dowolna

Mieszkania do wynajęcia Kraków - Oferty wynajmu mieszkań

2 053 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 053 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiślna

Śródmieście,Kraków

1 900 zł57 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

O p I S : do wynajecia od zaraz jasne, przestronne, ustawne 2 pokojowe mieszkanie na Kazimierzu przy ul. Starowiślnej w Krakowie. L O K A L I Z A C J A: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pilotów

Kraków,małopolskie

1 900 zł57 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowo wykończony 2 pokojowy apartament 57m2 w zespole apartamentów 4korony przy ul. Pilotów w Krakowie. Osiedle zamknięte, strzeżone 24h, wysoki parter. Wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traugutta

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 600 zł76 m² 21,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 76 m2 przy ul. Traugutta (podgórze). Mieszkanie położone na trzecim piętrze. Lokal w bardzo dobrym stanie, po remoncie, umeblowany i wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bajeczna

Dąbie,Kraków

950 zł26 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Dąbie, ul. Bajeczna, blisko al. Pokoju, po remoncie! Mieszkanie położone na Dąbiu, przy ul. Bajecznej, w okolicy al. Pokoju. Bardzo dobry dojazd do centrum. Komunikacja tramwajowa oraz autobusowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podzamcze

Śródmieście,Kraków

1 900 zł55 m² 34,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Chcesz poczuć się jak król i zamieszkać prawie na Wawelu? Wystarczy 2100 zł. Prezentujemy mieszkanie na wynajem na ul. Podzamcze stąd Wawel jest za rogiem a na Rynek jest bajecznie blisko!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bałtycka

Prądnik Biały,Kraków

1 800 zł81 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Kraków, ul. Bałtycka. Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o pow. 81 m2. Pokoje częściowo umeblowane (łóżka, fotele, szafa, biurko), kuchnia oddzielna, widna z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków / Czerwony Prądnik / ok. ul. Dobrego Pasterza Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie dwupokojowe z jasną kuchnią o pow. ok. 50 m2 położone na pierwszym piętrze w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Langiewicza

Śródmieście,Kraków

1 400 zł52 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe (51,3 m2), pokoje niezależne, oddzielna jasna kuchnia. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, umeblowane i wyposażone (pralka, lodówka). Doskonała lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dietla

Kazimierz,Kraków

1 300 zł52 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wygodne mieszkanie w Krakowie na Kazimierzu w zadbanej, monitorowanej kamienicy. Mieszkanie jest po generalnym remoncie i składa się z dużego pokoju - 30m2, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stojałowskiego

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie jednopokojowe po generalnym remoncie, z osobną, jasną kuchnią. W mieszkaniu nowe okna, nowe panele, na ścianach gładzie, kolor, w łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 400 zł46 m² 30,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie. Powierzchnia mieszkania to 46m2. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, jasnej kuchni, łazienki i przedpokoju. Kuchnia jest umeblowana meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miodowa

Kazimierz,Kraków

900 zł30 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone w centum Krakowa na Kazimierzu, jednego z najlepszych rejonów Krakowa. W najbliższej okolicy restauracje, puby, bary, kawiarnie. Mieszkanie położone w oficynie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Topolowa

Stare Miasto,Kraków

950 zł53 m² 17,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone przy ul. Topolowej, okolica ul. Lubicz, ronda Mogilskiego, dworca Głównego, galerii Krakowskiej. W pobliżu Uniwersytet Ekonomiczny. Bardzo dobry dostęp do większości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzozowa

Stare Miasto,Kraków

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne mieszkanie usytuowane w jednej z najładniejszych kamienic w sercu Kazimierza. Mieszkanie o powierzchni 50 m2 znajduje się na trzecim piętrze, jest wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wesele

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

4 300 zł98 m² 43,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Bez pośrednika, piękne mieszkanie w zielonej dzielnicy, cztero pokojowe mieszkanie na parterze. wysoki standard. z miejscem parkingowym i pywnicą.balkon z wyjściem do ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żuławskiego

Stare Miasto,Kraków

2 100 zł99 m² 21,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Świetna lokalizacja - 7 min. spacerem na Politechnikę Krakowską. Do wynajęcia przestronne mieszkanie w znakomitej lokalizacji, ul. Żuławskiego (okolice Nowego Kleparza). Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kremerowska

Stare Miasto,Kraków

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w centrum Krakowa o powierzchni 39 m2 (w tym antresola o pow. 11 m2), położone na niskim parterze w czteropiętrowej kamienicy przy ul. Kremerowskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Krowodrza,Kraków

1 900 zł87 m² 21,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Duże przestronne mieszkanie : 2 pokoje + kuchnia + łazienka, usytuowane na II piętrze w kamienicy czteropiętrowej. Ogólny stan techniczny bardzo dobry. Mieszkanie po remoncie, ogrzewanie gazowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

400 zł32 m² 12,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

| do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe, z osobną jasną kuchnią, przedpokojem oraz łazienką połączoną z wc. Mieszkanie idealnie nadaje się dla dwóch osób, wtedy czynsz na osobę wyniesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Grzegórzki,Kraków

820 zł52 m² 15,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta bezpośrednia! Brak dodatkowych kosztów! Do wynajęcia bardzo ładny pokój w mieszkaniu 2-pokojowym w nowym bloku z 2010r.! Blok ogrodzony, strzeżony 24/h. Pokój oddzielny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dukatów

Śródmieście,Kraków

2 000 zł68 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Kraków, ul. Dukatów. Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o podwyższonym standardzie o pow. 68 m2 na 1 piętrze w 2-piętrowym budynku. Bardzo spokojna okolica. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubostroń

Dębniki,Kraków

1 150 zł38 m² 30,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie: oferujemy na wynajem przestronną kawalerkę o powierzchni 38m2 połozoną w kameralnej inwestycji przy ulicy Lubostroń 7a na Ruczaju. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

2 400 zł90 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie w świetnej lokalziacji! Mieszkanie do wynajęcia położone przy ul. Krowoderskiej na Starym Mieście. Powierzchnia ok. 90 m2, składa się z 3 przestronnych pokoi (ok. 19,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnowiejska

Krowodrza,Kraków

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kraków krowodrza ul. Czarnowiejska. Proponujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe położone przy ul.Czarnowiejskiej na krakowskiej Krowodrzy. Mieszkanie o powierzchni ok. 42 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krowoderska

Śródmieście,Kraków

2 400 zł90 m² 26,67 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Dębniki

Dębniki,Kraków

2 200 zł66 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie: oferujemy na wynajem słoneczne mieszkanie o powierzchni 66m2 zlokalizowane na 4 piętrze budynku z 2001 roku w dzielnicy Dębniki nieopodal Ronda Grunwaldzkiego. Budynek znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Krowodrza,Kraków

1 850 zł85 m² 21,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Duże, przestrzenne mieszkanie 2-pokojowe, w kamienicy- pow. 85 m2 III piętro w budynku czteropiętrowym. Ogólny stan techniczny bardzo dobry. Mieszkanie po remoncie, ogrzewanie gazowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przemysłowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 200 zł58 m² 37,93 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kraków podgórze zabłocie - garden residence, ul. Przemysłowa. Do wynajęcia przedstawiamy ofertę mieszkania o pow. ok. 58 m2 położonego na I pietrze w V piętrowym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stańczyka

Krowodrza,Kraków

1 500 zł41 m² 36,59 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kraków krowodrza Kompleks apartamentowców Salwator City. Do wynajęcia przedstawiamy mieszkanie o pow.41 m, które składa się z salonu połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamenhofa

Stare Miasto,Kraków

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokojowe stare miasto przy dworcu głównym cena z czynszem. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi, kuchni i łazienki. Pokoje w pełni umeblowane (łóżka, szafy, stoły, tv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. 29 Listopada

Śródmieście,Kraków

1 400 zł52 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Czarnowiejska

Krowodrza,Kraków

1 250 zł22 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Krowodrza ul. Czarnowiejska - 20m2 do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe na trzecim piętrze w nadbudówce kamienicy. Układ: przedpokój, duży pokój z aneksem kuchennym, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Lubostroń

Ruczaj,Kraków

1 700 zł68 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie z 2007 roku, w bloku o wysokim standardzie w eleganckim, ogrodzonym i strzeżonym osiedlu. Piękna lokalizacja, blisko Campusu uj, łatwy dojazd ok. 20 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Teresy

Śródmieście,Kraków

1 600 zł73 m² 21,92 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe pow. 73 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc, przedpokoju i dużego balkonu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stańczyka

Krowodrza,Kraków

1 700 zł57 m² 29,82 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kraków krowodrza salwator city ul. Stańczyka. Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 57 m2, dwupokojowe, w 10-cio piętrowym budynku z 2009 r. na osiedlu Salwator City, przy ul. Stańczyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Stare Miasto,Kraków

2 100 zł99 m² 21,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żuławskiego

Śródmieście,Kraków

2 100 zł99 m² 21,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Teresy

Stare Miasto,Kraków

1 600 zł73 m² 21,92 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lea

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

3 700 zł90 m² 41,11 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji! Do wynajęcia piękny dwupoziomowy apartament przy ul. Juliusza Lea , (blisko miasteczka studenckiego i biurowców Galileo ) Doskonałe połączenie z centrum oraz dobry wyjazd na A4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szpitalna

Śródmieście,Kraków

1 350 zł36 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kraków śródmieście ul. Fiołkowa. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Krakowa, na ul. Szpitalnej. Mieszkanie mieści się w oficynie, na 1 piętrze, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rakowicka

Śródmieście,Kraków

1 400 zł55 m² 25,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 oddzielne pokoje, duża kuchnia z małym balkonem, łazienka z kabiną prysznicową, przedpokój. Wyposażone w pralkę automatyczną, lodówkę,odkurzacz, kuchenkę gazową.