dowolna

Mieszkania z garażem Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 491 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 491 ogłoszeń

Rynek pierwotny

621 396 zł37,89 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

632 445 zł38,33 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

NR 5 - oferta premium: komfortowe 2 pokoje Z dużym balkonem / tarasem Metraż: 38,33 m | Piętro: 1 | Balkon: 13,03 m | Cena: 632 445 zł To mieszkanie to idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 000 zł39,16 m² 16 216 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Centrum Krakowskich Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowanego na prestiżowym, nowym osiedlu w północnej części Krakowa. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

924 948 zł73,41 m² 12 599,76 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane na trzecim piętrzeprestiżowej inwestycji w Krakowie. Szczegóły mieszkania:Powierzchnia: 73,41 m Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

692 800 zł43,30 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 065 000 zł49,03 m² 21 721,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 49,03 m , położone na 7. (ostatnim) piętrze nowoczesnego budynku z 2019 roku przy ul. Romanowicza w Kraków.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł38,23 m² 18 257,91 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przytulne i ustawne 2 pokoje | Ogródek | Garaż | Zieleń wokół [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Na sprzedaż stylowe, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

546 595 zł44,62 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie to idealna propozycja dla osób ceniących komfort, przestrzeń i bliskość natury. Lokal położony jest na 1. piętrze, w kameralnej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł61 m² 73,77 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie, położone w centrum Krakowa, przy ulicy bp. Prandoty. Nieruchomość mieści w inwestycji Nowa 29 Aleja. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł42 m² 73,81 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończony apartament w dzielnicy Czyżyny, przy ul. Aleja Pokoju 83f w Krakowie. 2- pokojowy lokal o powierzchni 42 m2, położony jest na parterze w 6.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 418 zł42,78 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 364 501 zł100,46 m² 13 582,53 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł24 m² 20 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Oferujemy na sprzedaż przytulną kawalarkę w ścisłym centrum Krakówa - Aleja Pokoju! W skład kawalerki wchodzi : - pokój który przez swój kształt kwadratu jest bardzo ustawny. We wnękach.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł81 m² 21 604,94 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować 80 metrowy apartament z ogromnym tarasem blisko 70 m2 na sprzedaż w kameralnym budynku położonym przy ulicy Lema z widokiem na Tauron Arenę. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 960 zł52,92 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska Kraków- bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł82,77 m² 13 893,92 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 37 m2 do 129 m2 zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

833 128 zł55,44 m² 15 027,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rodzinne 3 pokoje z dwoma balkonami - Kraków, piaski Nowe Planowane przekazanie kluczy: kwiecień 2026 Nowoczesne, funkcjonalne i pełne światła mieszkanie o powierzchni 55,44 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 928 zł54 m² 16 498,67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania 2-4 pokojowe zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

716 760 zł59,73 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

984 820 zł60,05 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

784 000 zł56 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Oferta bezpośrednio od właściciela, bez prowizji. Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 56 m2 w budynku z 1999 r. położone przy ul. Turniejowej. Budynek trzypiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł48,72 m² 17 015,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje z dużym balkonem na Zabłociu | Gotowe do odbioru | 0% pcc Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w najbardziej dynamicznej i prestiżowej dzielnicy Krakowa. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł71,09 m² 16 036,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy i przestronny 4-pokojowy apartament o powierzchni 71,09 m , zlokalizowany przy ul. Truszkowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 460 zł49,39 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie z loggią w nowej inwestycji tuż przy parku Mistrzejowickim. I podatku pcc! Inwestycja zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Mistrzejowice, przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł65 m² 16 446,15 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie z balkonem i garażem przy ul. Sosnowieckiej english description below - please do not hesitate to contact us Na sprzedaż wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 024 zł60,08 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Victoria Estate prezentuje mieszkanie 3-pokojowe z balkonem w Mistrzejowicach Bez prowizji od Kupującego Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 60,08 m2 zlokalizowane na IV-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

746 950 zł37,90 m² 19 708,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* kupujący nie płaci podatku pcc * * części wspólne dla mieszkańców * Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,9 m2 na 1 piętrze w czteropiętrowym nowoczesnym budynku - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 296 360 zł83,10 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 428 zł37,98 m² 16 125 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł64,63 m² 13 600,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3 pokoje | Stan deweloperski | Czyżyny | Inwestycja 2026 Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64,63 m , zlokalizowane przy ul. Romana Ciesielskiego.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł39 m² 14 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,6 m , położone przy ul. Czeczów, na kameralnym, zielonym i spokojnym osiedlu z 2016 roku. Układ pomieszczeń: salon:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

883 226 zł60,79 m² 14 529,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Promocja do 30.04 - promocja wydłużona na majówkę W cenie mieszkania system smart home oraz miejsce garażowe Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie.