dowolna

Mieszkania z garażem Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 481 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 481 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okulickiego

Nowa Huta,Kraków

758 000 zł48 m² 15 791,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker 3 pokoje | 3-stronne | balkon | klima | winda | garaż | 5 piętro | 2013 Szukasz jasnego mieszkania w nowym budownictwie z wygodnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

2 850 zł36 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** rezerwacja *** For englisch please write or call. Prywatnie, od 1 kwietnia 1.04.2026 oferuję na wynajem 36-metrowe, dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem z widokiem na Las Borkowski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

1 223 420 zł70 m² 17 525 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4.A.1.08 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI PROMOCJA - apartament o pow. 69,8 m2 blisko Ronda Matecznego, szybki dojazd do Centrum Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górników

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

785 000 zł54 m² 14 596,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokojowe mieszkanie 53,8m2 z miejscem postojowym i komórką! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży jasne i komfortowe mieszkanie, na osiedlu przy ul. Górników, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

569 000 zł36 m² 15 805,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący zwolniony z podatku pcc - oszczędność 2%. Mieszkanie gotowe do odebrania - stan deweloperski. Miejsce postojowe standardowe dodatkowo płatne 120 000 zł Do sprzedania oferuję mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

989 421 zł73 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prądnik Biały Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2%pcc Do sprzedania komfortowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 72m2 położone na 2 piętrze 3 piętrowego budynku. Mieszkanie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

463 197 zł29 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

MIII.4.13 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI PROMOCJA RABAT 25 tys! Prądnik Biały okolice ul. Glogera / Pachońskiego - Mieszkanie 28,77 z balkonem Nowoczesne mieszkanie w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klonowica

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

700 000 zł44 m² 15 909,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

l nowoczesne mieszkanie z tarasem | 30 m tarasu | Garaż l Komórka l Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie przeprowadzonym w 2025 roku, zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Zakolu Wisły

Płaszów,Kraków

630 000 zł37 m² 17 027 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 36,82 m z dużym balkonem i klimatyzacją w Krakowie, ul. na Zakolu Wisły Opis nieruchomości: lokalizacja: cicha, zielona część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

749 000 zł49 m² 15 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie mieszczące się na zamkniętym, osiedlu przy ulicy Pękowickiej w Krakowie (prądnik Biały). Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Stare Miasto,Kraków

5 400 zł77 m² 70,13 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 2-sypialniane | Browar Lubicz | Centrum Krakowa Do wynajęcia jasny i funkcjonalny apartament w prestiżowej inwestycji Browar Lubicz, zaledwie kilka minut spacerem od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

833 128 zł55 m² 15 027,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie dla rodziny - 3 pokoje z 2 balkonami, kraków, piaski Nowe Bez prowizji i podatku pcc! Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy dla swojej Rodziny? Mamy na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krowodrza,Kraków

3 300 zł43 m² 76,74 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowe 2-pokojowe mieszkanie | ul. Cieszyńska | 43 m | Krowodrza, kraków Do wynajęcia wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie premium o powierzchni 43 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

949 000 zł65 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 65m2 znajdujące się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku przy ulicy Bunscha w Krakowie. Rozkład mieszkania: - salon z aneksem kuchennym - Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

948 972 zł55 m² 17 390 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

To miejsce dla osób, które chcą mieszkać blisko serca miasta, ale bez kompromisów w zakresie estetyki i jakości wykończenia części wspólnych. Inwestycja łączy elegancję klasycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Krowodrza,Kraków

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków , wynajem - 2 pokojowe przestronne mieszkanie W prestiżowej inwestycji, blisko centrum-na wyłączność we speak english - do not hesitate to contact us! nieruchomość Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Krowodrza,Kraków

1 899 000 zł84 m² 22 742,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

3 pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Kazimierza Wielkiego, dzielnica Krowodrza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Górka Narodowa,Kraków

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Krakowie przy ul. Banacha 45 jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w północnej części miasta, idealnej zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piltza

Ruczaj,Kraków

919 000 zł61 m² 15 065,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w rejonie ul. Piltza (podgórze, ruczaj). Nieruchomość jest w bardzo dobrym stanie, do wprowadzenia. Lokal znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bociana

Prądnik Biały,Kraków

759 000 zł45 m² 16 866,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2 pokoje | 45 m | taras 32 m | ul. Bociana | bezpośrednio od właściciela Na sprzedaż w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45 m , położone na 7 (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fredry

Łagiewniki,Kraków

890 000 zł58 m² 15 472,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 57,52 m , położone na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku przy ul. Fredry w krakowskich Łagiewnikach. Idealne pod kątem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okulickiego

Bieńczyce,Kraków

650 000 zł50 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

gen. Leopolda Okulickiego, 2 pokojowe + piwnica, balkon, 50m2, doskonała lokalizacja (tramwaj + autobus), dodatkowo miejsce postojowe do zakupu w cenie 50 tys. Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Czyżyny,Kraków

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaoferować na wynajem komfortowe mieszkanie 3-pokojowe, wykończone w wysokim standardzie przy ulicy Sikorki na osiedlu "fajny Dom". Mieszkanie: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

3 800 zł43 m² 88,37 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia całkowicie nowe, nigdy wcześniej niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 6. piętrze prestiżowej inwestycji "mogilska Młyny przy ul. Mogilskiej 130.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

944 000 zł65 m² 14 523,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tu spokój naprawdę czuć od progu. Mieszkanie jest zwrócone na dziedziniec i ma ekspozycję południowo-wschodnią - czyli dokładnie to, czego większość osób szuka, tylko rzadko dostaje: cisza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pana Tadeusza

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 600 zł27 m² 96,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz piękne mieszkanie przy ul. Pana Tadeusza na podgórzu. English version below lokalizacja Dzielnica: podgórze Ulica: pana Tadeusza Przystanek: kuklińskiego W pobliżu: rodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

833 128 zł55 m² 15 027,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie idealne dla rodziny - 3 pokoje z 2 balkonami, kraków, piaski Nowe Bez prowizji i podatku pcc Przestrzeń, która daje swobodę i wygodę codziennego życia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stańczyka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Premium Estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na Bronowicach - ul. Stańczyka English version below lokalizacja: mieszkanie znajduje się na nowoczesnym, zadbanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

709 422 zł48 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak Podatku pcc Brak prowizji dla Biura Cena Promocyjna rabat 50 000 zł! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 48,26 m2 ,mieszczący się na 1 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polonijna

Na Kozłówce,Kraków

969 000 zł59 m² 16 452 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Uwaga! Lokal jest aktualnie prawie w całości wynajęty i generuje następujący przychód w skali 1 miesiąca: - i pokój: 1200 pln + opłaty 400 pln (umowa najmu do 26 marca 2026 r.), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadwiślańska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 900 zł38 m² 75,32 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Premium Estates prezentuje na wynajem uroczą kawalerkę z bezpośrednim widokiem na Wisłę w dzielnicy Starego Podgórza. Opis lokalizacji: nieruchomość położona w starej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

619 000 zł37 m² 16 802 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący zwolniony z podatku pcc - oszczędność 2%. Mieszkanie gotowe do odebrania - stan deweloperski. DO mieszkania nalezy dokupić miejsce postojowe - 60 000 zł Do sprzedania oferuję mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Na Zakolu Wisły

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 500 zł61 m² 57,19 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz piękne mieszkanie przy ul. Na Zakolu Wisły na Podgórzu english version below lokalizacja Dzielnica: podgórze Ulica: na Zakolu Wisły Przystanek: koszykarska W pobliżu:.