dowolna

Mieszkania do wynajęcia Kraków - Oferty wynajmu mieszkań

2 053 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 053 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stańczyka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

3 350 zł53 m² 63,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie z dwoma sypialniami, oddzielnym salonem z aneksem kuchennym oraz balkonem typu loggia. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego osiedla przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pilotów

Śródmieście,Kraków

5 500 zł120 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz wyjątkowe mieszkanie przy ul. Pilotów niedaleko ronda Młyńskiego english version below lokalizacja Dzielnica: śródmieście Ulica: pilotów Przystanek: pilotów W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barbary

Prokocim,Kraków

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetny rozkład, cisza, zieleń, duży balkon! Po generalnym remoncie, czyste, do wejścia. Mieszkanie położone na 1 piętrze w 4-ro piętrowym budynku z lat 80-tych na zielonym i zacisznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 800 zł46 m² 60,48 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Stańczyka - Bronowice Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na I piętrze w nowoczesnej inwestycji Salwator City przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bronowice Wielkie,Kraków

2 690 zł66 m² 40,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne dwupoziomowe mieszkanie z dużym tarasem i oddzielną kuchnią przy ul. Katowickiej 105 w Krakowie. Nieruchomość: powierzchnia 66 m , 2 poziomy. 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pilotów

Olsza,Kraków

5 500 zł120 m² 46 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne 5/6 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 120m2 zlokalizowane na 5 tym piętrze i poddaszu bloku z 2003 roku przy ulicy Pilotów, dzielnica Olsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwed-Śniadowskiej

Ruczaj,Kraków

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English description below Z przyjemnością prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia przy ulicy Anny Szwed-Śniadowskiej w dzielnicy Ruczaj. Nieruchomość: - powierzchnia 39 m2 - piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Konecznego

Krowodrza,Kraków

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje dwupokojowe mieszkanie przy ul. Feliksa Konecznego - Krowodrza! Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na I piętrze V-piętrowego bloku przy ul. Feliksa Konecznego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wawel,Kraków

5 000 zł90 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! dostepne od zaraz! Mamy przyjemnosc zaprezentowac wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 90 m , położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipska

Stare Miasto,Kraków

2 900 zł41 m² 70,73 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie ul. Lipska 16, kraków Do wynajęcia nowoczesne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 2 pokoi, zlokalizowane przy ul. Lipskiej 16 na II piętrze nowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Mistrzejowice

Mistrzejowice,Kraków

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3 oddzielne pokoje + jasna kuchnia + balkon funkcjonalnie urządzone mieszkanie na os. Mistrzejowice, w dzielnicy mistrzejowice. Dostępne od zaraz. Opis nieruchomości Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubelska

Krowodrza,Kraków

4 200 zł68 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Mamy do wynajęcia unikalny, dwupoziomowy loft w samym centrum Krakowa stworzony w pofabrycznym budynku Telekomu. To mieszkanie bardzo funkcjonalnym układzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

2 900 zł52 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Czyżyny ul. Sołtysowska - Osiedle Fajny dom Mieszkanie dostępne od 1marca Do wynajęcia komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 52 m2 położone na 1 piętrze 6 piętrowego bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Grzegórzki,Kraków

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie przy ul. Rakowickiej na Grzegórzkach english version below lokalizacja Dzielnica: grzegórzki Ulica: rakowicka Przystanek: muzeum Armii Krajowej W pobliżu: komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nad Sudołem

Prądnik Biały,Kraków

2 150 zł30 m² 72 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuemy do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30m2 zlokalizowane na III piętrze bloku przy ulicy Nad Sudołem, dzielnica Prądnik Biały. Nieruchomość składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kingi

Stare Podgórze,Kraków

2 700 zł34 m² 79,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klimatyczna kawalerka z balkonem - Stare Podgórze, ul. Św. Kingi Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 33,90 m , położone na drugim piętrze odrestaurowanej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tuchowska

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 45 m - Kraków, ul. Tuchowska Oferuję do wynajmu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone w Krakowie przy ul. Tuchowskiej. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nad Sudołem

Prądnik Biały,Kraków

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości: na wynajem funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Nad Sudołem. Idealna przestrzeń dla pary szukającej spokoju, zieleni i świetnej komunikacji, a także dla opiekunów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zabłocie,Kraków

4 500 zł54 m² 83,91 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe i stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni 53,63 m2 z tarasem z widokiem na Wisłę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staffa

Krowodrza,Kraków

2 700 zł39 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe po remoncie 39m2 - ul. Staffa, krowodrza Opis nieruchomości: do wynajęcia świeżo odświeżone, bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m2, zlokalizowane przy ul. Staffa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Kraków

3 300 zł45 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! dostepne od zaraz! Do wynajęcia nowoczesne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane przy ul. Rakowickiej 22 w Krakowie prestiżowa i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Salwator,Kraków

6 000 zł85 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 3-pokojowy apartament z balkonem w dzielnicy Salwator Wirtualny spacer: nieruchomość: apartament znajduje się na I piętrze II-piętrowej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Wielkiego

Krowodrza,Kraków

2 900 zł42 m² 69,05 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, 2 pokojowe mieszkanie na ul. Kazimierza Wielkiego. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze zadbanego, nowoczesnego budynku z windą, świetnie skomunikowanym z resztą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Urzędnicza

Krowodrza,Kraków

1 800 zł20 m² 90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 20m2, przy ul. Urzędniczej. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze. Składa się z aneksu kuchennego , pokoju dziennego i łazienki z prysznicem, rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łaszkiewicza

Prądnik Czerwony,Kraków

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od 1 marca Przedstawiamy przytulne mieszkanie w Mogilska Tower. Ulica Stefana Łaszkiewicza 4 Sam budynek mieści się za Lidlem, na wysokości ul. Mogilskiej 116. Gwarantuje to doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przyjaźni Polsko-Węgierskiej

Wola Duchacka,Kraków

3 500 zł41 m² 85,64 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Do wynajęcia piękny, świeżo wykończony apartament o powierzchni 40,87 m , zlokalizowany na nowoczesnym osiedlu Bonarka Living przy ulicy Przyjaźni Polsko-Węgierskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lubostroń

Ruczaj,Kraków

2 450 zł40 m² 61,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie z ogródkiem i garażem podziemnym. Ulica Lubostroń 19 Ważne: jest to oddzielny garaż z ażurowymi ścianami a nie zwykłe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przybyszewskiego

Krowodrza,Kraków

2 600 zł43 m² 60,45 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem do wynajęcia przy ul. Przybyszewskiego 64g (okolice ulic Armii Krajowej/ Lea/ Bronowickiej). Mieszkanie ulokowane na 2. piętrze w 7-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Prandoty

Stare Miasto,Kraków

2 850 zł39 m² 73,08 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne! Dwupokojowe, ładne mieszkanie na Prandoty 10b (możliwość wynajęcia miejsca postojowego) Apartamentowiec na Osiedlu Filmowym. Cicha, spokojna okolica, mimo bliskiej odległości od centrum!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

2 100 zł26 m² 80,31 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

We speak english! *** Oferta na wyłączność! *** *** Dostępne od 01.02.2026 r. *** Na wynajem jasna i przestronna kawalerka o powierzchni 26 m2 położona na osiedlu V Dzielnica, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Grzegórzki,Kraków

3 850 zł36 m² 107,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowy apartament w inwestycji Młyny Mogilska - Noho Kraków. Opis mieszkania: lokalizacja: ul. Mogilska 130, kraków Metraż: 35.86 m Liczba pokoi: 2 pokoje - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tomickiego

Nowa Huta,Kraków

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu na wynajem kawalerkę mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w Krakowie ul. Bp. Tomickiego Budynek z 2019 roku wybudowany w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pużaka

Azory,Kraków

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie przy ul. Pużaka na Azorach english version below lokalizacja Dzielnica: azory Ulica: pużaka Przystanek: gnieźnieńska W pobliżu: komunikacja miejska, liczne sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kraków,małopolskie

2 950 zł50 m² 59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Grzegórzki - 2 oddzielne pokoje, osobna kuchnia, zadbana kamienica w centrum - Dietla koło Hali Targowej. Eng grzegórzki 2 separate rooms, separate kitchen, well-maintained tenement house in the.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

4 500 zł55 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Zabłocie inwestycja riverside Z widokiem na wisłę Mieszkanie o powierzchni 55 m2 znajduje się na 5 piętrze i składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Wielkiego

Krowodrza,Kraków

4 500 zł62 m² 72,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje przestronne 3-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji Nieruchomość: mieszkanie znajduje się na III piętrze IV piętrowego bloku mieszkalnego przy ul. Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Podgórze przy ul. Rydlówka. Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na parterze, jego metraż liczy 40m2 na co składają się: - w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętokrzyska

Krowodrza,Kraków

3 250 zł50 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę komfortowe 2-pokojowe mieszkanie W nowym bloku (2021) ul. Świętokrzyska 5 Nowoczesne, jasne i w pełni wyposażone mieszkanie w kameralnym budynku z 2021 r., położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Nowa Huta,Kraków

2 700 zł46 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia funkcjonalne, odświeżone mieszkanie o powierzchni 46 m, położone na 4. piętrze (ostatnim mieszkalnym, nad nim strych) w zadbanym, ocieplonym bloku na Osiedlu Uroczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy 55 metrowe mieszkanie do wynajęcia znajdujące się przy ul. Myśliwskiej, w dzielnicy Podgórze. Mieszkanie położone na 3 piętrze w pełni wykończone i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Żabiniec

Krowodrza,Kraków

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

S&s Property ma przyjemność zaprezentować przestronne, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 znajdujące się przy ulicy Żabiniec w dzielnicy Prądnik Biały. Apartament.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij