dowolna

Mieszkania z garażem Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 482 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 482 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

957 040 zł68 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Prądnik Czerwony,Kraków

3 000 zł36 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - ul. Mogilska 123 - do wejścia od zaraz! miejsce parkingowe W garażu podziemnym! Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni z wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Borkowska

Kliny,Kraków

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

All In One Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu 2 pokojowego, w pełni wyposażonego, klimatycznego apartamentu z ogródkiem, położonego przy ul. Borkowskiej w Krakowie / dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szlak

Stare Miasto,Kraków

2 700 zł34 m² 79,41 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia studio O powierzchni 34 M2 W inwestycji angel city Mieszkanie położone jest na piątym piętrze. Przestronne w pełni umeblowane i wyposażone. Narożne a przeszklenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

899 000 zł55 m² 16 328 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Trzypokojowe, klimatyzowane mieszkanie, osiedle Piastów 63h, kraków Oferta tylko u nas! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie: - powierzchnia 55,06 m2 - klimatyzacja - wanna - balkon - szczególne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Prokocim,Kraków

664 000 zł44 m² 15 090,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! bez podatku pcc! bez problemu! bez ryzyka! gotowe! inwestycja oddana do użytku! Przedstawiam Państwu na sprzedaż ostatnie W tej inwestycji 2-pokojowe mieszkanie z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

1 456 169 zł102 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Klient zwolniony z podatku pcc oraz prowizji. Na życzenie możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 4-pok mieszkanie w prestiżowej inwestycji na Prądniku Białym. Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

826 503 zł55 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

698 100 zł39 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy 2 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji na Krakowskim Zabłociu Świetna opcja zarówno jako zakup dla siebie jak i pewna inwestycja kapitału. Możliwość wykończenia pod klucz gotowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Masarska

Grzegórzki,Kraków

1 120 000 zł44 m² 25 454,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

NA sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe Z miejscem postojowym, komórką lokatorską przy galerii kazimierz. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze w V piętrowym nowoczesnym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krowodrza,Kraków

1 002 400 zł56 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ciesielskiego

Czyżyny,Kraków

4 500 zł66 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Sulma Real Estate proponuje na wynajem mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 66 m2 położone na 2 piętrze zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu przy ulicy Ciesielskiego w dzielnicy Czyżyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lublańska

Prądnik Czerwony,Kraków

3 800 zł59 m² 64,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma zaszczyt zaprezentować do wynajęcia świeżo wykończone, trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na oddanym w 2023 r. nowoczesnym osiedlu Osiedle Ulubione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stańczyka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 315 000 zł58 m² 22 672,40 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 58 m2 przy ul. Stańczyka. Idealny lokal na start bądź dla rodziny 2+1. Lokalizacja: bronowice. Dobry dojazd do krakowskich uczelni, zwłaszcza Politechniki Krakowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krowodrza,Kraków

666 960 zł42 m² 15 880 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bagrowa

Płaszów,Kraków

899 000 zł49 m² 18 264,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,22 m2 + ogródek z roku 2023 znajdujące się we wschodniej części Krakowa przy ul. Bagrowej. Lokalizacja: ul. Bagrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Centralna

Czyżyny,Kraków

975 000 zł67 m² 14 493,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedaży mieszkanie przy ul. Centralnej na Czyżynach o powierzchni 67,27 m2 na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku z 2012 roku. Przestronne mieszkanie o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Prądnik Biały,Kraków

892 050 zł63 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skowronia

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

939 000 zł57 m² 16 473,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy 57 metrowe mieszkanie na sprzedaż znajdujące się przy ul. Skowroniej, w dzielnicy Podgórze Duchackie. Mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym i cichym osiedlu, powstałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łaszkiewicza

Grzegórzki,Kraków

2 750 zł38 m² 72,37 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma zaszczyt zaprezentować do wynajęcia świeżo wykończone, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na oddanym w 2023 r. nowoczesnym osiedlu Przy Mogilskiej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krowodrza,Kraków

689 150 zł38 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

1 368 861 zł61 m² 22 506,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szukasz przestronnego 3 pok. mieszkania o wysokim standardzie wykończenia w topowej lokalizacji? Cenisz sobie funkcjonalny układ pomieszczeń, prestiżową lokalizację, nowoczesną architekturę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kordiana

Kurdwanów,Kraków

640 000 zł52 m² 12 307,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Podgórze duchackie - kurdwanów - kordiana 52 M2 - 2 pokoje - osobna kuchnia - balkon - garaż Do sprzedania mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze w budynku z 2000 roku przy ulicy Kordiana. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krowodrza,Kraków

952 820 zł61 m² 15 620 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

879 000 zł55 m² 15 987,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości zlokalizowanej na Osiedlu 5 Kolorów przy ulicy Henryka Pachońskiego 5e. Jest to doskonała lokalizacja: w pobliżu sklep Lidl, biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Zabłocie,Kraków

801 178 zł38 m² 21 167,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości aprest zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 -pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim , zlokalizowanego w dzielnicy Zabłocie w Krakowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Wola Duchacka,Kraków

1 044 000 zł69 m² 15 130,40 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Dla ceniących sobie wygodę życia I wysoki stanadrd! *prowizja 0%!* nie czekaj I umów się już dziś! A my pomożemy znaleźć CI twoje wymarzone M! Na sprzedaż: 4 - pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bajeczna

Śródmieście,Kraków

2 800 zł44 m² 62,92 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy stylowe mieszkanie 2-pokojowe na wynajem przy ul. Bajecznej 4a w dzielnicy Grzegórzki (okolice Bulwarów na Dąbiu). Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze w 6-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Grzegórzki,Kraków

999 999 zł48 m² 20 661,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe z kuchnią 48,39 m2 (plan na zdjęciach). Z dwóch pokoi wyjście na balkon. Blok z 2017 roku. Idealne jako inwestycja pod wynajem - tramwaj, autobus 100 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńskiego

Opatkowice,Kraków

499 000 zł56 m² 8 939,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

> rezerwacja < okazja! tylko U nas! Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe 55,82 m2 w Opatkowicach w dzielnicy Swoszowice w niedalekiej okolicy ul. Zakopiańska, węzeł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

839 000 zł64 m² 13 109,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Polecamy!rodzinne mieszkanie Z dwoma balkonami! kameralna inwestycja! płaszów! posiadamy inne mieszkania W tej inwestycji! Mam przyjemność przedstawić przytulne mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Romanowicza

Zabłocie,Kraków

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy romanowicza opis mieszkania : Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38 m2. W skład którego wchodzą pomieszczenia: -Sypialnia; -Salon -aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Zabłocie,Kraków

933 971 zł37 m² 25 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż duża, w pełni umeblowana i klimatyzowana kawalerka (37,2 m2) w nowej inwestycji Przy Bulwarze, nieopodal bulwarów wiślanych i Galerii Kazimierz, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdunów

Borek Fałęcki,Kraków

1 079 820 zł60 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament od 59.99 m2 na 4 piętrze w Nowym Budynku Borek-Fałęcki/Kraków. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w przytulnej, cichej okolicy, która zapewnia świetny dojazd w każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zdunów

Ruczaj,Kraków

730 800 zł41 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament 40,60m2 w Nowym Budynku oddanym do użytkowania/ Kraków. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w przytulnej, cichej okolicy, która zapewnia świetny dojazd w każdy zakątek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

850 000 zł45 m² 18 888,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Rydlówka, sypialnia z salonem i aneksem kuchennym, ogródek ok 9 m2. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Lublańska

Śródmieście,Kraków

972 000 zł60 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie Z ogródkiem, 2 miejscami postojowymi I komórką, blisko centrum miasta W nowej iwestycji "osiedle ulubione", ul. Lublańska 13 dzielnica śródmieście,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przemysłowa

Zabłocie,Kraków

1 180 000 zł61 m² 19 309,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

NA sprzedaż 2 pokojowe, nowoczesne mieszkanie W inwestycji garden residence opis nieruchomości Apartament o powierzchni 61,11 m2 zlokalizowany jest na 2 piętrze w nowoczesnej inwestycji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdunów

Borek Fałęcki,Kraków

1 040 000 zł67 m² 15 485,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament 67.16m2 w Nowym Budynku z dwiema łazienkami/ Kraków. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w przytulnej, cichej okolicy, która zapewnia świetny dojazd w każdy zakątek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 300 zł46 m² 71,74 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, nowe, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Rydlówka. Lokalizacja: budynek znajduje się tuż przy ul. Rydlówka, sąsiedztwo Ronda Matecznego gwarantuje szybki transport tramwajami lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

525 000 zł34 m² 15 445,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż na zasadzie cesji praw Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem w stanie deweloperskim, zlokalizowane na parterze nowoczesnego trzypiętrowego budynku przy ul. Federowicza.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij