dowolna

Mieszkania z garażem Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 481 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 481 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

542 880 zł45 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Inwestycja przyszłości - mieszkania deweloperskie nowa dzielnica miasta tworzy się właśnie tutaj! kraków | podgórze Prezentujemy nowy punkt mieszkaniowy na mapie Krakowa w południowo-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

770 064 zł63 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice we speak english Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 30 letnim doświadczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stolarza

Bieżanów,Kraków

709 422 zł62 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkania Z garażem I komórką lokatorską W nowej inwestycji na bieżanowie N 20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkania o powierzchni ok. 63 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

807 380 zł58 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

589 280 zł37 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Bliskość licznych Parków Miejskich, doskonały dostęp do komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

529 000 zł36 m² 14 694,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe w inwestycji Osiedle Lasówka w ostatnim etapie inwestycji który będzie zrealizowany na październik 2024 roku. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Federowicza

Dębniki,Kraków

555 015 zł34 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez podatku pcc oraz Prowizji dla Biura Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze trzykondygnacyjnego nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

792 433 zł44 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji- zadzwoń, opowiem Ci wszystko o tej pięknej inwestycji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 44,02 m2 w nowoczesnej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ludwinowska

Ludwinów,Kraków

3 200 zł75 m² 42,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartamenty ludwinów - 75 m2 - 2 pokoje - 3200 zł basen , sauna , siłownia , garaż Do wynajęcia mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ulicy Ludwinowskiej. "Apartamenty Ludwinów" to duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zdunów

Borek Fałęcki,Kraków

3 000 zł53 m² 56,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy Apartament 53m2 Borek-Fałecki ul. Zdunów/kraków. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w przytulnej, cichej okolicy, która zapewnia świetny dojazd w każdy zakątek Krakowa. Kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzywda

Przewóz,Kraków

2 750 zł33 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe 33 M2 ul. Krzywda Podgórze opis mieszkania: komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2 mieści się na drugim piętrze czteropiętrowego budynku położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lubocka

Lubocza,Kraków

837 000 zł70 m² 11 957 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeżeli chcesz zamieszkać w 3pokojowym mieszkaniu, w budynku otoczonym zielenią dwukondygnacyjnym kameralnym na działce 15 ar, to ta Alternatywa jest dla Ciebie! - w pełni wyposażone 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

875 000 zł52 m² 16 914,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! cena promocyjna obowiązuje do końca września 2024! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży 3 pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Petrażyckiego

Kraków,małopolskie

574 000 zł45 m² 12 755,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Opis Mam do sprzedania mieszkanie o powierzchni 45 m2, położone na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku, które znajduje się na zamkniętym osiedlu objętym monitoringiem wizyjnym. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Grzegórzki,Kraków

1 073 200 zł53 m² 20 325,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Мы также говорим на русском! ul. Kotlarska - Grzegórzki. Nieopodal ul. Masarska, ul. Grzegórzecka, ul. Rzeźnicza vibehome ma przyjemność przedstawić Państwu, ustawne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jerzmanowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od Zaraz piękne mieszkanie przy ul. Jerzmanowskiego na Podgórzu. English version below lokalizacja Dzielnica: podgórze Ulica: jerzmanowskiego Przystanek: jerzmanowskiego W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Czyżyny,Kraków

498 000 zł33 m² 15 090,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie bez prowizji, bez podatku pcc! bezpośrednio od dewelopera! dobra lokalizacja! Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż ładne i ustawne mieszkanie w dobrej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Centrum B

Centrum B,Kraków

700 000 zł63 m² 11 141,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Szanowni Państwo, miło mi zaprezentować prawdziwą perłę i namacalny twór architektonicznej utopii Miastoprojektu. Ten urbanistyczny plan idei modernizmu znajduje dziś wielu wiernych fanów, dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stwosza

Stare Miasto,Kraków

707 485 zł29 m² 24 633,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży Prestiżowy Apartament w Centrum Krakowa w dzielnicy Stare Miasto Apartament nr 70 ma powierzchnię 28,72 m2 ,oferowany w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bonarka,Kraków

1 630 000 zł86 m² 18 953,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowy, nowoczesny, jasny, klimatyzacja, bez 2% pcc - 4 pokojowy apartament /85,5m2/ - komfortowy, w pełni urządzony, gotowy do zamieszkania, w wysokim standardzie, miejsce postojowe W garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Petrażyckiego

