dowolna

Mieszkania z garażem Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 481 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 481 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Europejskie,Kraków

2 999 zł51 m² 58,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 2 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Europejskim. Eng below nieruchomość: mieszkanie położone jest na podwyższonym parterze 5-cio piętrowego budynku. W mieszkaniu duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kazimierz,Kraków

1 717 000 zł40 m² 42 850 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Apartament 40,07 m | Kazimierz nowa inwestycja premium Na sprzedaż nowoczesny apartament typu studio o powierzchni 40,07 m , zlokalizowany w samym sercu krakowskiego Kazimierza. Kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mistrzejowice,Kraków

633 120 zł40 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 9-piętrowy budynek, a w nim mieszkania 2-, 3- oraz 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Mistrzejowice,Kraków

879 904 zł71 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

642 420 zł39 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 31 m2 do 125,97 m2 zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwierzyniecka

Nowy Świat,Kraków

4 500 zł71 m² 63,38 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Do wynajęcia wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji Angel Plaza, położonej przy ul. Zwierzynieckiej, w samym sercu Krakowa, zaledwie kilka minut spacerem od Wisły, rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbska

Grzegórzki,Kraków

1 199 000 zł68 m² 17 763 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Brak podatku pcc, korzystny harmonogram płatności 10/90, termin realizacji III kwartał 2025 rok. Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 67,48 m2, znajdujące się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

949 000 zł67 m² 14 230 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prezentuję Państwu 3 pokojowe z jasną kuchnią mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w południowo-zachodniej części Kraków dzielnicy Ruczaj. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmońskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

649 000 zł46 m² 14 232 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 63,5 m2 (pow. użytkowa 45,60 m2) znajdujące się przy ulicy Chełmońskiego w dzielnicy Bronowice. Czym się wyróżnia mieszkanie?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

695 000 zł44 m² 15 681,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący zwolniony z podatku pcc - oszczędność 2%. Mieszkanie gotowe do odebrania - stan deweloperski. Do sprzedania oferuję dwupokojowe mieszkanie w inwestycji w standardzie premium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Księcia Józefa

Zwierzyniec,Kraków

2 850 zł50 m² 57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe po remoncie | taras, balkon, garaż | 50 m Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane na 2. piętrze w kameralnym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni Polsko-Węgierskiej

Bonarka,Kraków

839 000 zł44 m² 18 909,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zdjęcia są autentyczne (nie wizualizacje) Sprzedam bezpośrednio, bez prowizji i podatku pcc dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Bonarka Living. Nigdy niezamieszkany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dębskiego

Opatkowice,Kraków

709 000 zł55 m² 12 890,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 55 m (powierzchnia całkowita 63 m ) znajdujące się w apartamentowcu z 2014.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

735 000 zł49 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 49 m | południowa ekspozycja | ul. Glogera 1. piętro balkon winda ogrzewanie miejskie Brak prowizji Brak pcc To mieszkanie jest dla osób, które chcą mieszkać jasno i wygodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Wola Justowska,Kraków

1 715 000 zł67 m² 25 456,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 67,37 m położony na parterze nowoczesnego apartamentowca Emaus Garden (2024) przy ul. Piotra Borowego w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radzikowskiego

Bronowice Małe,Kraków

3 300 zł76 m² 43,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zadbane, czyste, komfortowe, dla rodziny, super lokalizacja! Bronowice - ul. Radzikowskiego - tuż przy rondzie Ofiar Katynia. Do wynajęcia od zaraz, po generalnym remoncie - 3 pokojowy (2 osobne pokoje).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skotnicka

Skotniki,Kraków

819 000 zł74 m² 11 142,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

4 pokoje | 73,5 m2 | zielone, kameralne sąsiedztwo | blisko Lasu Tynieckiego Brak prowizji oraz pcc! Są takie mieszkania, które od razu układają codzienność. Nie musisz planować dnia jak logistyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skotnicka

Skotniki,Kraków

690 500 zł60 m² 11 508,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje | 60 m | zielone, kameralne sąsiedztwo | blisko Lasu Tynieckiego Brak prowizji oraz pcc Są takie mieszkania, które od razu układają codzienność. Nie musisz planować dnia jak logistyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lema

Dąbie,Kraków

1 000 258 zł46 m² 21 650,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń już dziś. Prezentowany apartament 2-pokojowy usytuowany na I piętrze w VII piętrowym budynku. Znajduje się w nim: - salon z aneksem kuchennym. - sypialnia. - garderoba. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

1 150 109 zł75 m² 15 435,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne 4-Pokojowe Mieszkanie z Tarasem - Najwyższe Piętro | Piaski Nowe | Bez Prowizji bez podatku pcc! Unikalna okazja inwestycyjna lub wymarzony dom dla wymagających! Zapraszamy do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Dębniki,Kraków

1 240 000 zł69 m² 17 880,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

CO sprzedajemy? Posiadamy w swojej ofercie 3-pokojowy mieszkanie o powierzchni 69,35m , w apartamentowcu o podwyższonym standardzie z 2010 roku w dzielnicy Kraków Dębniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Grzegórzki,Kraków

2 700 zł36 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne mieszkanie 36 m zlokalizowane na osiedlu Novum, ul. Rakowicka, kraków - dostępne od zaraz Układ: - duży pokój z balkonem (nowy narożnik z funkcją spania) - osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

933 000 zł67 m² 13 990,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prezentuję Państwu 4 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w południowo-zachodniej części Kraków dzielnicy Ruczaj. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze na kameralnym osiedlu, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Becka

Wola Justowska,Kraków

2 673 000 zł162 m² 16 475,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż apartament 7 pokojowy o powierzchni 162.24 m2 w kameralnej inwestycji "Zacisze nad Rudawą" realizowanej przy ul. Józefa Becka w Krakowie w dzielnicy Wola Justowska. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Libera

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 435 950 zł64 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z dużym ogródkiem i tarasem. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, prywatność i wysoki standard życia. Najważniejsze atuty: 3 pokoje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Ruczaj,Kraków

701 917 zł52 m² 13 444,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuję 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w południowo-zachodniej części Krakowa, lokalizacja ruczaj. Zakup bez prowizji! brak podatku pcc 2%! Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

2 600 zł39 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu bardzo dobrze skomunikowane 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Jerzmanowskiego w dzielnicy Prokocim. Mieszkanie ma 39m i jest zlokalizowane na pierwszym piętrze a ponadto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

463 197 zł29 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Prądnik Biały Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Promocyjna cena obowiązująca do 28.02 463 197zł zamiast 483 400zł Do sprzedania 1 pokojowe mieszkanie o pow. 28m2 położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

2 190 zł34 m² 64,26 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Dostępne od 06.02 Mieszkanie Typu Studio - przystosowane do potrzeb osób poruszających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

708 566 zł40 m² 17 848 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni użytkowej 39,70 m , położone w dynamicznie rozwijającej się części Krakowa. Doskonała propozycja zarówno dla singla, pary, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kiełkowskiego

Zabłocie,Kraków

3 700 zł47 m² 78,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecamy na wynajem 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Romana Kiełkowskiego. Mieszkanie składa się z: - salonu z klimatyzacją i balkonem - aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomczyńskiego

Górka Narodowa,Kraków

629 000 zł44 m² 14 134,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu mieszkanie 44,5m2 w budowanej inwestycji przy ul. Slomczyńskiego w rejonie Górki Narodowej Mieszkanie i znajduje się na 2 piętrze budynku z windą i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelców

Śródmieście,Kraków

880 000 zł67 m² 13 217,20 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferujemy na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe z balkonem (możliwość przerobienia na 3 pokoje) zlokalizowane przy ul.Strzelców 4A, usytuowanego w pobliżu Ronda Barei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

980 420 zł66 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja deweloperska kameralny charakter | doskonała komunikacja kraków - podgórze ok. Zalew bagry | ok.UL. Lipska Pragniemy zaprezentować Państwu atrakcyjną inwestycję mieszkaniową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Ruczaj,Kraków

711 039 zł52 m² 13 577,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

1 774 035 zł116 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe przestronne mieszkanie o powierzchni 115,95 m z tarasem o powierzchni 29,27 m , położony na 4. piętrze w nowej inwestycji przy ul. Piaszczystej w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwierzyniecka

Nowy Świat,Kraków

4 500 zł71 m² 63,38 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Angel Plaza to prestiżowa i ekskluzywna inwestycja apartamentowa w centrum Krakowa, przy ul. Zwierzynieckiej, w bliskim sąsiedztwie Wisły i Wawelu. Powierzchnia: 71 m2 Układ: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dajwór

Stare Miasto,Kraków

2 966 zł51 m² 58,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Oferta czasowa: pełna opłata za zakwaterowanie zostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Śródmieście,Kraków

1 010 000 zł37 m² 27 297,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Noho premium lifestyle - Nowy standard życia! Do sprzedaży najwyższej jakości apartament, funkcjonalny i ponadczasowy w najbardziej prestiżowej inwestycji w Krakowie - Młyny Mogilska!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Górka Narodowa,Kraków

619 000 zł39 m² 15 875,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne i przyjazne Osiedle Ozon | Górka Narodowa | Ogródek | 39 m Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,99 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowska

Łęg,Kraków

880 000 zł52 m² 17 087,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 51,5 m z imponującym tarasem ok. 50 m , położone przy ul. Sołtysowskiej na strzeżonym, zamkniętym osiedlu Fajny Dom (2012 r.). Okolica jest wyjątkowo cicha.

Szczegóły ogłoszenia