dowolna

Mieszkania do wynajęcia Kraków - Oferty wynajmu mieszkań

2 028 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 028 ogłoszeń

1 900 zł22 m² 86,36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Morestate ma przyjemność zaprezentować kawalerkę położoną przy ulicy Centralnej. Podstawowe informacje: lokal znajduje się na drugim parterze, jego powierzchnia wynosi 22 m2, na co składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł41 m² 80,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, jasne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2, w kompleksie nowoczesnych budynków mieszkalnych z 2025 roku, przy ulicy Głowackiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł38,86 m² 87,49 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 33,86 m znajdujące się w Krakowie przy ul. Klimeckiego 8a, na osiedlu Lokum Salsa. Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 38,86.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł56 m² 58,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zespół Annderson przedstawia dwupoziomowe jasne mieszkanie przy Zakrzówku do wynajęcia od już. Idealne dla pary, psiolubne. Nieruchomość składa się z dwóch poziomów - na dole salon.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 100 zł18 m² 116,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Mint Property prezentuje ofertę wynajmu studia o powierzchni 18 m , położonego w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Orzeszkowej. Lokal usytuowany na parterze składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł17 m² 111,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronna kawalerka - Krzesławice, ul. Wąwozowa Cena: 1 900 zł / miesiąc Kaucja: dwukrotność czynszu + 500 zł koszty Agencyjne Opłaty dodatkowe: media - prąd i woda wg zużycia.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł57 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tecnocasa prezentuje na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane przy ul. Macedońskiej w Krakowie, dzielnica Wola Duchacka. Oferta na wyłączność We speak English.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł38 m² 102,63 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie, dwupokojowe mieszkanie w wysokim standardzie- al. Kijowska, krowodrza Na wynajem od zaraz komfortowe, jasne mieszkanie dwupokojowe, położone przy al. Kijowskiej w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować przestronny apartament o powierzchni 50 m , zlokalizowany na osiedlu Dywizjonu 303 w Krakowie. Lokalizacja Osiedle Dywizjonu 303 to spokojna i zielona.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł75 m² 72 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Unikatowy apartament w prestiżowej inwestycji Duo Residence z wyjątkowym widokiem na Wisłę english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł78,57 m² 76,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu o pow. 80 m przy ul. Józefa Dietla na Starym Mieście. Lokalizacja Kamienica jest zlokalizowana przy ul. Józefa Dietla - w samym.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł55,22 m² 59,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie, położone w spokojnej okolicy przy ulicy Chełmońskiego w dzielnicy Bronowice. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 zł51 m² 78,41 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz komfortowy, dwupokojowy apartament o powierzchni 36 m2 zlokalizowany na kameralnym osiedlu przy ul. Przybyszewskiego. Co wyróżnia tą nieruchomość poza pięknym wnętrzem?.

Szczegóły ogłoszenia

17 500 zł207 m² 84,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament o powierzchni 207 metrówmint property prezentuje na wynajem ofertę apartamentu zlokalizowanego przy ul. Krupniczej 9. Jest to luksusowy apartament o powierzchni ponad 207 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł33 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy Apartament na Zabłociu | 2 Pokoje | Wysoki Standard | Klimatyzacja Do wynajęcia nowoczesny, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 33 m , zlokalizowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 zł52 m² 78,85 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować nowoczesne trzypokojowe mieszkanie w inwestycji Art City przy ulicy Fabrycznej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, a jego metraż liczy 52.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł63 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje + balkon z widokiem na Wisłę | Klimatyzacja | Spokojna okolica *zdjęcia należą do właściciela oferty Oferujemy na wynajem przestronne i w pełni wyposażone, 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 zł40 m² 49,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie z balkonem i klimatyzacją położone przy ulicy Ketlinga w Krakowie. Lokalizacja: budynek znajduje się przy ulicy Ketlinga w dzielnicy Dębniki. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł72 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2 przy ulicy Dąbskiej, tuż obok Tauron Areny i Parku Lotników w Krakowie! we speak english budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł10 m² 120 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Bronowice Pokój w domu z ogrodem. Dostępny od polowy kwietnia. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze budynku jednorodzinnego. Składa się z 5 pokoi plus część wspólna czyli salon.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł62 m² 53,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*Zdjęcia należą do właściciela oferty Oferujemy Państwu do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62 m2. Na swoim metrażu wyodrębnia: - salon z balkonem, -.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł31 m² 87,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończony apartament w dzielnicy Czyżyny, przy ul. Aleja Pokoju 83f w Krakowie. 2- pokojowy, lokal o powierzchni 31 m2, położony jest na parterze w 6.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł48 m² 64,58 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, komfortowe mieszkanie z jedną sypialnią w nowej inwestycji na Dębnikach english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie typu studio ul. Wrocławska / Świętokrzyska Z przyjemnością oferujemy jednopokojowe mieszkanie w dzielnicy Krowodrza. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze i jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Brak czynszu administracyjnego! Śródmieście, ul. Rakowicka, 1 pok. mieszkanie, zadbane, czyste, jasne, nowa łazienka. W rejonie ul. Prandoty, prażmowskiego. W pobliżu Dworzec, galeria.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł38,42 m² 67,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Wyposażenie: łazienka z dużym prysznicem typu.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł39,16 m² 71,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia wyjątkowy apartament o powierzchni 39,16 m z prywatnym ogródkiem (35 m ), położony na parterze budynku przy ul. Starego Dębu 50 w Krakowie Bronowice.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 zł38 m² 82,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie 41 m z garażem - ul. Cieszyńska 6, kraków (nowy Kleparz) Do wynajęcia nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 41 m , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem apartament w budynku przy ul. Złocieniowej w dzielnicy Bieżanów-Prokocim. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest w spokojnej, kameralnej części okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Kraków Pokój na wynajem w 3 pokojowym mieszkaniu Ludwika Solskiego Mamy przyjemność zaprezentować Państwu pokój o powierzchni 22 m2 w trzypokojowym mieszkaniu 73 m2, zlokalizowanym przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł50 m² 43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kraków, mistrzejowice - 3-pokojowe mieszkanie blisko parku Z dogodnym dostępem do komunikacji - na wynajem lokalizacja Oferujemy do wynajęcia przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł60 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament z balkonem i widokiem na Bulwary Wiślane english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować rzadko pojawiającą.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł50,18 m² 55,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 50,18 m , znajdujące się na 4. piętrze w prestiżowym apartamentowcu z 2012 roku. Lokal składa się z dwóch przestronnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł45,50 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, ul. Zielińska, kraków - komfortowa lokalizacja i wygoda codziennego życia Na powierzchnię mieszkania 45,5 m2 składa się : -oddzielna, widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł30,77 m² 100,75 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 30,77 m znajdujące się w Krakowie przy ul. Klimeckiego 8a, na osiedlu Lokum Salsa. Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 30,77.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 34 m z dużym balkonem, w Łagiewnikach. Mieszkanie jest w pełni umeblowane. Dostępne od czerwca. Najważniejsze atuty: spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł24 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia fukcjonalna kawalerka, studio, os. Kalinowe, bieńczyce, kraków Biuro Aphouse ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia mieszkanie, położone na parterze w 10-piętrowym bloku na os.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne nowocześnie urządzone 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem W prestiżowej inwestycji przy ul. Masarskiej tuż obok galerii kazimierz, grzegórzki. Dostępne od 1. Czerwca opis.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 zł75 m² 46,53 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesny 3-pokojowy apartament o powierzchni 75 m2 z widokiem na tereny zielone! Apartament składa się z: -sypialni nr 1 -sypialni nr 2 (gabinetu) - łazienki - przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32m2 przy ulicy Zielińskiej. Najważniejsze informacje: - powierzchnia mieszkania 32m2, - dostępne od zaraz, - dzielnica Prądnik Biały, ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 091 zł18,21 m² 114,83 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z wyjściem na ogród - gotowa do zamieszkania Do wynajęcia funkcjonalna i nowoczesna kawalerka o powierzchni 18 m , zlokalizowana w dobrze skomunikowanej części Krakowa.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij