dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Kraków - Sprzedaż i najem

3 398 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 398 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szlak

Stare Miasto,Kraków

790 000 zł51 m² 15 496,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie do adaptacji o powierzchni 50,98 m2, położone przy ul. Szlak w inwestycji Angel City. Lokalizacja: budynek znajduje się przy ul. Szlak w dzielnicy Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bobrzyńskiego

Dębniki,Kraków

2 500 zł47 m² 53 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie, 47m2. + miejsce postojowe w cenie. Umeblowane. Ul. prof. Michała Bobrzyńskiego 45a. Dostępne od zaraz. Bez prowizji. Lokalizacja: kraków, ul. prof. Michała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakopiańska

Swoszowice,Kraków

470 000 zł43 m² 10 930 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Kontakt: 4alternatywy Oferujemy do sprzedania piękne mieszkanie w spokojnej okolicy, bardzo dobrze skomunikowanej z centrum Krakowa, jeśli szukasz spokoju a jednocześnie dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kraków

Stare Miasto,Kraków

879 000 zł48 m² 18 327,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

English version below Emmerson przedstawia i zaprasza na prezentację. Do sprzedania apartament położony w centrum miasta idealny pod wynajem długo- i krótkoterminowy, biuro ale tez na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Centrum B

Centrum B,Kraków

440 000 zł41 m² 10 758 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Więcej informacji beatalub biuro: w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Wszystkie oferty na stronie: ; Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: licencja numer 6079. Polecamy! Do sprzedaży mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Mateczny,Kraków

745 710 zł47 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu Nową Inwestycję zam Apartments i przykładowe dostępne mieszkanie o podwyższonym standardzie 2-pok.z loggią o pow.46.90m2 znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sosnowiecka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

710 000 zł49 m² 14 490 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferujemy na sprzedaż eleganckie 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Bronowice w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przestronny przedpokój - duży, ustawny salon - przytulna sypialnia - jasna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balicka

Bronowice Małe,Kraków

2 700 zł36 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Helton prezentuje do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Bronowice przy ul. Balickiej w cenie 2700 złotych. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, jego metraż liczy 36 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konopnickiej

Dębniki,Kraków

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowocześnie wykończone mieszkanie w inwestycji "konopnicka City Park" przy ulicy Marii Konopnickiej 63 Budynek położony jest pomiędzy rzeką Wilgą a Parkiem im. Antoniego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Weryhy-Darowskiego

Mydlniki,Kraków

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bronowice, zabierzów, balice, mydlniki, akademia Rolnicza, miejsce postojowe Emmerson poleca: mieszkanie 1-pokojowe w budynku z 2011 r. Znajduje się w 3-piętrowym budynku przy ul. Wincentego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rogatka

Stare Miasto,Kraków

562 950 zł42 m² 13 403,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy mieszkanie 2 pokojowe Z balkonem W dzielnicy stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Twardowskiego

Dębniki,Kraków

3 000 zł63 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy mieszkanie położone w dzielnicy Dębniki przy ulicy Twardowskiego (kapelanka). Przestronne mieszkanie, dwie łazienki, jasna kuchnia, balkon rozkład Mieszkanie o powierzchni 63 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kliny,Kraków

4 500 zł82 m² 54,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowy apartament zlokalizowany na zamkniętym osiedlu w południowej części Krakowa ruczaj/kliny. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czyżyny,Kraków

670 000 zł47 m² 14 288,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Tobiasz Estate Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2/3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni ok. 47 m2 w dz. Czyżyny ulica Galicyjska, inwestycja Centralna Park. Nowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Grzegórzki,Kraków

6 500 zł57 m² 114,04 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

I wysoki standard I pianissmo I I klimatyzacja I 3 pokoje I niski czynsz I wysoka jakość wykończenia I widok na wisłe I Mamy do zaoferowania piękny i nowoczesny, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Piasta Kołodzieja

Mistrzejowice,Kraków

666 681 zł69 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w stanie deweloperskim w nowej inwestycji w zielonej części Krakowa. Winda i parking! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dzielnica XIII Podgórze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Property Partners ma przyjemność zaprezentować Państwu apartament o powierzchni 70m2 na Podgórzu. Lokalizacja Mieszkanie znajduje sięna Płaszowie. W okolicy liczne punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bratysławska

Górka Narodowa,Kraków

780 000 zł65 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacjia: mieszkanie położone przy ulicy Bratysławskiej zlokalizowane w świetnej lokalizacji a także potężnie rozbudowanej pod względem urbanizacji. W okolicy Kaufland, biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

440 000 zł32 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

! rezerwacja! Świetna oferta inwestycyjna, celem remontu i sprzedaży lub dalszego wynajmu. Mieszkanie 1-pokojowe z oddzielną kuchnią i balkonem w dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworcowa

Płaszów,Kraków

521 800 zł45 m² 11 498 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Rezerwacja Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w małym bloku z lat 70-tych na 4 piętrze bez windy. Mieszkanie zostało przebudowane kilkanaście lat temu- połączono kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morelowa

Wola Justowska,Kraków

8 500 zł128 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowy apartament na woli justowskiej! Prezentuję do wynajęcia apartament o pow. 127,5 m2 położony w zielonej i cichej okolicy na ul.Morelowa. Lokal mieści się w bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

