dowolna

Mieszkania z garażem Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 491 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 491 ogłoszeń

3 956 zł50 m² 79,12 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie położone przy ul. Rakowickiej, dzielnica Stare Miasto. W ofercie posiadamy takie same mieszkania o różnych metrażach. Podstawowe informacje: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł42,03 m² 18 915,06 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania nowe - wykończone 2 pokojowe mieszkanie z tarasem na ostatnim piętrze. Klucze dostępne od zaraz. Budynek z 2024 roku. Mieszkanie: 2 pokoje 42,03 m2 7 piętro w 7 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł64 m² 12 968,75 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Kraków Górka Narodowa, prądnik Biały, aleja 29 listopada Proponujemy Państwu do kupna mieszkanie o powierzchni 64 m2 położone na czwartym piętrze w siedmiopiętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

621 054 zł49,29 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 499 000 zł63,38 m² 23 650,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Soho Realty Group z dumą prezentuje luksusowy apartament o powierzchni 63,38 m zlokalizowany przy ulicy Piotra Borowego w samym sercu prestiżowej dzielnicy Wola Justowska. River Lane to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 360 000 zł73,60 m² 18 478,26 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3 pokje na czerwonych makach - 73,6 m2 | gotowe do wprowadzenia | bez podatku pcc. Szukasz nieruchomości, która nie wymaga od Ciebie ani minuty poświęconej na planowanie remontu, nadzorowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 612 zł65,57 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł58 m² 67,24 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie i widokowe mieszkanie 2-pokojowe z miejscem garażowym w Angel Plaza english description below - please do not hesitate to contact us Oferujemy wyjątkowe mieszkanie z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 214 zł41,06 m² 19 220,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

818 914 zł57,67 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 31 m2 do 125,97 m2 zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł56,43 m² 19 758 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem | Bronowice | Salwator Tower | ul. Sołtysa Dytmara Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie z dużym tarasem, położone na 10. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kraków Bosaków Kawalerka z balkonem w nowoczesnym bloku Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie, w pełni umeblowane o powierzchni 35 m2, zlokalizowane przy ulicy Bosaków.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł60,74 m² 17 270,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Banacha w Krakowie - wysoki standard, gotowe do zamieszkania! Dodatkowym atutem jest dostęp do strefy mieszkańca. Oferujemy nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł28 m² 19 107,14 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż| Nowe i słoneczne mieszkanie z balkonem i garażem | ul. Strzelców, prądnik Czerwony Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 28 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 093 050 zł62,46 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

642 420 zł38,70 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,70 m z balkonem 5,32 m , położone na 1. piętrze w nowej inwestycji przy ul. Piaszczystej w Krakowie. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 437 290 zł79,65 m² 30 600 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament W inwestycji wiślane tarasy 2.0 - BUDYNEK C Basen i SPA w zabytkowej hali | Tężnia solankowa | Widokowe tarasy | Inteligentna architektura | Termin: 1/2.

Szczegóły ogłoszenia

1 647 820 zł70,12 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie trzypokojowe o metrażu 70,12 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja Młyny Mogilska Budynek C. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł48 m² 64,58 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

AL.29 LISTOPADA/ PRĄDNIK CZERWONY/ OLSZA II 2 pokojowe / 48m2 / APARTAMENTOWIEC VERMELO plus miejsce postojowe w garażu KB Nieruchomości oferuje na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o pow.48m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł40,30 m² 59,55 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam państwa. Mamy do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie położone w samym sercu Krakowa w odległości 5 minut spacerkiem od krakowskiego rynku. Mieszkanie Lokal składa się z: - 2 osobnych,.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 zł65 m² 95,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Unikalny apartament nad samą wisłą | stare podgórze | garaż podziemny Bezpośredni widok na rzekę | Kameralny budynek z portiernią | Klimatyzacja | Duże przeszklenia I Balkon francuski.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

781 184 zł55,11 m² 14 175 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

3 510 zł47,04 m² 74,62 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł48,24 m² 16 998,34 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zdjęcia W ofercie należą do właściciela oferty kraków/prokocim -rżąka 2 pokojowe mieszkanie ok.48,24 M2! Z DUŻYM BALKONEM! BARDZO DOBRE ZARÓWNO DLA PARY, RODZINY JAK I JAKO INWESTYCJA.

Szczegóły ogłoszenia

617 760 zł37,44 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w nowej inwestycji na Bronowicach. I pcc! Inwestycja składać się będzie z 9 budynków wielorodzinnych o zróżnicowanej strukturze mieszkań oraz.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł59,90 m² 13 171,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie położone przy ul. Obozowej w dzielnicy Borek Fałęcki. Lokalizacja: ulica Obozowa położona jest w spokojnej części Borku Fałęckiego, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

907 855 zł60,98 m² 14 887,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Promocyjna cena mieszkania obowiązująca do końca maja W cenie miejsce garażowe oraz system smart home Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie o pow.64 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 354 129 zł63,28 m² 21 399 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

961 392 zł64,99 m² 14 792,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Promocja do 31.05 W cenie mieszkania system smart home oraz miejsce garażowe Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie o pow.65 m2 położone na 1 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł45 m² 28 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Serce Krakowa, apartament idealny pod inwestycję english description below - please do not hesitate to contact us Przedstawiamy mieszkanie po generalnym remoncie, idealne pod inwestycję oraz do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

792 000 zł65,49 m² 12 093,45 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie 65,49 m z balkonem - idealne miejsce na Twój nowy start Bez prowizji i pcc. Odkryj przestrzeń, w której codzienne życie nabiera lekkości, a każda.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł63,06 m² 13 399,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe - Kraków, ul. Feliksa Wrobela. Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o układzie idealnym dla rodziny. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł53 m² 67,92 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie 58 m Kraków, ul. Pachońskiego 34 Lokalizacja: kraków, prądnik Biały, ul. Pachońskiego 34 Powierzchnia: 58 m Układ: salon z aneksem kuchennym + 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł36,10 m² 80,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przepiękne mieszkanie 2 pokojowe wykończona w standardzie premium! Dostępne od zaraz! Zabłocie to jedna z najmodniejszych dzielnic w Krakowie. W mieszkaniu mamy świetna.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł33,05 m² 15 098,34 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

w 25 minut do biura na Zabłocie szybkim tramwajem! O D B I E R Z K L U C Z E W T Y M M I E S I Ą C U! *w przypadku poszukiwania mieszkania pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

787 848 zł57,93 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wszystkie mieszkania dostępne bez prowizji dla Klienta Kupującego Mieszkania do odbioru już we wrześniu, zapraszamy na spotkanie na budowie| Promocyjna cena obowiązująca w maju 787 848 zł zamiast.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 000 054 zł76,34 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 125 561 zł71 m² 15 852,97 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 41,70m2 do 80,17m2 Umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 371 678 zł89,07 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2028

Gromadzka 57" to kameralna, butikowa inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w Krakowie, zaprojektowana z myślą o osobach, które poszukują wysokiej jakości, estetyki i ponadczasowej.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł54 m² 17 962,96 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego zlokalizowanego na Ruczaju- ul. Piltza Mieszkanie: - dwa oddzielne pokoje, salon z aneksem kuchennym, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia