dowolna

Mieszkania z garażem Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 482 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 482 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bronowicka

Łobzów,Kraków

980 000 zł51 m² 19 077,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Kraków - dzielnica krowodrza, ulica bronowicka, apartamentowiec villa verona oferujemy do sprzedaży bardzo piękny, gotowy do wejścia apartament 2-pokojowy z ponad 10-metrowym tarasem, miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racławicka

Krowodrza,Kraków

2 750 zł60 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Premium estates prezentuje do wynajęcia klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Krowodrza, zapraszam do zapoznania się z ofertą. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prandoty

Stare Miasto,Kraków

2 800 zł49 m² 56,88 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie wykończone mieszkanie 2-pokojowe W wysokim standardzie , wyposażone, z komórką lokatorską I garażem kraków - dzielnica stare miasto - ul. Prandoty / Aleja 29-go Listopada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

2 700 zł56 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Premium estates prezentuje komfortowe i stylowe mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Dobrego Pasterza! lokalizacja: nieruchomość położona jest w dzielnicy Prądnik Czerwony przy ul. Dobrego Pasterza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dajwór

Stare Miasto,Kraków

4 040 zł51 m² 79,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! apartament Stylowe Mieszkanie 2-Pokojowe na Kazimierzu, dajwór 8 Zamieszkaj w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja 29 Listopada

Olsza,Kraków

1 120 000 zł60 m² 18 644,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Premium estates prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku z 2020 roku , położone w dzielnicy Olsza przy ul. Czerwonego Prądnika. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Premium estates prezentuje do wynajęcia jasny 2-pokojowy apartament w prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy przy ul. Grzegórzeckiej. Lokalizacja: nieruchomość to stylowy, nowoczesny apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nullo

Grzegórzki,Kraków

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne studio dla singla o powierzchni 36 m , położone na 9 piętrze w 10-piętrowym budynku, w prestiżowej inwestycji Grzegórzki Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

4 000 zł46 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Premium estates prezentuje nowy apartament w prestiżowej inwestycji apartamenty ''novum' przy ul. Rakowickiej na Starym Mieście. Dostępne od 1 listopada. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nad Strugą

Prądnik Biały,Kraków

572 754 zł36 m² 15 909,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W północnej części krakowa dzielnica prądnik czerwony 6 km od centrum karkowa Rooftop to propozycja dla tych, którzy cenią sobie wyjątkowe widoki na panoramę miasta, eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Malborska

Wola Duchacka,Kraków

1 947 750 zł135 m² 14 427,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

5 pokoi z ogrodem 135,0 m + prywatny garaż w cenie Nowoczesny apartament dla Ciebie. Jeśli chcesz mieszkać po sąsiedzku z naturą , mieć własny trawnik pod oknami i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

1 023 570 zł67 m² 15 277,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 67 m2 znajdujące się przy ulicy Walerego Sławka w Krakowie. * doskonała lokalizacja * nowoczesna inwestycja * 2 sypialnie + salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wierzyńskiego

Mydlniki,Kraków

775 000 zł60 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przestrzeń, światło i klimat - mieszkanie z antresolą, które od razu pokochasz Jeśli szukasz miejsca, w którym od razu poczujesz się jak u siebie - właśnie je znalazłeś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Teligi

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

849 000 zł66 m² 12 766,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz rodzinnego mieszkania, w którym logistyka sama się układa? To wejdźmy w to razem. 1 piętro z widokiem na zielony dziedziniec. 4 pokoje, 66,5 m , balkon w salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stańczyka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

910 000 zł41 m² 22 195,10 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Premium Estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie w apartamentowcu z 2022 roku - Bronowice, ul. Stańczyka lokalizacja: mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

548 856 zł42 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,60 m , znajdujące się w nowej inwestycji Enklawa Bukowa przy ul. Bukowej w Krakowie (podgórze, rejon Rybitwy - Północ). To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nad Strugą

Prądnik Biały,Kraków

561 686 zł35 m² 16 048,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Truszkowskiego

Bronowice Wielkie,Kraków

3 400 zł44 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od właściciela nowoczesne, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m . Położone na ul. Truszkowskiego, w spokojnej i zielonej okolicy (w pobliżu m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

2 550 zł31 m² 82,26 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Premium estates prezentuje nowe, niezwykle stylowe, mieszkanie w inwestycji Osiedle Przy Mogilskiej, grzegórzki - Kraków. Zapraszam! Dostępne od 20 stycznia lokalizacja: nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Bonarka,Kraków

633 500 zł39 m² 16 243,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie ze słonecznym dużym balkonem oraz pięknym widokiem na południe, o powierzchni 39 - zaraz obok Bonarka City Center w zgrabnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bociana

