dowolna

Mieszkania z garażem Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 482 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 482 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ruczaj

Ruczaj,Kraków

790 685 zł55 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje + ogródek | 54,53m | Ruczaj | - mieszkanie Lokalizacja: kraków - Ruczaj Mieszkanie: D12 Powierzchnia: 54,53 m Liczba pokoi: 3 Cena: 790 685 zł Możliwość zakupu miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Stare Miasto,Kraków

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Soñar Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę luksusowego studia na wynajem przy ul. Szlak w dzielnicy Stare Miasto, w nowoczesnym apartamentowcu powstałym w 2018 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brązownicza

Krowodrza,Kraków

1 360 783 zł71 m² 19 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70,69 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji w Krakowie, przy ul. Brązowniczej. To wyjątkowe miejsce łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

736 089 zł56 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kupujący nie płaci 2% podatku pcc ani prowizji Mieszkanie w stanie deweloperskim. English speakers welcome. Do sprzedania oferuję mieszkania w ostatnim etapie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

569 512 zł41 m² 13 850 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice we speak english Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 25 letnim doświadczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem | Klimatyzowane 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i pełnym wyposażeniem | Rydlówka | Kraków - Podgórze Zamieszkaj w świeżo wykończonym, funkcjonalnym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ruczaj

Ruczaj,Kraków

853 808 zł63 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje | 62,78 m | Ruczaj | Lokalizacja: kraków - Ruczaj Mieszkanie: D18 Powierzchnia: 62,78 m Liczba pokoi: 3 Cena: 853 808 zł Możliwość zakupu miejsca postojowego i komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

5 500 zł52 m² 105,77 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 15 sierpnia piękne mieszkanie na Wiślanych Tarasach na Grzegórzkach english version below lokalizacja Dzielnica: grzegórzki Ulica: grzegórzecka Przystanek: rondo Grzegórzeckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

652 905 zł40 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z loggią Lokalizacja: ul. Piasta Kołodzieja, kraków Sprawdzony krakowski deweloper Mieszkanie: a103 Cena: 652 905 pln Powierzchnia: 39,57 m Układ: 2 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odlewnicza

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 130 040 zł52 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w kameralnej zabudowie przy ul. Odlewniczej składający się z: -Salon z aneksem kuchennym -2 Sypialnie -łazienka -przedpokój Do mieszkania można dokupić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bieżanów,Kraków

466 364 zł38 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż mieszkań w stanie deweloperskim w okolicy Bieżanów Potrzask. Zapraszamy do zakupu mieszkania o powierzchni 65,33 m2 w nowoczesnym budynku w stanie deweloperskim, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Akademickie

Akademickie,Kraków

3 800 zł79 m² 48,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania przy ulicy Osiedle Akademickie 7. Świetna lokalizacja dla studentów Politechniki, lub awf Każdy z pokoi posiada miejsce do spania, biurko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

565 000 zł39 m² 14 464,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe, nowoczesne mieszkanie dwupokojowe e o powierzchni 33 m2 (pow. całkowita 39 m2) , zlokalizowane w sercu jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czyżewskiego

Łobzów,Kraków

2 290 zł35 m² 65,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio! Wyposażenie: łazienka z dużym prysznicem typu walk-in! Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

833 128 zł55 m² 15 027,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie dla rodziny - 3 pokoje z 2 balkonami, kraków, piaski Nowe Bez prowizji i podatku pcc! Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy dla swojej Rodziny? Mamy na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łepkowskiego

Ruczaj,Kraków

617 160 zł42 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Adres: ul. Łepkowskiego Prądnik Czerwony, kraków Nowoczesne osiedle mieszkaniowe Mieszkanie: 08a Cena: 617 160,00 pln Powierzchnia: 41,70 m Piętro: parter Dodatkowo: prywatny ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przemysłowa

Zabłocie,Kraków

4 900 zł52 m² 94,23 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować luksusowe 2-pok. mieszkanie z balkonem i widokiem na Wisłę w prestiżowej lokalizacji Residence Przemysłowa w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

834 000 zł67 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice we speak english blok oddany do użytkowania Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Bonarka,Kraków

632 000 zł39 m² 16 205,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie ze słonecznym dużym balkonem oraz pięknym widokiem na południe, o powierzchni 39 - zaraz obok Bonarka City Center w zgrabnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

840 470 zł61 m² 13 778,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 60,68 m2 zlokalizowane na nowej inwestycji w dzielnicy Mistrzejowice. Mieszkanie: funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,68 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mistrzejowice,Kraków

534 762 zł36 m² 14 950 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łagiewnicka

Bonarka,Kraków

1 203 832 zł81 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Zamieszkaj lub zainwestuj w jednej z najlepiej zlokalizowanych inwestycji w Krakowie - przy ul. Łagiewnickiej, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mistrzejowice,Kraków

571 568 zł41 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

793 000 zł44 m² 17 990 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący zwolniony z podatku pcc - oszczędność 2%. Mieszkanie na sprzedaż w stanie deweloperskim, z możliwością wykończnia pod klucz, zapytaj o promocyjną cenę dla tego układu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Dębniki,Kraków

945 000 zł68 m² 13 897,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Apartament 68m2 z tarasem Konstelacja - gotowy do zamieszkania! I speak English / Розмовляю українською Nieruchomość: zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

597 074 zł43 m² 13 850 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru oferta specjalna ograniczona czasowo kraków - mistrzejowice 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

7 416 150 zł212 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament w Wiślanych Tarasach - Wyjątkowa Oferta w Krakowie Prezentujemy niepowtarzalną ofertę mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sosnowiecka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 593 711 zł111 m² 14 350 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe przy ul. Sosnowieckiej składające się z : -salon z aneksem kuchennym -3 Sypialnie -2 Łazienki -przedpokój -pomieszczenie gospodarcze -0% prowizji -bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Morcinka

Wysokie,Kraków

635 000 zł52 m² 12 330,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak prowizji i podatku 2% pcc Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52m2 z ogrodem 141 m2 Mieszkanie zlokalizowane jest w nowej, kameralnej inwestycji, to idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

540 575 zł37 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji brak 2%pcc kraków - mistrzejowic wysoki standard we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 2 -pokojowe mieszkanie usytuowane na 1/8 o metrażu 37.41 m2 składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Ruczaj,Kraków

540 000 zł39 m² 13 846,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu na sprzedaż ustawne mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem o powierzchni 39 m2 ( po podłodze ) znajdujące się w fajnej lokalizacji z bardzo dobrą komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Prądnik Czerwony,Kraków

1 322 805 zł80 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Prądniku Czerwonym II kwartał 2026 Funkcjonalne 4 pokoje z tarasem 57,59m2 *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

1 082 829 zł69 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 68,97m2. Mieszkanie składa się z : -salon z aneksem kuchennym -3 Sypialnie -przedpokój -łazienka Do mieszkania można dokupić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Kraków

Borek Fałęcki,Kraków

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz piękne mieszkanie przy ul. Armii "kraków" na Borku Fałęckim. English version below lokalizacja Dzielnica: borek Fałęcki Ulica: armii "kraków Przystanek: borek Fałęcki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

1 724 240 zł62 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie w Wiślanych Tarasach Prezentujemy ofertę mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Krakowa - Wiślanych Tarasach, usytuowanych pomiędzy ulicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odlewnicza

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 061 034 zł96 m² 21 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4 pokojowy apartament w kameralnej zabudowie przy ul. Odlewniczej składający się z: -Salon z aneksem kuchennym -3 Sypialnie -łazienka -wc -przedpokój Do mieszkania można dokupić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podedworze

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

907 605 zł67 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 67,23m2. Mieszkanie składa się z : -salon z aneksem kuchennym -sypialnia -sypialnia -przedpokój -łazienka -wc Do mieszkania można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Ruczaj,Kraków

700 000 zł54 m² 12 963 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem i przepięknym widokiem o powierzchni 55m2 ( 48m2 po podłodze ), znajdujące się w fajnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Krowodrza,Kraków

870 000 zł48 m² 17 894,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Soñar Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę 3 pokojowego mieszkania na sprzedaż przy ul. Czyżewskiego w dzielnicy Krowodrza, w nowoczesnym apartamentowcu powstałym w 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krokusowa

Borek Fałęcki,Kraków

1 599 000 zł92 m² 17 299,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania do wejścia, w pełni wyposażonego, zlokalizowanego w Krakowie przy ul. Krokusowej. Najważniejsze atuty: starannie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bakałarzy

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

920 664 zł40 m² 22 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w kameralnej zabudowie przy ul. Bakałarzy składające się z : -salon z aneksem kuchennym -sypialnia -łazienka -przedpokój Do mieszkania można dokupić.