Swoszowice,Kraków

574 000 zł45 m² 12 755,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Swoszowice - ul. Leaona petrażyckiego Poszukujesz mieszkania wśród terenów zielonych a jednocześnie z dobrym dojazdem do Zakopianki czy autostrady A4? Oto mieszkanie, które spełni doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

849 000 zł55 m² 15 436,40 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Мы также говорим на русском! Мы поможем вам осуществить продажу или покупку недвижимости. Republiki Korczakowskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

770 064 zł63 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głowackiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

927 730 zł56 m² 16 420 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Brak Podatku pcc Brak Prowizji Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży 4 pokojowy apartament w Centrum Krakowa. Mieszkanie nr C.4.16 po powierzchnię 56,5 m2 , znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

529 000 zł36 m² 14 851,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stwosza

Stare Miasto,Kraków

1 046 830 zł46 m² 22 580,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży Prestiżowy Apartament w Centrum Krakowa w dzielnicy Stare Miasto Apartament nr 24 ma powierzchnię 46,36 m2 ,oferowany w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królowej Jadwigi

Wola Justowska,Kraków

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Odrębna własność; budynek: dom wolnostojący, dom wielorodzinny, połowa domu, z 2004 roku w dobrym stanie; standard mieszkania: do wprowadzenia; dodatkowo: 2 balkony, alarm, brama na pilota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królowej Jadwigi

Wola Justowska,Kraków

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie przy ul. Królowej Jadwigi na Woli Justowskiej. English version below lokalizacja Dzielnica: wola Justowska Ulica: królowej Jadwigi Przystanek: sielanka W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stwosza

Śródmieście,Kraków

1 832 545 zł97 m² 18 933 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4 pokojowy apartament w centrum Krakowa! Duży balkon| 3 sypialnie | 2 łazienki | pralnia | system inteligentnego domu | wysoki standard termin realizacji : IV kw. 2025 W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Friedleina

Łobzów,Kraków

990 000 zł54 m² 18 228,70 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kraków - krowodrza, przecznica ul. Wrocławskiej / ul. Łokietka bardzo ładne, ciche 2-pokojowe mieszkanie W nowym budownictwie W centrum krakowa, ul. Friedleina pow. mieszkania 54,3 m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Górka Narodowa,Kraków

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem oferujemy 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym bloku mieszkalnym z 2023 roku, w lokalizacji Górka Narodowa. Mieszkanie ma powierzchnię 53m2, znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dębniki,Kraków

760 301 zł50 m² 15 199,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 20 min od centrum Krakowa w cichej spokojnej okolicy Ruczaj. Nowoczesna inwestycja charakteryzująca się niską zabudową i wszelkimi udogodnieniami dla przyszłych mieszkańców. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zdunów

Borek Fałęcki,Kraków

775 000 zł64 m² 12 109,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Witam serdecznie, oferuje prywatnie na sprzedaz mieszkanie o powierzchni użytkowej 63.83 m2, mieszczące się na 3 i 4tym pietrze w 4 piętrowym budynku przy ul. Zdunow. Budynek został oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Mistrzejowice,Kraków

852 125 zł68 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

892 000 zł56 m² 16 014,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Sprzedam mieszkanie 3 pokoje 55,7 m2 urządzone do wejścia. Mieszkanie na 4 piętrze w bloku z 2017 r. z windą. Mieszkanie składa się z: dwóch osobnych pokoi (11,3 m2 oraz 8,86 m2), salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

621 396 zł38 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

3 500 zł39 m² 89,74 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę piękne nowe mieszkanie na ulicy Wrocławskiej, w odległości 15 minut od centrum. Spokojne strzeżone osiedle z wszelkimi udogodnieniami. Mieszkanie jest wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magnolii

Borek Fałęcki,Kraków

796 880 zł57 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0 % prowizji Brak podatku pcc 2% |r| Property prezentuje mieszkanie w atrakcyjnej okolicy o powierzchni 57,24 m2 przy ulicy Magnolii w dzielnicy Podgórze Lokalizacja: inwestycja znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

709 268 zł49 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice atrakcyjna lokalizacja|tereny rekreacyjne 0% prowizji Bardzo dobra komunikacja z centrum miasta a zarazem otoczenie licznych terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

895 250 zł39 m² 22 955,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęty agd, instalację pod klimatyzację oraz dodatki. Funkcjonalne wnętrze zostało zaprojektowane przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

899 000 zł53 m² 16 962,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferuję mieszkanie 53 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Płaszów w Krakowie. Cena: 899 000 pln za mieszkanie + 55 000 pln za miejsce postojowe zlokalizowane w hali.