dowolna

Mieszkania z garażem Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 481 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 481 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Azory,Kraków

1 069 740 zł79 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie mieszkanie - dostępne od ręki! Bez prowizji! : Wybierz ofertę bez dodatkowych kosztów - Mieszkanie znajduje się na parterze apartamentowca z 2025 r., wykończonego w podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Portowa

Zabłocie,Kraków

584 173 zł29 m² 19 856,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Jednopokojowe mieszkanie, pod inwestycję z dużym balkonem! ostatnie mieszkanie w tej cenie! Poszukiwana lokalizacja! Nowa inwestycja, oddana do użytkowania! Mieszkanie bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bociana

Prądnik Biały,Kraków

528 041 zł33 m² 16 040,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kompaktowe mieszkanie w bardzo dobrej cenie! Poszukiwana, dobrze skomunikowana lokalizacja! Wyjątkowe, mieszkanie, w bardzo dobrej cenie, w atrakcyjnej komunikacyjnie lokalizacji! Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Mistrzejowice,Kraków

681 462 zł52 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna - 600 zł/m2 kraków - mistrzejowice ok Park Mistrzejowicki 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podedworze

Piaski Wielkie,Kraków

1 030 032 zł75 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | 74,64 m | dwustronne | 4 piętro Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 27,92 m - sypialnia 14,35 m - pokój 12,88.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lipska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

794 582 zł50 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna -300zł/m2 czerwiec 2026 kraków - podgórze ok. ul. Lipska/zalew Bagry 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Rondo Antoniego Matecznego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 015 946 zł63 m² 16 100,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc gwarancja ceny- podpisz umowę rezerwacyjną i zagwarantuj sobie cenę. Umowa rezerwacyjna- wpłata tylko 1000 zł W sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

926 000 zł64 m² 14 468,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy funkcjonalny układ - znów W sprzedaży! łap swoją szansę! idealne dla rodziny: 4-pokojowe 64 m2 w inwestycji Glogera 32 - Prądnik Biały / rozwinięta infrastruktura: zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Vetulaniego

Prądnik Biały,Kraków

2 650 zł45 m² 58,89 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnego, 5-piętrowego budynku apartamentowego z 2023 roku przy ulicy Vetulaniego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

5 500 zł80 m² 68,84 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj na Wiślanych Tarasach! Biuro Nieruchomości aprest przedstawia ofertę 3-pokojowego mieszkania na wynajem na osiedlu Wiślane Tarasy znajdującym się przy ul. Grzegórzeckiej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

949 000 zł53 m² 17 875,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 53,09 m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji przy ulicy Myśliwskiej, w Krakowie. * idealnie skomunikowane * dla rodziny lub dalszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odlewnicza

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 008 546 zł45 m² 22 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci podatku pcc I prowizji dla biura Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 45,43 m , położone w kameralnej inwestycji nowoczesnych willi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbska

Grzegórzki,Kraków

1 233 000 zł68 m² 18 132,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Dzień dobry, brak podatku pcc, korzystny harmonogram płatności 10/90, termin realizacji to iq 2026 rok. Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 67,48 m , znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

889 000 zł38 m² 23 506,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

* mieszkanie wykończone - gotowe do zamieszkania * Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,82 m2 na 1 piętrze w siedmiopiętrowym nowoczesnym budynku - ul. Zabłocie w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Emaus

Wola Justowska,Kraków

2 174 000 zł90 m² 24 155,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament oddany do użytkowania! Mieszkasz jak we własnym domu, tylko 2 apartamenty w jednym budynku! Kameralna Inwestycja! Spokojna okolica! Ostatnie 2 apartamenty na piętrze! Niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Ruczaj,Kraków

1 640 160 zł107 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Ta kameralna inwestycja w Łagiewnikach idealnie łączy ciszę i prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Lipska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 120 033 zł75 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

1 530 000 zł72 m² 21 244,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry, na sprzedaż oferuję 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m z balkonem, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Develia Grzegórzecka 77 przy ul. Grzegórzeckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

526 715 zł35 m² 15 148,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera rabat 72 000 zł! gotowe do odbioru komórka lokatorska gratis kraków - mistrzejowice 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

747 056 zł56 m² 13 342,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji! 0% pcc Lokalizacja osiedla pozwala na wiele możliwości, świetne mieszkania inwestycyjne z przeznaczeniem pod wynajem. Gwarancja ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Mistrzejowice,Kraków

681 462 zł52 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spiżowa

Krowodrza,Kraków

1 297 645 zł64 m² 20 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc apartamenty W willach miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbska

Grzegórzki,Kraków

1 748 000 zł92 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Brak podatku pcc, korzystny harmonogram płatności 20/90, gotowa inwestycja Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 92 m2, znajdujące się na 4 piętrze w 5-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Masarska

Grzegórzki,Kraków

5 700 zł89 m² 64 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament na ostatnim piętrze W jednej Z najlepszych lokalizacji W krakowie Prezentujemy Państwu apartament o powierzchni 89,30 m2 usytuowany na V piętrze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

1 754 028 zł118 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic Biuro nie pobiera prowizji od kupującego. Kupujący zwolniony jest z podatku pcc. Do mieszkania miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Królowej Jadwigi

Zwierzyniec,Kraków

1 364 400 zł65 m² 20 990,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Królowej Jadwigi z dużym garażem w cenie Przepiękne, nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie, położone w kameralnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lipska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

666 670 zł41 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna -300zł/m2 czerwiec 2026 kraków - podgórze ok. ul. Lipska/zalew Bagry 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zabawa

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

689 000 zł44 m² 15 784,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż: stylowe 2-pokojowe mieszkanie - ul. Zabawa 28 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni niespełna 44 m , zlokalizowane przy ul. Zabawa 28. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

601 833 zł42 m² 14 363,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji gotowe do odbioru nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe Zadzwoń i umów się na prezentację! we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 2 -pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nowohucka

Czyżyny,Kraków

775 871 zł64 m² 12 047,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przewóz

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

649 000 zł35 m² 18 307,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2 pokoje z balkonem | Nowa inwestycja | 65 mieszkań | Bez gazu | I piętro Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,45 m z balkonem 3,33 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skotnicka

Skotniki,Kraków

459 000 zł38 m² 12 240 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Harmonogram Płatności! Idealne pod wynajem lub jako pierwsze mieszkanie! 2 pokoje | 37,5 m | Skotniki | blisko Lasu Tynieckieo 0% prowizji | bez pcc To mieszkanie jest dla kogoś, kto chce mieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Centralna

Czyżyny,Kraków

515 418 zł33 m² 15 604,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

* dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * oglądamy! gotowe do odbioru! Klucze na wyciągnięcie ręki! * Tylko teraz , zyskaj rabat - 800 zł / 1 m ! * ostatnie - 1 lub 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lipska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

973 840 zł66 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna -400zł/m2 wysoki standard inwestycji czerwiec 2026 kraków - podgórze ok. ul. Lipska/zalew Bagry 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bieżanowska

Prokocim,Kraków

785 576 zł50 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

NR 12 top oferta: komfortowe 2 pokoje na ostatnim piętrze Metraż: 49,72 m | Piętro: 3 (ostatnie) | Balkon: 9,86 m | Cena: 785 576 zł Szukasz ciszy, spokoju i braku sąsiadów nad głową?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

611 200 zł48 m² 12 805,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,73 m z balkonem, położone na 2 piętrze nowej inwestycji Enklawa Bukowa w krakowskim Podgórzu. Kupujący nie płaci podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

687 000 zł43 m² 15 976,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Twoje pierwsze mieszkanie? A może inwestycja na wynajem? To miejsce sprawdzi się w obu rolach! Jeśli szukasz mieszkania, które nie jest tylko czterema ścianami , ale od razu daje wrażenie, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dekerta

Zabłocie,Kraków

733 428 zł40 m² 18 506,90 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Pokoje 2 Z balkonem | zabłocie | 39,63 m | nowe budownictwo 0% prowizji | bez podatku pcc zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakowicka

Oficerskie,Kraków

1 499 000 zł60 m² 24 813,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro "apartamenty Nowe" prezentuje na sprzedaż przestronne mieszkanie w prestiżowej inwestycji Rakowicka Podkowa przy ul.Rakowickiej 22H. Mieszkanie znajduje się na 5 (ostatnim) piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

1 049 000 zł59 m² 17 680,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wysoki standard, ekspozycja południowo-zachodnia Dzień dobry, na sprzedaż oferuję 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 59.33m2 znajdujące się w szybko rozwijającej się części Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ciesielskiego

Czyżyny,Kraków

553 000 zł33 m² 16 757,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 33 m2, położone na 7 piętrze nowoczesnego budynku w Czyżynach. Układ został zaprojektowany z dużą dbałością o komfort.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij