dowolna

Mieszkania z garażem Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 481 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 481 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dytmara

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 750 zł48 m² 58 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kontakt Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w apartamentowcu salwator tower przy ul. Sołtysa Dytmara w Krakowie (dzielnica Bronowice).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomczyńskiego

Górka Narodowa,Kraków

699 000 zł49 m² 14 265,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,65 m w nowej inwestycji przy ul. Słomczyńskiego, w rejonie Górki Narodowej. Mieszkanie znajduje się na nowoczesnym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

723 390 zł43 m² 16 830,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalny układ! Mieszkanie 2- pokoje / balkon Salon z aneksem kuchennym 21.92 m2 Pokój 13.52 m2 Łazienka 4.57 m2 Przedpokój 2.97 m2 Balkon Na dachu ogólnodostępny ogród. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

712 362 zł48 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak Podatku pcc Brak prowizji dla Biura Promocja Jesień 2025 r cena obniżona o 50 000 zł! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 48,46 m2 ,mieszczący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Mistrzejowice,Kraków

1 001 632 zł86 m² 11 684,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ruczaj,Kraków

3 050 zł41 m² 73,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować na wynajem nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie zlokalizowane na ostatnim piętrze w budynku w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

3 550 zł33 m² 108,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* mieszkanie wykończone W wysokim standardzie * * noho - młyny mogilska * * nowoczesna I jedyna taka inwestycja W krakowie stworzona właśnie dla ciebie * Do wynajęcia dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kluczborska

Prądnik Biały,Kraków

1 000 000 zł47 m² 21 132,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z widokiem na panoramę Krakowa - ul. Kluczborska, prądnik Biały Oferujemy komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 47,32 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poznańska

Krowodrza,Kraków

1 806 000 zł83 m² 21 759 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja: apartament znajduje się w nowoczesnym budynku przy ul. Poznańskiej, w sąsiedztwie ulicy Wrocławskiej, niedaleko Nowego Kleparza. Wysoki standard budynku dzięki pełnemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czyżyny,Kraków

690 000 zł42 m² 16 397,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe Czyżyny, 42 m Oferuję na sprzedaż komfortowe i elegancko wykończone mieszkanie, zlokalizowane w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Śródmieście,Kraków

4 400 zł55 m² 79,65 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej części Krakowa przy ul. Grzegórzeckiej 79f. To świetna propozycja dla osób ceniących wygodę codziennego życia dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

785 000 zł52 m² 14 995,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą funkcjonalnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 52,35 m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Krakowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

552 868 zł38 m² 14 495,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Kraków, os. Piaski Nowe - bez opłaty prowizyjnej i podatku pcc! Mamy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 38,14 m , położone na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Ruczaj-Zaborze,Kraków

772 063 zł51 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pięciopiętrowy budynek z niebanalną architekturą i ciekawym wykończeniem elewacji oraz części wspólnych, do czego wykorzystano materiały wysokiej jakości. Pod budynkiem zaplanowano garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wileńska

Stare Miasto,Kraków

799 820 zł41 m² 19 700 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Funkcjonalny układ! Mieszkanie 2- pokoje / balkon / miejsce w garażu podziemnym Salon z aneksem kuchennym 21.33 m2 Pokój 10.85 m2 Łazienka 4.48 m2 Balkon 8.19 m2 Cena m.p. w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

1 107 225 zł56 m² 19 950 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Styl, komfort i nowoczesność - 3 pokoje z loggią | Solar Garden | Kraków - Płaszów. Na sprzedaż eleganckie, jasne i niezwykle funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

830 400 zł60 m² 13 925,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Promocyjna cena mieszkania obowiązująca w styczniu 842 600zł zamiast 936 200zł W cenie system smart home Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

2 200 zł27 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od lutego nowa kawalerka przy ul. Rakowickiej w Krakowie. English version below lokalizacja Dzielnica: stare Miasto Ulica: rakowicka Przystanek: kraków Muzeum Armii Krajowej 02, dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowy Świat,Kraków

3 900 zł55 m² 70,91 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Do wynajęcia apartament o powierzchni 55 m , położony w kompleksie Angel Plaza w Krakowie. To propozycja dla osób ceniących komfort, prywatność oraz doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lipska

Przewóz,Kraków

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy lipskiej opis nieruchomości: oferujemy Państwu mieszkanie przy ul. Lipskiej Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze i składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliwska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,9 m na wynajem, zlokalizowane przy ul. Myśliwskiej 63 w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ruczaj,Kraków

1 904 595 zł112 m² 17 005,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie 5-cio pokojowe o metrażu 112 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Ruczaj przy ulicy Kobierzyńskiej w inwestycji kobihouse. Szczegóły oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

1 016 010 zł86 m² 11 852,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji gotowe do odbioru nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe Zadzwoń i umów się na prezentację! we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 4 -pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wileńska

Stare Miasto,Kraków

913 752 zł54 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Funkcjonalny układ! Mieszkanie 3- pokoje / balkon / miejsce w garażu podziemnym Salon z aneksem kuchennym 19.34 m2 Pokój 11.42 m2 Pokój 11.07 m2 Łazienka 4.40 m2 Balkon 7.63 m2 Cena m.p.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Prądnik Czerwony,Kraków

3 500 zł60 m² 58,43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie z dużym balkonem oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym, przy ul. Łepkowskiego w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Grzegórzki,Kraków

3 700 zł47 m² 78,72 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

MB Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem Apartament 47 m z dużym tarasem i widokiem Grzegórzki Park, ul. Francesco Nullo Do wynajęcia elegancki, w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni Polsko-Węgierskiej

Bonarka,Kraków

869 000 zł44 m² 19 585,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zdjęcia są autentyczne (nie wizualizacje) Sprzedam bezpośrednio, bez prowizji i podatku pcc dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Bonarka Living. Nigdy niezamieszkany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mogilska

Prądnik Czerwony,Kraków

895 521 zł34 m² 26 230,80 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 34,76 m z loggią 2,54 m , zlokalizowany w prestiżowym kompleksie noho Młyny Mogilska, który wyznacza nowy standard życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zabłocie,Kraków

2 650 zł38 m² 69,74 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 2 pokojowe mieszkanie zabłocie pasaż podgórski. Opis mieszkania Apartament o pow. 38 m2 znajduje się na drugim piętrze w budynku z windą i składa się z: - sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przewóz

Płaszów,Kraków

869 000 zł58 m² 15 060,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57,70 m2 położone na ostatnim 6 piętrze przy ul. Przewóz 36a w dzielnicy Płaszów. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Złocień,Kraków

567 000 zł40 m² 14 090,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Wszystkie mieszkania dostępne bez prowizji dla Klienta Kupującego Promocyjna cena mieszkania obowiązująca w styczniu + system smart home w cenie 567 000zł zamiast 629 800zł Komfortowe 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zdunów

Borek Fałęcki,Kraków

3 500 zł59 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie | wysoki standard | Polana Borkowska I mpk Do wynajęcia przestronne, klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,86 m , zlokalizowane na 4-piętrze inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowohucka

Czyżyny,Kraków

4 350 zł56 m² 77,68 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie położone przy ul Nowohuckiej w dzielnicy Czyżyny. Mieszkanie o powierzchni ok 56m położone jest na pierwszym piętrze w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 199 000 zł102 m² 21 493,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tec Real Estates prezentuje wyjątkowy apartament w inwestycji Lindego | noho Investment - 4 pokoje, 102,31 m + taras 19,61 m Kraków Bronowice ul. Samuela Lindego Ekskluzywny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stwosza

Stare Miasto,Kraków

999 000 zł46 m² 21 534,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kontakt Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w nowym apartamentowcu przy ul. Wita Stwosza w Krakowie (stare Miasto) Powierzchnia użytkowa: 46,39 m2 Piętro: 2/4 (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sukiennicza

Stradom,Kraków

4 500 zł56 m² 80,36 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English below Wyjątkowa oferta dla osób, które pragną zamieszkać w miejscu, gdzie historia spotyka się z nowoczesnym luksusem. Do wynajęcia nowoczesny apartament w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Prądnik Czerwony,Kraków

928 450 zł60 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie z dużym balkonem oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym, przy ul. Łepkowskiego 3 w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

859 000 zł36 m² 23 670,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* mieszkanie wykończone W wysokim standardzie * * kupujący nie płaci pcc * Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,29 m2 na 2 piętrze w czteropiętrowym nowoczesnym budynku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Republiki Korczakowskiej

Prokocim,Kraków

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Na wynajem przestronne 2 pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Republiki Korczakowskiej lokalizacja: mieszkanie znajduję się na bardzo spokojnym oraz przyjaznym osiedlu na Prokocimiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

819 000 zł33 m² 24 646,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* mieszkanie wykończone W wysokim standardzie * * Kupujący nie płaci podatku pcc * Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,23 m2 na 2 piętrze w czteropiętrowym nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Górka Narodowa,Kraków

831 000 zł54 m² 15 388,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc 2-pokojowe mieszkanie 54 m2 - Górka Narodowa, kraków Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,28 m2 zlokalizowane na dynamicznie rozwijającym się.