dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Kraków - Sprzedaż i najem

3 400 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 400 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na paterze w bloku zlokalizowanym przy ulicy ks. Wincentego Turka w Krakowie. Mieszkanie dostępne od zaraz (meble zostaną dokupione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kliny

Kliny,Kraków

820 000 zł86 m² 9 517,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Nowe 4-pokojowe mieszkanie Z dwoma balkonami - kliny N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 86m2 , usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku z 2020.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja 29 Listopada

Prądnik Biały,Kraków

697 000 zł65 m² 10 723,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do obejrzenia Wirtualnego Spaceru po mieszkaniu Przedstawiamy niezwykle funkcjonalne mieszkanie, w którym na 64m2 oprócz klasycznego układu 2 sypialnie + salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Komandosów

Ludwinów,Kraków

579 000 zł48 m² 12 189,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 400.00 zł; Budynek: blok, z lat 80-tych w dobrym stanie; Standard mieszkania: po remoncie; Dodatkowo: balkon zabudowany, domofon, nie ma windy; W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

507 240 zł56 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuje na sprzedaż mieszkanie przy ul Sołtysowskiej w Czyżynach Mieszkania są już gotowe do odbioru! Budynek posiada 6 pięter Do dyspozycji mieszkania hala garażowa, komórki lokatorskie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stella-Sawickiego

Czyżyny,Kraków

500 000 zł42 m² 11 905 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Krakowie w dzielnicy Czyżyny na osiedlu Avia. Mieszkanie składa się z - przedpokój - duży pokój z wyjściem na loggię - mniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sarego

Stare Miasto,Kraków

890 000 zł99 m² 8 989,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1909

Przedstawiam 4-pokojowe mieszkanie w pobliżu plant. Okazyjna cena, gdyż kamienica jest w trakcie podziału fizycznego. Brak jest konfliktów między udziałowcami, a sprawa jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reja

Żabiniec,Kraków

519 000 zł47 m² 11 028,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Doradcy Wawel Service maja przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie dostępne od zaraz! Lokal jest położony na 3 piętrze w 7 piętrowym bloku z 2005 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Kraków,małopolskie

3 200 zł70 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

English below Extra Broker ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowy apartament położony na prestiżowej dzielnicy podgórze. Nieruchomość: -Powierzchnia:70m2 -piętro 1/4 -2 sypialnie -jadalnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

499 000 zł49 m² 10 183,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Witam, mam do zaoferwania bardzo przyjemne mieszkanie na Krakow-Mydliniki, z bardzo dobra komunikacja miejska, autobus 1 min do przystanku, stacja Krakow Zakliki 5 min. Mieszkanie jest na 1 pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Bohaterów Września,Kraków

595 000 zł64 m² 9 297 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Więcej informacji beatalub biuro: w godz. od 8.00 do 17.00 lub e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: ; pośrednik odpowiedzialny zawodowo: licencja numer 6079. P O L E C A M Y! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Stare Miasto,Kraków

382 700 zł27 m² 13 997,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta bez prowizji I podatku pcc! wyjątkowa oferta - wiślane tarasy metraż ok. 27 M2 Z naszą firmą uzyskasz najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Starowiślna

Stare Miasto,Kraków

1 600 zł25 m² 64 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piękna kawalerka położona w samym sercu Krakowa, stare Miasto, wysoki standard! ul. Starowiślna Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji przy rogu ul. Starowiślnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Stalowe

Nowa Huta,Kraków

519 000 zł50 m² 10 380 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Osiedlu Stalowym w dzielnicy Nowa Huta (kraków). Usytuowane na 2 piętrze 4-piętrowego bloku. Klatka schodowa w dobrym stanie, czysta i zadbana. Na powierzchnię 50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Prądnik Biały,Kraków

521 674 zł48 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do zakupu oferujemy 16 funkcjonalnych mieszkań w kompleksie 8 nowoczesnych dwulokalowych domów jednorodzinnych. Każde mieszkanie na parterze będzie miało przynależny ogród od 100 - 200 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bronowicka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

603 687 zł51 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Doskonała okazja 2 pokoje mieszkanie prosto od dewelopera na Bronowicach! bez prowizji i pcc! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Prądnik Biały,Kraków

607 011 zł57 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Więcej informacji beatalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: ; pośrednik odpowiedzialny zawodowo: licencja numer 6079. P O L E C A M Y! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dzielnica VI Bronowice

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

603 687 zł51 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Prestiżowa, nowoczesna inwestycja na Bronowichach! Rękojmia dewelopera 5 lat! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dzielnica VI Bronowice

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

601 344 zł47 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Prestiżowa, nowoczesna inwestycja na Bronowicach! Rękojmia dewelopera 5 lat! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vetulaniego

Prądnik Biały,Kraków

499 000 zł39 m² 12 794,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Extra Broker ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na ulicy Vetulaniego-dzielnica Prądnik Biały. Nieruchomość: -39m^2 -piętro 1 -salon z kuchnia -sypialnia -łazienka -balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Złotego Wieku,Kraków

439 000 zł48 m² 9 146 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Więcej informacji beatalub biuro: w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: ; pośrednik odpowiedzialny zawodowo: licencja numer 6079. P O L E C A M Y! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