Prądnik Biały,Kraków

546 927 zł32 m² 17 091,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja W północnej części krakowa dzielnica prądnik biały 5 km od centrum karkowa kameralny kompleks dwóch budynków, tworzących przyjazną enklawę dla mieszkańców. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Grzegórzki,Kraków

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu mieszkanie o powierzchni 37 m2, zlokalizowanego na 1 piętrze nowego apartamentowca w prestiżowej inwestycji "grzegórzki Park" zbudowanej w 2022 roku. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nad Strugą

Prądnik Biały,Kraków

752 402 zł51 m² 14 753 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W północnej części krakowa dzielnica prądnik czerwony 6 km od centrum karkowa Mieszkanie 51m2 z antresolą - z możliwością nowoczesnej aranżacji Rooftop to propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Czyżyny,Kraków

890 000 zł58 m² 15 470,20 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe mieszkanie z ogromnym balkonem - Kraków Czyżyny, city Towers Na sprzedaż przestronne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Federowicza

Skotniki,Kraków

955 000 zł73 m² 13 057,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ostatnie takie mieszkanie w promocji 4 pokoje na teraz i na przyszłość | ok. 73 m | I piętro z windą | balkon | ul. Federowicza Szukasz mieszkania, w którym da się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lubelska

Łobzów,Kraków

1 165 000 zł51 m² 22 843,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego zlokalizowanego w rejonie Krowodrzy przy ul. Lubelskiej. Mieszkanie: - wykończone w wysokim standardzie - umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mistrzejowice,Kraków

644 670 zł50 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera finansowanie 20/80 oferta specjalna - rabat 1000zł/m2 kraków - mistrzejowice atrakcyjna lokalizacja|tereny rekreacyjne 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ślusarska

Zabłocie,Kraków

2 900 zł38 m² 76,98 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-Pokojowe Mieszkanie przy Ślusarskiej | Zabłocie | Wysoki Standard | Klimatyzacja Opis nieruchomości: do wynajęcia stylowy, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 37,67.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Ruczaj,Kraków

540 000 zł39 m² 13 846,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu na sprzedaż ustawne mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem o powierzchni 39 m2 ( po podłodze ) znajdujące się w fajnej lokalizacji z bardzo dobrą komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kapelanka

Dębniki,Kraków

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

PL (en Bellow) ________________________________________________ Do wynajecia mieszkanie dwupokojowe 52 m przy ul Kapelanka 6a. Budynek znajduje sie w zielonej i spokojnej części Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Krowodrza,Kraków

755 000 zł38 m² 20 026,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zapraszamy , tylko u nas.! Mamy do sprzedaży mieszkanie w centrum Krakowa, na 2 piętrze i w budynku w windą. Na powierzchni około 40 m2 mamy sypialnię , duży i jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

819 000 zł33 m² 24 646,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* mieszkanie wykończone W wysokim standardzie * * Kupujący nie płaci podatku pcc * Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,23 m2 na 2 piętrze w czteropiętrowym nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzelców

Prądnik Czerwony,Kraków

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie Prądnik Czerwony- ul. Strzelców 28 Oferujemy do wynajęcia świeżo wykończone, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

750 000 zł49 m² 15 400,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

MB Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Dobrego Pasterza w Krakowie miejscu, które łączy w sobie spokój osiedla z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

575 000 zł40 m² 14 557 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie w Krakowie o powierzchni 39,5m2 przy ulicy Zygmunta Glogera. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łaszkiewicza

Grzegórzki,Kraków

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz odświeżone dwupokojowe mieszkanie położone na 7 piętrze przy ul. Łaszkiewicza 4 w dzielnicy Grzegórzki. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Estońska

Wola Duchacka,Kraków

605 990 zł37 m² 16 378,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szukasz normalnego, ustawnego mieszkania dla jednej osoby lub pary, bez wchodzenia na trzecie piętro i z kawałkiem własnej zieleni? To jest dokładnie taki układ. Wolisz balkon? Inną ekspozycję?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krowodrza,Kraków

4 900 zł53 m² 92,45 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją, balkonem i garażem ul. Cieszyńska 9, krowodrza Zamieszkaj w nowym, stylowym mieszkaniu w prestiżowej inwestycji Cieszyńska 9 nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Europejskie,Kraków

632 000 zł40 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Doskonała lokalizacja, nowe budownictwo, inwestycyjne Do sprzedaży słoneczne dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Europejskim. Uniwersalane pod względem przeznaczenia, sprawdzi się dla pary, dla osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Radzikowskiego

Azory,Kraków

2 600 zł53 m² 49,06 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Premium estates prezentuje Państwu przytulny 2-pokojowy apartament z dużym tarasem o powierzchni 25 m 2 , na zamkniętym osiedlu przy ulicy Radzikowskiego. Dostępne od 1 stycznia 2026 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dajwór

Stare Miasto,Kraków

3 230 zł46 m² 69,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.