dowolna

Mieszkania z ogródkiem Kraków - Oferty mieszkań z działeczką

1 716 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 716 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

3 200 zł48 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Przybyszewskiego 64g, kraków Do wynajęcia komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja 29 Listopada

Stare Miasto,Kraków

898 219 zł56 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji! 0% pcc Lokalizacja osiedla pozwala na wiele możliwości, świetne mieszkania inwestycyjne z przeznaczeniem pod wynajem. Zadzwoń już dziś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Stare Miasto,Kraków

3 606 518 zł112 m² 32 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

O projekcie Św. Sebastiana 18 to adres, który definiuje nowy standard życia w centrum Krakowa. To propozycja dla osób ceniących bezkompromisową jakość i wysmakowaną estetykę. Ten butikowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

946 044 zł72 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup bez pcc i prowizji. Na 4-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Prądnik Biały, składa się: - salon z aneksem kuchennym, - 3 sypialnie, - 2 łazienki, - przedpokój, - ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

782 055 zł58 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak Podatku pcc Brak prowizji dla Biura promocyjna cena Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 57,93 m2 ,mieszczący się na parterze czterokondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dąbrowskiego

Stare Podgórze,Kraków

875 000 zł41 m² 21 155,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kontakt Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Dąbrowskiego w Krakowie. Korzystny harmonogram płatności 20/80: 20% przy podpisaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ludwinowska

Stare Podgórze,Kraków

9 950 zł110 m² 90,45 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4 pokojowy apartament w inwestycji Apartamenty Ludwinów. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowy ekskluzywny apartament położony na parterze w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 170 000 zł62 m² 18 871 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie ul. Myśliwska 66 E, kraków. Nowa inwestycja City Vibe, rok budowy 2024, deweloper Develia. Mieszkanie wyposażone materiałami wysokiej jakości. salon z aneksem 3 sypialnie łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Stare Miasto,Kraków

1 499 000 zł63 m² 23 680,90 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Krakowa - obok Ogrodu Mehofera Wyjątkowa lokalizacja i niepowtarzalny klimat Na sprzedaż mieszkanie położone w samym sercu Krakowa - u zbiegu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

518 625 zł28 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Pełna Własność Lokal 4 A 002 o powierzchni 27,66 m 2, znajduje się na parterze, nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Wola Duchacka,Kraków

1 214 325 zł90 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

We speak English. Do not hesitate to contact us! uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa w Podgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

2 029 000 zł88 m² 23 007,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Mieszkania o różnych powierzchniach w Sercu Krowodrzy. Mieszkanie nr 3 pow 88,19 m2 ,piętro 1 - 4 pokoje, 2x kuchnia w aneksie, 2x łazienka. Duże okna. balkon ok 8 m2 - to mieszkanie może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

715 000 zł49 m² 14 511,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

6/1 parter narożny - najwięszy ogródek. Salon na południe Ceny parterów różnią się w zależności od wielkości ogródka i ekspozycji. Osiedle 12 apartamentów - ul. -Spacerowa / obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krupnicza

Stare Miasto,Kraków

1 519 000 zł63 m² 23 996,80 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż: klimatyczne mieszkanie z duszą - ul. Krupnicza / Garncarska , Kraków Cisza, zieleń i niepowtarzalny potencjał w samym sercu miasta Zamieszkaj w miejscu, gdzie historia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kiełkowskiego

Zabłocie,Kraków

799 000 zł49 m² 16 309 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Contact in english zakup bez podatku pcc 2% Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w apartamentowcu przy ul. Kiełkowskiego / Niwy w Krakowie (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Karaszewicza-Tokarzewskiego

Branice,Kraków

599 000 zł51 m² 11 754,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez prowizji | od dewelopera Mieszkanie objęte rządowym programem "bez wkładu własnego" Prezentujemy do zakupu nieruchomość na kameralnym, nowoczesnym osiedlu mieszkań oraz domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Białoruska

Wola Duchacka,Kraków

618 914 zł37 m² 16 818,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

* jedyna taka w okolicy - kameralna inwestycja dodatkowo ze wspólnym ogrodem! * wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * Bezpieczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

775 289 zł47 m² 16 471 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa cena! Bez prowizji, bez pcc, bez haczyków. Nieopodal ronda Matecznego, obok historycznego stadionu Garbarni, rzut beretem od Parku Zdrojowego - twoje przyszłe mieszkanie. Fakty: lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

787 773 zł46 m² 17 073,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Podgórze jest najlepsze, brakuje tylko Ciebie. Zajmijmy się tym już dzisiaj i odbierz klucze przed świętami. Ta cena nie trwa wiecznie. Nieopodal ronda Matecznego, obok historycznego stadionu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Górka Narodowa,Kraków

