dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Kraków - Sprzedaż i najem

3 400 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 400 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Płaszów,Kraków

799 000 zł56 m² 14 267,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: lipska, gliniana, kraków (os. Płaszów), w pobliżu Zalewu Bagry. Oferta biura Nieruchomości na wyłączność nie szukaj dalej. Opis: mieszkanie usytuowane na parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bobrzyńskiego

Ruczaj,Kraków

695 000 zł46 m² 15 108,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! do wejścia! lokalizacja: mieszkanie przy ul. Bobrzyńskiego, dzielnica Ruczaj. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Nowa Huta,Kraków

546 350 zł45 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz 3-pokojowego mieszkania z balkonem w zielonej, spokojnej części Krakowa? To idealna przestrzeń dla pary, rodziny lub na wynajem nowoczesne osiedle z odbiorem w 2025! Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grzegórzki,Kraków

3 500 zł56 m² 62,56 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne jest od 01.01.2026 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowy apartament położony w dzielnicy Grzegórzki o powierzchni 56m2. Apartament: mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rżąka,Kraków

889 000 zł61 m² 14 478,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Profit Home prezentuje piękne mieszkanie na sprzedaż na ulicy Rydygiera na Osiedlu Rżąka. Nieruchomość jest z rynku wtórnego i ma powierzchnie około 61m2 z przynależną piwnicą ok 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 29 Listopada

Prądnik Czerwony,Kraków

776 000 zł49 m² 15 836,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego mieszkania przy ul. 29 Listopada (śródmieście - Prądnik Czerwony) Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Babińskiego

Dębniki,Kraków

495 000 zł34 m² 14 688,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 33,70 m - ul. dr Babińskiego, kraków Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje jasne, świeżo odnowione mieszkanie o powierzchni 33,70 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młyńska

Olsza,Kraków

559 000 zł44 m² 12 561,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z osobną, ciemną kuchnią o powierzchni 44,50 m2 znajdujące się w dzielnicy Olsza, przy ul. Młyńskiej w Krakowie. * blisko komunikacja miejska *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Czyżyny,Kraków

605 100 zł33 m² 18 198,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania kraków-czyżyny ok. Ronda czyżyńskiego please scroll down for english version. Nowa, kameralna inwestycja to 3-piętrowy budynek z windą w atrakcyjnej lokalizacji na wschodzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Meiera

Prądnik Czerwony,Kraków

2 900 zł40 m² 71,92 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

TA oferta W naszym biurze 4 przystanki od Uniwersytetu Rolniczego 8 przystanków od agh 30 minut od Centrum Miasta - Prądnik Czerwony - meiera 20g Koniecznie Zobacz.2009 rok OGLĄDANIE MOŻLIWE - ZAPISZ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Prądnik Biały,Kraków

499 000 zł32 m² 15 593,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie typu studio, położone przy ul. Łokietka w inwestycji "armada Garden". Dzielnica Prądnik Biały w rejonie ulic Rybałtowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

449 000 zł30 m² 14 966,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkania w bloku z lat 80-tych. W budynku znajduje się winda. Parkowanie na ogólnodostępnych miejscach dla mieszkańców z identyfikatorem. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Jasińskiego

Bieżanów,Kraków

423 000 zł24 m² 17 923,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka po remoncie z balkonem wychodzącym na drzewa i inną zieleń bez sąsiadów zaglądających w okna i komórką lokatorską o powierzchni 23,6m2, położona na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwartowa

Prądnik Czerwony,Kraków

795 000 zł59 m² 13 474,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przestrzenne mieszkanie - prądnik czerwony lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana na ulicy Kwartowej 1, dzielnica Prądnik Czerwony. Osiedle i cała okolica posiada doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Zesławice,Kraków

569 000 zł48 m² 11 963,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez pcc! bez prowizji! Prezentujemy mieszkanie z rynku pierwotnego o powierzchni 47,56 m2. Dotyczy mieszkania nr numer 22 (w ofercie posiadamy mieszkania z innym metrażem od 25-70 m2). Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krowodrza,Kraków

1 200 000 zł46 m² 25 912,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż stylowe, w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,31 m2, położone na 5. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Cieszyńskiej w Krowodrzy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

589 000 zł36 m² 16 361,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie, 35,40 m2 + balkon ul. Lindego, bronowice - Kraków brak pcc! Planowany termin oddania inwestycji: IV kwartał 2025 r. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul. Lindego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

5 500 zł75 m² 73 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75m2 zlokalizowane na II piętrze budynku w inwestycji Wiślane Tarasy 2.0 przy uicy Grzegórzeckiej. Nieruchomość dostępna od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Saska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

933 000 zł55 m² 16 963,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja Mieszkanie 55m2 zlokalizowane jest na 5 piętrze 5-piętrowym budynku, ul. Saska ,dzielnica Podgórze. Mieszkanie oddane do użytku w grudniu 2023 Roku, znajduje sie w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Agatowa

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

667 434 zł50 m² 13 266 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w novej Inwestycji w Krakowie. Podstawowe informacje: - przestronne dwa pokoje o metrażu 50,31m zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Na Wzgórzach

Na Wzgórzach,Kraków

2 200 zł36 m² 60,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma zaszczyt zaprezentować do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Na Wzgórzach w Krakowie. Mieszkanie dostępne od 1 stycznia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czyżewskiego

Łobzów,Kraków

2 520 zł42 m² 59,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Kraków

1 199 000 zł56 m² 21 258,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w atrakcyjnej lokalizacji Krakowa przy ul. Bosackiej, tuż obok Parku Strzeleckiego i Dworca Głównego. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pszczelna

Dębniki,Kraków

3 000 zł51 m² 59,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowoczesne mieszkanie przy ul. Pszczelnej na Ruczaju w okolicy bliskość terenów zielonych oraz punktów handlowo-usługowych. W cenie 1 miejsce parkingowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tarłowska

Wawel,Kraków

6 000 zł86 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament W prestiżowej lokalizacji Wawel | Planty | Bulwary Wiślane | Balkon i ogród | Po generalnym remoncie ***** rozkład pomieszczeń: apartament o powierzchni 86.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Józefa Strusia

Strusia,Kraków

498 000 zł36 m² 13 833 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ta oferta tylko u nas! Mieszkanie po generalnym remoncie z pięknym widokiem w pełni umeblowane! Kraków, nowa Huta os. Strusia 18 Powierzchnia: 36 m Układ: 2 pokoje | salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reduta

Prądnik Czerwony,Kraków

2 500 zł46 m² 54,64 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe Z dużym balkonem I garażem - ul. Reduta prądnik czerwony N20 Nieruchomości prezentuje do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 45,78 m2 , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazowiecka

Krowodrza,Kraków

829 000 zł46 m² 18 021,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Jeśli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z dobrym dojazdem do większości Uczelni Wyższych lub po prostu 'dla siebie', gdzie wszystko jest w zasięgu ręki to warto zapoznać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dożynkowa

Witkowice,Kraków

1 040 000 zł104 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja Mieszkanie położone jest przy ul. Dożynkowej w Krakowie, w spokojnej części miasta z dobrą komunikacją i dostępem do pełnej infrastruktury. W pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stradom,Kraków

3 700 zł37 m² 99,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Do wynajęcia apartament o wielkości 37 m2 znajdujący się w nowo oddanym, prestiżowym apartamentowcu w sercu Krakowa - Angel Stradom, stare Miasto, ul. Stradomska. Jedną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowohucka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

470 000 zł36 m² 13 055,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż mieszkanie z rynku wtórnego od osoby prywatnej, gotowe do zamieszkania, w bloku przy ulicy Nowohuckiej 41. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 36m , a użytkowej 29.9m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Morelowa

Wola Justowska,Kraków

2 900 zł72 m² 40,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe, dużo zieleni, z miejscem parkingowym w cenie! Do wynajęcia nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 64 m2, całkowitej 72 m2, położone na drugim (ostatnim) piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Czyżyny,Kraków

829 900 zł46 m² 17 998,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Kijowska

Krowodrza,Kraków

2 990 zł43 m² 69,53 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 15 grudnia Prezentujemy 43 metrowe mieszkanie na wynajem zlokalizowany przy al. Kijowskiej w Krakowie. Mieszkanie składa się z salonu z kuchnią, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malborska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 39,5 m - Kraków, podgórze, ul. Malborska Cena najmu: 2 500 zł + opłaty Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 39,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mierzeja Wiślana

Płaszów,Kraków

940 000 zł53 m² 17 789,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

We speak English. If you are interested in this apartment, please feel free to contact us. Profit Home prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie parterowe o powierzchni około 53m2 z rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Galicyjska

Czyżyny,Kraków

2 600 zł76 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne, czteropokojowe mieszkanie usytuowane tuż obok atut Galicyjska Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 76 m2 znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Cichy Kącik,Kraków

2 910 000 zł73 m² 39 863 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Apartament o powierzchni użytkowej 72,91 m2, położony na 6 kondygnacji (5 piętrze, przedostatnim). Składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch łazienek, hollu, sypialni oraz sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

971 120 zł64 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zakup bez prowizji I podatku pcc Prezentujemy 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,68 m , położone na 4. (ostatnim) piętrze nowoczesnego, 4-kondygnacyjnego budynku w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dożynkowa

Prądnik Biały,Kraków

1 069 000 zł123 m² 8 705,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży dewelopera oferuje mieszkania w niewielkiej inwestycji, na granicy Krakowa i Zielonek, w cichej i spokojnej okolicy - zakup bez prowizji i pcc. 6 pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bagrowa

Płaszów,Kraków

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie z klimatyzacją oraz tarasem na ul. Bagrowa w pobliżu Zalewu Bagry, płaszów. Lokalizacja: budynek znajduje się na ul. Bagrowa w dzielnicy.