dowolna

Mieszkania do wynajęcia Kraków - Oferty wynajmu mieszkań

2 050 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 050 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zbożowa

Stare Miasto,Kraków

3 700 zł57 m² 64,91 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jasne, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji z 2021 roku - Browar Kleparz, położonej przy ulicy Zbożowej tuż obok Rynku Kleparskiego w spacerowej odległości od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

4 250 zł55 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bez kaucji | pet friendly | Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie | Wrocławska 53j | 55 m | Balkon Do wynajęcia nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ślusarska

Zabłocie,Kraków

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie Z balkonem na zabłociu N20 Nieruchomości oferuje na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na siódmym, ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica XIV Czyżyny,Kraków

2 200 zł54 m² 40,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 54,30m2, 2 pokoje, jasna oddzielna kuchnia, balkon w inwestycji z 1990 z miejscem parkingowym pod blokiem! lokalizacja: nieruchomość znajduje się w cichej okolicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Kijowska

Krowodrza,Kraków

2 250 zł24 m² 93,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę o powierzchni 24 m2 przy al. Kijowskiej, dzielnica Krowodrza. Nieruchomość: w skład tego mieszkania wchodzi: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wodna

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 500 zł26 m² 94,59 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka z dużym balkonem i klimatyzacją - ul. Wodna 36 | 26,43 m | miejsce postojowe Do wynajęcia wyjątkowo funkcjonalne i wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kurczaba

Nowy Prokocim,Kraków

2 700 zł58 m² 46,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! Szukasz komfortowego mieszkania w dobrze skomunikowanej części Krakowa? Ta oferta jest dla Ciebie! Do zaoferowania mieszkanie 58 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ojcowska

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

3 500 zł66 m² 53 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

! tylko U nas! oferujemy do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,5m2 zlokalizowane na 2 piętrze kameralnego bloku (kilkanaście mieszkań) przy ulicy Ojcowskiej, dzielnica Bronowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Prądnik Czerwony,Kraków

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy! Zapraszamy! Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 38 m2 w doskonałej lokalizacji. Kraków Śródmieście Prądnik Czerwony Olsza II ul. Lublańska w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chocimska

Krowodrza,Kraków

2 300 zł38 m² 60,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie świeżo po remoncie przy ulicy Chocimskiej (obok lea/kijowskiej) Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ulicy Chocimskiej dzielnica Krowodrza. Okolice agh oraz up. blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Uśmiech

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 990 zł25 m² 79,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Unikatowa Kawalerka blisko centrum Mateczny Wielicka tramwaj Kabel Aktualna kawalerka do wynajęcia od już wolna bez prowizji kto: właściciel kontakt co: do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Uśmiech

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 290 zł16 m² 80,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Właściciel. Do wynajęcia bez prowizji komfortowe zamykany pokoje. Pierwszy na parterze16m2.1299 plus media razem 1850 stała i drugi pokój 14m2 na 1p.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Benedykta

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 690 zł23 m² 73,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 23 m , idealna dla singla lub pary, zlokalizowana przy ul. Św. Benedykta w klimatycznej części Podgórza. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nad Sudołem

Prądnik Biały,Kraków

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuemy do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30m2 zlokalizowane na III piętrze bloku przy ulicy Nad Sudołem, dzielnica Prądnik Biały. Nieruchomość składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mazowiecka

Krowodrza,Kraków

1 600 zł24 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Kawalerka z balkonem, windą, piwnicą, lodówką, pralką, kabiną prysznicową, rozkładaną sofą (jest możliwość jej wyniesienia), szafkami. Remont przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Grzegórzki,Kraków

3 450 zł50 m² 69 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 3-pokojowy apartament z przestronnym balkonem w inwestycji Art City! Nieruchomość: apartament o powierzchni 50m2 zlokalizowany na V piętrze X-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament na parterze, ul. Rakowicka

Grzegórzki,Kraków

2 400 zł27 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

[english below] Oferujemy państwu mieszkanie na parterze o powierzchni 27m2 w prestiżowej inwestycji Steam Park II. Nieruchomość: kawalerka znajduje się na parterze pięciopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Emaus

Wola Justowska,Kraków

4 500 zł46 m² 97,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferuję apartament dwupokojowy o metrażu 46 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Wola Justowska - inwestycja Emaus Yacht. Apartament składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Home z przyjemnością prezentuje na wynajem lokal mieszkalny o powierzchni 40 m , położony na parterze ogrodzonego i monitorowanego budynku przy ul. Wielickiej. Lokal zaadaptowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Radzikowskiego

Azory,Kraków

2 900 zł55 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie po generalnym remoncie do wynajęcia Krakow, radzikowskiego (okolice Ronda Ofiar Katynia) lokalizacja: mieszkanie położone jest przy ul. Radzikowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 500 zł38 m² 66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 zlokalizowane na 3cim-ostatnim piętrze budynku przy ulicy Stawowej, dzielnica Bronowice. Blok z 2015 roku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne, ustawne 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie, w sąsiedztwie przystanku tramwajowego. Bez prowizji :) Mieszkanie składa się z 2 pokoi- dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Grzegórzki,Kraków

3 500 zł58 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ua Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 58 m + , zlokalizowane przy ul. Pułkownika Francesco Nullo 36, w pobliżu Parku Lotników Polskich oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bogusławskiego

Stare Miasto,Kraków

3 500 zł51 m² 68,63 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie W sercu miasta - wyjątkowa oferta! Prezentuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 51m , usytuowane na parterze w pełni odrestaurowanej kamienicy z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Łagiewniki,Kraków

3 000 zł90 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne trzypokojowe z oddzielną kuchnią i ogrodem Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie (pokoje oddzielne, nieprzechodnie) + oddzielna jasna kuchnia do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Madalińskiego

Dębniki,Kraków

6 400 zł64 m² 100 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej rezydencji Riva Verona przy ul. Madalińskiego, dębniki, kraków. Mieszkanie o niekonwencjonalnym układzie, urządzone w śródziemnomorskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Płaszów,Kraków

3 000 zł43 m² 70,09 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Home z przyjemnością prezentuje nowe, świeżo wykończone i nigdy wcześniej niezamieszkałe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,80 m , położone w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwierzyniecka

Nowy Świat,Kraków

3 600 zł53 m² 67,58 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny i ekskluzywny kompleks apartamentów zlokalizowany w odległości 5 minut pieszo od Rynku Głównego i zamku na Wawelu, panoramiczne widoki na Stare Miasto i rzekę Wisłę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzywda

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy odświeżone mieszkanie 3-pokojowe na wynajem przy ul. Krzywda 17g na Osiedlu Nad Stawem, które słynie ze swojego spokojnego, malowniczego sąsiedztwa stawu Płaszowskiego. Mieszkanie ulokowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Wola Duchacka,Kraków

2 300 zł63 m² 36,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę wynajmu przestronnego mieszkania w popularnym tarasowcu! To komfortowe lokum składa się z trzech niezależnych pokoi, idealnych do nauki, pracy czy wypoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Janickiego

Grzegórzki,Kraków

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie przy ul Janickiego , Z przyjemnością oferujemy 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 38 m2, zlokalizowane przy ulicy Janickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Olsza,Kraków

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Fiołkowej. Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane jest na II-piętrze IV-piętrowego budynku przy ul. Pszona - ugorek/prądnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słomiana

Mateczny,Kraków

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,5 m , zlokalizowane przy ul. Słomianej na os. Podwawelskim w Krakowie. Lokal znajduje się na parterze w zadbanym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z balkonem położone na ulicy Podłęskiej położone w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych dzielnic Krakowa. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek Główny

Stare Miasto,Kraków

12 000 zł169 m² 70,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 170m2 w zabytkowej kamienicy Rynek Główny 46, położony przy samej płycie rynku - z widokiem na Kościół Mariacki. Apartament znajduje się na 4 kondygnacji kamienicy Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nadwiślańska

Stare Podgórze,Kraków

2 900 zł33 m² 87,88 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem W inwestycji nadwiślańska 11 przy bulwarach wiślanych, nieopodal kładka św. Bernatka I kazimierz, dzielnica stare podgórze. Dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Meiera

Górka Narodowa,Kraków

2 950 zł49 m² 60,36 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem mieszkanie o powierzchni 48,87 m2 w świetnie rozwijającej się części Krakowa dzielnicy Górka Narodowa. Lokal jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Darasza

Bieżanów,Kraków

3 750 zł48 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie Z ogrodem I parkingiem Dwupokojowe | Ogród | Miejsca postojowe | Balkon | Wysoki standard | Gotowe do zamieszkania Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne, dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Błonie

Bronowice Małe,Kraków

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam: mieszkanie 1-pokojowe o pow. 30 m2 na os. Widok. Fantastyczna lokalizacja zarówno dla studentów (blisko uczelni: agh, uken), jak i osób pracujących. Doskonała komunikacja autobusowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagrody

Dębniki,Kraków

4 500 zł90 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecamy Państwu Na Wynajem Duże Mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w jednej z kamienic na krakowskich Dębnikach. Mieszkanie składa się z : - 3ch dużych nieprzechodnich pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Prądnik Czerwony,Kraków

2 600 zł44 m² 59,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 10.02.2026R. Prezentujemy 2 pokojowe, przytulne mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską, zlokalizowane w dzielnicy Prądnik Czerwony, przy ulicy J. Kaczary, obok uroczego.