dowolna

Mieszkania do wynajęcia Kraków - Oferty wynajmu mieszkań

2 053 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 053 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabowskiego

Stare Miasto,Kraków

2 900 zł84 m² 34 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w kamienicy na Starym Mieście. 3 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój. Po remoncie. Ogrzewanie elektryczne akumulacyjne. Umeblowane - w każdym pokoju miejsce do spania, regały,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipińskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 550 zł47 m² 32,98 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Lipińskiego (ruczaj), usytuowane na piątym piętrze sześciopiętrowego budynku z 2003 roku. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozdroże

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Rozdroże (dębniki), usytuowane na czwartym piętrze pięciopiętrowego budynku z 2005 roku. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Piastów

Nowa Huta,Kraków

1 250 zł40 m² 31 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Piastów (mistrzejowice), usytuowane na trzecim piętrze ośmiopiętrowego budynku z 2009 roku. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Głowackiego

Krowodrza,Kraków

1 400 zł33 m² 42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Głowackiego (krowodrza), usytuowane na pierwszym piętrze pięciopiętrowego apartamentowca Chancard Residence z 2009 roku. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konecznego

Krowodrza,Kraków

950 zł80 m² 11,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: dwa pokoje 2-osobowe w mieszkaniu studenckim! 80m2 - Samodzielny parter domu - 3 pokoje z osobnym wejściem 80 m2 :) - dwa oddzielne, niezależne wejścia - wspólny pokój dzienny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krowoderskich Zuchów

Krowodrza,Kraków

2 600 zł64 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Krowoderskich Zuchów (krowodrza), usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku. Bardzo dobry standard wykończenia i umeblowania, na oknach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Krowodrza,Kraków

2 600 zł60 m² 43 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Poznańskiej (krowodrza), usytuowane na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z 2009 roku. Budynek z ochroną 24h i recepcją. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopczyńskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 400 zł47 m² 29,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Szwai (ruczaj), usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku z 2007 roku. Pokoje nieumeblowane. Mieszkanie posiada balkon. Kuchnia oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fieldorfa-Nila

Krowodrza,Kraków

2 200 zł84 m² 27 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Augusta Fieldorfa-Nila (krowodrza Górka), usytuowane na trzecim piętrze siedmiopiętrowego budynku z 2004 roku. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Kasztanowa

Krowodrza,Kraków

2 500 zł67 m² 37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy Al. Kasztanowej (wola Justowska), usytuowane na parterze w trzypiętrowym budynku z 2000 roku. Mieszkanie na zamkniętym kameralnym osiedlu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miłkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 600 zł40 m² 42 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Miłkowskiego, usytuowane na dziewiątym piętrze dziesięciopiętrowego budynku z 2005 roku. Mieszkanie w pełni umeblowane (za wyjątkiem łóżka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

1 800 zł52 m² 34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Dobrego Pasterza (prądnik Czerwony), usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku z 2009 roku. Mieszkanie umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dytmara

Krowodrza,Kraków

2 000 zł48 m² 41 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Sołtysa Dytmara (krowodrza), usytuowane na siódmym piętrze szesnastopiętrowego apartamentowca Salwator Tower. Budynek strzeżony, z portierem, basenem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nuszkiewicza

Prądnik Czerwony,Kraków

1 400 zł52 m² 26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Nuszkiewicza (prądnik Czerwony), usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku z 2000 roku. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Aleksandry

Bieżanów,Kraków

1 000 zł35 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2 na ul. Aleksandry (bieżanów). Mieszkanie składa się z jednego dużego pokoju (ok. 18 m2) i oddzielnej widnej kuchni. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

2 000 zł43 m² 46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Dobrego Pasterza (prądnik Czerwony), usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku z 2003 roku. Mieszkanie umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wallenroda

Nowy Prokocim,Kraków

800 zł68 m² 11,76 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Prokocim Nowy. Mieszkanie 3-pokojowe z osobną kuchnią. Oddzielna łazienka i toaleta. W mieszkaniu gaz, prąd, ogrzewanie centralne (sieć miejska). Cena 800 pln + czynsz 510 pln + prąd +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieszyńska

Krowodrza,Kraków

1 700 zł47 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Cieszyńskiej (krowodrza), usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowej kamienicy. Mieszkanie po remoncie, nowe okna pcv. Umeblowanie do uzgodnienia. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mozarta

Krowodrza,Kraków

2 000 zł74 m² 27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Mozarta (prądnik Biały), usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku z 2007 roku. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 450 zł56 m² 28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Obozowej (ruczaj), usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku z 2008 roku. Teren ogrodzony. Mieszkanie umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

3 000 zł67 m² 44 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowy apartament zlokalizowany na ulicy Grzegórzeckiej (grzegórzki), usytuowane na siódmym piętrze siedmiopiętrowego budynku z 2009 roku. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojciecha

Krowodrza,Kraków

2 000 zł49 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Św. Wojciecha (bronowice). Mieszkanie na pierwszym piętrze w dwupiętrowym apartamentowcu. Mieszkanie całkowicie wyposażone. Kuchnia oddzielna, jasna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Markowskiego

Kraków,małopolskie

1 200 zł27 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Markowskiego (ugorek, park Lotników), usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku z 2005 roku. Osiedle ogrodzone i monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Pokoju

Grzegórzki,Kraków

1 500 zł45 m² 33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na al. Pokoju (grzegórzki), usytuowane na szóstym piętrze sześciopiętrowego bloku z 2000 roku. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cystersów

Grzegórzki,Kraków

1 900 zł52 m² 49 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w kompleksie apartamentowym "złota Brama" na ulicy Cystersów (grzegórzki), usytuowane na pierwszym piętrze siedmiopiętrowego bloku z 2009 roku. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mozarta

Krowodrza,Kraków

1 400 zł30 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Mozarta (prądnik Biały, przy ulicy Siewnej), usytuowane na pierwszym piętrze pięciopiętrowego bloku z 2008 roku. Budynek ogrodzony, monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konwisarzy

Krowodrza,Kraków

2 000 zł76 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Konwisarzy (krowodrza), usytuowane na wysokim parterze trzypiętrowego budynku z 2007 roku. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Płaszowska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 200 zł32 m² 37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Płaszowskiej (płaszów), usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku z 2009 roku. Mieszkanie umeblowane i wyposażone (bez pralki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stańczyka

Krowodrza,Kraków

1 590 zł42 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Stańczyka (krowodrza), w inwestycji Salwator City, usytuowane na czwartym piętrze ośmiopiętrowego budynku z 2008 roku. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przegon

Wola Justowska,Kraków

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie 52 m2 na pierwszym piętrze w komfortowym, kameralnym budynku (tylko 8 mieszkań) o wyjątkowej lokalizacji - w bezpośrednim sąsiedztwie Błoń. Dom ogrodzony, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bartla

Kliny Borkowskie,Kraków

900 zł31 m² 29,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Uwaga! Od 1 pazdziernika Zupełnie nowe mieszkanie jednopokojowe na wysokim parterze 31.5 m2 przy pętli autobusowej w bloku czteropiętrowym, wschód. Umeblowane, kuchnia osobna, duży balkon. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowa Huta

Nowa Huta,Kraków

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam do wynajęcia mieszkanie w bardzo spokojnej okolicy. Mieszkanie jest dwupokojowe, w pełni umeblowane w wysokim standardzie oraz wyposażone w pralkę, tv, lodówkę, zmywarkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Saska

Płaszów,Kraków

1 300 zł53 m² 24,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane. Ogrzewanie i ciepła woda we własnym zakresie (piec gazowy dwufunkcyjny). Cena obejmuje czynsz odprowadzany do spółdzielni wraz z zimną wodą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starego Dębu

Krowodrza,Kraków

2 000 zł64 m² 39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ekskluzywne mieszkanie położone na Pasterniku, przy ul. Starego Dębu (przecznica z ul. Pasternik), na kameralnym, ogrodzonym osiedlu położonym w cichym zielonym miejscu. Pasternik to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakrzowiecka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 550 zł41 m² 37,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Zakrzowieckiej (pychowice), usytuowane na drugim piętrze dwupiętrowego budynku z 2009 roku. Teren ogrodzony, brama na pilota. Sypialnia i salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wesele

Krowodrza,Kraków

1 300 zł52 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Wesele (krowodrza), usytuowane na parterze trzypiętrowego budynku - nowe budownictwo. Osiedle ogrodzone. Mieszkanie posiada ogródek. Umeblowanie.