dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Kraków - Sprzedaż i najem

3 399 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 399 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

820 479 zł43 m² 18 975 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

4.A.1.05 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI PROMOCJA - apartament w Podgórzu o powierzchni 43,24 m2 Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem w malowniczej okolicy. Położone niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bociana

Prądnik Biały,Kraków

929 797 zł69 m² 13 475,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

B1-002 Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie 69 m2 na krakowskim Prądniku Białym w cenie około 13.400 zł/m2! Sprzedaż od dewelopera - Bez PCC! Bez prowizji! Oddanie inwestycji 2-3 kwartał 2027r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Szkolne

Szkolne,Kraków

1 600 zł32 m² 50,58 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka na zielonym, spokojnym Osiedlu Szkolnym w Nowej Hucie. Mieszkanie o powierzchni 31,63 m2 znajduje się na czwartym piętrze w budynku z windą. Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dębniki,Kraków

2 100 zł51 m² 41,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Мы также говорим на русском! Vibe Home ma przyjemność przedstawić Państwu urządzone, przytulne i niezwykle praktyczne, dwupokojowe mieszkanie na ul. Chmieleniec - w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lema

Czyżyny,Kraków

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości Helton prezentuje do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Czyżyny przy ul. Lema 19, w cenie 4500 zł. Możliwośc domeblowania opis mieszkania: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bobrzyńskiego

Ruczaj,Kraków

669 000 zł46 m² 14 639 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, o powierzchni 45,7 m2 znajdujące się przy ulicy Bobrzyńskiego w Krakowie. * blisko kampus uj, centra biurowe (shell, motorola, ubs).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Mistrzejowice,Kraków

1 280 000 zł83 m² 15 427,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

please scroll down for english version. Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 82,97m2 zlokalizowane na I piętrze budynku na os. Bohaterów Września na inwestycji Piasta Towers.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Markowskiego

Czyżyny,Kraków

3 300 zł77 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Premium estates prezentuje przestronne, jasne mieszkanie na Osiedlu "moje Eldorado". Zapraszam! Brak akceptacji zwierząt. / pets are not allowed. Lokalizacja: nieruchomość położona jest we wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

980 000 zł52 m² 18 673,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2-pokojowe (52.48m2) mieszkanie, wykończone, znajdujące się na nowym osiedlu przy ul. Jerozolimskiej w dzielnicy Podgórze w Krakowie. Oferowane mieszkanie o powierzchni 52,48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Osiedle Józefa Strusia

Bieńczyce,Kraków

371 000 zł26 m² 14 497,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Os. Strusia (bieńczyce) Mieszkanie 1 pokojowe - jasne strona południowa 25,59m2 Parking pod blokiem Idealne pod wynajem Doskonale skomunikowana okolica Prezentujemy 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krupnicza

Stare Miasto,Kraków

17 000 zł207 m² 82,13 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

The Partners ma przyjemność zaprezentować na wynajem wyjątkowy, ponad 200 metrowy luksusowy apartament zlokalizowany w zabytkowej XIX wiecznej kamienicy przy jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Na Wzgórzach

Na Wzgórzach,Kraków

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy 2-pokojowe, 45-metrowe mieszkanie do wynajęcia, zlokalizowane na os. Na Wzgórzach. Nieruchomość położona jest na wyższym parterze w zadbanym budynku, na spokojnym, zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

2 850 zł36 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** rezerwacja *** For englisch please write or call. Prywatnie, od 1 kwietnia 1.04.2026 oferuję na wynajem 36-metrowe, dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem z widokiem na Las Borkowski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Katowicka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

765 000 zł44 m² 17 505,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie z ogrodem | Zielone Tarasy | Bronowice Cena: 765 000 zł Powierzchnia: 43,70 m Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łaszkiewicza

Prądnik Czerwony,Kraków

2 599 zł52 m² 49,98 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy przytulne mieszkanie w Mogilska Tower. Ulica Stefana Łaszkiewicza 4 Sam budynek mieści się za Lidlem, na wysokości ul. Mogilskiej 116. Gwarantuje to doskonałe połączenie (samochód +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klonowica

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

700 000 zł44 m² 15 909,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

l nowoczesne mieszkanie z tarasem | 30 m tarasu | Garaż l Komórka l Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie przeprowadzonym w 2025 roku, zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Zakolu Wisły

Płaszów,Kraków

630 000 zł37 m² 17 027 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 36,82 m z dużym balkonem i klimatyzacją w Krakowie, ul. na Zakolu Wisły Opis nieruchomości: lokalizacja: cicha, zielona część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żabiniec,Kraków

570 000 zł41 m² 13 902,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości dkb-invest oferuje do sprzedaży mieszkanie w Krakowie w dzielnicy Żabiniec przy ul.Prądnickiej. Pełna własność hipoteczna. Mieszkanie znajduje się na parterze w 4-o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Stare Miasto,Kraków

5 400 zł77 m² 70,13 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 2-sypialniane | Browar Lubicz | Centrum Krakowa Do wynajęcia jasny i funkcjonalny apartament w prestiżowej inwestycji Browar Lubicz, zaledwie kilka minut spacerem od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Prądnik Biały,Kraków

1 850 zł24 m² 76,76 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 24,1 m , zlokalizowana na parterze w budynku przy ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 17e. Mieszkanie idealne dla singla lub pary, w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gospodarska

