dowolna

Mieszkania z garażem Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 482 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 482 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Narzymskiego

Grzegórzki,Kraków

399 000 zł25 m² 15 960 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: kawalerka o powierzchni 25 m2 przy ul. Narzymskiego w Krakowie. Lokalizacja: dzielnica: grzegórzki ul. Narzymskiego Wyjątkowa dzielnica Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Królowej Jadwigi

Salwator,Kraków

4 500 zł67 m² 67,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowoczesne, wykończone w wysokim standardzie 3 pokojowe mieszkanie w inwestycji przy Królowej Jadwigi 11 w Krakowie. Inwestycja I okolica: jadwigi 11 to nowa inwestycja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

563 165 zł35 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Bliskość licznych Parków Miejskich, doskonały dostęp do komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Grzegórzki,Kraków

4 000 zł48 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie w wysokim standardzie z klimatyzacją przy ul. Rakowickiej na Grzegórzkach. English version below lokalizacja Dzielnica: grzegórzki Ulica: rakowicka Przystanek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 230 000 zł65 m² 18 975,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zakupu eleganckiego mieszkania o powierzchni 64,82m2 zlokalizowanego przy ulicy Walerego Sławka w Krakowie. Kupujący nie płaci podatku pcc. Mieszkanie to jest idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

744 000 zł50 m² 14 957,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż na zasadzie cesji praw - bez podatku pcc Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem w stanie deweloperskim, zlokalizowane na 1 piętrze nowoczesnego trzypiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

605 000 zł28 m² 21 984 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zakup bez podatku oraz bez prowizji Do sprzedaży oferuję mieszkanie (b2.37) położone w dzielnicy Krowodrza przy ul. Wybickiego. Kawalerka ma powierzchnię 27,52 m2, usytuowana na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiosenna

Zwierzyniec,Kraków

2 188 900 zł125 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Gotowe mieszkania W inwestycji nova wiosenna Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż segment w zabudowie bliźniaczej z ogrodem i tarasem widokowym w prestiżowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

1 120 331 zł52 m² 21 615,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zabłocie | bez dodatkowych opłat | bezprowizyjnie Na sprzedaż oferujemy mieszkanie 3 pokojowe z dwoma balkonami z ekspozycją południowo - wschodnią, zlokalizowany w nowopowstającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Saska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 050 000 zł64 m² 16 406,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: 3x pokoje + salon z aneksem kuchennym + łazienka o łącznej powierzchni 64m2 przy ul. Saskiej lokalizacja: dzielnica: podgórze ul. Saska Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łaszkiewicza

Grzegórzki,Kraków

769 000 zł42 m² 18 441,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Contact in english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Łaszkiewicza w Krakowie (dzielnica Grzegórzki / Olsza ). Forma własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krowodrza,Kraków

652 720 zł41 m² 15 920 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łobzów,Kraków

1 286 715 zł60 m² 21 499 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta inwestycyjna! Do sprzedaży nowe 3-pokojowe mieszkanie o pow.59,85m położone na IV piętrze w 5-piętrowym budynku, który zostanie oddany w grudniu 2026 r. na Łobzowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

654 000 zł36 m² 17 917,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Contact in english zakup bez podatku pcc 2% Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Walerego Sławka w Krakowie (dzielnica Podgórze). Budynek posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

845 848 zł46 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy do zakupu mieszkanie położone w dzielnicy zabłocie na parterze z ogródkiem. Mieszkanie 2 pokojowe 45,97 m2 - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój, korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

878 080 zł63 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Lasówka w Krakowie (dzielnica Płaszów). Mieszkanie zlokalizowane w nowym (ostatnim) etapie osiedla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wizjonerów

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

3 300 zł52 m² 63,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 52 m2 położone przy ulicy Wizjonerów na osiedlu Mieszka w Mieście Składa się z salonu z aneksem kuchennym i dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiełkowskiego

Zabłocie,Kraków

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, wykończone mieszkanie na Zabłociu przy ul. Kiełkowskiego 10a. Główne atuty nieruchomości: - nieruchomość wykończona w wyższym standardzie, - klimatyzacja, - 2 balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krowodrza,Kraków

938 960 zł60 m² 15 520 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Facimiech

Prokocim,Kraków

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma zaszczyt zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia znajdujące się przy ulicy Facimiech 6a w Krakowie. Prezentowane 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cystersów

Grzegórzki,Kraków

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem przy ul. Cystersów w dzielnicy Grzegórzki. English version below lokalizacja Dzielnica: grzegórzki Ulica: cystersów Przystanek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bardosa

Mogiła,Kraków

3 900 zł57 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaoferować do wynajmu pięknie zaaranżowany Apartament w Nowej Hucie Lokal ma powierzchnię 57 m2, znajduje się na pierwszym piętrze w trzykondygnacyjnym nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Rakowice,Kraków

867 374 zł41 m² 21 264,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Oferta inwestycyjna. Do sprzedaży nowe 1-pokojowe mieszkanie o pow.40.79m położone na I piętrze w 4-piętrowym budynku, który zostanie oddany w listopadzie 2025 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

670 000 zł45 m² 15 005,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż na zasadzie cesji praw - bez pcc Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem w stanie deweloperskim, zlokalizowane na 1 piętrze nowoczesnego trzypiętrowego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

1 138 893 zł59 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy do zakupu mieszkanie położone w dzielnicy zabłocie na 3 piętrze, o powierzchni 59,01 m2 z balkonem 3,93 m2. Mieszkanie ma 3 pokoje - w tym 2 sypialnie, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zabłocie,Kraków

817 530 zł42 m² 19 614,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Oferta inwestycyjna! Do sprzedaży nowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 41,68m położona na II piętrze w 5-piętrowym budynku, który zostanie oddany pod koniec 2025 r. na Zabłociu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Trynitarska

Kazimierz,Kraków

1 090 000 zł33 m² 33 030,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mamy przyjemność zaprezentować państwu piękny, dwupokojowy apartament w inwestycji Villa Harmonica Trynitarska by Renters Jest to przepiękna przestrzeń z tradycyjnymi elementami, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zauchy

Prądnik Biały,Kraków

926 033 zł73 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji | bez podatku Prezentujemy do zakupu mieszkanie 4 pokojowe na północy Krakowa w obrębie dzielnicy Górka Narodowa. Zalety: przestrzeń tereny zielone (1 km od Osiedla znajduje się aż 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krowodrza,Kraków

663 780 zł39 m² 17 020 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łepkowskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

842 547 zł52 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezprowizyjny - od dewelopera Oferujemy do zakupu mieszkanie położone w nowopowstającej inwestycji na Prądniku Czerwonym przy ul. Łepkowskiego - z terminem ukończenia inwestycji 2q2026.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

705 000 zł38 m² 18 441 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bez podatku oraz bez prowizji Do sprzedaży oferuję mieszkanie (a211) położone w dzielnicy Krowodrza przy ul. Wybickiego. Mieszkanie jest usytuowane na parterze z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

1 048 000 zł61 m² 17 085,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bez podatku oraz bez prowizji Do sprzedaży oferuję mieszkanie (a2.45) położone w dzielnicy Krowodrza przy ul. Wybickiego. Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem z ekspozycją południową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

739 148 zł48 m² 15 561 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bezprowizyjnie | blisko tramwaju Prezentujemy gotowe mieszkanie na północy Krakowa w obrębie dzielnicy Prądnik Biały / Górka Narodowa. Zalety: przestrzeń tereny zielone (1 km od Osiedla znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łobzów,Kraków

985 568 zł45 m² 21 699 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta inwestycyjna! Do sprzedaży nowe 2-pokojowe mieszkanie o pow.45,42m położone na II piętrze w 5-piętrowym budynku, który zostanie oddany w grudniu 2026 r. na Łobzowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kiełkowskiego

Zabłocie,Kraków

1 192 000 zł77 m² 15 472 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Contact in english zakup bez podatku pcc 2% Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w apartamentowcu przy ul. Kiełkowskiego / Niwy w Krakowie (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

1 086 750 zł62 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do zakupu proponuje 4 pokojowe mieszkanie z 10 m2 balkonem, położone w inwestycji przy ul. Rydlówka - w niedalekiej odległości od Ronda Matecznego. Powierzchnia 62,10 m2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

1 684 739 zł79 m² 21 371,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zabłocie | bez dodatkowych opłat | bezprowizyjnie Na sprzedaż oferujemy apartament 4 pokojowy z dwoma łazienkami i balkonem z ekspozycją zachodnią zlokalizowany w nowopowstającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hoffmanowej

Łagiewniki,Kraków

1 144 552 zł72 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta na wyłączność. Przedstawiamy Państwu atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Hoffmanowej 6 w Krakowie. Nieruchomość wykończona w klasycznym stylu, gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

826 832 zł67 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków | bieżanów - prokocim ok. UL. Teligi | ok. Trzech parków miejskich Inwestycja deweloperska w południowej części Krakowa, to 7-piętrowy budynek, a w nim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przybyszewskiego

Krowodrza,Kraków

3 700 zł45 m² 82,22 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z ogromną radością oferuję Państwu do wynajęcia przepiękne mieszkanie. Zaprojektowane oraz urządzone zostało tak, aby spełniać wszystkie potrzeby najemcy. Świeżo odmalowane oraz dopieszczone.

Szczegóły ogłoszenia