dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Kraków - Sprzedaż i najem

3 400 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 400 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Korzeniowskiego

Zwierzyniec,Kraków

1 649 000 zł60 m² 27 483,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 3-pokojowy apartament o powierzchni 60 m , położony na parterze kameralnego apartamentowca z 2019 roku przy ul. Korzeniowskiego, w dzielnicy będącej synonimem komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowohucka

Czyżyny,Kraków

4 350 zł54 m² 80,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

|R| Property ma przyjemność zaprezentować na wynajem lokal mieszkalny o powierzchni 53,77 m2 na ul. Nowohuckiej w Krakowie. Lokalizacja: czyżyny to obszar zróżnicowany pod względem funkcji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

699 944 zł56 m² 12 499 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

2 pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Myśliwskiej, dzielnica Płaszów. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cieszyńska

Krowodrza,Kraków

1 284 000 zł70 m² 18 350 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Eng below Biuro Posh Property prezentuje wyjątkowe, jasne mieszkanie w bezpośrednim sąsiedztwie centrum Krakowa. Mieszkanie o powierzchni 70 m , usytuowane na 5, ostatnim piętrze kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ruczaj,Kraków

790 000 zł56 m² 14 089,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

TA oferta tylko W naszym biurze fantastyczne po inwestycje - zapraszam czerwone maki,ruczaj,nieopodal pętla,uj,korporacje widok na klasztor kamedułów i kopiec kościuszki. Rewelacyjne atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja 29 Listopada

Górka Narodowa,Kraków

797 000 zł60 m² 13 325,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Polecamy na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie na Górce Narodowej. Mieszkanie składa się z 2-ch sypialni o północnej ekspozycji, dużej i wygodnej łazienki, przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niezapominajek

Zwierzyniec,Kraków

998 954 zł63 m² 15 942,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania mieszkanie w kameralnej inwestycji na parterze o powierzchni 62,66 m2 z bardzo dużym ogródkiem. Mieszkanie składa się z: salon z aneksem kuchennym - 30,49 m1 Sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

660 000 zł37 m² 17 837,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie, 37 m2 + balkon ul. Lindego, bronowice - Kraków brak pcc! Planowany termin oddania inwestycji: IV kwartał 2025 r. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul. Lindego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bartla

Kliny,Kraków

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od 1 grudnia mieszkanie o powierzchni 44m2 zlokalizowane na parterze budynku przy ul. Bartla w Krakowie. Mieszkanie składa sie z dwóch niezależnych osobnych pokoi ( jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Norymberska

Ruczaj,Kraków

4 900 zł82 m² 59,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szukasz przestronnego mieszkania, w którym każdy domownik znajdzie swoje miejsce, a codzienność będzie wygodna i dobrze skomunikowana? Przy ul. Norymberskiej czeka na Ciebie wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

1 150 109 zł75 m² 15 435,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie 4 pokojowe z tarasem i balkonem - ostatnie piętro! - Kraków, piaski Nowe - bez prowizji i pcc Szukasz mieszkania, które łączy komfort wnętrza z przestrzenią na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

1 195 400 zł70 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Do zaoferowania mam nowe mieszkanie 4-pokojowe w inwestycji przy ul. Rydlówka Zakup bez prowizji i podatku pcc oferta dotyczy lokalu 4a208 Piętro 2/3 Metraż 69,5 m2, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Górka Narodowa,Kraków

5 000 zł150 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Nieruchomość: do wynajęcia komfortowy, wolnostojący dom o powierzchni ok. 150 m , zlokalizowany w spokojnej części Krakowa, przy ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej. Nieruchomość po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Czyżyny,Kraków

3 300 zł40 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Soñar Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę 2 pokojowego mieszkania na wynajem przy Alei Pokoju w dzielnicy Czyżyny, w nowoczesnej inwestycji z 2022 roku. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zauchy

Górka Narodowa,Kraków

615 626 zł38 m² 16 286,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* tylko teraz - mam dla Ciebie - maga rabaty! * wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera! *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bagrowa

Płaszów,Kraków

2 740 zł41 m² 67,64 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ruczaj,Kraków

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie o powierzchni 43 m2, zlokalizowane przy ulicy Jana Piltza, tuż obok Kampusu uj oraz Czeronych Maków. Nieruchomość z dwoma pokojami z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pod Dębami

Kliny,Kraków

559 000 zł39 m² 14 388,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,85 m , położone przy ul. Pod Dębami w spokojnej, zielonej okolicy. To idealna propozycja dla osób ceniących ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Morcinka

Zesławice,Kraków

1 800 zł26 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

1-pokojowe mieszkanie Kraków, ul. Gustawa Morcinka 92a gotowe do zamieszkania profit Home prezentuje na wynajem jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25,5 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szuwarowa

Ruczaj,Kraków

2 350 zł39 m² 60,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków - ul. Szuwarowa | Komfortowe mieszkanie 39 m na wynajem [eng below] Do wynajęcia przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lawendowa

Mistrzejowice,Kraków

629 000 zł42 m² 14 877 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rodzinne mieszkanie lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana na os. Albertyńskim , dzielnica Mistrzejowice. Osiedle i cała okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową:.