dowolna

Mieszkania z ogródkiem Kraków - Oferty mieszkań z działeczką

1 712 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 712 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

555 000 zł29 m² 19 138 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Nietuzinkowe mieszkanie w cichym zakątku krakowskiego Bieżanowa. Dostosowane do potrzeb osoby z trudnościami w poruszaniu się, korzystającej z wózka aktywnego. Znakomite także jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

729 000 zł47 m² 15 560,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Płaszów w Krakowie. 3 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 46,85m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

733 358 zł50 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż trzy-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze dziewięcio-piętrowego budynku przy ul. Os. Piastów w Krakowie. Zakup z rynku pierwotnego - Nieruchomość: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Władysława Łokietka

Prądnik Biały,Kraków

1 489 900 zł138 m² 10 796,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w kameralnej inwestycji z ogródkiem. Przestronne mieszkanie o powierzchni 138 m zapewnia wyjątkowy komfort i funkcjonalność. Idealne dla pary lub rodziny ceniącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Prądnik Biały,Kraków

999 000 zł63 m² 15 832 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywne dwupoziomowe mieszkanie z prywatnym, zielonym tarasem 70 m na dachu Kraków, prądnik Biały To nie jest zwykłe mieszkanie. To przestrzeń zaprojektowana z myślą o tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

599 000 zł38 m² 15 834 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biuro Rama Home ma dla Ciebie gotowe mieszkanie na krakowskich Czyżynach (ul. Sołtysowska). Stan techniczny: mieszkanie z 2008 roku pozwala na szybkie wprowadzenie przy minimalnych nakładach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sukiennicza

Wawel,Kraków

4 000 zł42 m² 94,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne mieszkanie w Kompleksie Angel Wawel przy ul.Sukienniczej w centrum Krakowa. Budynek I okolica: kraków, ul.Sukiennicza Apartamentowiec Angel Wawel z 2015 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bohomolca

Prądnik Czerwony,Kraków

720 000 zł44 m² 16 363,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego przy ul. Bohomolca ( Prądnik Czerwony) Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze. Mieszkanie: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Kraków,małopolskie

2 800 zł24 m² 116,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kameralne mieszkanie w samym sercu starego Krakowa - przy ulicy Kochanowskiego. Wnętrze wyróżnia się wysokim sklepieniem z oryginalnymi łukami, które stanowią mocny akcent.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Księcia Józefa

Zwierzyniec,Kraków

2 850 zł50 m² 57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe po remoncie | taras, balkon, garaż | 50 m Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane na 2. piętrze w kameralnym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Wola Justowska,Kraków

1 715 000 zł67 m² 25 456,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 67,37 m położony na parterze nowoczesnego apartamentowca Emaus Garden (2024) przy ul. Piotra Borowego w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Królowej Jadwigi

Wola Justowska,Kraków

1 800 zł20 m² 90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka po generalnym remoncie dostepna od zaraz. Mieszkanie położone w sercu Woli Justowskiej na ulicy Królowej Jadwigi. Tuż obok rozciągają się malownicze tereny: błonia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Libera

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 435 950 zł64 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z dużym ogródkiem i tarasem. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, prywatność i wysoki standard życia. Najważniejsze atuty: 3 pokoje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

733 432 zł43 m² 17 017 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

4.A.3.06 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja - Taniej o 65 tysięcy! Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI. Dodatkowo system smart home premium! Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dąbie,Kraków

3 800 zł58 m² 65,27 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Emmerson prezentuje Nowe - jeszcze nieużywane - mieszkanie na krakowskim Dąbiu przy ul. Lema. Lokalizacja. Dąbie należy do dzielnicy Śródmieście. Dzięki przystankom tramwajowym i autobusowym jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Stradomska

Stradom,Kraków

4 300 zł37 m² 115,53 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie z ogródkiem w Kompleksie Angel Stradom przy ul.Stradomskiej w centrum Krakowa. Budynek I okolica: kraków, ul. Stradomskiej - Apartamentowiec Angel Stradom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

980 420 zł66 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja deweloperska kameralny charakter | doskonała komunikacja kraków - podgórze ok. Zalew bagry | ok.UL. Lipska Pragniemy zaprezentować Państwu atrakcyjną inwestycję mieszkaniową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skośna

Ruczaj,Kraków

624 000 zł40 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam na prezentację mieszkania idealnego pod wynajem lub dla rodziny. Szeregowa, kameralna zabudowa, dużo zieleni, miejsca rekreacyjne! Można od razu wynająć lub zamieszkać bez ponoszenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasińskiego

Prokocim,Kraków

1 349 638 zł89 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Prokocimiu. Kameralny trzypiętrowy budynek z windą, zaledwie 13 mieszkań. Realizacja prac budowlanych w IV kw 2025, odbiór II kw 2026 roku. Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Górka Narodowa,Kraków

619 000 zł39 m² 15 875,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne i przyjazne Osiedle Ozon | Górka Narodowa | Ogródek | 39 m Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,99 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Strycharska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 100 zł27 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne, jednopokojowe mieszkanie usytuowane nieopodal Stawu Płaszowskiego Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 27 m2 znajduje się na drugim piętrze odnowionego, monitorowanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stradomska

Stradom,Kraków

5 300 zł47 m² 113,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament o wielkości 46,78 m2 znajdujący się w nowo oddanym, prestiżowym apartamentowcu w sercu Krakowa Angel Stradom, stare Miasto, ul. Stradomska. Jedną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Stare Miasto,Kraków

3 495 000 zł143 m² 24 440,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1908

Na sprzedaż oferuję czteropokojowy apartament o metrażu 143 m2 zlokalizowany w dzielnicy Stare Miasto przy ul. Piłsudskiego. Apartament składa się z: salonu z kuchnią o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Smoleńsk

Śródmieście,Kraków

3 950 zł44 m² 88,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy elegancki apartament o powierzchni 44,5 m zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Noble Residence przy ul. Smoleńsk 33. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kazimierz,Kraków

1 500 000 zł52 m² 28 846,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Kazimierz 2-pokojowe mieszkanie 52 m Z oddzielną kuchnią I ogródkiem | ul. Starowiślna Cena: 1 500 000 zł | Oferta na wyłączność Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Złocień,Kraków

750 000 zł53 m² 14 150,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego na osiedlu Złocień - ul. Henryka i Karola Czeczów. Mieszkanie: - podwyższony parter - salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców

Prądnik Czerwony,Kraków

760 000 zł46 m² 16 521,70 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Bezpłatna pomoc prawna przy transakcji oraz rabaty na taksę notarialną w zaprzyjaźnionej kancelarii. Pełna własność z Księgą Wieczystą, bez żadnych obciążeń i hipotek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Friedleina

Krowodrza,Kraków

945 000 zł100 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Dwupoziomowe mieszkanie 100 m | Kamienica | Krowodrza | ul. Friedleina Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej ok. 100 m (powierzchnia liczona po podłodze),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzozowa

Kazimierz,Kraków

4 500 zł91 m² 49,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Jeśli cenisz wyjątkową atmosferę krakowskich kamienic, lubisz przestrzeń, światło i mieszkania z duszą - to miejsce jest dla Ciebie. Do wynajęcia 4-pokojowe, ponad 90 m mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Komuny Paryskiej

Dębniki,Kraków

729 000 zł40 m² 18 330,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w jednej z najbardziej cenionych, zielonych części Krakowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

666 670 zł41 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Prądnik Biały,Kraków

799 000 zł40 m² 19 975 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie, które łączy w sobie komfort, estetykę i spokojną okolicę, a jednocześnie chcesz mieć szybki dostęp do centrum Krakowa, ta propozycja może Cię zainteresować!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

899 000 zł28 m² 31 879,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta dotyczy mieszkania 1 pokojowego w budynku przy ul. Grzegórzeckiej (inwestycja Wiślane Tarasy 2.0). Mieszkanie dostępne od zaraz. Brak pcc. Cena zawiera wykończone mieszkanie wraz z agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Morelowa

Wola Justowska,Kraków

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje, kraków, wola justowska Nowoczesne mieszkanie z balkonem i miejscem parkingowym w cenie! Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwierzyniecka

Kazimierz,Kraków

4 200 zł60 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Kompleksie Angel Plaza przy ul.Zwierzynieckiej w centrum Krakowa. Mieszkanie jest w pełni umeblowane. W mieszkaniu znajduje się klimatyzacja! budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

365 000 zł26 m² 14 280,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Doskonała lokalizacja w Krakowie przy cichej jednokierunkowej uliczce w rejonie ulicy Rakowickiej. Lakal w stanie deweloperskim powyższonym , położone podłogi , gładzie , zamontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bonarka,Kraków

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Rydlówka nieopodal Ronda Matecznego w dzielnicy Podgórze-Bonarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

735 000 zł41 m² 18 005,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem - idealne dla pary, singla lub pod wynajem! Z przyjemnością prezentuję Państwu przestronne, gustownie zaprojektowane 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Czyżyny,Kraków

920 000 zł57 m² 16 055,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

MB Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie, które łączy w sobie styl, wygodę i funkcjonalność. To przestrzeń idealna dla osób ceniących komfort codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kraków

Wola Duchacka,Kraków

715 000 zł39 m² 18 235,10 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Luksusowe 2-pokojowe mieszkanie na W. Sławka - gotowe do zamieszkania! Cena: 715 000 zł | Powierzchnia: 39,21 m | Czynsz: 405 zł Prestiżowe, nowoczesne osiedle to doskonałe miejsce zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

1 399 000 zł62 m² 22 718,40 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w inwestycji noho Młyny Mogilska przy ul. Mogilskiej 130 w Krakowie. To pierwszy w mieście kompleks mieszkaniowy klasy premium, łączący prestiż,.