dowolna

Mieszkania do wynajęcia Kraków - Oferty wynajmu mieszkań

2 026 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 026 ogłoszeń

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

English version below Kraków Zakrzówek - Świętego Jacka 35 m2 Nieruchomość: oferujemy Państwu kawalerkę o powierzchni 35 m2, usytuowaną na wysokim parterze. W skład nieruchomości wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł64,13 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kraków Nowa Huta Mistrzejowice 64m nieruchomość: proponujemy Państwu do najmu 3. pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,13 m , zlokalizowane na 2. piętrze w dziesięciopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł58 m² 82,76 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie z ogrodem nad Wisłą english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje mieszkanie znajdujące się w inwestycji Apartamenty Ludwinów.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 1 lipca! Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 przy ulicy Biskupa Jana Prandoty. Mieszkanie Salon z aneksem kuchennym Sypialnia Łazienka Balkon świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 52 m2 w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł30 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WYNAJEM - MIESZKANIE NA WYŁĄCZNOŚĆ WYJĄTKOWA OFERTA - USTAWNE MIESZKANIE 1 POKOJOWE Z OSOBNĄ KUCHNIĄ NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł63 m² 51,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na wynajem o łącznej powierzchni 63 m2 położone na cichej i spokojnej okolicy przy ul. Henryka i Karola Czeczów w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł50 m² 74 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Helton przedstawia do wynajęcia 2 pokojowy apartament w dzielnicy Zabłocie przy ul. Portowej w cenie 3700 zł. ***we speak english *** Bądź pierwszym najemcą. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprosić do zapoznania się ofertą mieszkania do wynajęcia położonego na parterze w 4 piętrowym bloku os Na Wzgórzach nieopodal pętli tramwajowej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł54 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować na wynajem mieszkanie 3 pokojowe w wyjątkowej inwestycji ,stawowa Przystańzlokalizowanej w zielonej okolicy przy ulicy Stawowej. Mieszkanie o powierzchni 54m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł29,86 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Homfi ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania, położonego w prestiżowej lokalizacji nieopodal centrum Krakowa. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł42,50 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje nowe mieszkanie w inwestycji Zodiak. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 42,5 m2 zlokalizowane jest na II piętrze w IV piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł35 m² 94,29 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu nowoczesnego apartamentu typu studio o powierzchni 35 m , zlokalizowanego na 9 piętrze prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy 2.0 przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie (3 niezależne pokoje), znajdujące się przy ul. Pilotów (okolice Ronda Młyńskiego). Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 5. piętrze, a jego metraż liczy 48.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 zł30 m² 66,63 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność prezentować nowoczesne mieszkanie o powierzchni 30 m2 zlokalizowane przy ul. Okulickiego 51 w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w 6-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł39 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 38 m przy ul. Józefa Dietla na Starym Mieście. Lokalizacja Kamienica jest zlokalizowana przy ul. Józefa Dietla -.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł78 m² 48,72 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem trzy pokojowe mieszkanie z otwartą kuchnią i dużym ogrodem o powierzchni 77,81m2 znajdujące się przy ul. Radzikowskiego w Krakowie. * duży ogród z tarasem ok.90 m2 *.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mint property ma przyjemność zaprezentować lokal mieszkalny na wynajem przy ul. Nadwiślańskiej. Mieszkanie o pow. 55 m2 składa się z:pokoju dziennego z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł74 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem w spokojnej części miasta, z bardzo dobrą komunikacją miejską oraz ogólnodostępnym parkingiem dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 53 m , przy ul. Podłęska, prokocim. Lokalizacja: mieszkanie usytuowane w inwestycji przy ul. Podłęskiej w Krakowie, w dzielnicy Bieżanów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne do wynajmu od 1 lipca! Nowe, 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Illumina! Miejsce postojowe w parkingu podziemnym + komórka lokatorska w cenie najmu! Na wynajem komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł108 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 108 m , położony w zielonej i prestiżowej części Krakowa - Swoszowice. Nieruchomość znajduje się w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł61,20 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie o powierzchni 61,2 m2 przy ul. Michałowskiego w Krakowie! Możliwość adaptacji na biuro! Jest to doskonała lokalizacja dla ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł16 m² 115,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowa kawalerka na ulicy Lanckorońskiej w centrum Podgórza - blisko Wielicka, limanowskiego, al. Powstańców Śląskich, nowohucka. Świetna lokalizacja - w odległości 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł43,95 m² 62,57 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

od 1 marcamint Property prezentuje na wynajem ładny, jasny 2-pokojowy apartament z dużym balkonem. Mieszkanie o pow. 43.95 m2 położone jest na 6 piętrze nowego budynku wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

15 500 zł180 m² 86,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu apartamentu o powierzchni 180 m2 na granicy Bronowic i Woli Justowskiej. Lokalizacja Apartament zlokalizowany jest w pobliżu ulicy Armii.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 zł89,30 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować luksusowy apartament na wynajem, położony na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Masarskiej w jednej z najlepszych lokalizacji w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł154 m² 51,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 154 m w Krakowie, krowodrza ul. Chopina Lokalizacja: kraków, krowodrza, ul. Chopina Cena: 8000 (do negocjacji) Powierzchnia: 154 m Piętro: wysoki parter w kamienicy z 1930r.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz jasna i przestronna kawalerka o powierzchni 30 m , na strzeżonym osiedlu Mozarta w dzielnicy Prądnik Biały. Mieszkanie znajduje się w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł79,90 m² 68,84 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj na Wiślanych Tarasach! Biuro Nieruchomości aprest przedstawia ofertę 3-pokojowego mieszkania na wynajem na osiedlu Wiślane Tarasy znajdującym się przy ul. Grzegórzeckiej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie na wynajem krowodrza duży taras możliwość miejsca postojowego Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 30 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu Kliny - ul. Biskupa Małysiaka. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny salon połączony z kuchnią i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 50 m2 położone przy ul. Imbramowskiej w Krakowie. Najważniejsze informacje: - wysoki 11.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł39 m² 62,82 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 położone na parterze przy ul. Celarowskiej 30 w Krakowie! budynek I lokalizacja: winda: nie, budynek: 5-piętrowy blok przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł28 m² 101,79 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pets Friendly Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania o pow. 28 m zlokalizowanego w dzielnicy Grzegórzki w prestiżowej inwestycji "pianissimo" z niepowtarzalnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł42 m² 71,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 42m kwadratowych w Krakowie, przy ul. Wenecja Najważniejsze informacje: - dostępne od zaraz, - 2 pokojowe, - wysoki standard mieszkania, - wynajem na okres.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł64 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie o wysokim standardzie o powierzchni 64m2 z widokiem na tereny zielone w prestiżowym 6- piętrowym budynku z 2014 roku przy ul. Wrocławskiej 80.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł36,50 m² 73,97 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Łaszkiewicza 4 (w okolicy ul. Mogilskiej) apartament Apartament znajduje się na 7 piętrze, jego metraż liczy 36 m2 na co składają się: - w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł51,61 m² 54,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na os. Na Skarpie w Nowej Hucie. Wygodne, w pełni umeblowane mieszkanie, po remoncie, z balkonem. Nieruchomość o powierzchni 51,61m usytuowana na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować apartament na wynajem o pow. 100 m zlokalizowany na Woli Justowskiej. Lokalizacja Apartament zlokalizowany jest w malowniczym miejscu na mapie Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł51 m² 78,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w przepięknym miejscu z widokiem na rzekę Wisłę - Kraków, ul. Nadwiślańska - Podgórze. Mieszkanie składa się z : - salonu połączonego.