dowolna

Mieszkania z garażem Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 484 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 484 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Krowodrza

Krowodrza,Kraków

1 872 000 zł114 m² 16 421,10 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Prmie Property prezentuje elegancki , dwupoziomowy apartament z dużym tarasem w inwestycji Tarasy Verona Bronowice. Apartament składa się: -dolny poziom: przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

726 595 zł50 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 2-pok. mieszkanie zlokalizowane w kameralnej inwestycji na Krakowskich Bronowicach. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

602 250 zł48 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży nowoczesne mieszkanie na osiedlu Piastów w Krakowie, które jest popularnym i bardzo szybko rozwijającym obszarem. Lokal jest świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 069 000 zł84 m² 12 676 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krasickiego

Stare Podgórze,Kraków

3 200 zł57 m² 56,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 3 pokojowe mieszkanie W dzielnicy stare podgórze W krakowie Оренда мінімум на 12 місяців. Оренда на короткий термін неможлива. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

599 000 zł41 m² 14 610 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

679 000 zł60 m² 11 317 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turniejowa

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

547 000 zł40 m² 13 675 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować nowe i niedawno wykończone mieszkanie o łącznej powierzchni 40 m2 , znajdujące się w nowym budownictwie przy ul. Turniejowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

3 300 zł40 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia perfekcyjnie wykończony apartament w inwestycji Piastowska Residence, w dzielnicy Bronowice, niedaleko Krakowskich Błoń oraz Parku Jordana. Lokalizacja: piastowska Residence.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 289 000 zł116 m² 11 093 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siewna

Prądnik Biały,Kraków

3 200 zł56 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na kameralnym osiedlu położonym w dzielnicy Prądnik Biały przy ulicy Siewnej czeka na najemców. To spokojna i bardzo dobrze skomunikowana okolica, bezpośredni dostęp do nowej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

893 000 zł56 m² 16 006,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż Mieszkanie 2 pokojowe w inwestycji Wiślane Tarasy 2.0. Lokal zlokalizowany jest na 3 piętrze. Mieszkanie składa się z: -Przedpokój -salon z aneksem kuchennym -sypialnia -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Salwator,Kraków

2 900 000 zł94 m² 30 851,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży apartamentu o powierzchni 94m2 zlokalizowanego w nowym apartamentowcu z 2022r. przy ul. Kościuszki w Krakowie. Budynek posadowiony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ludwinowska

Ludwinów,Kraków

8 000 zł123 m² 65,04 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartamenty ludwinów - basen , place zabaw , siłownia 3 pokoje - 123 m2 - piękny widok Do wynajęcia apartament zlokalizowany przy ulicy Ludwinowskiej 11 w pięknym i nowoczesnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Romanowicza

Zabłocie,Kraków

2 700 zł28 m² 96,43 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 28 m2 przy ulicy Romanowicza na Zabłociu. English version below lokalizacja Dzielnica: podgórze/zabłocie Ulica: romanowicza Przystanek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przybyszewskiego

Krowodrza,Kraków

5 000 zł63 m² 79,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prime Property prezentuje zupełnie nowy, nowocześnie urządzony apartament znajdujący się na zamkniętym osiedlu na ul. Przybyszewskiego (okolice Armii Krajowej)., Pięknie doświetlone mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kliny Zacisze,Kraków

550 000 zł44 m² 12 643,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przestawiam wyjątkowe, zadbane i niezwykle funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem o powierzchni użytkowej 43,54 m2 znajdujące się w kameralnym, monitorowanym, trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

649 000 zł57 m² 11 313 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Prądnik Biały,Kraków

535 208 zł36 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu przykładowe mieszkanie o podwyższonym standardzie w stanie deweloperskim 2-pok o pow.35,92m2 z balkonem mieszczące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

489 000 zł39 m² 12 538 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

549 000 zł48 m² 11 438 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

749 000 zł77 m² 9 673 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

479 000 zł39 m² 12 282 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

983 164 zł67 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 3-pok. mieszkanie zlokalizowane w kameralnej inwestycji na Krakowskich Bronowicach. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piltza

Piltza,Kraków

877 000 zł60 m² 14 534,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością prezentujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,34 m2 zlokalizowane w nowym budownictwie przy ulicy Piltza w Krakowie (dzielnica Ruczaj). Brak podatku 2% pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipska

Płaszów,Kraków

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Lipska w dzielnicy Płaszów. Lokalizacja: budynek znajduje się przy ul. Lipska w dzielnicy Płaszów. Blisko przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

569 000 zł50 m² 11 380 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 046 508 zł71 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowej, kameralnej inwestycji na Krakowskich Bronowicach bez prowizji i podatku pcc metraż: 70,71 m2 piętro: 1 cena:1 046 508,00 pln W ofercie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

589 200 zł48 m² 12 275 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubostroń

Ruczaj,Kraków

2 600 zł58 m² 44,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiamy mieszkanie na wynajem w kameralnym budynku na Ruczaju, przy ulicy Lubostroń. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, jest przytulne, w idealnym stanie, bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

679 000 zł65 m² 10 446 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

714 324 zł63 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowo powstałej inwestycji na Prądniku Białym Bez podatku pcc, bez prowizji metraż: 62,66 m2 piętro 2/3 cena:714 324 pln Mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Prądnik Biały,Kraków

614 365 zł42 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu Nową Inwestycję przy ul.Wybickiego i przykładowe mieszkanie o podwyższonym standardzie w stanie deweloperskim 2-pok. o pow.42,37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

549 000 zł50 m² 10 965 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

719 000 zł58 m² 12 397 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 216 260 zł84 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowej, kameralnej inwestycji na Krakowskich Bronowicach bez prowizji i podatku pcc metraż: 83,88 m2 piętro: 0 cena: 1 216 260 pln W ofercie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

726 595 zł50 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowej kameralnej inwestycji na Krakowskich Bronowicach bez prowizji i podatku pcc metraż: 50,11 m2 piętro: 0 cena: 726 595,00 pln W ofercie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

1 132 903 zł110 m² 10 316 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji | bez podatku Prezentujemy gotowe mieszkanie 5 pokojowe na północy Krakowa w obrębie dzielnicy Prądnik Biały / Górka Narodowa. Mieszkanie (nr lok .12) ma powierzchnię 109,82 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zakarczmie

Opatkowice,Kraków

689 000 zł107 m² 6 439,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oryginalne, dwupoziomowe mieszkanie w kameralnej inwestycji przy ulicy Zakarczmie (opatkowice). Mieszkanie o całkowitej powierzchni 106m2, użytkowej, 69m2, dodatkowo przynależy garaż 18,50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

669 000 zł56 m² 11 946 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żułowska

Olsza,Kraków

699 000 zł71 m² 9 895,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - Olsza! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja na strony świata.