Prądnik Biały,Kraków

1 489 000 zł138 m² 10 790 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Apartament dwupoziomowy | 137 m | 5 sypialni | ogród 100 m | Tonie - Prądnik Biały Jeśli Twoja rodzina dochodzi już do wniosku, że metrów zaczyna brakować , dzieci rosną jak na drożdżach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bandurskiego

Grzegórzki,Kraków

549 000 zł33 m² 16 531,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Dzień dobry, cześć! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży przytulnego mieszkania zlokalizowanej w prestiżowej dzielnicy Grzegórzki, przy ul. Bandurskiego, na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Krowodrza,Kraków

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków , wynajem - 2 pokojowe przestronne mieszkanie W prestiżowej inwestycji, blisko centrum-na wyłączność we speak english - do not hesitate to contact us! nieruchomość Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sowia

Łagiewniki,Kraków

890 330 zł56 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

DO biura zakup zwolniony Z podatku pcc ostatnie wolne mieszkania W tej inwestycji! Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,35 m , zlokalizowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kraków

Stalowe,Kraków

1 700 zł31 m² 54,84 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Prime Property oferuje do wynajmu kawalerkę znajdującą się na 5 piętrze na oś. Stalowym. Mieszkanie słoneczne, po całkowitym odnowieniu. Wszystkie instalacje zostały wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stojałowskiego

Kurdwanów,Kraków

639 000 zł49 m² 12 961,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Blok na wzgórzu -2pokojowe Z loggią ulica stojałowskiego - kurdwanów nowy pracujesz W okolicy wynajmujesz na kurdwanowie szukasz do zakupu nie zwlekaj -oferta dostępna od zaraz. Agencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piltza

Ruczaj,Kraków

2 800 zł43 m² 65,44 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

R| Property ma przyjemność zaprezentować przytulne mieszkanie o powierzchni 42,79 m , idealne dla singla lub pary, zlokalizowane na Ruczaju przy ul. Piltza - w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pilotów

Prądnik Czerwony,Kraków

2 650 zł49 m² 54,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Premium estates prezentuje mieszkanie na wynajem przy ul. Pilotów w Krakowie, w dzielnicy Prądnik Czerwony - Rakowice. Zapraszam do zapoznania się z ofertą! lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

759 506 zł55 m² 13 794,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji! 0% pcc Lokalizacja osiedla pozwala na wiele możliwości, świetne mieszkania inwestycyjne z przeznaczeniem pod wynajem. Zadzwoń już dziś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Centralna

Czyżyny,Kraków

2 200 zł31 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

S&s Property ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne studio o powierzchni 31 m2 znajdujące się przy ulicy Centralna w dzielnicy Czyżyny. Apartament Apartament znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pana Tadeusza

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 600 zł27 m² 96,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz piękne mieszkanie przy ul. Pana Tadeusza na podgórzu. English version below lokalizacja Dzielnica: podgórze Ulica: pana Tadeusza Przystanek: kuklińskiego W pobliżu: rodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Zakolu Wisły

Dąbie,Kraków

630 000 zł37 m² 17 110,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2 pokoje Z balkonem! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Na Zakolu Wisły, dzielnica Dąbie. Lokalizacja posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stańczyka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Premium Estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na Bronowicach - ul. Stańczyka English version below lokalizacja: mieszkanie znajduje się na nowoczesnym, zadbanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Na Zakolu Wisły

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 500 zł61 m² 57,19 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz piękne mieszkanie przy ul. Na Zakolu Wisły na Podgórzu english version below lokalizacja Dzielnica: podgórze Ulica: na Zakolu Wisły Przystanek: koszykarska W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Śródmieście,Kraków

2 300 000 zł88 m² 26 136,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament z tarasem na dachu z widokiem na Wawel, miejscem parkingowym, komórką lokatorską lokalizacja Ulica Prochowa to wyjątkowe miejsce na mapie Krakowa położone w bezpośredniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

918 000 zł77 m² 11 987,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 76,58 m , położone na 1. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 2012 roku z monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bonarka,Kraków

545 000 zł39 m² 14 082,70 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

! oferta na wyłączność niepowtarzalna nieruchomość! Dla kogo? Idealne mieszkanie dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Ze względu na układ dwóch pokoi, funkcjonalną powierzchnię oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Osiedle Bronowice Nowe

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

950 000 zł40 m² 23 750 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowy apartament przygotowany do zamieszkania. -Wysoki standard -miejsce postojowe w garażu podziemnym -doskonała komunikacja mpk -pełne wyposażenie /sprzęt agd i rtv -niski czynsz -klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Telimeny

Bieżanów,Kraków

489 000 zł30 m² 16 492 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Słoneczne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,65 mkw. położone w zielonej okolicy na Bieżanowie Nowym przy ul. Telimeny. Lokal został wyremontowany w 2023 r. (oprócz łazienki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Nowa Huta,Kraków

575 000 zł50 m² 11 458,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Osiedle Krakowiaków (nowa Huta) Mieszkanie 2 pokojowe + osobna kuchnia - jasne - strona wschodnia 50,18 m2 Parking pod blokiem Doskonale skomunikowana okolica Dodatkowo nie wliczona w metraż - Piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

4 300 zł69 m² 62,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie w o powierzchni 69 m , znajdujące się na 3 piętrze kameralnego budynku z windą z 2013r. (Kamienice Wandy) i składa się z: salonu z aneksem.