3 900 zł72 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below Do wynajęcia mieszkanie w wysokim standardzie na prestiżowym osiedlu Wiślane Tarasy 2.0 NIERUCHOMOŚĆ - pow. 70m2 + 25m2 taras wokół całego mieszkania - salon z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dzielnica VI Bronowice

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

692 625 zł55 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Prestiżowa, nowoczesna inwestycja na Bronowicach! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej prestiżowy adres Nieruchomość złożona z: przedpokój 9,99 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piltza

Ruczaj,Kraków

505 000 zł52 m² 9 691,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

DO sprzedania: oferujemy Państwu na sprzedaż apartament na parterze z ogródkiem w dzielnicy Ruczaj na ul. Dr Jana Piltza 38 w Krakowie. Podstawowe informacje: powierzchnia mieszkania to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

689 000 zł84 m² 8 188,73 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferuje na sprzedaż mieszkanie przy ul. Sołtysowskiej w Czyżynach Drugi etap inwestycji zostanie zrealizowany w 2022r. Zdjęcia pochodzą z pierwszego etapu inwestycji. Budynek posiada 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pszona

Ugorek,Kraków

1 000 000 zł105 m² 9 523,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 500.00 zł; Budynek: blok, blok z 2000 W dobrym stanie; Standard mieszkania: do odświeżenia; Dodatkowo: balkon, drzwi antywłamaniowe, duża piwnica, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Daliowa

Kurdwanów,Kraków

480 000 zł72 m² 6 667 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przestronne, zadbane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej/całkowitej: 60/72 mkw., położone na Kurdwanowie Nowym przy ul. Daliowej. Lokal dostępny natychmiast. Piętro: 4/4. W lokalu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

381 786 zł33 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mistrzejowice - ul. Piasta Kołodzieja - słoneczne 2-pokoje - 0% prowizji/brak podatku pcc Doradcy Wawel Service maja przyjemność zaprezentować Państwu super funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bronowicka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

692 625 zł55 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Doskonała okazja 2 pokoje mieszkanie prosto od dewelopera na Bronowicach! bez prowizji i pcc! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Stare Miasto,Kraków

394 500 zł27 m² 14 498,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta bez prowizji I podatku pcc! wyjątkowa oferta - wiślane tarasy metraż ok. 27 M2 Z naszą firmą uzyskasz najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

520 000 zł55 m² 9 489 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Ustawne 3-pokojowe mieszkanie położone w zielonej okolicy na Prokocimiu Nowym przy ul. Jerzmanowskiego. Lokal dostępny natychmiast. Piętro: 1/10. Nieruchomość o powierzchni 55 mkw. składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okólna

Wola Duchacka,Kraków

360 000 zł44 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie o bardzo plastycznym układzie. Przy okazji remontu mozęmy przerobić mieszkanie na 2 sypialnie i salon z aneksem kuchennym, lub na 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bronowicka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

601 344 zł47 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Prestiżowa, nowoczesna inwestycja na Bronowichach! Rękojmia dewelopera 5 lat! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica wysoki standard wykończeń Nieruchomość złożona z: przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malborska

Płaszów,Kraków

465 000 zł37 m² 12 466 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z 2005 r., o powierzchni 37,3 mkw., położone w zielonej okolicy, w Podgórzu, w okolicach "Kabla". Lokal dostępny natychmiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Podwawelskie

Podwawelskie,Kraków

565 000 zł48 m² 11 894,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

I nwestycja jest skierowana do ludzi, którzy cenią sobie ustawny rozkład pomieszczeń oraz lokalizację blisko bulwarów wiślanych , wawel, rondo mateczne mieszkanie 3 pokojowe Z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Żabiniec

Krowodrza,Kraków

1 500 zł26 m² 58 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia od 01.02.2022 Kawalerka przy ul. Żabiniec - dzielnica Krowodrza. Doskonała propozycja dla osób ceniących doskonałą lokalizację oraz wysoki standard mieszkania. Odległość do Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wysłouchów

Kurdwanów,Kraków

320 000 zł29 m² 11 034 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Ciekawie rozplanowane mieszkanie o powierzchni: 29 mkw. położone w zielonej okolicy na Kurdwanowie Nowym przy ul. Wysłouchów. Lokal dostępny od zaraz. W mieszkaniu - salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

700 000 zł78 m² 8 974,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Wierzyńskiego. W pobliżu również Łupaszki, balicka, zakliki z Mydlnik. Trzypiętrowy blok z monitoringiem, domofonem i ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wysłouchów

Kurdwanów,Kraków

370 000 zł38 m² 9 867 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Atrakcyjna cenowo oferta! 2 pokojowe mieszkanie o pow. 37,5m2 na ostatnim piętrze 5. piętrowego bloku z dwiema windami. Blok został wybudowany w 2001r. Duże przeszklone klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

560 499 zł68 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mistrzejowice - ul. Piasta Kołodzieja - słoneczne 4-pokoje - 0% prowizji/brak podatku pcc Doradcy Wawel Service maja przyjemność zaprezentować Państwu super funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane.