dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Kraków - Lista ogłoszeń

2 967 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 967 ogłoszeń

570 000 zł31,20 m² 18 269 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stare podgórze, stylowe mieszkania 2 pokojowe, kamienica po remoncie, okna na zielony dziedziniec, cicho, bezpiecznie do sprzedania mieszkanie przy ul. Limanowskiego, tuż obok placu Bohaterów Getta.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle komfortowe i ustawne mieszkanie o pow 40m2 usytuowane na drugim piętrze budynku przy ul. Wierzyńskiego ( Bronowice- mydlniki). W skład.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bronowice, zabierzów, balice, mydlniki, akademia Rolnicza, miejsce postojowe 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym - Kraków, mydlniki / Bronowice Mieszkanie w trakcie odświeżenia. Do.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł49,35 m² 11 144,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje, osobna kuchnia I balkon! do odświeżenia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Rydygiera, dzielnica Bieżanów-prokocim/rżąka. Okolica posiada doskonlae rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

4 500 zł94 m² 47,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne przestronne mieszkanie o powierzchni 94m2, , na pierwszym piętrze w kamienicy położone na Starym Mieście w Krakowie przy ulicy Krowoderskiej. Pieszo 3 minuty do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-20

459 000 zł28,20 m² 16 276,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Kraków Dwupokojowe w cichej i spokojnej okolicy Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 28,20 m2, zlokalizowane przy ulicy Idzikowskiego, które.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-20

459 000 zł26 m² 17 653,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Kraków Dwupokojowe w cichej i spokojnej okolicy Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 26 m2, zlokalizowane przy ulicy Idzikowskiego, które znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - Osiedle Dobrego Pasterza, kraków Jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 50 m z dużym balkonem , położone na 7. piętrze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł56 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie - 56m2 - Grzegórzecka Do wynajęcia przestronne, jasne, zadbane mieszkanie, położone na drugim piętrze, w budynku z 2004 roku przy ulicy Grzegórzeckiej. Lokal ma 56m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł46,70 m² 11 777,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie 46,7 m2 z oddzielną jasną kuchnią, balkonem i piwnicą w dobrze skomunikowanej okolicy przy ulicy Teligi. Oferta dostępna tylko w naszym biurze!.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

ul. Karmelicka - rejon - oferta na wyłączność - Do wynajęcia po generalnym remoncie mieszkanie w kamienicy. Mieszkanie w pełni urządzone o powierzchni ok. 30 m2 z balkonem na 4.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł36,26 m² 52,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Bosaków | 36,26 m2 budynek I okolica: mieszkanie mieści się na siódmym piętrze ośmiopiętrowego bloku, przy ul. Bosaków. W okolicy znajdują się liczne punkty.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł58 m² 12 672,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego na Ruczaju (ul. Obozowa). Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym ( z oknem), sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł47 m² 13 808,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Bronowice ul. Podkowińskiego | 47 m Lokalizacja: kraków, azory, ul. Podkowińskiego Cena: 649 000 zł Powierzchnia: 47 m Piętro: 1 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

748 000 zł49,96 m² 14 971,98 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3-pokojowe mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym - ul. Mazowiecka, kraków lokalizacja: nieruchomość znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta - w pobliżu przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł49,65 m² 18 106,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż piękne 3 -pokojowe mieszkanie na ul. Gabrieli Zapolskiej w Krakowie. Budynek O okolica: mieszkanie mieści na drugim piętrze bloku w dzielnicy Bronowice, przy ulicy Gabrieli.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł82 m² 11 463,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

3 - pokojowe mieszkanie 82 m2 | Ruczaj Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie w stanie deweloperskim. Budynek I okolica: mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Piękne mieszkanie w centrum miasta | 60 m2 Do wynajęcia piękne i przestronne mieszkanie na parterze kamienicy przy ul. Długiej. Mieszkanie znajduje się od strony dziedzińca, dzięki czemu jest.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł50 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Trzypokojowe mieszkanie do remontu | Łagiewniki | Odrzańska Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 50 m2 w rewelacyjnej lokalizacji - dzielnica Łagiewniki, ul.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł70 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego mieszkania trzypokojowego na krakowskim Płaszowie przy ul. Stróża Rybna. Mieszkanie: - trzy oddzielne pokoje, osobna jasna kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł33,28 m² 17 397,84 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Jasne mieszkanie w nowym budynku z 2024 r. - piasta Tower, osiedle Bohaterów Września. Na sprzedaż oferujemy przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,28 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na III piętrze w budynku bez windy. Lokal składa się z jednego pokoju z balkonem, oddzielnej kuchni z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł38 m² 24 184,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2 pokoje | Kazimierz | Winda | Bulwary Wiślane Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie położone w odnowionej kamienicy przy ul. Bożego Ciała 9 na krakowskim Kazimierzu. Idealna propozycja zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł27,13 m² 12 495,39 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Kraków, pokój z kuchnią 27 m 2 , Centrum B Sprzedam 1-pok. mieszkanie na os. Centrum B, 5.piętro z windą. Do sprzedaży oferuję pokój z kuchnią o pow. 27,13 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł39 m² 20 384,62 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Mint Property prezentuje dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 na ul. Paulińskiej w Krakowie. Lokal znajduje się na czwartym piętrze czteropiętrowej kamienicy i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie gotowe od zaraz Oferuję na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 1. piętrze w kameralnym budynku (2 piętra).

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł48 m² 13 229,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta sprzedaży mieszkania Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane przy ul. W. Turka 23. Podstawowe informacje: - powierzchnia: 50 m - Liczba pokoi: 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe, 47m2 położone w osiedlu Krowodrza Górka przy ul. Łokietka. Osiedle powstało w latach 70 tych, pełne zieleni, placów zabaw dla dzieci,.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł44,51 m² 16 401 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 - pokojowe w nowoczesnym apartamentowcu z 2008 roku przy ul. Wielickiej. Budynek ogrodzony, z cichobieżnym windami, dużym garażem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł50 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Idealne mieszkanie jako inwestycja pod wynajem obok kampusu uj W atrakcyjnej cenie. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o pow.50m2 znajdujące się na parterze w bloku 7-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł51,80 m² 11 486,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2- pokojowe! gotowe do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona na os.Teatralnym, dzielnica Nowa Huta. Dzielnica ta charakteryzuje się dobrze rozwniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

817 000 zł51 m² 16 020 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie na sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży "klimatyczne" mieszkanie położone na 2 piętrze w budynku 2 piętrowym ze skosami. Kameralny budynek 10 - mieszkaniowy z 2015roku w Płaszowie.

Szczegóły ogłoszenia

534 000 zł43 m² 12 418,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul.Schweitzera, dzielnica Bieżąnów-Prokocim. Okolica posiada doskonlae rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł50 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Czyżyny : 2 pokoje Z osobną kuchnią Z balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Czyżyny na os.2 Pułku Lotniczego. Osiedle dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł60 m² 12 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje, oddzielna kuchnia, balkon - do własnej aranżacji! lokalizacja: nieruchomośćpołożona przy ul. Wielickiej, dzielnica podgórze/podgórze Duchackie. Okolica posiada doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł42 m² 15 452,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2 pokoje, osobna kuchnia, balkon! po odświeżeniu! lokalizacja: nieruchomość położona przy al. 29 listopada, dzielnica Olsza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł36 m² 19 861,11 zł/m²