dowolna

Mieszkania z garażem Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 491 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 491 ogłoszeń

Rynek pierwotny

948 000 zł62,62 m² 15 138,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Мы также говорим на русском! ul. Henryka i Karola Czeczów, bieżanów-Prokocim, kraków. Obok ulica: sucharskiego, kokotowska, półłanki atuty nieruchomości: piętro.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł234 m² 5 940,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - przestronną i funkcjonalną nieruchomość o powierzchni mieszkalnej aż 166 m (z dodatkową powierzchnią gospodarczą 67 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 740 zł69,43 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Duże 3 pokojowe mieszkanie z 2 ogródkami tuż przy Zalewie Bagry - prosto od dewelopera - kup bez prowizji i podatku pcc! To niepowtarzalna oferta mieszkania zlokalizowanego w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

899 954 zł43,06 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 43m w Krakowie. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych sypialni, salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki. Dodatkowym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

740 941 zł65,57 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 332 zł25,38 m² 17 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 413 000 zł58,88 m² 23 997,96 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje | 58,88 m | Młyny Mogilska | 8. piętro Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,88 m z podwójnym miejscem postojowym w garażu podziemnym. Nowoczesny komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 120 033 zł75,17 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna -300zł/m2 czerwiec 2026 kraków - podgórze ok. ul. Lipska/zalew Bagry 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

792 330 zł53,90 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

542 847 zł36,19 m² 14 999,92 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł42,60 m² 19 483,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie w standardzie premium, wykończone pod klucz, zlokalizowane w nowej inwestycji Nordic Górka Narodowa (yit) przy ul. Fryderyka Schillinga.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

673 920 zł42,12 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł33 m² 16 818,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2 pokojowe mieszkanie Kraków ul. Saska garaż, piwnica Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m , zlokalizowane przy ul. Saskiej 5 w Krakowie (dzielnica Płaszów). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

903 612 zł51,89 m² 17 413,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

733 000 zł50 m² 14 660 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe 3-pokojowe mieszkanie 50 m | Osiedle Piastów | I piętro | Balkon | Brak prowizji i pcc Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

3 989 120 zł173,44 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2020

Mamy przyjemność zaprezentować unikalny penthouse o pow. 173,44 m przy ulicy Piotra Borowego w dzielnicy Wola Justowska. Lokalizacja Wola Justowska to jedna z najbardziej kameralnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 783 470 zł66,30 m² 26 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Apartament W otoczeniu zieleni | widok na las wolski Kameralna inwestycja | Tylko 6 apartamentów | Widok na Las Wolski | Prywatność premium Mamy przyjemność zaprezentować apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 426 zł63,39 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

882 092 zł62,01 m² 14 225 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 177 000 zł74,67 m² 15 762,69 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

636 552 zł37,89 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 006 911 zł72,18 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 754 zł51,71 m² 17 206,61 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

743 019 zł51,42 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 649 zł27,42 m² 17 675 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 169 520 zł70,88 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

406 862 zł26,23 m² 15 511,32 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł60 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż: rodzinne 3 pokoje w sercu Krowodrzy doskonała lokalizacja i budynek z cegły! Szukasz mieszkania, które łączy solidne budownictwo z topową lokalizacją? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

603 064 zł39,16 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł55,93 m² 15 894,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie z oddzielną jasną kuchnią, dużym balkonem typu loggia oraz dodatkowo płatnym miejscem postojowym przy ulicy Piltza. Aktualnie mieszkanie jest wynajęte na 3 lata,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł36,38 m² 71,47 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia studio W inwestycji angel wawel opis mieszkania: apartament o powierzchni 38 m2 składa się z : - Salonu z aneksem kuchennym - łazienki - przedpokoju Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

827 480 zł54,80 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 600 zł27,92 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie idealne dla studenta lub pod inwestycję na wynajem. Lokal o powierzchni 27,92 m składa się z pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki, co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

772 416 zł51,84 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ani podatku pcc W tej inwestycji dostępne są również mieszkania O innych metrażach - zapraszamy do kontaktu - pełna oferta inwestycji dostępna W biurze Na sprzedaż komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

794 205 zł49,95 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,95 m2 (2 piętro), zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy Krakowa jaką jest Podgórze, przy ulicy Gromadzkiej. Inwestycja: gromadzka 57 to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

928 408 zł82,16 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł54,50 m² 55,05 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1.05.2026 r., przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,5 m2 w apartamentowcu *Kapelanka 6a* w dzielnicy Dębniki. For information in english - do not hesitate to.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł64 m² 24 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2 + balkon z roku 2009 znajdujące się w prestiżowej dzielnicy - Woli Justowskiej. Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Kraków,małopolskie

2 700 zł39,37 m² 68,58 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

The Partners ma przyjemność zaprezentować na wynajem wyjątkowe, 40-metrowe mieszkanie zlokalizowane na pograniczu dzielnic Prądnik Czerwony oraz Śródmieście, przy ulicy płk. Stefana Łaszkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł60 m² 18 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z 2025 r. - ul. Powstańców, kraków Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie 4- pokojowe o wysokim standardzie, położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 731 zł38,79 m² 15 925 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024