dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Kraków - Sprzedaż i najem

3 400 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 400 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Kliny,Kraków

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone na III piętrze czteropiętrowego bloku - ul. Borkowska 25 B. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój, balkon. Umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bobrzyńskiego

Europejskie,Kraków

890 000 zł52 m² 17 115,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Wyjątkowa okazja! Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem, miejscem postojowym i doskonałą lokalizacją na Osiedlu Europejskim Zapraszamy do zakupu komfortowego mieszkania o powierzchni 52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Złocień,Kraków

740 000 zł52 m² 14 231 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szukasz mieszkania, do którego wchodzisz z walizką i mieszkasz od pierwszego dnia? To jest to! Złocień! w krakowskiej dzielnicy Bieżanów-Prokocim. 3 pokoje, balkon i dwa miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowa Huta,Kraków

510 000 zł39 m² 13 070,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Przytulne mieszkanie w sercu zabytkowej Nowej Huty Lokalizacja: ciche, zielone i przyjazne rodzinom osiedle w starszej części Nowej Huty. Doskonała lokalizacja blisko wszystkich udogodnień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Aleksandry

Prokocim,Kraków

498 000 zł30 m² 16 435,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Nowoczesne mieszkanie 30,3 m z balkonem i dużą komórką gotowe do zamieszkania! ul. Aleksandry Idealne na start lub jako inwestycja funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,3 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

2 100 zł34 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronne, jednopokojowe mieszkanie usytuowane nieopodal Placu Targowego Nowy Kleparz Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 34 m2 znajduje się na drugim piętrze odrestaurowanej kamienicy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Felińskiego

Górka Narodowa,Kraków

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prądnik biały Przytulna kawalerka 30 m bezczynszowa ul. Felińskiego Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30 m , zlokalizowane na parterze w niskim, spokojnym budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

766 000 zł62 m² 12 256 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje z balkonem przy samym Parku Kurdwanów | idealne dla rodziny | Kraków, ul. Witosa Wyobraź sobie poranek: dzieci idą do szkoły pieszo, ty pijesz kawę na balkonie z widokiem na park,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Kraków

2 550 000 zł103 m² 24 692,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Rezerwacja Stylowy apartament w prestiżowej lokalizacji w sercu Krakowa lokalizacja Zamieszkaj w sercu Krakowa w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

675 000 zł31 m² 21 944,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Czyżyny | Sołtysowska | 2 pok. | 30,76 m | 0% prowizji Komfortowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie o powierzchni 30,76 m . Położone w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barbary

Bieżanów,Kraków

890 928 zł54 m² 16 498,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kupuący nie płaci prowizji I podatku pcc W ofercie biura mieszkania O innych układach I metrażach W tej inwestycji Na sprzedaż oferujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Bieńczyce,Kraków

390 000 zł24 m² 16 324,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Emmerson prezentuje, mieszkanie o powierzchni 23,89m2 zlokalizowane na Osiedlu Kalinowym w dzielnicy Bieńczyce. Lokal jest na 10 (ostatnim piętrze budynku) składa się z: pokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

997 100 zł69 m² 14 450,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 38m2 - 82m2 zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Masarska

Grzegórzki,Kraków

4 850 zł64 m² 75,78 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English below Biuro Nieruchomości Helton prezentuje do wynajęcia 3 pokojowy apartament o powierzchni 64 m2, znajdujący się w prestiżowej inwestycji "apartamenty przy Bulwarze" przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żułowska

Prądnik Czerwony,Kraków

3 600 zł55 m² 65,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane w spokojnej okolicy, nieopodal centrum miasta Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 55 m2 znajduje się na drugim piętrze budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Pokoju

Czyżyny,Kraków

2 600 zł38 m² 68,51 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Biuro Nieruchomości Helton prezentuje do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy Al. Pokoju w cenie 2600 zł. Opis mieszkania Mieszkanie położone jest na parterze, jego powierzchnia wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bunscha

Dębniki,Kraków

995 000 zł63 m² 15 793,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kraków, ruczaj w sąsiedztwie zakrzówka I kampus uj lokal 46 o pow 63m2 z dużym 30metrowym tarasem :-) kameralna inwestycja w doskonałej lokalizacji: - niskie budynki, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bobrzyńskiego

Ruczaj,Kraków

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Polecam ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego na krakowskim Ruczaju przy ul. Bobrzyńskiego. Mieszkanie: - dwa osobne pokoje, osobna jasna kuchnia, łazienka, toaleta, przedpokój - stan do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wesoła,Kraków

4 900 zł81 m² 60,49 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English below Do wynajęcia, zlokalizowany na 4. piętrze prestiżowego kompleksu Browar Lubicz, przestronny apartament o powierzchni 80,75 m - doskonała propozycja dla osób szukających wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bagrowa

