dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Kraków - Sprzedaż i najem

3 422 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 422 ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni ponad 40 m w inwestycji Rezydencja Rycerska przy ul. Sandomierskiej. Lokalizacja Rezydencja Rycerska to prestiżowa inwestycja mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

998 640 zł41,61 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Stare miasto - kamienica po generalnym remoncie - 2 pokoje. Do zaoferowania mamy mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 41,61 m2 zlokalizowane na 2 pietrze przepięknej, odrestaurowanej kamienicy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 310 630 zł110,03 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

We speak English. Do not hesitate to contact us! English version below. ___ uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 488 960 zł62,04 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Stare miasto - kamienica po generalnym remoncie - 3 pokoje! Do zaoferowania mamy mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 62,04 m2 zlokalizowane na 4 piętrze przepięknej, odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 285 749 zł75,19 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

742 469 zł51,65 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 816 zł48,39 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, dostępny od 1 Maja, perfekcyjnie wykończony apartament w inwestycji Piastowska Residence, w dzielnicy Bronowice, niedaleko Krakowskich Błoń oraz Parku Jordana. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 990 960 zł106,82 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa inwestycja W sercu starego podgórza Kameralna inwestycja | Tylko 12 apartamentów | Najwyższy standard | Rekuperacja | Garaż podziemny | Klimatyzacja Szaflarska 9 to inwestycja stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł38 m² 13 684,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 zlokalizowane w dzielnicy Podgórze Duchackie przy ulicy Kordiana w Krakowie. W skład mieszkania wchodzi: - salon - Osobna jasna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł138 m² 94,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

English version below |r| Property ma przyjemność zaprezentować na wynajem penthouse z niesamowitym widokiem na panoramę Krakowa. Mieszkanie to dwupoziomowy apartament o powierzchni 138 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł51,60 m² 62,02 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version below Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z przestronną sypialnią - Al. Kijowska/krowodrza! lokalizacja Mieszkanie znajduje się u zbiegu Al. Kijowskiej i ul. Wrocławskiej. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 091 662 zł76,34 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł202 m² 32 178,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Luksusowy apartament z niesamowitym widokiem na Wawel [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować piękny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

708 566 zł39,70 m² 17 848 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Inwestycja na ul. Portowej w Krakowie to nowoczesne osiedle mieszkaniowe w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Zabłocie, oferujące mieszkańcom komfortowe i funkcjonalne lokale oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania o pow. 51 m2 przy ul. Przyjaźni polsko-węgierskiej na Podgórzu. Lokalizacja Nowoczesna, pełna zieleni i doskonale zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

743 187 zł51,79 m² 14 350 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł58 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2 zlokalizowanego przy ul. Ks. Meiera lokalizacja Mieszkanie położone jest w północnej części Krakowa na.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł56 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Henryka Wieniawskiego [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje do wynajęcia wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł32,86 m² 17 650,64 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

We speak English. Do not hesitate to contact us! English version below. - emmerson prezentuje: przytulne mieszkanie z ogródkiem (ok 35 m2): salon z aneksem kuchennym - 21,46 m2, sypialnia I -.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł63 m² 31 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Stylowy, 63-metrowy apartament wykończony w wysokim standardzie, położony w spokojnej i zielonej części Krowodrzy [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

682 253 zł40,37 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł70,64 m² 15 430,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Gotowiec inwestycyjny - roi 6%! Dwa mieszkania po generalnym remoncie - Azory, kraków Lokalizacja: ul. Wojciecha Weissa, azory, kraków Powierzchnia: 70,64 m (dwa niezależne mieszkania + piwnica) Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 125 912 zł65,46 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł43 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u Nas! Dwupokojowe w nowej inwestycji - ul. Żywiecka! lokalizacja Ulica Żywiecka znajduje się w okolicy ulicy Zakopiańskiej, co zapewnia bezproblemowe połączenie zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł38,80 m² 13 891,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować 2- pokojowe mieszkanie przy ul. Lublańskiej w dzielnicy Prądnik Czerwony w Krakowie. Nieruchomość o powierzchni 38,8 m2 znajduje się na 3 - piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł64,11 m² 25 737,01 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż Wyjątkowy, premium apartament zlokalizowany przy ul. Zbożowa 2a w Krakowie, w inwestycji renomowanego dewelopera atal. Mieszkanie zostało wykończone pod okiem projektanta wnętrz,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

666 775 zł44,75 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 720 zł37,17 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

812 750 zł65,02 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł36,88 m² 26 030,37 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dwupokojowego apartamentu o powierzchni 36.88 m w inwestycji Młyny Mogilska. Lokalizacja Zielona okolica Grzegórzek to doskonałe miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

26 950 zł148 m² 182,09 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy penthouse o powierzchni ok. 148 m2 z dużym i balkonem oraz widokiem na Wawel - Angel Stradom, ul.Stradomska, tuż przy Wawelu. Zapytaj o więcej szczegółów pod.

Szczegóły ogłoszenia

826 000 zł46,03 m² 17 944,82 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Komfortowe i ustawne 2 pokoje | Balkon | Garaż | Zieleń wokół [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Na sprzedaż stylowe, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

856 552 zł52,07 m² 16 450 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł64,77 m² 19 993,82 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na nowym osiedlu na Ruczaju. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w sześciopiętrowym bloku z 2022 roku, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 656 zł36,19 m² 15 049,92 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł63,12 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.