dowolna

Mieszkania z garażem Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 484 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 484 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Dzielnica XIII Podgórze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

440 000 zł34 m² 12 941,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Z przyjemnością prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie z bardzo funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Lokalizacja: miejsce dobrze skomunikowane, bliskość przystanków autobusowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

2 300 zł30 m² 75,41 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jednopokojowe w świetnej lokalizacji Do wynajęcia od 21.10.2022r. mieszkanie z balkonem w bloku przy ul.Wrocławskiej 69, w sąsiedztwie miasteczko studenckie, UP, AGH. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fabryczna

Grzegórzki,Kraków

1 115 550 zł74 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zakup od dewelopera, bez prowizji I podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 3-pok. apartament zlokalizowany w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Zabłocie

Zabłocie,Kraków

699 000 zł68 m² 10 352,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera kraków-zabłocie okolice Kazimierza i Bulwarów Wiślanych prowizja 0% Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku ogólnopolskim Dewelopera w wyjątkowej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dębniki

Dębniki,Kraków

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji Krakowa, czyli na os. Podwawelskim, w okolicach ul. Słomianej. Nowoczesny blok, 2 osobne pokoje i duży balkon. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubelska

Łobzów,Kraków

3 000 zł62 m² 48,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Oferta na wyłączność - praktycznie I ustawne mieszkanie W inwestycji przy ulicy lubelska mieszkanie jednopoziomowe 4 pokojowe W dzielnicy krowodrza ul. Lubelska - metraż całkowity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zabłocie

Zabłocie,Kraków

842 940 zł79 m² 10 731,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera kraków-zabłocie okolice Kazimierza i Bulwarów Wiślanych prowizja 0% promocja : kom.LOKATORSKA W CENIE CENY DO NEGOCJACJI Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Krowodrza,Kraków

1 317 000 zł125 m² 10 566,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Nowoczesny apartament dla rodziny. Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne przestronne mieszkanie blisko centrum. Mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze kamienicy z 1985 roku, budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Masarska

Grzegórzki,Kraków

3 100 zł52 m² 59,85 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Promo Estates prezentuje 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w garażu. Dostępne od końca października Czy można mieszkać blisko centrum Krakowa a jednocześnie cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Grzegórzki

Grzegórzki,Kraków

1 278 606 zł87 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkania od dewelopera Kraków-Grzegórzki Okolice Al.Pokoju PROWIZJA 0% Gotowa inwestycja w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Krakowa- Grzegórzki. Świetnie skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

470 000 zł30 m² 15 666,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Lokalizacja bronowice małe wschód,balicka,armi krajowej, wizjonerów,aktorów fantastyczna nowa inwestycja W bronowicach, miejsce pod najmy I dla rodzin - zapraszam serdecznie do oglądania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

499 000 zł37 m² 13 388,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe przy ulicy Rydlówka, w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Matecznego. Budynek gotowy - oddany do użytku! Na przestrzeń użytkową składa się salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica XIV Czyżyny,Kraków

451 013 zł43 m² 10 416 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - czyżyny prowizja 0% doskonała lokalizacja W atrakcyjnej cenie! szeroki wybór mieszkań od 1-4 pokojowych również mieszkania dwupoziomowe dostęp do licznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Dzielnica XV Mistrzejowice,Kraków

599 520 zł75 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Bliskość licznych Parków Miejskich, doskonały dostęp do komunikacji miejskiej (tramwaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja 29 Listopada

Śródmieście,Kraków

696 035 zł65 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera - bez podatku - 0% prowizji - gotowe do odbioru Do zakupu mieszkanie (M25) w stanie deweloperskim, położone na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

650 000 zł68 m² 9 495,98 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

3pokojowe z 3balkonami w wysokim standardzie mieszkanie 68,45m2,2 piętro, podgórze Duchackie Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń po remoncie generalnym cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domagały

Złocień,Kraków

399 000 zł51 m² 7 897,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy Państwu komfortowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 50.70m zlokalizowane przy ulicy Domagały na południu Krakowa. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lema

