dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Kraków - Sprzedaż i najem

3 422 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 422 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mozarta

Prądnik Biały,Kraków

799 zł37 m² 21,59 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronny, dwuosobowy pokój w nowym budynku - Umowa najmu! Duży (23 m2), widny pokój w komfortowo wyposażonym, nowym mieszkaniu (56 m2). Osiedle w którym znajduje się budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

350 zł10 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pokój ładny, umeblowany, od strony południowej, wszelkie wygody, do użytku właścicielki przedmioty. Przystanek autobusowy zaraz pod blokiem, dojazd do centrum bardzo dobry. Okolica spokojna, zaraz pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warmijska

Krowodrza,Kraków

1 200 zł34 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie ładne, przytulne, ciepłe. Centralne ogrzewanie, parkiety w pokojach, płytki i flizy w kuchni i łazience. Kuchnia i łazienka w pełni umeblowana i wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płaszowska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 200 zł70 m² 17,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, mieszkanie do wynajęcia, 70 metrów kwadratowych, 2 łazienki - jedna z dwoma ubikacjami, druga z prysznicem i ubikacją, 2 pokoje, kuchnia połączona z jednym pokoju na styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Felińskiego

Krowodrza Górka,Kraków

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

nowoczesne mieszkanie kompletnie urządzone na mlodym osiedlu, ciche , wysoki parter z zabudowanym balkonem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

265 000 zł30 m² 8 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania w pełni umeblowana i wyposażona kawalerka (kuchnia: kuchenka gazowo elektryczna Amica, lodówka Indesit, okap Amica + meble, łazienka: pralka Whirpool, nowy piecyk gazowy Junkers +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Radzikowskiego

Azory,Kraków

630 000 zł75 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Sprzedam komfortowe dwupoziomowe mieszkanie przy ulicy Radzikowskiego (okolice ikea, makro). Budynek oddany w roku 2002. Mieszkanie na 3 piętrze o pow. 75,81m2, składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

320 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe, nowoczesnie urządzone, po remoncie, parkiety, klimatyzacja w salonie, lazienka i kuchnia po generalnym remoncie, okna wszystkie wymienione, drzwi antywlamaniowe- gerda, sufit.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterów Wietnamu

Olsza II,Kraków

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne, czyste mieszkanie dwa oddzielne pokoje z podwójnymi składanymi łóżkami plus kuchnia i łazienka, na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. Balkon na stronę południową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jerzmanowskiego

Nowy Prokocim,Kraków

1 150 zł35 m² 32,86 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie jednopokojowe na N. Prokocimiu, ul. Jerzmanowskiego, VIII piętro, winda, zsyp. Mieszkanie jest w pełni umeblowane(meble-2 łóżka, lodówka, telewizor, kuchenka, pralka), ok 35m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marczyńskiego

Prądnik Biały,Kraków

283 000 zł36 m² 7 861,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 35,24m2, na I pietrze w bloku 4 piętrowym z 2003 roku, przystosowanym dla osób niepełnosprawnych. Teren bloku ogrodzony, video-domofon. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stachiewicza

Azory,Kraków

290 000 zł42 m² 6 904,76 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez pośredników Mieszkanie dwupokojowe bez balkonu usytuowane na wysokim parterze w dziesięciopiętrowym bloku z lat 80-tych. Rozkład mieszkania 2 oddzielne pokoje: mały pokój ok.9m, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zakopiańska

Kraków,małopolskie

1 150 zł30 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo zadbane mieszkanie, w pełni umeblowane. Pralka, duża lodówka, biurko. Ogrzewanie miejskie .Bardzo blisko do komunikacji miejsckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielicka

Płaszów,Kraków

450 000 zł54 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Luksusowe wysoki standard, umeblowane mieszkanie na ul.WIELICKIEJ 83A(zaraz za mcdonaldem) Duże 2 pokojowe mieszkanie 54m2 z dużym balkonem w bloku 1piętro/6 + piwnica. Nowe budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zgody

Zgody,Kraków

320 000 zł69 m² 4 637,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Nowe okna i drzwi wejsciowe, duza piwnica, wysoki parter, szeroki trawnik od strony ulicy, okna wychodza na ulice i podworko

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łużycka

Piaski Nowe,Kraków

320 000 zł56 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

DO sprzedania mieszkanie cena 320.000,- (do negocjacji) - 56 m2, Kraków, ul. Łużycka - 6 piętro, - wielka płyta (ocieplony), - winda, - balkon loggia, - blok 10 piętrowy, 2 klatkowy, - piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oświecenia

Oświecenia,Kraków

299 000 zł43 m² 6 953,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie mieści się na 2 pietrze w 4-piętrowym bloku z cegły z 1997 roku. Duży pokój, (można przerobić na salon z aneksem ) kuchnia i łazienka. W pokoju panele na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gromady Grudziąż

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

399 000 zł63 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 2-pokojowe, na XI ostatnim pietrze, bloku z 1985r. Mieszkanie własnościowe, składa się z sypialni z balkonem, salonu, oddzielnej, jasnej i umeblowanej kuchni, łazienki wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Górka Narodowa Zachód,Kraków

330 000 zł45 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Bezprowizyjnie od własciciela. Prądnik biały - dwa pokoje + garaż Kuźnicy Kołłątajowskiej 330 000 tyś pow 45 m. Mieszkanie na drugim piętrze w pięciopiętrowym bloku z windą. Meszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malachitowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

274 850 zł48 m² 5 726,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1009

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,80 m2, na nowo powstałym osiedlu Złocień, przy ulicy Malachitowej ( dzielnica Bieżanów-Prokocim ) na II piętrze w 3-piętrowym bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Złotego Wieku

Mistrzejowice,Kraków

900 zł49 m² 18,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokoje z 3 pokojowego mieszkania na parterze na osiedlu Złoty Wiek , dzielnica Mistrzejowice (nad Aqua Parkiem). Umeblowana kuchnia (lodówka, kuchenka, meble) oraz jeden z pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Turniejowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

415 000 zł52 m² 7 980,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Pilnie sprzedam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ruczaj

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 050 zł31 m² 33,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nwe mieszkanie jednopokojowe 31m2, umeblowane, kuchnia wyposażona, mieszkanie ma ogrodek. Zabezpieczone okna-rolety antywlamaniowe. Mozliwość podlączenie do internetu, tv kablowej. Opłaty około110zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowosądecka

Kraków,małopolskie

1 200 zł32 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie umeblowane, pralka, lodówka, podłączenie do internetu,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Szkolne

Nowa Huta,Kraków

385 000 zł67 m² 5 746,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie 3-pokojowe, 67 m2 na os.Szkolnym, na parterze. Jasne, przestronne, do zamieszkania do zaraz. Na podłodze parkiet dębowy, osobno wc. Duży, przestronny przedpokój. Powirzchnię mieszkania można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kombatantów

Bieńczyce,Kraków

210 000 zł32 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jasne, umeblowane i wyposażone, o dogodnym rozmieszczeniu pomieszczeń. Stan do zamieszkania. Balkon od strony Pd. Widok z balkonu panorama Krakowa, wawel. Przed blokiem plac zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stróża Rybna

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

360 000 zł64 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ładne, ustawne, ciche, ciepłe. 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, balkon. Wykonane szafy wnękowe. Na podłogach panele, łazienka i wc wyflizowane w kuchni płytki. Ogrzewanie miejskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Turniejowa

Kraków,małopolskie

530 000 zł95 m² 5 578,95 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie w bloku z cegły (ściana trójwarstwowa), rok budowy 1998. Mieszkanie posiada 4 osobne pokoje (20 m, 19 m, 14 m, 13 m), na podłogach parkiet. Kuchnia osobna, jasna, ze spiżarką (13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siewna

Prądnik Biały Wschód,Kraków

440 000 zł70 m² 6 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie jak na zdjęciach, okna nowe plastik i.t.p. Jestem właścicielem i co jeszcze?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bosaków

Olsza II,Kraków

300 000 zł40 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Sprzedam jednopokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim - do ewentualnego "przerobienia" na dwa pokoje + aneks

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Centralna

Czyżyny,Kraków

399 999 zł70 m² 5 714,27 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie własnościowe , 3 pokojowe, o powierzchni 69,97m2, znajdujące się na 1 piętrze w bloku 11 piętrowym z 1984r, przy ulicy Centralnej. Mieszkanie jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

1 100 zł29 m² 37,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie 1 pok Z kuchnią I łazienką 29 m2, osiedle Prądnik Czerwony, ulica Dobrego Pasterza. 1100 zł (w tym czynsz i media). Mieszkanie z dobrym dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Seweryna

Kraków,małopolskie

1 100 zł46 m² 23,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie w Krakowie przy ul. Seweryna (okolice os. na Kozłówce w pobliżu ul. Wielickiej) Ciche i spokojne otoczenie, doskonałe połączenia komunikacyjne szybki tramwaj, autobus,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mistrzejowice

Mistrzejowice Nowe,Kraków

399 000 zł75 m² 5 320 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Sprzedam mieszkanie na os. Mistrzejowice Nowe, 4 pokoje na I piętrze, z dużym balkonem ok. 7m2, wejście do każdego pomieszczenia osobne, łazienka + dodatkowa osobna ubikacja. Okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

444 444 zł70 m² 6 349,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Tak jak w opisie i na zdjęciach

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jerzmanowskiego

Nowy Prokocim,Kraków

900 zł35 m² 25,71 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tyniecka

Dębniki,Kraków

1 500 zł78 m² 19,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie (piętro domu) umiejscowione w spokojnej okolicy, z widokiem na Wisłę, 1km od Wawelu. Lokalizacja w pobliżu głównych arterii komunikacyjnych, sprzyjająca prowadzeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Weryhy-Darowskiego

Mydlniki,Kraków

1 100 zł31 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piękne, przytulne, jasne mieszkanie jednopokojowe urządzone przez architekta wnętrz. W pełni wyposażone (zabudowa kuchenna, sprzęt agd zmywarka, kuchenka, lodówka, okap, pralka, tv), szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Pokoju

Śródmieście,Kraków

335 000 zł48 m² 6 979,17 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

W pokojach okna nowego typu,wymienione w 2008r i wtedy wymalowano pokoje. Kuchnia i łazienka wymalowane w 2009r.Łazienka wyflizowana w latach siedemdziesiątych.Podłoga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kluczborska

Krowodrza,Kraków

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest nowe, świeżo wykończone w bloku o wysokim standardzie w eleganckim na małym, ogrodzonym i strzeżonym osiedlu. Piękna lokalizacja, blisko centrum (liczne tramwaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Aleksandry

Bieżanów,Kraków