskiego nieopodal Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prandoty

Warszawskie,Kraków

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne studio o powierzchni 32 m , położone na 5. piętrze w nowym apartamentowcu przy ul. Prandoty (dzielnica Stare Miasto). Mieszkanie: wnętrze wykończone materiałami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

3 900 zł52 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy na wynajem komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m, położone na 1. piętrze w oficynie pięknej, wyremontowanej kamienicy. Budynek monitorowany, z nocną ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ruczaj,Kraków

685 000 zł50 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie na sprzedaż. Idealne mieszkanie jako inwestycja pod wynajem obok kampusu uj W atrakcyjnej cenie. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o pow.50m2 znajdujące się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dajwór

Stare Miasto,Kraków

2 710 zł35 m² 76,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Oferta czasowa: pełna opłata za zakwaterowanie zostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

850 000 zł54 m² 15 740,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

MB Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku z 2020 roku. Opis Mieszkanie jest po generalnym remoncie, meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

505 600 zł31 m² 16 184 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Funkcjonalne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 31 mkw. położone w zielonej okolicy na Piaskach Nowych przy ul. Bochenka. Lokal dostępny od 4 maja 2026 r. Piętro: 8/11. W mieszkaniu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Prądnik Biały,Kraków

829 977 zł58 m² 14 310 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Kameralne osiedle a jednocześnie świetnie skomunikowane z centrum! Zadaszony taras na którym można odpoczywać o każdej porze roku! Wszystko co potrzebujesz w zasięgu spaceru!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bronowicka

Bronowice Małe,Kraków

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie po remoncie generalnym przy ul. Bronowickiej świetna lokalizacja i komfortowe warunki! Wynajem bezpośrednio od właścicielki, wszelkim pośrednikom z góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Szkolne

Szkolne,Kraków

580 000 zł48 m² 12 202,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni aż 47,53 m zlokalizowane w kapitalnie rozplanowanej urbanistycznie, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmieleniec

Ruczaj,Kraków

629 000 zł45 m² 13 882,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Dwupokojowe stricte inwestycyjne ruczaj, ul. Chmieleniec aktualnie do końca czerwca wynajmowane Można zarezerwować, podpisać umowę przedwstępną, przeniesienie własności od 1 lipca 2026r. Agencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piłsudskiego

Piasek,Kraków

7 000 zł95 m² 73,96 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament W historycznych murach Trzypokojowy | 2 balkony | Wysokie sufity | Garaż podziemny | Wysoki standard | Kamienica | Winda | Gotowy do zamieszkania Mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żabiniec

Krowodrza,Kraków

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ul. Żabiniec 101 w Krakowie w dzielnicy Krowodrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Grzegórzki,Kraków

3 900 zł52 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kraków Grzegórzki ul. S. Lema 3 pokoje 52 m Nieruchomość: komfortowe, bardzo jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane na drugim piętrze w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Tuchowska

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

724 000 zł56 m² 12 993,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,72 m znajdujące się w 2 piętrowym apartamentowcu z 2006 roku usytuowanym na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

819 000 zł44 m² 18 613,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wykończone, nowe mieszkanie na sprzedaż! Brak podatku pcc! Parametry mieszkania Metraż mieszkania: 44,39m Piętro: 3 Ekspozycja: e Układ: salon z aneksem kuchennym + 2 sypialnie Balkon: 3,75.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Wola Justowska,Kraków

6 000 zł84 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy na wynajem nowe, 3 pokojowe mieszkanie wykończone w najwyższym standardzie mieszczące się na granicy Woli Justowskiej / Bronowic. Mieszkanie posiada przestronny taras z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Prokocim,Kraków

715 000 zł46 m² 15 543,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przytulne dwupokojowe mieszkanie w enklawie Apartamenty Wielicka lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Podgórze,Kraków

649 000 zł36 m² 18 027,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 2-pokojowe | 36,00 m | kraków - stare podgórze Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie w stanie wykończonym o powierzchni użytkowej 36,00 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbrowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

769 000 zł42 m² 18 512,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie położone W nowoczesnej inwestycji dewelopera | archicom Stare Podgórze - jedna z najbardziej funkcjonalnych i dobrze skomunikowanych części Krakowa | Kameralny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Prądnik Biały,Kraków

575 000 zł40 m² 14 260,90 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Мы также говорим на русском! oferta na wyłączność ul. ks. Meiera, prądnik Biały, kraków. obok ulice: al. 29 Listopada, powstańców, reduta, batowicka, kuźnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Oświecenia

Prądnik Czerwony,Kraków

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2 na osiedlu oświecenia 50. Mieszkanie jest umeblowane, dwa pokoje,kuchnia,łazienka, balkon,w bloku winda. Teren zamknięty ,otwierany pilotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Grzegórzki,Kraków

619 000 zł37 m² 16 613 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Мы также говорим на русском! Aleja Pokoju, grzegórzki, kraków. Obok ulica: ofiar Dąbia, fabryczna, cystersów, mogilska, grzegórzecka, lema vibe home prezentuje wyjątkowo przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ruczaj,Kraków

629 000 zł47 m² 13 369 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 - pokojowe położone na 3 piętrze w budynku 4 - piętrowym (bez windy) w centrum os. Ruczaj przy ul. Chmieleniec. Mieszkanie: mieszkanie w wersji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zawodzie

Prądnik Biały,Kraków

2 900 zł47 m² 61,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio przytulne mieszkanie 2-pokojowe o metrażu 47 m2 z oddzielną kuchnią i z balkonem przy ul. Zawodzie w Krakowie. Mieszkanie na 2gim piętrze w kameralnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Osiedle Na Stoku

Na Stoku,Kraków

1 750 zł26 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Super mieszkanko dla studentki, studenta, singla lub pary pracującej. Do wynajęcia od 1 maja, 1 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Na Stoku bud. 24. Powierzchnia mieszkania 26 m2 na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kapelanka,Kraków

3 400 zł63 m² 54,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 62,61 m , zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części Krakowa przy ul. Kapelanka. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niezapominajek

Zwierzyniec,Kraków

850 000 zł53 m² 16 037,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 2-pokojowe 53 m ul. Niezapominajek, kraków (chełm) Opis nieruchomości: na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 2. piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowa Huta,Kraków

699 000 zł49 m² 14 158,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż wyremontowane mieszkanie 49,37m , znajdujące się na 2 piętrze 2-piętrowego budynku, położonego na os.Zielonym w dzielnicy Nowa Huta w Krakowie. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pychowicka

Ruczaj,Kraków

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z balkonem - ul. Pychowicka | 30 m | dostępne od zaraz Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30 m , zlokalizowana przy ul. Pychowickiej w Krakowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Łokietka

Krowodrza,Kraków