595 004 zł35 m² 16 789,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa cena na ten układ! Chciałbym umieć przekazać jednym ogłoszeniem, że to miejsce naprawdę ma ogromny potencjał. Zadzwoń dziś i przekonaj się sam. Bez prowizji, bez haczyków. Doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

1 149 000 zł65 m² 17 576,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Witam, zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4 pokojowego mieszkanie zlokalizowanego przy ul. Myśliwskiej 66d w Krakowie. Zakup bez podatku pcc 2% oraz bez prowizji , mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tarłowska

Wawel,Kraków

6 000 zł86 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości tec Real Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament położony w najbardziej prestiżowej części Krakowa - tuż obok Wawelu, plant i Bulwarów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jurajska

Prądnik Biały,Kraków

995 000 zł85 m² 11 747 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji, bez podatku pcc! *** *** Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera! *** Na sprzedaż nowe, komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem o powierzchni 85m2 do którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Galicyjska

Czyżyny,Kraków

498 135 zł33 m² 15 099,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera Brak podatku pcc 0% prowizji! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży nowoczesne, funkcjonalne i kompaktowe mieszkanie w doskonale skomunikowanej dzielnicy Krakowa - Czyżyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Wola Duchacka,Kraków

894 592 zł70 m² 12 756,20 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Galicyjska

Czyżyny,Kraków

680 000 zł44 m² 15 479,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Galicyjska 2 pokojowe + balkon + osobna kuchnia 44m2 zewnętrzne miejsca postojowe doskonała lokalizacja (tramwaj + autobus) Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 metrów kwadratowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Ruczaj,Kraków

824 984 zł52 m² 15 759 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferuję 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w południowo-zachodniej części Krakowa, lokalizacja ruczaj. Zakup bez prowizji! brak podatku pcc 2%! Apartament usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dąbrowskiego

Stare Podgórze,Kraków

849 000 zł41 m² 20 783 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kontakt Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Dąbrowskiego w Krakowie. Powierzchnia użytkowa: 40.85 m2 Zakończenie budowy: IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niezapominajek

Zwierzyniec,Kraków

998 954 zł63 m² 15 942,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania mieszkanie w kameralnej inwestycji na parterze o powierzchni 62,66 m2 z bardzo dużym ogródkiem. Mieszkanie składa się z: salon z aneksem kuchennym - 30,49 m1 Sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Papierni Prądnickich

Górka Narodowa,Kraków

740 896 zł54 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

678 000 zł44 m² 15 586,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

14a_6 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie 43,33 m2 w kameralnej zabudowie, inteligentne budynki i mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Geremka

Kliny,Kraków

520 000 zł33 m² 15 757,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2- pokojowe zlokalizowane przy ulicy Geremka (podgórze, kliny). Nieruchomość znajduje się na parterze 3-piętrowego budynku z 2014 roku. Atutem jest ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

1 198 875 zł70 m² 17 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Przestronny apartament w prestiżowej dzielnicy W centrum Krakowa - ul. Rydlówka Apartament 4a308 o powierzchni 69.5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kraków

Wola Duchacka,Kraków

2 900 zł40 m² 73 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem oferuję apartament 2 pokojowy o powierzchni 39m2 położony w lokalizacji Wola Duchacka, w pobliżu ch bonarka. Nowy, wykończony I gotowy do zamieszkania! Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Karaszewicza-Tokarzewskiego

Branice,Kraków

599 000 zł51 m² 11 754,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja 29 Listopada

Olsza,Kraków

530 000 zł32 m² 16 459,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

1 pokojowe po remoncie! lokalizacja: nieruchomość położona przy Al. 29 listopada, dzielnica Olsza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne sklepy, kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gospodarska

Prądnik Biały,Kraków

1 489 000 zł138 m² 10 790 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania w kameralnej i spokojnej okolicy? W tym miejscu możesz zakończyć swoje poszukiwania bo będziesz chciał od razu tam zostać :) Mieszkanie ma aż 138m2, oferuję świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Krowodrza,Kraków

785 432 zł49 m² 16 065,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

We speak English. Do not hesitate to contact us! English version below. - nowa inwestycja mieszkaniowa w dzielnicy Kraków-Krowodrza Termin realizacji: gotowe Przytulne i ustawne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

671 000 zł52 m² 12 879,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

14b_5 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! taniej o 130 tysięcy! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie 52,08 m2 w kameralnej zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sasanek

Nowa Huta,Kraków

599 000 zł51 m² 11 745,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

M17 Nie płacisz pcc 2% od dewelopera - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie 51 m2 w zielonej okolicy Nowej Huty. Plus duży ogródek 67 m2 odbiór mieszkań: II kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

699 000 zł38 m² 18 590,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 37,60 m | Kraków, prądnik Biały | Osiedle 5 Kolorów Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,60 m , położone na parterze.