dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Kraków - Sprzedaż i najem

3 399 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 399 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przemiarki

Ruczaj,Kraków

3 250 zł55 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 pażdziernika, trzy-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2 zlokalizowane, tuż obok Kampusu uj, przy ulicy Przemiarki. Nieruchomość częściowo wyposażona z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Krowodrza,Kraków

2 100 zł37 m² 56,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka w dzielnicy Krowodrza przy ul. Kazimierza Wielkiego 84 w cenie 2100 złotych *english below* mieszkanie Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, jego metraż liczy 37 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czyżewskiego

Łobzów,Kraków

574 000 zł39 m² 14 718 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,0 m2, położone na parterze. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Filipowicza

Kurdwanów,Kraków

645 000 zł54 m² 11 944 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: znakomita alternatywa - 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią! Powierzchnia wynosi 54 m2. Mieszkanie jest trójstronne, dzięki czemu nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zachodnia

Ruczaj,Kraków

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz piękny apartament w wysokim standardzie, 2 pokoje z dużym balkonem i miejscem parkingowym podziemnym przy ul. Zachodniej na Ruczaju. English version below lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

5 500 zł79 m² 69,62 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 listopada piękne mieszkanie przy ul. Dobrego Pasterza na Prądniku Czerwonym. English version below lokalizacja Dzielnica: prądnik Czerwony Ulica: dobrego Pasterza Przystanek: park Wodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wieniawskiego

Olsza,Kraków

5 650 zł80 m² 70,63 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz piękne mieszkanie przy ul.Wieniawskiego dzielnica Olsza. English version below lokalizacja Dzielnica: olsza Ulica: wieniawskiego Przystanek: pilotów W pobliżu: komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wileńska

Olsza,Kraków

3 500 zł80 m² 44 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wileńska, okolica al. 29 Listopada i Uniwersytetu Rolniczego. Przestronne, komfortowe mieszkanie trzy pokojowe z miejscem postojowym. 2 niezależne sypialnie, salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Emaus

Salwator,Kraków

629 000 zł37 m² 17 028 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie Wola Justowska- emaus. Do sprzedania mieszkanie o pow. 36,94 m2 zlokalizowane na parterze w trzypiętrowym budynku w którym znajduje się zaledwie 19 mieszkań. Sam budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przewóz

Płaszów,Kraków

778 250 zł62 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy ostatnie mieszkania W gotowej inwestycji na płaszowie - 15 min do centrum Na sprzedaż gotowe trzypokojowe mieszkanie w nowej inwestycji zrealizowanej na Krakowskim Płaszowie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

918 480 zł53 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania deweloperskie kraków - bronowice ok. UL. NA błonie | sąsiedztwo parku krajobrazowego bielańsko tynieckiego Pragniemy zaprezentować Państwu urokliwą inwestycję deweloperską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerwone Maki

Czerwone Maki,Kraków

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ruczaj - 2 pokoje - osiedle europejskie - miejsce parkingowe N20 Nieruchomości oferuje do wynajęcia jasne i ciche dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem położone na strzeżonym osiedlu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bajeczna

Dąbie,Kraków

2 900 zł47 m² 61,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, mieszkanie o powierzchni 47m2, zlokalizowane przy ulicy Bajecznej, tuż obok Bulwarów Wiślanych. Nieruchomość z salonem i aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Federowicza

Dębniki,Kraków

1 999 zł36 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy 36 metrowe mieszkanie do wynajęcia znajdujące się przy ul. Federowicza na osiedlu Zielona Polana w dzielnicy Dębniki. Mieszkanie położone na 2 piętrze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

3 200 zł74 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, trzypokojowe, mieszkanie o powierzchni 74m2 zlokalizowane, tuż obok Uniwersytetu Pedagogicznego. Nieruchomość z przestronnym salonem z aneksem kuchennym oraz dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przewóz

Płaszów,Kraków

853 024 zł70 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc Na sprzedaż rozkładowe nowoczesne 3-pok. mieszkanie w nowej inwestycji. Inwestycja Osiedle tworzą dwa bliźniacze pięciopiętrowe budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czyżyny,Kraków

769 000 zł49 m² 15 607,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

We speak englishenglish version below) Tobiasz Estate Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni ok. 50m2 w Czyżynach, ulica Sołtysowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Masarska

Grzegórzki,Kraków

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 2 pokojowe mieszkanie ul masarska grzegórzki opis mieszkania Apartament o pow. 49 m2 znajduje się na pierwszym piętrze w budynku z windą i składa się z: - sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Grzegórzki,Kraków

10 000 zł97 m² 103,09 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prime Property oferuje do wynajmu zupełnie nowy (wcześniej nie zamieszkany) apartament położony w kompleksie "fabryczna City" na ul. Fabrycznej 11. W pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Zwierzyniec,Kraków

699 000 zł29 m² 24 161,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Inwestycja Kościuszki 22 to komfortowe apartamenty zlokalizowane w centrum Krakowa. Sześciokondygnacyjna elegancka kamienica to ostatnia tak położona inwestycja w Krakowie! Elegancki design.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohomolca

Prądnik Czerwony,Kraków

2 500 zł38 m² 66 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz - 2 pokojowe mieszkanie z tarasem przy ul. Bohomolca - dzielnica Prądnik Czerwony. Mieszkanie: znajduje się na parterze w nowym bloku mieszkalnym na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bonerowska

Stare Miasto,Kraków

412 000 zł36 m² 11 444,40 zł/m²

 

Piętro:suterena/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Lokal na Starym Mieście. Lokalizacja: oferowana nieruchomość znajduje się przy ul. Bonerowskiej w zabytkowej kamienicy. Kilka minut do Rynku Głównego do Hali Targowej oraz nowej kładki pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Białoruska

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

3 300 zł66 m² 50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz piękne mieszkanie przy ul. Białoruskiej na Podgórzu Duchackim english version below lokalizacja Dzielnica: podgórze Duchackie Ulica: białoprądnicka Przystanek: wola Duchacka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okólna

Prokocim,Kraków

600 000 zł45 m² 13 333 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Ustawne, ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 45 mkw., położone w bardzo zielonej okolicy przy ul. Okólnej na prokocimskim Kozłówku. Lokal dostępny w terminie do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bonerowska

Stare Miasto,Kraków

412 000 zł36 m² 11 444,40 zł/m²

 

Piętro:suterena/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Fredry

Łagiewniki,Kraków

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie blisko bonarki - 2 osobne pokoje - balkon, miejsce parkingowe N20 Nieruchomości oferuje od zaraz do wynajmu nowe, komfortowe mieszkanie 2 pokojowe z osobną wygodną kuchnią. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lipińskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

765 000 zł54 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferujemy na sprzedaż, nowocześnie wykończony, w pełni wyposażony dwupokojowy apartament, znajdujący się w doskonale skomunikowanej lokalizacji przy |ul. Lipińskiego 1|. Budynek znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wierzyńskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

3 200 zł80 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Pl\ru\eng 3-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie w centrum Krakowa przy ul. Kazimierza Wierzyńskiego Powierzchnia: 80m2 Zalety - Cicha i spokojna okolica - Przestronne - Parking podziemny - Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wielicka

Na Kozłówce,Kraków

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie ul Facimiech, kozłówek, podgórze Do wynajęcia 3 pokojowe w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni ok 47m2 położone jest na parterze Nowego budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieniawskiego

Olsza,Kraków

1 850 zł30 m² 61,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, przestronna kawalerka o powierzchni 30 m2, zlokalizowane przy ulicy Wieniawskiego. Nieruchomość z przestronnym pokojem dziennym, idealne dla singla lub pracowników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dożynkowa

Prądnik Biały,Kraków

674 000 zł57 m² 11 825 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radzikowskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

450 000 zł31 m² 14 658 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości "alfa Home" z przyjemnością prezentuje Państwu to urocze mieszkanie o powierzchni 30.7 m2, usytuowane w malowniczych Bronowicach. To doskonała okazja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Smocza

Stare Miasto,Kraków

635 000 zł38 m² 16 711 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

All in One Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w wyjątkowej lokalizacji - sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych i Zamku na Wawelu. Metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz piękne mieszkanie nigdy niezamieszkałe, oddane do użytku w 2023 r. przy ul. Stefana Banacha na Prądniku Białym. English version below lokalizacja Dzielnica: prądnik Biały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Stare Podgórze,Kraków

625 000 zł38 m² 16 025,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie o powierzchni 39m2 położone w zabytkowej kamienicy na Podgórzu przy ulicy Traugutta. Znajduje się na 3 piętrze i ostatnim piętrze. Nad mieszkanie strych przeznaczony na miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gaik

Kraków,małopolskie

781 100 zł92 m² 8 490 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turniejowa

Kurdwanów,Kraków

749 000 zł49 m² 15 233 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Ciekawe rozkładowo i wykończone w wysokim standardzie 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 49 mkw., położone na Kurdwanowie Nowym przy ul. Turniejowej w budynku z 2021 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jadwigi

Wola Justowska,Kraków

3 900 zł66 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia od zaraz klimatyzowane, czteropokojowe mieszkanie o pow. 66m2 przy ulicy Królowej Jadwigi, zlokalizowane tuż obok Błoń Krakowskich. Nieruchomość z trzema oddzielnymi pokojami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Filipa

Stare Miasto,Kraków

2 000 zł38 m² 53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Więcej informacji: violabiuro: 509 096 lub 049 od pn do pt. w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Zamieszkaj w samym sercu Krakowa! Zapraszam do zapoznania się z ofertą klimatycznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Kraków,małopolskie

3 500 zł75 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie na Prądniku czerwonym, blisko Ronda Barei. Całość 75 m2, 3 samodzielne jasne pokoje, w tym jeden z przestronnym tarasem z widokiem na zieleń. Oddzielna kuchnia, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kołowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 950 zł98 m² 30,10 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Emmerson prezentuje Apartament o powierzchni ok 98 mkw Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym oraz jadalnią. 3 oddzielnych pokoi, 2 łazienki oraz komunikacji.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij