dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Kraków - Lista ogłoszeń

2 967 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 967 ogłoszeń

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, 10 minut spacerem do przystanków tramwajowych, lokal położony w cichej okolicy z jednoczesnym dostępem do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

616 284 zł38,76 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2-pokojowe mieszkania z balkonem - Salwator, ul. Syrokomli Do wynajęcia cztery nowe, w pełni wyposażone mieszkania 2-pokojowe z balkonami, położone w kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 356 000 zł59 m² 22 983,05 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3 pokojowe, 59m2, klimatyzowane, słoneczne z 23m2 tarasem, w wysokim standardzie, komórka + garaż podziemny Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 metrów kwadratowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

599 000 zł34,60 m² 17 312,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie pełne możliwości - ul. Ułanów, kraków Ta oferta to doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie dobrą lokalizację, funkcjonalny układ i możliwość stworzenia wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł31,85 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Leach & Lang przedstawia do wynajęcia komfortowe mieszkanie typu studio położone na krakowskim Salwatorze przy ul. Fałata. Mieszkanie o powierzchni 31,85 m znajduje się na 1. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 zł120 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mint Property prezntuje na wynajem wyjątkowy, stylowy apartament o pow ok 120 m2 położony na pierwszym piętrze budynku bez windy. Niesamowitym atutem nieruchomości jest lokalizacja tuż przy parku.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł47 m² 17 851,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

INWESTYCJA JEST SKIEROWANA DO LUDZI, KTÓRZY CENIĄ SOBIE USTAWNY ROZKŁAD POMIESZCZEŃ ORAZ LOKALIZACJĘ BLISKĄ CENTRUM STAREGO MIASTA KRAKOWA MIESZKANIE 1 POKOJOWE.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

631 745 zł39,67 m² 15 925 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne dwupoziomowe mieszkanie w samym centrum Starego Miasta english description below - please do not hesitate to contact us Mamy przyjemność przestawić komfortowe dwupokojowe mieszkanie w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

621 054 zł49,29 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 127 517 zł74,67 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup zwolniony Z podatku pcc do biura Na sprzedaż bardzo dobrze doświetlone mieszkanie 3-pokojowe, położone na 2. piętrze w kameralnej, nowej inwestycji (planowane zakończenie - IV kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

2 133 000 zł133,35 m² 15 995,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Super lokalizacja przy Plantach, przestronne, gotowe do wprowadzenia (english version below, нижче наведено опис українською мовою) Nowa oferta, wkrótce więcej zdjęć.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 129 851 zł88,43 m² 24 085,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wola Justowska | Apartament przy Rudawie | 88m | Bez pcc Prestiżowy adres: ul. Emaus, kraków. Z przyjemnością prezentujemy unikatowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 88,45 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 946 zł40,63 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł121 m² 9 504,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

121 m2 w Skotnikach: ogród, fotowoltaika, warsztat. Czerwone Maki Szukasz nieruchomości, która łączy miejską wygodę z sielskim spokojem? Prezentujemy wyjątkową ofertę w krakowskich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 580 zł51,34 m² 14 425 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: mieszkanie mieści się tuż przy skrzyżowaniu ulic Jana Brożka i Wadowickiej, dzięki temu komunikacja miejsca zapewnia dostęp do całego miasta. Samochodem dostaniemy się na obwodnice.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 251 530 zł37,64 m² 33 250 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Luksusowe apartamenty W sąsiedztwie bulwarów wiślanych Prezentowana oferta to dziesięcio-kondygnacyjny budynek mieszkalny. Dzięki obszernym tarasom widokowym wykorzystane zostały walory.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł47,60 m² 13 235,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

TA oferta tylko U nas. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,6 m, położone na 1 piętrze w budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mint Property przedstawia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i parkingiem Łagiewniki, ul. Jana Brożka.Lokal o powierzchni 50 m , położony na parterze w kameralnym.