dowolna

Mieszkania do wynajęcia Kraków - Oferty wynajmu mieszkań

2 051 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 051 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mochnaniec

Dębniki,Kraków

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luxhome Group poleca jasne, 2-pokojowe mieszkanie przy pętli Czerwone Maki, ruczaj Polecana nieruchomość to funkcjonalne mieszkanie o całkowitej powierzchni 48 m2, mieszczące się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mochnaniec

Dębniki,Kraków

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luxhome Group poleca jasne, 2-pokojowe mieszkanie przy pętli Czerwone Maki, ruczaj Polecana nieruchomość to funkcjonalne mieszkanie o całkowitej powierzchni 48 m2, mieszczące się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włoska

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

1 750 zł50 m² 35 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Podgórze Duchackie, ul. Włoska, 2 pokoje, 50 m2, 3 piętro Ciche, ciepłe, słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie, idealne dla osób, które cenią sobie komfort i przyjazne warunki życia, a przy tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mogilska

Śródmieście,Kraków

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne 2 pokojowe mieszkanie w nowym budynku z 2011 r. przy ul.Mogilskiej. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze (winda). Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kalwaryjska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 250 zł41 m² 30,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luxhome Group poleca przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji na ul. Kalwaryjskiej, dzielnica Podgórze. Polecana nieruchomość to przestronne i funkcjonalne mieszkanie o całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kamienna

Stare Miasto,Kraków

700 zł28 m² 25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 28 m2 znajdujące się na ul. Kamiennej /nowy Kleparz/ blisko Galerii Krakowskiej mieszkanie Powierzchnia 28 m 2 Przytulna umeblowana kawalerka na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fredry

Łagiewniki,Kraków

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne, nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie, 1 piętro, wspaniały widok z okien, nowe budownictwo. Prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie, usytuowane na 1 piętrze budynku położonego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Krowodrza,Kraków

1 300 zł43 m² 30,23 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kraków krowodrza ul. Mazowiecka. Do wynajęcia mieszkanie o pow. ok. 43m2, położone na 8 p w 8 piętrowym bloku z lat 70. W skład wchodzą następujące pomieszczenia: przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

1 700 zł43 m² 39,53 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kraków ul. Grzegórzecka wiślane tarasy. Do wynajęcia proponujemy apartament o pow. ok 43 m2, położony na III piętrze w VIII piętrowym apartamentowcu. W skład powierzchni wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie o pow. ok. 40 m kw przy ul. Obozowej na Ruczaju. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w czteropiętrowym bloku z 2009 roku. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prądnicka

Krowodrza,Kraków

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luxhome Group poleca przytulne mieszkanie w wysokim standardzie przy ul. Prądnickiej Polecana nieruchomość to przytulne mieszkanie o całkowitej powierzchni 35m2, mieszczące się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Grzegórzki

Grzegórzki,Kraków

1 300 zł26 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od ręki, bez pośredników kawalerkę 26 m2, położoną w zasadzie w jednym z strategicznych miejsc Krakowa. Kawalerka po kapitalnym remoncie - ze stanu początkowego zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dietla

Kazimierz,Kraków

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Centrum krakowa! Mieszkanie o powierzchni 44,74 m2, składające się z pokoju (23 m2), przestronnej kuchni z jadalnią (12,4 m2) oraz dużej łazienki (7,3 m2). Położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 450 zł51 m² 28,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luxhome Group poleca nowe mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielicka. Oferowane mieszkanie o powierzchni 51m 2 usytuowane jest na 5-piętrze w 5-piętrowym bloku. Budynek jest świeżo oddany do użytku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stradomska

Stare Miasto,Kraków

1 200 zł45 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luxhome Group poleca mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stradomska, stare Miasto Oferta dotyczy mieszkania w samym centrum miasta, umeblowanego i w pełni wyposażonego z widokiem na krakowski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Korzeniowskiego

Zwierzyniec,Kraków

1 650 zł42 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe, 2-pokojowe mieszkanie położone na II piętrze budynku z 2013 roku przy ul. Korzeniowskiego na Woli Justowskiej. Mieszkanie ma powierzchnię 42 m2 i składa się z kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Frycza-Modrzewskiego

Krowodrza,Kraków

1 450 zł45 m² 32,22 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45 m2, na krakowskim os. Żabiniec. Wysoki standard wykończenia, wyposażone w urządzenia agd (pełnowymiarowa lodówko-zamrażarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zdrowa

Krowodrza,Kraków

1 150 zł41 m² 28,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| prezentujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie z dwoma osobnymi pokojami, osobną, jasną kuchnią, łazienką połączoną z wc, przedpokojem oraz balkonem z widokiem na zielone podwórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Krowodrza

Krowodrza,Kraków

5 000 zł140 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament z tarasem o powierzchni 4 arów, zlokalizowany na 4 piętrze apartamentowca w centrum Krowodrzy. Apartament urządzony w najwyższym standardzie, 3 pokoje, salon, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Mozarta

Prądnik Biały,Kraków

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do prezentacji 2-pokojowego mieszkania położonego na parterze budynku z 2008 roku na os. Mozarta w dzielnicy Prądnik Biały. Mieszkanie ma powierzchnię 50m2 , na którą składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rusznikarska

Krowodrza,Kraków

1 300 zł39 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luxhome poleca 2-pokojowe mieszkanie na ul. Rusznikarskiej w dzielnicy Krowodrza Polecana nieruchomość to przytulne mieszkanie o całkowitej powierzchni 39m2, mieszczące się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Chocimska

Krowodrza,Kraków

900 zł29 m² 31,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kraków krowodrza ul. Chocimska. Do wynajęcia mieszkanie o pow.29m2 składa się z przedpokoju, 22m. pokoju, łazienki, aneksu kuchennego. Położone na 3 piętrze w odnowionym bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Korzeniowskiego

Zwierzyniec,Kraków

1 850 zł42 m² 44,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luxhome Group poleca wyjątkowe i eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie, ul. Korzeniowskiego. Oferowane mieszkanie, znajduje się na osiedlu nowo-wybudowanych w 2013 roku budynków mieszkalnych, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Wielkiego

Krowodrza,Kraków

1 750 zł50 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luxhome Group poleca nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego. Oferowane mieszkanie o powierzchni 50m 2 usytuowane jest na pierwszym piętrze w nowym bloku. Budynek położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prusa

Zwierzyniec,Kraków

1 250 zł43 m² 29,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luxhome Group poleca atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe w Centrum Krakowa, ul. Bolesława Prusa Oferta dotyczy mieszkania do wynajęcia o powierzchni 43m 2 , usytuowanego w kamienicy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

3 300 zł96 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia na ul. św. Stanisława. Znakomita lokalizacja na Kazimierzu, przepiękny widok z okien na skwer i Wisłę. Wysoki standard wykończenia. Powierzchnia użytkowa 96m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Królewska

Krowodrza,Kraków

1 300 zł22 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do prezentacji 1 - pokojowego mieszkania po generalnym remoncie zlokalizowanego przy ul. Królewskiej w Krakowie. Mieszkanie położone jest na III ostatnim piętrze odnowionej kamienicy. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dietla

Stare Miasto,Kraków

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luxhome Group poleca przestronne 2-pokojowe mieszkanie na ul. Dietla, kazimierz Polecana nieruchomość to przestronne i funkcjonalne mieszkanie o całkowitej powierzchni 60 m2, mieszczące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sadowa

Grzegórzki,Kraków

1 300 zł25 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do prezentacji 1 - pokojowego mieszkania po generalnym remoncie zlokalizowanego przy ul. Sądowej w Krakowie. Mieszkanie położone jest na II piętrze bloku z lat 80-tych bez windy. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Radzikowskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 30 m2. Mieszkanie w nowym budownictwie, na ogordzony osiedlu, 1 piętro 4-piętrowego budynku z 2007 r. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Gutenberga

Ruczaj,Kraków

1 100 zł28 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy. Mieszkanie składa się z kuchni, łazienki oraz pokoju z balkonem. Bardzo dobre połączenie z całym miastem. najbliższy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

1 100 zł29 m² 37,93 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kameralna kamienica w prestiżowej lokalizacji- 10 min od Rynku- 5 min od Kazimierza .Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, jest po generalnym remoncie, zadbane; bardzo dobrze rozplanowane, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Stare Miasto,Kraków

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luxhome poleca 2-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie przy ul. Długiej, stare Miasto Polecana nieruchomość to świeżo wykończony 2-pokojowy apartament w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmieleniec

Ruczaj,Kraków

1 300 zł49 m² 26,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luxhome poleca 2-pokojowe mieszkanie na ul. Chmieleniec w dzielnicy Ruczaj. Polecana nieruchomość to przytulne, 2 pokojowe mieszkanie o całkowitej powierzchni 49m2, mieszczące się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Baziaka

Mistrzejowice,Kraków

1 200 zł54 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o metrażu 54m , zlokalizowane Prądnik Czerwony, mistrzejowice ul. Baziaka, os. Złotych Orłów. MIeszkanie usytuowane na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bronowicka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 300 zł39 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia duża kawalerka (39 m2), bronowice, ul. Szablowskiego. Mieszkanie składa się z pokoju, dużego aneksu kuchennego, dużej łazienki z wc i dwóch pomieszczeń gospodarczych -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Śliczna

Grzegórzki,Kraków

1 400 zł47 m² 29,79 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do prezentacji 2 - pokojowego mieszkania położonego na I piętrze budynku z windą z 2008 roku przy ul. Ślicznej. Mieszkanie ma powierzchnię 47m2 , na którą składa się;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zachodnia

Ruczaj,Kraków

1 400 zł65 m² 21,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luxhome Group poleca przestronne 3-pokojowe mieszkanie na ul. Zachodniej (ruczaj) Polecana nieruchomość to funkcjonalne, komfortowe mieszkanie o całkowitej powierzchni 65m 2 , mieszczące się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rusznikarska

Azory,Kraków

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o pow. 40 m2. Mieszkanie położone na 5 piętrze w bloku z windą. Składa się z dwóch samodzielnych pokoi, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stańczyka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2 - pokojowe położone na VIII piętrze w XI piętrowym apartamentowcu "salwator City" przy ulicy Stańczyka (bronowice) w Krakowie. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. 29 Listopada

Prądnik Czerwony,Kraków

1 600 zł39 m² 41,03 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Sympatyczne, bardzo ładnie umeblowane mieszkanie 2-pokojowe do wynajęcia w bloku oddanym w 2008 r przy al.29-go Listopada (Prądnik Czerwony). Mieszkanie położone na 8 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach