dowolna

Mieszkania z garażem Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 484 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 484 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

648 000 zł48 m² 13 486 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Kraków - ruczaj - ulica obozowa (blisko Kobierzyńskiej) ładne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe Z balkonem I miejscem postojowym W garażu podziemnym na cichym ogrodzonym osiedlu Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Królowej Jadwigi

Wola Justowska,Kraków

2 176 475 zł124 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zadzwoń, umów się na spotkanie I zobacz - tel. Zakup bez pcc oraz prowizji W ofercie dostępne także apartamenty wykończone pod klucz Zupełnie nowy apartament w zabudowie bliźniaczej!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

980 000 zł74 m² 13 259,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4 pokoje z ogródkiem | Kameralne osiedle | Nowoczesna architektura Opis inwestycji: kameralne, nowoczesne osiedle składające się z trzech niskich budynków (tylko 2 piętra). Każdy z nich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Stare Miasto,Kraków

4 300 zł62 m² 69,35 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Smart Property ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie, położone przy ulicy Rakowickiej w Krakowie. Charakterystyka mieszkania Powierzchnia użytkowa: 62 m Rozkład pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w Podgórzu przy ul Dworskiej, dostępne od wrzesnia Oferujemy na wynajem komfortowe w pelni umeblowane mieszkanie o powierzchni okolo 50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Wola Justowska,Kraków

3 200 zł47 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prime Property prezentuje nowy, nowocześnie urządzony apartament. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju i łazienki. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pod Fortem

Łobzów,Kraków

849 000 zł51 m² 16 647,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Kraków - dzielnica krowodrza, ulica pod fortem/wybickiego, osiedle krowodrza fort Bardzo atrakcyjne czteroletnie mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym , wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krygowskiego

Kliny,Kraków

835 000 zł58 m² 14 339,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie | Kliny | Widok na Tatry | Wykończone premium Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,23 m z dużym balkonem (10 m), z którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górka Narodowa,Kraków

745 000 zł50 m² 14 799,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - ok. 50 m na Prądniku Białym. Mieszkanie składa się z: przestronnego salonu z aneksem kuchennym 2 pokoi - idealnych do zaaranżowania zarówno jako sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

445 000 zł26 m² 16 792,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu mieszkanie w budowanej inwestycji przy ul. Federowicza/ Bunscha w dzielnicy ruczaj Mieszkanie 26,5m2 w cenie 445 000 zł Usytuowanie: parterze w 3 piętrowym bloku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łepkowskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

630 576 zł42 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa, kameralna inwestycja oraz podatku pcc Termin oddania II kwartał 2026 W ofercie dostępne nieruchomości o innych metrażach i układach. Ponadto obsługujemy kilkadziesiąt inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Wola Duchacka,Kraków

637 794 zł39 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

We speak English. Do not hesitate to contact us! ___ uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa w Podgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Mistrzejowice,Kraków

1 001 632 zł86 m² 11 684,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice we speak english Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 25 letnim doświadczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Bronowice Małe,Kraków

836 000 zł59 m² 14 164,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje z prywatnym ogrodem w sercu Bronowic! Marzysz o zielonej przestrzeni, ale nie chcesz rezygnować z miejskich wygód? Oto mieszkanie, które daje Ci jedno i drugie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Ruczaj,Kraków

684 000 zł55 m² 12 436,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem i przepięknym widokiem na klasztor Tyniecki o powierzchni 55m2, znajdujące się w fajnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafrana

Stare Podgórze,Kraków

826 618 zł52 m² 15 841,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w centralnej części Krakowa, lokalizacja nieopodal Zakrzówka i Starego Podgórza. Zapraszam na prezentację! mam klucze!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starego Dębu

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

540 000 zł32 m² 16 759,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki na ul. Starego Dębu w Krakowie Bronowicach. Mieszkanie o powierzchni 32,22 m2 znajduje się na parterze 3 piętrowego budynku wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łepkowskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

796 026 zł52 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Lakado ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie w nowo powstającej inwestycji, cechującej się stylem, funkcjonalnością, jakością oraz bezpieczeństwem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Ruczaj,Kraków

550 000 zł39 m² 14 102,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu na sprzedaż ustawne mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem o powierzchni 39m2 i wspaniałym widokiem, znajdujące się w fajnej lokalizacji z bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

1 511 016 zł90 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Lakado prezentuje nowoczesną inwestycję położoną na Ruczaju. i podatku pcc. Termin realizacji; 4 kwartał 2026 Dostępne różne metraże i układy W ofercie posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

2 160 zł30 m² 72,05 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! apartament Nowoczesne Mieszkanie na Osiedlu Europejskim Karola Bunscha 15 Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Saska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

890 000 zł66 m² 13 587,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przedstawiam do sprzedaży interesujące, dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Saskiej w Krakowie. Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 52 m2, natomiast uwzględniając drugi poziom wraz ze skosami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

559 000 zł34 m² 16 441,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: kraków, ruczaj, ul. Federowicza Cena : 559 000zł Powierzchnia: 34m2 Piętro: 1/3 Pokoje: salon z aneksem + sypialnia Do sprzedania mieszkanie 2- pokojowe, na zasadach cesji w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelców

Prądnik Czerwony,Kraków

939 000 zł63 m² 14 857,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie z otwartą kuchnią, o powierzchni 63,2 m2 znajdujące się przy ulicy Strzelców, dzielnica Prądnik Czerwony w Krakowie. * 4 piętro * gotowe do wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marczyńskiego

Prądnik Biały,Kraków

760 000 zł55 m² 13 886 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania do wejścia, w pełni wyposażonego, zlokalizowanego w Krakowie przy ul. Marczyńskiego. Najważniejsze atuty: w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

457 000 zł25 m² 17 999,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kupujący zwolniony z podatku pcc - oszczędność 2%. Mieszkanie na sprzedaż w stanie deweloperskim, z możliwością wykończnia pod klucz, zapytaj o promocyjną cenę dla tego układu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

584 016 zł32 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Wola Duchacka,Kraków

538 148 zł34 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Mistrzejowice,Kraków

689 828 zł45 m² 15 282 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łaszkiewicza

Olsza,Kraków

3 400 zł39 m² 87,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Łaszkiewicza/ mogilska, grzegórzki. Opis mieszkania: mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 39m2 znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bagrowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 049 000 zł59 m² 17 779,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

MB Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż bardzo atrakcyjne, przestronne mieszkanie o powierzchni 58,74 m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartamenty Przybyszewskiego | ogród 70m2 | 2 pokoje | od połowy sierpnia *mieszkanie dostępne do wynajmu od połowy sierpnia Na wynajem dwupokojowe mieszkanie w inwestycji Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

5 900 zł60 m² 98,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe dwupokojowe mieszkanie w inwestycji Wiślane Tarasy 2.0 Mieszkanie o powierzchni 60m2 z balkonem znajduje się na 4 piętrze w budynku z dwoma windami. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

1 197 000 zł67 m² 17 780,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,23 m , zlokalizowane przy ul. Siewnej na Prądniku Białym - jednej z najbardziej rozwijających się części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia dwu pokojowe mieszkanie przy ul. Zabłocie Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 35m2. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, o powierzchni 35m2 i składa się z: - dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Mistrzejowice,Kraków

548 197 zł38 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliwiaka

Rybitwy,Kraków

649 000 zł57 m² 11 348,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zakup od dewelopera Brak podatku pcc 0% prowizji! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie w doskonale skomunikowanej dzielnicy Krakowa - Podgórze Lokal nr 21.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śliwiaka

Rybitwy,Kraków

505 000 zł43 m² 11 744,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

A/a2.25 Nie płacisz PCC 2% / OD DEWELOPERA - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie 43 m2 plus balkon w dzielnicy Podgórze / Rybitwy - bardzo dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stańczyka

Krowodrza,Kraków

1 090 000 zł58 m² 18 632,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nieruchomości Stare Miasto to oferty z całego Krakowa i okolic zapraszamy na naszą stronie nieruchomoscistaremiasto za zapytanie ze strony gwarantujemy rabat. Mieszkanie: piękne mieszkanie.