dowolna

Mieszkania do wynajęcia Kraków - Oferty wynajmu mieszkań

2 053 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 053 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bosaków

Śródmieście,Kraków

1 800 zł35 m² 51 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia luksusowe mieszkanie 2-pokojowe (z aneksem kuchennym) o powierzchni 34,50m kw, położone na VIII piętrze w apartamentowcu na Olszy. Mieszkanie, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brożka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38m2 na osiedlu Cegielniana, ul. Brożka (w pobliżu pętli tramwajowej Łagiewniki). Składa się z 2 pokoi nieprzechodnich, oddzielnej jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bronowicka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 850 zł55 m² 33 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 zlokalizowane na ulicy Bronowickiej (bronowice), usytuowane na drugim piętrze sześciopiętrowego budynku Villa Verona z 2007 roku. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmiemy nowoczesne mieszkanie typu studio, po generalnym remoncie. Mieszkanie ma 50m2, przedpokoj, kuchnia i lazienka posiada plytki z ogrzewaniem podlogowym. W czesci pokoju parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bronowicka

Kraków,małopolskie

1 700 zł54 m² 31,48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie w Villa Verona o pow 54 m.kw. składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki oraz hallu. II piętro, winda, internet,obiekt chroniony( kamery),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szuwarowa

Kraków,małopolskie

1 300 zł49 m² 26,53 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Dwupokojowe, jasne, ładnie wykończone mieszkanie na wysokim parterze w bloku położonym w samym środku bardzo zadbanego, dobrze skomunikowanego osiedla, które posiada rozwinięte zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Długa

Kraków,małopolskie

1 700 zł34 m² 50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:nie

W pełni wyposażone mieszkanie w samym centrum Krakowa, przy ul. Długiej. Lokal znajduje się w pięknie wyremontowanej kamienicy i składa się z sypialni oraz salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

1 590 zł40 m² 39,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Pięknie urządzone mieszkanie w samym centrum starej części Krakowa. Mieszkanie położone na trzecim piętrze zabytkowej kamienicy, w pełni wyposażone, z klimatyzacją, aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pszona

Prądnik Czerwony,Kraków

1 300 zł45 m² 28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 zlokalizowane na ulicy Pszona (olsza), usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku z 2000 roku. Osiedle ogrodzone, brama na pilota. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bobrzyńskiego

Ruczaj,Kraków

1 200 zł36 m² 33 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 zlokalizowane na ulicy Bobrzyńskiego (ruczaj), usytuowane na pierwszym piętrze siedmiopiętrowego budynku z 2005 roku. Pokoje częściowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Złota

Wola Justowska,Kraków

1 500 zł1 500 m² 1 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam , do wynajęcia posiadam mieszkanie 2 pokojowe w nowym budynku 6 -cio mieszkaniowym .Z 2002 roku .Budynek cały ogrodzony , z alarmem , altanką - miejscem do grila. Około 45 m2 , 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

1 500 zł52 m² 28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmiemy mieszkanie 2-pokojowe w centrum ul.Wrocławska.Cena wynajmu wraz z czynszem to 1500zł+opłaty prąd,woda. Mieszkanie jest dwupoziomowe,na pierwszym poziomie:jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Marchołta

Prądnik Czerwony,Kraków

1 550 zł55 m² 31 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 zlokalizowane na ulicy Marchołta (prądnik Czerwony), usytuowane na drugim pietrze sześciopiętrowego budynku z 2008 roku. Teren budynku monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

2 600 zł42 m² 61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 zlokalizowane na ulicy Piłsudskiego (stare Miasto), usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego budynku z 2010 roku. Budynek chroniony. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wileńska

Prądnik Czerwony,Kraków

1 650 zł48 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 zlokalizowane na ulicy Wileńskiej (olsza), usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku z 2011 roku. Pokoje nieumeblowane. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Teligi

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 500 zł70 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam, mam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie na prokocimiu o powierzchni 70m2, składające się z 3 pokoi, łazienki, ubikacji, kuchni, jest w pełni wyposażone (pralka, lodówka, kuchenka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Kraków,małopolskie

950 zł50 m² 19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 45 m.kw. 3 niezależne pokoje (w tym 2 z wyjściem na balkon) kuchnia ślepa umeblowana, lodówka, kuchenka z piekarnikiem łazienka pralka, kabina prysznicowa, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kluczborska

Prądnik Biały,Kraków

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 zlokalizowane na ulicy Kluczborskiej (krowodrza Górka), usytuowane na piątym piętrze dziewięciopiętrowego budynku - nowe budownictwo. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

1 100 zł35 m² 34 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2 zlokalizowane na osiedlu Piastów (mistrzejowice), usytuowane na siódmym piętrze ośmiopiętrowego budynku z 2009 roku. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kluczborska

Prądnik Biały,Kraków

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 zlokalizowane na ulicy Kluczborskiej (krowodrza Górka), usytuowane na pierwszym piętrze jedenastopiętrowego budynku w inwestycji Ukryte Pragnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Stańczyka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 200 zł37 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 zlokalizowane na ulicy Stańczyka (salwator City, bronowice), usytuowane na drugim piętrze ośmiopiętrowego budynku z 2009 roku. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Jadwigi

Zwierzyniec,Kraków

7 000 zł155 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Wynajmiemy w bardzo wysokim standarcie apartament(155m2)-na Zwierzyńcu. Na pierwszym poziome salon z aneksem kuchennym-42m2(aneks kuchenny z zabudową,wyposazony w wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwierzyniecka

Stare Miasto,Kraków

2 900 zł46 m² 67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 zlokalizowane przy ulicy Zwierzynieckiej (stare Miasto), usytuowane na pierwszym piętrze trzypiętrowego apartamentowca Angel Plaza z 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Floriańska

Stare Miasto,Kraków

1 200 zł20 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na ul. Floriańskiej w samym centrum krakowa. Mieszkanie o pow. ok 20m2, składa się z pokoju, łazienki i aneksu kuchennego. Mieszkanie po remoncie (wrzesień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

1 600 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 zlokalizowane na ulicy Lea (nieopodal Parku Krakowskiego, krowodrza), usytuowane na drugim piętrze pięciopiętrowego budynku z 2007 roku. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwierzyniecka

Stare Miasto,Kraków

2 600 zł42 m² 73 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Zwierzynieckiej (stare Miasto), usytuowane na pierwszym piętrze sześciopiętrowego apartamentowca Angel Plaza z 2008 roku. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Pilotów

Prądnik Czerwony,Kraków

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 zlokalizowane w okolicy ulicy Pilotów (olsza), usytuowane na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z 2010 roku. Teren ogrodzony. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Żabiniec,Kraków

1 400 zł33 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od teraz kawalerka z aneksem kuchennym o powierzchni 33 m2 w nowym budownictwie. Lokalizacja: ulica Reja, osiedle Żabiniec. Bez pośredników. Mieszkanie wyposażone w meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rydla

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 850 zł60 m² 30,83 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie do wynajęcia lokalizacja: ul. Rydla ( 2 przystanki od Politechniki Krakowskiej i Uniwersytetu Pedagogicznego) powierzchnia: 60m2 pomieszczenia: 2 pokoje nieprzechodnie; jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kordiana

Kurdwanów,Kraków

1 200 zł39 m² 34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,5 m2 zlokalizowane na ulicy Kordiana (kurdwanów), usytuowane na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku z 2008 roku. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chmieleniec

Ruczaj,Kraków

1 600 zł67 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2 zlokalizowane na ulicy Chmieleniec (ruczaj), usytuowane na parterze czteropiętrowego budynku z 2005 roku. Teren ogrodzony. Pokoje częściowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Krowoderskich Zuchów

Prądnik Biały,Kraków

1 850 zł49 m² 51 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 zlokalizowane na ulicy Krowoderskich Zuchów (krowodrza Górka), usytuowane na trzecim piętrze czternastopiętrowego budynku Torre Verona z 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

1 400 zł60 m² 23,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmiemy od początku kwietnia wyjątkowe, przytulne mieszkanie na poddaszu w czteropiętrowym bloku z 2003r. Mieszkanie jest dwupoziomowe a jego powierzchnia wynosi 60m2. Na dole znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szuwarowa

Ruczaj,Kraków

1 200 zł49 m² 30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Szuwarowej (ruczaj), usytuowane na czwartym piętrze (poddasze) czteropiętrowego budynku z 1998 roku. Osiedle monitorowane. Mieszkanie częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chmieleniec

Ruczaj,Kraków

1 300 zł48 m² 29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 zlokalizowane na ulicy Chmieleniec (ruczaj), usytuowane na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku z 2001 roku. Teren ogrodzony. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pilotów

Prądnik Czerwony,Kraków

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 zlokalizowane na ulicy Pilotów (olsza), usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku - nowe budownictwo. Teren ogrodzony, brama na pilota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chmieleniec

Ruczaj,Kraków

1 500 zł64 m² 22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie o 64,6 m2 zlokalizowane przy ulicy Chmieleniec (ruczaj), usytuowane na parterze czteropiętrowego budynku z 2006 roku. Salon z balkonem, dwie oddzielne sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Malborska