550 000 zł58 m² 9 545,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecamy Państwu ustawne 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią Mieszakanie znajduje się w bloku z lat 70-tych. Sam blok przeszedł gruntowny remont, wymieniono instalacje elektryczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klimeckiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 200 zł35 m² 91,43 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz piękne mieszkanie przy ul. Stanisława Klimeckiego na Podgórzu. English version below lokalizacja Dzielnica: podgórze Ulica: stanisława Klimeckiego Przystanek: klimeckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stanisława ze Skalbmierza

Olsza,Kraków

620 000 zł50 m² 12 340,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wspaniałe mieszkanie w cichej, spokojnej okolicy na Olszy. Na powierzchnię 50,24m2 składa się 5 pomieszczeń: - salon 18,06m2 - Kuchnia 9,05m2 - Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Nowa Huta,Kraków

517 000 zł54 m² 9 627,56 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Okazja bezpośrednio od właściciela! Zapraszam Cię do zakupu uroczego mieszkania o powierzchni 54 m2, położonego na 2. piętrze w budynku przy Os. Oświecenia 36. To niezwykła propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sosnowiecka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

710 000 zł49 m² 14 490 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zauchy

Górka Narodowa,Kraków

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w bloku z 2022r. przy ulicy Andrzeja zauchy/banacha. Oddzielna sypialnia, salon z kuchnią, łazienka, przedpokój oraz loggia. Mieszkanie świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Felińskiego

Górka Narodowa Wschód,Kraków

475 000 zł40 m² 11 760,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania przytulne mieszkanie o powierzchni 40,39m2 z 2009 roku, na parterze na ulicy Felińskiego. Niski dwupiętrowy budynek z 24 lokalami i windą. W budynku dostępna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turniejowa

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

917 088 zł82 m² 11 150 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji i pcc! możliwość wykończenia pod klucz Na sprzedaż nowe mieszkanie 4-pok. Za realizacje przedsięwzięcia odpowiada jeden z najbardziej doświadczonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stańczyka

Bronowice Wielkie,Kraków

689 000 zł52 m² 13 360,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Emmerson prezentuje: do sprzedania mieszkanie w znakomitej lokalizacji przy ulicy Stańczyka 22 Charakterystyka: - powierzchnia 51,57 m2 - Bronowice ul.Stańczyka 22 - 2 x winda - balkon 3,35 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

960 778 zł53 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3.A.3.01 960 778 zł 18 200 zł/m2 Parametry mieszkania w prezentacji zdjęciowej >terrmin oddania: 2025-01-30 >komórka lokatorska: tak >miejsce parkingowe w garażu podziemnym: tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Józefińska

Stare Podgórze,Kraków

2 100 zł19 m² 110,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

eng version below Od 1 marca! Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Starego Podgórza, na klimatycznej ulicy Józefińskiej - h ttps:/goo.gl/maps/LJfrYPMtg8EvxXPZ7 Świetne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

563 000 zł57 m² 9 934,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie z oddzielną, jasną kuchnią o powierzchni 56,67 m2 z balkonem i piwnicą w Osiedlu Piastów 18 w dzielnicy Nowa Huta-Mistrzejowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obozowa

Dębniki,Kraków

619 000 zł49 m² 12 684,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Dwupokojowe mieszkanie osiedle Ruczaj ul. Obozowa lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (6, km od centrum). 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Tysiąclecia

Mistrzejowice,Kraków

530 000 zł45 m² 11 777,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kraków / Mistrzejowice / Os. Tysiąclecia / po generalnym remoncie / mieszkanie Piętro: 2/5 Powierzchnia: 45m2 Balkon Do mieszkania przynależy piwnica - dodatkowe 4m2 Miejsce parkingowe ogólnodostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

755 055 zł63 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 3-pok. mieszkanie w kameralnej i nowoczesnej inwestycji na Prądniku Białym, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Grzegórzki

Grzegórzki,Kraków

3 000 zł36 m² 83,61 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie! Świetne dla osób pracujących w takich korporacjach jak pmi, quattro, comarch, cisco! Apartament jest w pełni umeblowany i wyposażony, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni Polsko-Węgierskiej

Wola Duchacka,Kraków

602 450 zł49 m² 12 230 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji w sąsiedztwie Bonarka City Center Bez podatku pcc metraż: 49,26 m2 piętro 4 cena:602 449,80 pln inwestycja Osiedle z funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głowackiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

3 200 zł50 m² 63 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy nowe 50 metrowe mieszkanie na wynajem, zlokalizowane ulicy Głowackiego 12 w Krakowie. Mieszkanie położone jest na nowoczesnym osiedlu w dzielnicy Bronowice. Budynek został oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rozrywka

Prądnik Czerwony,Kraków

600 000 zł45 m² 13 333 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane obok Parku Reduta. Mieszkanie składa się z : - przedpokój - duży ustawny pokój z wyjściem na ogródek - aneks kuchenny - mniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

675 000 zł49 m² 13 908,90 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaży nowo wykończone mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji na os. Piastów 63f! Lokal znajduje się na 3 piętrze w budynku który.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij