dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Kraków - Sprzedaż i najem

3 400 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 400 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliwiaka

Rybitwy,Kraków

563 762 zł46 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego o pow. 46,21 m realizowanego w nowej inwestycji. Nieruchomość: na powierzchnię 46,21m składają się: salon (21 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zwierzyniec,Kraków

5 100 zł45 m² 113,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością oferujemy do wynajęcia nowoczesne, komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na Wisłę, położone w jednej z najbardziej urokliwych i pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 900 zł43 m² 66,74 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie na wynajem położone na zamkniętym, monitorowanym osiedlu przy ul. Przybyszewskiego 64j w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bieżanowska

Bieżanów,Kraków

679 000 zł47 m² 14 446,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na Bieżanowie. Opis: mieszkanie o powierzchni 47 m2, mieści się na 1 piętrze w budynku 2 piętrowym. Mieszkanie po generalnym remoncie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krowoderskich Zuchów

Prądnik Biały,Kraków

699 000 zł36 m² 19 416,70 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Piękne dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji bezpośrednio od właściciela. Proszę nie dzwonić Z biur pośrednictwa/nieruchomości. Na sprzedaż piękne, przytulne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stwosza

Stare Miasto,Kraków

1 253 665 zł55 m² 22 740,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% Prowizji 0%pcc |r| Property prezentuje 3 pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji "wita" na Starym Mieście w Krakowie przy ul. Wita Stwosza. Lokalizacja: ulica Wita Stwosza w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sucha

Łagiewniki,Kraków

3 000 zł86 m² 35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie na parterze w budynku wolnostojącym (składającym się z kilku mieszkań). Klatka schodowa oraz elewacja budynku zadbane, czyste, budynek ocieplony. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Śródmieście,Kraków

3 700 zł52 m² 71,15 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny Apartament 52 m z Dużym Balkonem, ul. Kościuszki/śródmieście/kraków Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze, w budynku z cichobieżną windą i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wybickiego

Prądnik Biały,Kraków

500 000 zł30 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji w Krakowie Krowodrza Górka, przy ul. Wybickiego. Położone w zielonej, spokojnej części miasta, zaledwie 2 km od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smętna

Bronowice Małe,Kraków

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

English below Biuro Nieruchomości Helton prezentuje do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Smętnej w dzielnicy Bronowice w cenie 2500 zł. Opis mieszkania Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pawia

Kleparz,Kraków

1 450 000 zł66 m² 22 019,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż apartament znajdujący się w samym centrum Krakowa przy ulicy Pawiej 34 w Kamienicy pod Smokami- niemal naprzeciw Galerii Krakowskiej. Mieszkanie jest przestronne i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polonijna

Na Kozłówce,Kraków

699 000 zł50 m² 13 924 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Estetyczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 50 mkw. położone w zielonej okolicy na Prokocimiu przy ul. Polonijnej. Lokal dostępny natychmiast. Piętro: 1/9. W mieszkaniu - salon otwarty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Murarska

Azory,Kraków

775 000 zł55 m² 13 989,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje odświeżone, jasne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 55,4 m2 w lokalizacji - Krowodrza - okolice pętli autobusowej Azory mieszkanie I budynek - 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Kazimierz,Kraków

3 700 zł70 m² 52,86 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem: mieszkanie o powierzchni 70 m2 Kazimierz. For Rent: flat in Krakow Lokalizacja: dzielnica i ulica: kraków, kazimierz; sąsiedztwo: nieruchomość znajduje się w centrum Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Długa

Kraków,małopolskie

1 723 500 zł57 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro nie pobiera prowizji od kupującego W sprzedaży ostatnie apartamenty w wyjątkowej inwestycji! Ścisłe centrum Krakowa. Zaledwie 200 metrów do Plant / 650 metrów na Rynek Główny / 1 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

880 000 zł50 m² 17 571,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Home Estate z przyjemnością prezentuje na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 50,08 m2 znajdujące się na parterze wraz z ogródkiem. Apartament znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

770 000 zł51 m² 15 154,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje trzypokojowe, odświeżone mieszkanie o pow. 50,81 m2 - Kraków, prądnik Biały, ulica Stańczyka mieszkanie I budynek - 50,81 m2, 3 pokoje, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kazimierzowskie,Kraków

550 000 zł37 m² 14 864,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferuję mieszkanie na sprzedaż na os. Kazimierzowskim, kraków Lokalizacja: mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji. Znajduje się w spokojnej, cichej i bardzo zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

674 000 zł41 m² 16 284,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w eleganckiej inwestycji! bez pcc! bez prowizji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania w nowoczesnym kompleksie budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zygmuntowska

Azory,Kraków

3 600 zł65 m² 55,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, trzy oddzielne pokoje mieszkanie o powierzchni 65m2, zlokalizowane, tuż obok Pętli Azory. Nieruchomość z trzema oddzielnymi pokojami oraz dużą oddzielną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Łagiewniki,Kraków

3 300 zł43 m² 76,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do uwagi Państwa prezentujemy dwupokojowe, przestronne i stylowo urządzone mieszkanie o powierzchni 43 m , usytuowane w nowoczesnym budynku na 1. piętrze. Jest to jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Pokoju

Grzegórzki,Kraków

697 000 zł50 m² 13 940 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Krakowie przy al. Pokoju. W pobliżu zlokalizowane są przystanki autobusowe. Bliskość przystanku tramwajowego zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bunscha

Europejskie,Kraków

2 710 zł33 m² 82,15 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***english Below*** Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! apartament Przestronne Mieszkanie 1-Pokojowe na Karola Bunscha 15 Nowoczesne i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolska

Bieżanów,Kraków

579 000 zł48 m² 12 062,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane w dzielnicy Bieżanów-Prokocim które mieści się na trzecim piętrze w kameralnym 4 piętrowym bloku. Powierzchnia mieszkania wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rzemieślnicza

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie do wynajęcia 36 m2 plus duży balkon Kraków ul. Halszki , pokój z kuchnią , wyposażenie podstawowe , jeśli ktoś szuka super wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

2 900 zł39 m² 74,36 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność przedstawić piękne mieszkanie na Wrocławskiej 69, w nowym budownictwie. Mieszkanie dostępne od 1 lutego. Mieszkanie mieści się na 4 piętrze w nowym apartamentowcu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stwosza

Stare Miasto,Kraków

1 641 875 zł90 m² 18 220,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży Prestiżowy Apartament w Centrum Krakowa w dzielnicy Stare Miasto Promocja Grudniowa - ostatnie mieszkanie Apartament nr 8 ma powierzchnię 90,11 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

852 125 zł68 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice we speak english Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 30 letnim doświadczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szkolne,Kraków

499 000 zł34 m² 14 526,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Smart Property prezentuje na sprzedaż wykończone mieszkanie położone w Nowej Hucie (osiedle Szkolne). Nieruchomość o powierzchni 35 mkw. usytuowana jest na 3 piętrze. Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowohucka

Czyżyny,Kraków

2 900 zł39 m² 73,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie o powierzchni 39m2, usytuowana na II piętrze w budynku nowej inwestycji Imperial Citi Yes przy ul. Nowohuckiej. Mieszkanie w pełni umeblowane, dotąd niezamieszkałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pękowicka

Prądnik Biały,Kraków

677 338 zł52 m² 13 114 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Cena: 677 338 pln zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji! 0% pcc gwarancja ceny- podpisz umowę rezerwacyjną i zagwarantuj sobie cenę. Umowa rezerwacyjna- wpłata tylko 1000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stwosza

Stare Miasto,Kraków

645 560 zł30 m² 21 883,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. Promocyjna cena. Mieszkanie z tarasem oraz ogródkiem. Lokal składa się z: przedpokoju salonu z aneksem kuchennym łazienki tarasu wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ugorek

Prądnik Czerwony,Kraków

750 000 zł51 m² 14 810,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią na siódmym piętrze bloku mieszkalnego zlokalizowanego w dzielnicy Prądnik Czerwony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Banacha

Górka Narodowa,Kraków

637 000 zł38 m² 16 588,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 38,4 m znajdujące się w nowym budownictwie na Górce Narodowej przy ul. Stefana Banacha. Lokalizacja: osiedle cieszy się coraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

770 064 zł63 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Paszkowskiego

Prądnik Biały,Kraków

3 500 zł62 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Nowe świeżo urządzone mieszkanie o metrażu 60m2 przy ulicy Paszkowskiego 15. Jest to mieszkanie dwupoziomowe, wysoki parter: salon z aneksem kuchennym plus balkon, 1 piętro, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pękowicka

Prądnik Biały,Kraków

715 782 zł52 m² 13 861 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. 3 pokojowe mieszkanie balkonem. Lokal składa się z: przedpokoju salonu z aneksem kuchennym łazienki sypialni sypialni balkonu Dostępne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowohucka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 400 zł52 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Nowohuckiej 53 w Krakowie Płaszowie. Lokalizacja: budynek znajduje się przy ul. Nowohuckiej 53 w pobliżu ul. Koszykarska, saska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siewna

Krowodrza,Kraków

799 000 zł68 m² 11 705,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie z otwartą kuchnią, o powierzchni 68,26 m2 znajdujące się przy ulicy Siewnej, dzielnica Krowodrza / Prądnik Biały w Krakowie. * 1 piętro * gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Półłanki

Płaszów,Kraków

545 278 zł46 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kupujesz od dewelopera Inwestycja jest w trakcie budowy Termin oddania II kw 2027 roku Forma własności: pelna wlasność Brak podatku pcc 2% wartości nieruchomości cena 545 278 pln metraż 46,21 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

719 700 zł50 m² 14 394 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż ciche dwupokojowe mieszkanie o wielkości 49,57 m2 z ogródkiem o ponadprzeciętnej wielkości 63 m2 położone na północy Krakowa w dzielnicy Prądnik Biały. Drzwi.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij