dowolna

Mieszkania z garażem Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 491 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 491 ogłoszeń

Rynek pierwotny

517 120 zł25,60 m² 20 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

753 875 zł46,25 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie Z balkonem I parkingiem Dwupokojowe | Balkon | Garaż podziemny | Winda | Nowe budownictwo | Stan deweloperski Mamy przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł47,26 m² 14 790,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,26 m , znajdujące się w Krakowie - os. Kalinowe. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 949 000 zł155 m² 12 574,19 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Są mieszkania, które się ogląda i są takie, które czuje się od pierwszego kroku. Ta nieruchomość należy zdecydowanie do tej drugiej kategorii. Oferujemy Państwu niezwykle przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 999 zł38 m² 78,92 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Feng shui w tym mieszkaniu sprawia, że wszystkie testy świecą się na zielono, a releasy idą gładko! Biuro Nieruchomości vavelia ma wyłączną przyjemność prezentacji oferty wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku z 2026 roku przy ul. Myśliwskiej 66D w Krakowie. Jasne wnętrza,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł38,78 m² 72,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, jasny apartament w Krowodrzy idealny dla Singla lub pary! Lokalizacja: al. Kijowska, obok Królewska, kazimierza Wielkiego, lea cicha i spokojna okolica, a zarazem blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 056 zł25,52 m² 20 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 376 490 zł59,85 m² 22 999 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 665 zł36,45 m² 15 710,97 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

997 515 zł59,61 m² 16 734,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 822 zł48,43 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł71 m² 22 535,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokoje | 71 m | taras dachowy 60 m | garaż | Wola Justowska Na sprzedaż wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 71 m, położony w prestiżowej i zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 000 zł67,99 m² 23 974,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,99m , z prywatnym tarasem o pow. 40,12 m w prestiżowej inwestycji U Przybyszewskiego - Kraków, ul. Brązownicza,.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł85,10 m² 12 338,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Proponujemy Państwu przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,1 m , położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku. Układ jest przemyślany i wygodny w codziennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 171 zł38,69 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 310 630 zł110,03 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

We speak English. Do not hesitate to contact us! English version below. ___ uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 101 240 zł64,40 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 201 390 zł70,67 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

768 159 zł38,51 m² 19 947 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł46,55 m² 16 949,52 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Komfortowe i ustawne 2 pokoje | Balkon | Garaż | Zieleń wokół [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us cena promocyjna ograniczona czasowona sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł45 m² 15 977,78 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z prywatnym ogrodem | 3 pokoje | Viva Piast | 9 min. od centrum Twój własny ogród w sercu Krakowa Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie na osiedlu Viva Piast inwestycji dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł53,52 m² 18 665,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone dwupokojowe mieszkanie z dużym ogrodem (ok. 150m2) w nowej inwestycji. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Piltza 26. Okolica jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 814 zł38,19 m² 16 125 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

849 850 zł37,50 m² 22 662,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Agencja nieruchomości lamato ma przyjemność zaprezentować nowy w pełni wykończony i umeblowany, 2 pokojowy apartament z dwoma ogródkami o powierzchni 37 m2, znajdujący się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 052 521 zł61,30 m² 17 170 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

866 587 zł60,92 m² 14 225 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł37 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:10/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, widokowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Nieruchomość zlokalizowana na 9 piętrze, w nowoczesnym budynku z windą. Budynek I lokalizacja: budynek: blok,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 266 zł25,52 m² 18 780 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł30,20 m² 26 456,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wykończone mieszkanie z wydzieloną sypialnią Młyny Mogilska, kraków Na sprzedaż wyjątkowe, już wykończone mieszkanie położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 000 zł47,44 m² 14 713 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Centrum Krakowskich Nieruchomości oferuje do sprzedaży wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji w dzielnic Górka Narodowa. To idealna propozycja dla singla, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł56 m² 80,36 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz stylowe trzypokojowe mieszkanie położone przy ul. Mogilskiej 120b. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym. Lokalizacja: budynek znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny