dowolna

Mieszkania z garażem Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 481 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 481 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

599 211 zł38 m² 15 616,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Rabat do 12%! zapraszam do kontaktu! Nowoczesne osiedle w malowniczej Dolinie Prądnika na północny Krakowa, przy granicy z gminą Zielonki. W sąsiedztwie rozciągają się rozległe zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brązownicza

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 750 000 zł68 m² 25 735,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronne mieszkanie o powierzchni 68 m położone na parterze nowoczesnego budynku w prestiżowej inwestycji U Przybyszewskiego przy ul. Brązowniczej w Krakowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Ruczaj,Kraków

845 397 zł58 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 53,51 m , położone na 2. piętrze w kameralnym budynku z windą. Jasne wnętrze, funkcjonalny układ i balkon od strony dziedzińca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nadwiślańska

Stare Podgórze,Kraków

3 200 zł33 m² 96,97 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem W inwestycji nadwiślańska 11 przy bulwarach wiślanych, nieopodal kładka św. Bernatka I kazimierz, dzielnica stare podgórze. Dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sukiennicza

Stradom,Kraków

2 250 zł24 m² 93,36 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i słoneczne studio położone w luksusowym kompleksie Angel Wawel przy Bulwarach Wiślanych, zamku Wawel oraz modnej dzielnicy Kazimierz. Kompleks składa się z 220.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mierzeja Wiślana

Płaszów,Kraków

764 000 zł40 m² 19 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zostań pierwszym właścicielem stylowego apartamentu w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Miejskiego Bagry Wielkie. Mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji Mierzeja Wiślana jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

3 100 zł34 m² 91,18 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia dwupokojowe mieszkanie W nowym etapie wiślane tarasy 2.0 NA ULICY GRZEGÓRZECKIEJ O POW.34 M2 SKŁADAJĄCE SIĘ Z : - salonu połączonego z kuchnią - sypialni - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

599 923 zł38 m² 15 938,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przyjdź do biura sprzedaży w najbliższą niedzielę - 14.12 w godzinach 10:00-14:00 - będą czekać na Ciebie rabaty nawet do 12%! Cena regularna: 688 613,00 zł Twoja cena ze mną: 599 922,83.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Królowej Jadwigi

Wola Justowska,Kraków

1 750 000 zł118 m² 14 791,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowymi apartamentami w przepięknej inwestycji Krakowskiej Grupy Deweloperskiej: królowej Jadwigi Residence. Inwestycja jest na ostatnim etapie realizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Conrada

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

662 900 zł45 m² 14 731,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego w nowo oddanej inwestycji przy ul. Conrada. Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

704 000 zł50 m² 14 080 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

19/13 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży duże 2 pokojowe mieszkanie 50 m2 w kameralnej zabudowie, inteligentne budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zabłocie,Kraków

3 600 zł47 m² 76,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, designerskie mieszkanie 47 m do wynajęcia! Gotowe do zamieszkania od zaraz! brak zgody na zwierzęta Lokalizacja: ocean Apartments, ul. Klimeckiego / Nowohucka, zabłocie, kraków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kraków

Górka Narodowa,Kraków

770 000 zł53 m² 14 452 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji kupującego, klucze po zakupie. Zadzwoń pododbieram też w weekendy. Potrzebujesz innego metrażu, układu, ogródka, balkonu? Mam w ofercie wiele mieszkań, na pewno coś wymyślimy!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Łobzów,Kraków

770 000 zł45 m² 17 156,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Łobzów - nie ma przypadku w tym, że coraz częściej wybieramy tę dzielnicę do życia. Zadzwoń i dogadaj cenę (bez prowizji kupującego): co najlepsze, możemy umówić się na spacer po tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

589 252 zł36 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez zbędnych opłat - tak się kupuje na rynku pierwotnym. Oszczędź sobie kłopotu i zadzwoń skonsultować najlepsze rozwiązania dla ciebie. Oferta no bullshit, same konkrety: blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kraków

Górka Narodowa,Kraków

649 350 zł43 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

595 000 zł36 m² 16 760,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oczywiście bez prowizji. No po co przepłacać? odbieram w weekendy! Chciałbym umieć przekazać jednym ogłoszeniem, że to miejsce naprawdę ma ogromny potencjał. Zadzwoń dziś i przekonaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Estońska

Wola Duchacka,Kraków

820 000 zł53 m² 15 471,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szukasz normalnych 3 pokoi, a nie 2,5 na doczepkę, w miejscu gdzie masz wszystko pod ręką i nie tracisz życia w korkach? To mieszkanie jest dokładnie pod to. Chcesz trzech osobnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Truszkowskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

3 300 zł44 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, jasne i funkcjonalne mieszkanie 44 m w zacisznej, zielonej okolicy - ul. Truszkowskiego, kraków (os. Green Park Villa 2) Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie, które łączy komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Federowicza

Dębniki,Kraków

3 300 zł58 m² 56,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy 3-pokojowe, 58-metrowe mieszkanie do wynajęcia, znajdujące się przy ul. Federowicza na osiedlu Zielona Polana w dzielnicy Dębniki. Mieszkanie położone jest na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Salwator,Kraków

