dowolna

Mieszkania do wynajęcia Kraków - Oferty wynajmu mieszkań

2 050 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 050 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ciesielskiego

Czyżyny,Kraków

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

nowe 2 pokojowe mieszkanie oddane do uzytkowania 2/2026 umeblowane i wyposazone do zamieszkania internet tv t-mobile miejsce w gazrazu podziemnym umowa najmu na minimum 1 rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Nowa Huta,Kraków

2 400 zł43 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja 15.04.2026R. Do wynajęcia komfortowe, nowo urządzone mieszkanie o powierzchni 43,20 m , zlokalizowane w nowej inwestycji Strefa Cegielnia przy ul. Morcinka. To nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

1 990 zł36 m² 55,28 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane w spokojnej, rozwiniętej okolicy pełnej natury Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 36 m2 znajduje się na drugim piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Oświecenia

Prądnik Czerwony,Kraków

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2 na osiedlu oświecenia 50. Mieszkanie jest umeblowane, dwa pokoje,kuchnia,łazienka, balkon,w bloku winda. Teren zamknięty ,otwierany pilotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Geremka

Kliny,Kraków

2 450 zł38 m² 64,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe, wyposażone mieszkanie na parterze w nowym budynku przy ul. Geremka (kliny) z bezpłatnym, dedykowanym miejscem postojowym oraz własnym ogródkiem. Dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zawodzie

Prądnik Biały,Kraków

2 900 zł47 m² 61,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio przytulne mieszkanie 2-pokojowe o metrażu 47 m2 z oddzielną kuchnią i z balkonem przy ul. Zawodzie w Krakowie. Mieszkanie na 2gim piętrze w kameralnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Osiedle Na Stoku

Na Stoku,Kraków

1 750 zł26 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Super mieszkanko dla studentki, studenta, singla lub pary pracującej. Do wynajęcia od 1 maja, 1 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Na Stoku bud. 24. Powierzchnia mieszkania 26 m2 na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kapelanka,Kraków

3 400 zł63 m² 54,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 62,61 m , zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części Krakowa przy ul. Kapelanka. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Na Dołach

Zabłocie,Kraków

3 500 zł39 m² 89,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe wysokiego standardu 39m2 - ul. Na Dołach, zabłocie Opis nieruchomości: do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39 m2 w wysokim standardzie przy ul. Na Dołach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Płaszów,Kraków

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne mieszkanie 3.pokojowe na wynajem znajdujące się przy ul. Przewóz w dzielnicy Płaszów-Podgórze. Mieszkanie: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mazowiecka

Krowodrza,Kraków

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 44 m2, 2 pokoje, ul. Mazowiecka, aleja Kijowska w dzielnicy Krowodrza. Mieszkanie idealne dla studiujących/pracujących. Najem bez dzieci i bez zwierząt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dąbrowskiego

Stare Podgórze,Kraków

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oryginalnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie Z balkonem W nowoczesnej inwestycji przy ul. Dąbrowskiego. Tuż obok plac bohaterów getta I bulwary wiślane, dzielnica stare podgórze. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Masarska

Kazimierz,Kraków

3 400 zł38 m² 89,47 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: kraków / ul. Masarska (ok. Galerii Kazimierz) oferta zarezerwowana do 27 kwietnia 2026 ważne! Mieszkanie na wynajem długoterminowy - minimum 12 miesięcy. Umowa o najem okazjonalny (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaremy

Prądnik Biały,Kraków

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w Krakowie, na Azorach przy ul. Jaremy, dostępne od zaraz. Lokal jest cichy, ciepły, w pełni umeblowany i oferuje przyjemny widok. Ogrzewanie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Traugutta

Stare Podgórze,Kraków

2 000 zł17 m² 114,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę wynajmu mieszkania w Krakowie, położonego w malowniczej dzielnicy Stare Podgórze, przy ul. Romualda Traugutta. To niezwykle kompaktowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kobierzyńska

Mateczny,Kraków

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane przy ul. Kobierzyńskiej w Krakowie. W skład mieszkania wchodzi przestronny salon z aneksem kuchennym, komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pychowicka

Ruczaj,Kraków

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z balkonem - ul. Pychowicka | 30 m | dostępne od zaraz Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30 m , zlokalizowana przy ul. Pychowickiej w Krakowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Łokietka

Krowodrza,Kraków

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę w centrum Krakowa - ul. Łokietka 5 (w okolicy ul. Wrocławskiej). Mieszkanie składa się z 1 dużego pokoju, osobnej kuchni, dużej łazienki oraz balkonu. Ogrzewanie miejskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe z dużym tarasem ul. Powstańców, mistrzejowice, kraków Opis nieruchomości: do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 7. piętrze (z 8) nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Otwinowskiego

Śródmieście,Kraków

1 600 zł18 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka w zielonej okolicy | ul. Dukatów, otwinowskiego | cisza jak poza miastem Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka z aneksem kuchennym, położona w kameralnej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łaszkiewicza

Dąbie,Kraków

2 500 zł32 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na 7. piętrze nowego budynku z 2023 roku przy ul. Laszkiewicza w Krakowie. Opis mieszkania: mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Zabłocie,Kraków

2 800 zł28 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować stylowe i widokowe 1-pok. mieszkanie przy ul. Zabłocie. Lokalizacja: inwestycja znajduje się w luksusowej i prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fredry

Łagiewniki,Kraków

3 600 zł55 m² 65,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | 55 m | Łagiewniki | ul. Fredry | Bonarka | dostępne od zaraz mieszkanie: na wynajem komfortowe, funkcjonalne i starannie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Krowodrza,Kraków

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ua Do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 38 metrów kwadratowych położonym na ul. Wrocławska 53L (osiedle Nowa 5 Dzielnica). Mieszkanie: w pełni umeblowane i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Lubomirskiego

Stare Miasto,Kraków

2 200 zł22 m² 100,37 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka z antresolą położona przy ul. Lubomirskiego w Krakowie, w dzielnicy Stare miasto. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do ścisłego centrum oraz bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Prandoty

Śródmieście,Kraków

5 500 zł80 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4 pokojowe mieszkanie Z 2 balkonami, parkingiem I komórką lokatorską. UL. Prandoty W dzielnicy śródmieście, nieopodal uek, politechnika, uniwersytet rolniczy, opolska estakada. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pod Strzechą

Bronowice Małe,Kraków

3 900 zł60 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu apartamentu z ogródkiem w Bronowicach Małych. Lokalizacja: bronowice to jedna z najpopularniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarnowiejska

Krowodrza,Kraków

2 600 zł54 m² 48,53 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2- pokojowe mieszkanie W świetnej lokalizacji - bardzo blisko parku krakowskiego N20 Nieruchomości przedstawia ofertę 2- pokojowego mieszkania o powierzchni 53,58 m2 zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Dębniki,Kraków

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Dostępne od 1 kwietnia, przestronne, 2 pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Kapelanka w dzielnicy Dębniki. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest przy ulicy Rydlówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Miodowa

Kazimierz,Kraków

1 800 zł20 m² 90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Stare miasto - kazimierz - ulica miodowa 20 M2 - studio - 1800 pln - balkon Do wynajęcia mieszkanie w nowym apartamentowcu z 2020 roku przy ulicy Miodowej 42 , w dzielnicy Kazimierz. Świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Czyżyny,Kraków

4 600 zł52 m² 89,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ua Do wynajęcia nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,62 m z prywatnym ogródkiem 50 m , zlokalizowane przy ul. Lema 19e, w sąsiedztwie Parku Lotników Polskich oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Józefa

Kazimierz,Kraków

1 800 zł26 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie Do wynajęcia urocza, klimatyczna kawalerka o powierzchni 26 m , zlokalizowana na 1. piętrze w kamienicy przy ul. Józefa w samym sercu krakowskiego Kazimierza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Osiedle Kalinowe

Bieńczyce,Kraków

1 750 zł24 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia fukcjonalna kawalerka, studio, os. Kalinowe, bieńczyce, kraków Biuro Aphouse ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia mieszkanie, położone na parterze w 10-piętrowym bloku na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Westerplatte

Stare Miasto,Kraków

2 800 zł41 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum Krakowa na wyciągnięcie ręki! Mieszkanie idealne dla pary lub singla. O mieszkaniu: powierzchnia: 41m2 Układ mieszkania: oddzielna kuchnia, łazienka i przestronny pokój. Wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Romanowicza

Zabłocie,Kraków

5 400 zł70 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność Układ: salon: rozkładana 2 osobowa sofa, szafka rtv, stół, szafa. Sypialnia 1: łóżko 200x160 cm, szafa, szafka nocna. Sypialnia 2: łóżko, biurko. Kuchnia: meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polonijna

Bieżanów,Kraków

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne, funkcjonalne mieszkanie znajdujące się na 6 piętrze bloku 9 piętrowego. Wyposażone w pełni. W pobliżu sklepy, szkoła, przedszkole, szpital. Bardzo dobra komunikacja miejska. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Daliowa

Kurdwanów,Kraków

2 800 zł66 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie w dzielnicy Podgórze Duchackie przy ulicy Daliowa! lokalizacja: mieszkanie znajduje się na ulicy Daliowa w jednym z niskich bloków (3 piętrowy). W niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubomirskiego

Stare Miasto,Kraków

2 990 zł40 m² 74,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą! Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , usytuowane na 1. piętrze zadbanej kamienicy w ścisłym centrum Krakowa. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Kraków

6 999 zł95 m² 73,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferuję apartament trzypokojowy o metrażu 94,65 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Stare Miasto- prestiżowa inwestycja Drukarnia. Budynek znajduje się przy ul. Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pawlikowskiego

Stare Miasto,Kraków

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja! Prezentujemy do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie 40m2 przy ul. Pawlikowskiego, okolica Karmelicka, grabowskiego, plac Inwalidów. Mieszkanie przeznaczone jest dla osób bez dzieci i bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stachiewicza

Azory,Kraków

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie usytuowane tuż obok stacji kolejowej Kraków Łobzów Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 38 m2 znajduje się na wysokim parterze zadbanego budynku. Do dyspozycji.