dowolna

Mieszkania z garażem Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 481 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 481 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czyżewskiego

Bronowice Małe Wschód,Kraków

696 959 zł41 m² 17 120,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatnie gotowe do odbioru mieszkania *preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skotnicka

Skotniki,Kraków

653 000 zł54 m² 11 981,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje | 54,52 m | 1. piętro | Skotniki przy Lesie Tynieckim | zakup w harmonogramie Bez Prowizji i bez pcc Opis ogłoszenia: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Śródmieście,Kraków

2 700 zł39 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prime Property prezentuje komfortowe, nowoczesne mieszkanie dla osób, które cenią świetną lokalizację i wysoki standard życia. Jeśli szukasz miejsca, z którego wszędzie masz blisko to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domagały

Złocień,Kraków

2 200 zł38 m² 58,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: kraków / Nowy Złocień / ul. Domagały ważne! Mieszkanie na wynajem długoterminowy - minimum 12 miesięcy. Umowa o najem okazjonalny (z udziałem notariusza). Mieszkanie dla maksymalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cieszyńska

Krowodrza,Kraków

1 295 000 zł52 m² 24 822,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w inwestycji Cieszyńska 9a - Kraków, krowodrza Lokalizacja: ul. Cieszyńska 9a, kraków Powierzchnia mieszkania: 52,17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Kraków

1 868 209 zł92 m² 20 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera brak podatku pcc, brak prowizji dla biura Gotowe do odbioru - klucze w Twoich rękach! O inwestycji Kameralny, 5-kondygnacyjny budynek z 34 apartamentami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radzikowskiego

Prądnik Biały,Kraków

962 000 zł74 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie 74 m z balkonem | Kraków Prądnik Biały | nowe budownictwo | stan developerski Zakup bezpośrednio bez pcc bez prowizji Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Złocień,Kraków

1 124 064 zł67 m² 16 850 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Wszystkie mieszkania dostępne bez prowizji dla Klienta Kupującego Skorzystaj z wysokich rabatów na wybrane mieszkanie oraz miejsce postojowe Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie o pow.67m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

831 153 zł48 m² 17 461,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje na Zabłociu | Gotowe do odbioru | 0% pcc Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w najbardziej dynamicznej i prestiżowej dzielnicy Krakowa. To idealna propozycja dla osób ceniących miejski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

827 000 zł47 m² 17 454,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

632 000 zł40 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | 39,16 m | 3 piętro | ul. Glogera Cena: 632 000 zł Bez prowizji | Bez pcc Stan deweloperski Szukasz kompaktowego mieszkania w dobrej lokalizacji, które sprawdzi się zarówno na start,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

601 833 zł42 m² 14 363,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru oferta specjalna ograniczona czasowo rabat - 1250 zł/m2 kraków - mistrzejowice 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Conrada

Azory,Kraków

890 000 zł62 m² 14 471,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie | Świetny układ | Widok na zieleń i panoramę miasta | Opcja wykończenia pod klucz | Bez prowizji Szukasz mieszkania, które łączy świetny układ, widok na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

1 049 000 zł76 m² 13 875,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Marzysz o przestronnym mieszkaniu z dużym potencjałem do własnej aranżacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 75,6 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turniejowa

Kurdwanów,Kraków

784 000 zł56 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Oferta bezpośrednio od właściciela, bez prowizji. Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 56 m2 w budynku z 1999 r. położone przy ul. Turniejowej. Budynek trzypiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czyżewskiego

Łobzów,Kraków

2 290 zł35 m² 66,36 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną, rozkładaną sofę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mogilska

Prądnik Czerwony,Kraków

2 999 999 zł116 m² 25 773,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż dwupokojowy apartament o powierzchni 116,4 m2, położony na czwartym piętrze w nowoczesnej inwestycji Młyny Mogilska. Mieszkanie posiada dostęp do dwóch balkonów. -> 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bajeczna

Dąbie,Kraków

3 850 zł56 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie ul. Bajeczna 22, kraków | Zakątek Dąbie Mam przyjemność zaprezentować nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 56 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

1 046 460 zł58 m² 17 999 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie z dwoma balkonami - 22m | Casa Feliz | Żabiniec | wysoki standard To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowego mieszkania. Nieruchomość w inwestycji Casa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ciesielskiego

Czyżyny,Kraków

879 000 zł65 m² 13 600,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3 pokoje | Stan deweloperski | Czyżyny | Inwestycja 2026 Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64,63 m , zlokalizowane przy ul. Romana Ciesielskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

2 980 zł46 m² 64,78 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Dostępne od 08.05 Wyposażenie: Salon wyposażony w wygodną, rozkładaną sofę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

983 900 zł58 m² 16 999 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" przedstawia mieszkanie usytuowane w atrakcyjnej lokalizacji, w jednej z najlepiej rozwijających się dzielnic, jaką jest Ruczaj! Okolica bogata jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

584 200 zł36 m² 16 151,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Prądnik Biały Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pc Promocyjna cena mieszkania Spytaj o dodatkowy rabat na miejsce postojowe Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow.36m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Łagiewniki,Kraków

930 000 zł50 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą (2016 r.), na zamkniętym, kameralnym osiedlu składającym się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

1 277 000 zł86 m² 14 848,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

5 pokoi, 2 tarasy, dwustronny układ, 86 m Nowe mieszkanie dla rodziny, dla osób pracujących zdalnie albo dla tych, którzy po prostu chcą mieć więcej niż salon i dwie symboliczne sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Grzegórzki,Kraków

749 000 zł33 m² 22 472,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 33.33m2 zlokalizowane w inwestycji Mogilska Młyny. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym, osobnej sypialni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krowodrza,Kraków

1 519 050 zł53 m² 28 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

To oferta dla osób, które szukają gotowego, dopracowanego apartamentu w jednej z najlepszych lokalizacji Krakowa. Cieszyńska 9 to nowoczesna, kameralna inwestycja z recepcją, zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

1 111 000 zł65 m² 17 184,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji jaką jest dzielnica Zabłocie. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowohucka

Czyżyny,Kraków

2 300 zł33 m² 69,82 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania przy ulicy Nowohuckiej 46 w najnowszej inwestycji Imperial City Yes. Parametry nieruchomości: 1) piętro: 4 2) powierzchnia 32,94 m2 3) ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pychowicka

Dębniki,Kraków

690 000 zł50 m² 13 728,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przestronne, przytulne, jasne mieszkanie tuż obok Zakrzówka! Zapraszam do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą mieszkania w świetnej lokalizacji. Lokalizacja: ul. Pychowicka, przy Grota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Grzegórzki,Kraków

809 000 zł37 m² 21 930,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 36.89m2 zlokalizowane w inwestycji Mogilska Młyny. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym, osobnej sypialni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czyżewskiego

Bronowice Małe Wschód,Kraków

941 488 zł60 m² 15 691,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Rakowice,Kraków

1 868 210 zł92 m² 20 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatni gotowy do odbioru wolny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadwiślańska

Stare Podgórze,Kraków

2 950 zł41 m² 71,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem W inwestycji przy ul. Nadwiślańskiej przy bulwarach wiślanych, nieopodal kładka św. Bernatka I kazimierz, dzielnica stare podgórze. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łepkowskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

800 338 zł52 m² 15 483,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prądnik Czerwony Mieszkanie gotowe do odbioru Dostępne bez prowizji oraz 2% pcc w cenie dewelopera Do sprzedania komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 51m2 położone na 3 piętrze 6 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomczyńskiego

Górka Narodowa,Kraków

709 000 zł49 m² 14 469 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,65 m w nowej inwestycji przy ul. Słomczyńskiego, w dzielnicy Górka Narodowa. Linia tramwajowa oddalona o zaledwie 300 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stawowa

Bronowice Wielkie,Kraków

1 599 000 zł94 m² 17 010,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 94 m , położone w kameralnej inwestycji w północno-zachodniej części Kraków. Idealna propozycja dla rodzin lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

802 200 zł56 m² 14 373,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Prądnik Biały okolice Piaszczystej Bez prowizji oraz 2% pcc Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o pow.55m2 położone na 1 piętrze 3 piętrowego bloku. Mieszkanie składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Złocień,Kraków

952 676 zł64 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Wszystkie mieszkania dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Bieżanów, złocień okolice ul. Agatowej Spytaj o rabat na mieszkanie i miejsce postojowe Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 64 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

1 054 000 zł60 m² 17 714,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis mb Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż, położone w bardzo rozwijającej się części Krakowa Prądnik Biały ul. Sosnowiecka. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

757 100 zł51 m² 14 950,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Promocyjna cena mieszkania Spytaj o dodatkowy rabat na miejsce postojowe Do sprzedania komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o pow.50m2 położone na.