Płaszów,Kraków

2 120 zł26 m² 82,78 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

3 900 zł65 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 15 grudnia Prezentujemy 65 metrowe mieszkanie na wynajem zlokalizowany przy ulicy Grzegórzeckiej w Krakowie. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bagrowa

Płaszów,Kraków

2 870 zł42 m² 68,28 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Królowej Jadwigi

Wola Justowska,Kraków

4 000 zł90 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Do wynajęcia 4 pokojowe mieszkania w dzielnicy Wola Justowska Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Krakowa- wola Justowska. Spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

582 000 zł37 m² 15 729,70 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wielofunkcyjna inwestycja w rozwijającej się części Krakowa. Brak podatku pcc. 0% prowizji. Propozycja dla tych, którzy cenią sobie wyjątkową perspektywę, eleganckie wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Kraków

Rżąka,Kraków

249 000 zł23 m² 10 826,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 23m2 na parterze w budynku 2 kondygnacyjnym. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym , przedpokoju z miejscem na szafę, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bunscha

Dębniki,Kraków

557 000 zł33 m² 16 878,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kraków, ruczaj w sąsiedztwie zakrzówka I kampus uj -nowa niższa cena oferta ograniczona w czasie- lokal 29 o pow 33m2 z dużym balkonem :-) kameralna inwestycja w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włodkowica

Wieczysta,Kraków

849 000 zł51 m² 16 517,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zdjęcia są autentyczne (nie wizualizacje) Sprzedam bezpośrednio, bez prowizji, trzypokojowe mieszkanie na osiedlu Wieczysta w dzielnicy Prądnik Czerwony, w odległości zaledwie 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wysłouchów

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

578 000 zł46 m² 12 554 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kontakt Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Wysłouchów w Krakowie (dzielnica Kurdwanów / Podgórze Duchackie). Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lipska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

920 000 zł44 m² 20 909,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Sprzedam mieszkanie bezpośrednio. Mieszkanie znajduje sie na ogrodzonym osiedlu Bagry Park w Krakowie. Apartamentowiec pochodzi z 2017 roku. Mieszkanie ma powierzchnie 44 m . Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

4 000 zł87 m² 45,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje przestronne, 4 pokojowe mieszkanie 87 m2 z tarasem i ogródkiem, przy parku - Podgórze, rżąka, rejon ulicy Rydygiera Mieszkanie dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Czyżyny,Kraków

4 350 zł53 m² 82,08 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament 53 m Z balkonem 21 m city yes, 2022 rok Mam przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie premium położone przy ul. Nowohuckiej w prestiżowej inwestycji Imperial.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Czyżyny,Kraków

4 350 zł56 m² 77,68 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie premium 56 m2 Z balkonem city yes, nowohucka, 2022 rok, recepcja, strefa chillout Z przyjemnością prezentujemy nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie klasy premium,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Schweitzera

Rżąka,Kraków

1 095 000 zł87 m² 12 586 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Uwaga! mieszkanie również na wynajem! możliwość zamiany na mieszkanie 1 lub 2-pokojowe W krakowie! Na sprzedaż bardzo ładne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 87 mkw., po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Na Lotnisku

Bieńczyce,Kraków

699 000 zł45 m² 15 464,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie po remoncie- ciepłe I nowoczesne N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 45,2 m , znajdujące się na parterze budynku w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łaszkiewicza

Dąbie,Kraków

2 400 zł43 m² 55,81 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: oferowane mieszkanie znajduje się w nowych blokach przy ul Łaszkiewicza, w bezpośrednim sąsiedztwie komunikacja miejska przystanek Białucha liczne sklepy oraz usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

1 254 000 zł91 m² 13 780,20 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lasówka

Złocień,Kraków

497 499 zł28 m² 17 499,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w zielonej części Podgórza! Zamieszkaj w wyjątkowej inwestycji, łączącej komfort życia w mieście z bliskością natury. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliwiaka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

746 586 zł65 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic Biuro nie pobiera prowizji od kupującego. Kupujący zwolniony jest z podatku pcc. Na 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Tadeusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 095 000 zł87 m² 12 586,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje przestronne, 4 pokojowe mieszkanie 87 m2 z tarasem i ogródkiem, przy parku - Podgórze, rżąka, rejon ulicy Rydygiera mieszkanie I budynek - 4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Salwator,Kraków

1 295 000 zł48 m² 26 701 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1942

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na Wawel i Wisłę ul. Kościuszki, kraków Na sprzedaż oferujemy przepiękne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 48,5 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Stalowe

Nowa Huta,Kraków

2 500 zł48 m² 51,81 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 6.12.2025 Do wynajęcia wygodne, 2 pokojowe mieszkanie, z osobną kuchnią, dużą łazienką, świeżo po remoncie, w historycznej części Nowej Huty, w pobliżu Zalewu.