Grzegórzki,Kraków

2 950 zł35 m² 84,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe, niespełna 35-metrowe mieszkanie w oddanym do użytku budynku z 2022 roku, z widokiem na przestrzeń! Budynek: inwestycje wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Reduta

Prądnik Czerwony,Kraków

2 700 000 zł194 m² 13 918 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania piękne, nowoczesne mieszkanie w kameralnym apartamentowcu na nowym osiedlu. Apartament zlokalizowany na najwyższym poziomie nowego budynku przy Parku Reduta. Na 194 metry w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Długa

Stare Miasto,Kraków

6 000 zł110 m² 54,52 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowy 4 pokojowy apartament W luksusowej inwestycji, 500M od rynku głównego, w pobliżu ulice długa I basztowa. Stare miasto. Opis nieruchomości Jasny i niebywale funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naczelna

Prądnik Czerwony,Kraków

450 000 zł59 m² 7 640,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Prądnik czerwony - bezczynszowe 60M2 Z garażem N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży, bardzo atrakcyjne, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 58,9m2 budynek : Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubelska

Łobzów,Kraków

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferta na wyłączność - praktycznie I ustawne mieszkanie W inwestycji przy ulicy lubelska mieszkanie jednopoziomowe 3 pokojowe W dzielnicy krowodrza ul. Lubelska - metraż całkowity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiosenna

Wola Justowska,Kraków

4 900 zł180 m² 27,22 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament na woli justowskiej W kameralnej inwestycji Doradcy Wawel Service oferują do wynajęcia apartament w prestiżowej inwestycji Willa Sowiniec. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borkowska

Borek Fałęcki,Kraków

677 375 zł74 m² 9 150,01 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania gotowe do zamieszkania duże przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 74m2, znajdujące się na 3 piętrze w bloku 3 piętrowym wybudowanym w 2009 roku. Blok zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stańczyka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

558 600 zł47 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie 46,55 m2 przy ul. Stańczyka. Idealny lokal na start, pod wynajem dla pracowników pobliskich korporacji oraz studentów krakowskich uczelni. Lokalizacja: bronowice. Dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Płaszów

Płaszów,Kraków

404 565 zł39 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania od dewelopera kraków-podgórze Nowa inwestycja deweloperska to kameralny czteropiętrowy blok z windą. W zaprojektowanym w nowoczesnej stylistyce budynku powstają komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zabłocie

Zabłocie,Kraków

509 000 zł32 m² 15 876,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera kraków-zabłocie okolice Kazimierza i Bulwarów Wiślanych prowizja 0% ceny do negocjacji Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku ogólnopolskim Dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chełmska

Zwierzyniec,Kraków

749 748 zł58 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Czym jest Chełmska 6? Inwestycja deweloperska, na którą składają się dwa niskie budynki, ładnie wkomponowane w otoczenie domków jednorodzinnych na Woli Justowskiej. Będzie to ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Majora

Prądnik Czerwony,Kraków

598 000 zł56 m² 10 678,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 56 m2, na ul. Majora ( Czerwony Prądnik ) w bloku z 2008 roku. Mieszkanie usytuowane jest na piątym piętrze bloku z windą i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Zabłocie

Zabłocie,Kraków

699 000 zł67 m² 10 456,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przedwiośnie

Stare Podgórze,Kraków

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Okazja! Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Przedwiośnie, krasickiego, stare podgórze, 5 min do Forum. Lokalizacja - 5 min do przystanków tramwajowych i autobusowych, ice, forum - 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poznańska

Krowodrza,Kraków

900 000 zł60 m² 15 072,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzypokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Lokalizacja Mieszkanie znajduję się w centrum Krakowa, w pobliżu ul. Wrocławskiej. Nowoczesny budynek posiada na pierwszej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stańczyka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

520 000 zł41 m² 12 833 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w stanie deweloperskim, nie płacisz pcc! Ulica Stańczyka, osiedle krk. Mieszkanie widokowe! 8 piętro! Oferujemy mieszkanie 2 pokojowe na ulicy Stańczyka. Koniec budowy 2022 rok. To.