3 500 000 zł114 m² 30 726 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Dwupoziomowy apartament premium z tarasem i widokiem na Salwator Kościuszki Agencja tec Real Estates prezentuje unikatowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 113,91 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

2 500 zł47 m² 52,69 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, przy Myśliwska w Krakowie z miejscem w garażu, dostępne od zaraz! Adres: ul. Myśliwska 63, kraków (podgórze / Płaszów) Powierzchnia: 47,45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słomnicka

Krowodrza,Kraków

1 165 000 zł51 m² 22 683 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 600.00 zł; Budynek: apartamentowiec, nowe budownictwo, plomba, z 2018 roku wysoki standard; Standard mieszkania: wysoki standard; Dodatkowo: balkon, garaż pod budynkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

533 949 zł36 m² 14 952,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń umów sie na spotkanie zakup od dewelopera 0% prowizji - brak 2% podatku pcc gotowe kraków - mistrzejowice we speak english budynek gotowy zapraszam na prezentacje W dogodnym dla państwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

1 103 305 zł72 m² 15 400,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie 4 pokojowe z tarasem i 2 balkonami - ostatnie piętro! - Kraków, piaski Nowe - bez prowizji i pcc Szukasz mieszkania, które łączy komfort wnętrza z przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadwiślańska

Stare Podgórze,Kraków

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem W inwestycji przy ul. Nadwiślańskiej przy bulwarach wiślanych, nieopodal kładka św. Bernatka I kazimierz, dzielnica stare podgórze. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brązownicza

Wola Justowska,Kraków

2 135 000 zł97 m² 22 096,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Polecamy! - do sprzedaży 4 - pokojowy apartament w stanie developerskim 96,62 m2 na ul. Brązowniczej - dzielnica: (wola Justowska). Nieruchomość usytuowane jest na 1 piętrze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przemiarki

Ruczaj,Kraków

2 800 zł41 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 42 m ul. Przemiarki, ruczaj (interbud, 2009) Prezentuję jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerwieńskiego

Prądnik Biały,Kraków

600 zł35 m² 17,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków ul. Czerwieńskiego (prądnik Biały) - do wynajęcia zupełnie nowe mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem, komórka lokatorska, miejsce garażowe. Kompletnie umeblowane, wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wileńska

Stare Miasto,Kraków

913 752 zł54 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Funkcjonalny układ! Mieszkanie 3- pokoje / balkon / miejsce w garażu podziemnym Salon z aneksem kuchennym 19.34 m2 Pokój 11.42 m2 Pokój 11.07 m2 Łazienka 4.40 m2 Balkon 7.63 m2 Cena m.p.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kraków

Łobzów,Kraków

455 074 zł25 m² 17 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Pokoju

Dąbie,Kraków

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem Aleja Pokoju 53b, kraków Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku przy Alei Pokoju 53b, w doskonałej lokalizacji tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Olsza,Kraków

1 100 000 zł74 m² 14 765,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Rezerwacja Dla klienta gotówkowego możliwość negocjacji ceny. W przypadku umowy przedwstępnej wymagany jest zadatek. Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż interesującą nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Solvaya

Borek Fałęcki,Kraków

1 000 000 zł69 m² 14 492,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

3-pokojowe mieszkanie (69m2) Z ogródkiem I garażem ul.Ernesta Solvaya dzielnica - (Łagiewniki - Borek Fałęcki) Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w bliźniaku, w którym znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

3 300 zł40 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bezpośrednio od właściciela - bez prowizji! Nowe, piękne, ustawne 2-pokojowe mieszkanie 40m2 na nowym osiedlu na Prądniku Białym do wynajęcia od grudnia! Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zdunów

Borek Fałęcki,Kraków

1 091 818 zł60 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament od 59.99 m2 na 4 piętrze w Nowym Budynku Borek-Fałęcki/Kraków. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w przytulnej, cichej okolicy, która zapewnia świetny dojazd w każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielogórska

Dębniki,Kraków

458 000 zł38 m² 11 989,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Ul. Wielogórska, dębniki kameralne 2 pokoje blisko zieleni i kampusu uj Miejsce dla tych, którzy lubią ciszę po pracy, ale chcą mieć szybki dojazd do miasta. Kameralna zabudowa, dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zabłocie,Kraków

1 598 000 zł54 m² 29 796,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe i stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni 53,63 m2 z tarasem z widokiem na Wisłę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

4 700 zł63 m² 74,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalny I jasny 3 pokojowy apartament Z dużym balkonem I klimatyzacją W nowoczesnej inwestycji grzegórzecka 77. Nieopodal bulwary wiślane, rondo grzegórzeckie, grzegórzki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przybyszewskiego

Małe Błonia,Kraków

1 350 000 zł64 m² 21 093,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji Na sprzedaż jasne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 64 m , położone w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Przybyszewskiego w Krakowie. Lokal wykończony został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Emaus

Wola Justowska,Kraków

3 140 139 zł126 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją na krakowskim rynku nieruchomości - The Emaus. Inwestycja The Emaus to inwestycja nowoczesna, przyciągająca wzrok pod kątem wizualnym ale.