dowolna

Mieszkania do wynajęcia Kraków - Oferty wynajmu mieszkań

2 053 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 053 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Dębniki,Kraków

1 400 zł56 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis mieszkania Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 56m2 składające się z przestronnego salonu połaczonego z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju oraz łazienki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

1 400 zł60 m² 23,33 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, przestronne i zadbane 2-pokojowe mieszkanie hipoteczne o powierzchni 60 m2 usytuowane na 2 piętrze w siedmiopiętrowym bloku na osiedlu Bohaterów Września. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

1 500 zł76 m² 19,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe mieszkanie do wynajęcia w Centrum Krakowa, 5 min do Rynku, 5 min na Kazimierz, 5 do Dworca i Galerii Krakowskiej, 5 min do Wisły, 5 min do Galerii Kazimierz. Świeżo odrestaurowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Urzędnicza

Krowodrza,Kraków

830 zł20 m² 41,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kraków, ul. Urzędnicza. Oferujemy do wynajęcia przytulną garsonierę na wysokim parterze, umeblowaną i wyposażoną w niezbędny sprzęt agd. W łazience wanna, umywalka, wc, pralka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zdunów

Łagiewniki,Kraków

1 200 zł45 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem! Dwupokojowe mieszkanie w Borku Fałęckim, spokojna okolica, osiedle oddalone od głównej ulicy, z dużymi parkingami, placem zabaw, otoczone parkami i lasem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bronowicka

Bronowice Wielkie,Kraków

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo! Mamy do zaoferowania piękny apartament przy ul.Bronowickiej do wynajęcia od 1.12. Blok w nowym budownictwie oddany do użytku w 2013 roku. Posiada windę,domofon,monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Kopiec Tadeusza Kościuszki

Zwierzyniec,Kraków

2 000 zł56 m² 35,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Zwierzyniec - Salwator, prestiżowa dzielnica Krakowa, w pobliżu Błonia, tereny spacerowe wzdłuż Rudawy, ścieżki rowerowe, kopiec Kościuszki, wzgórze Świętej Bronisławy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Fałęcki

Łagiewniki,Kraków

1 200 zł32 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia bardzo ładne, klimatyczne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 32m2, usytuowane na 3 piętrze kameralnego budynku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śliwkowa

Czyżyny,Kraków

1 150 zł51 m² 22,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajęte 51 m2, piętro 2/3, 2 pokoje, wc osobno, loggia. Przedpokój, wc, łazienka, kuchnia, balkon - flizy. Pokoje - panele podłogowe. Pralka, lodówka. 2 szafy wnękowe 2 i 3 jednostki Regały,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bożego Ciała

Kazimierz,Kraków

1 200 zł60 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Drodzy Państwo! Prezentujemy do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2 przy ul. Bożego Ciała (stare Miasto / Kazimierz). Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Celarowska

Prądnik Czerwony,Kraków

900 zł26 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kraków, ul. Celarowska. Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o pow. 26 m2 na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku. Pokój umeblowany, aneks kuchenny z podstawowym sprzętem agd. W łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Krowodrza,Kraków

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo! Mamy do zaoferowania mieszkanie w doskonałej lokalizacji na skrzyżowanie ul. Nowowiejskiej i Królewskiej. Mieszkanie idealne dla młodej pary, składa z sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 48m2, balkon, parter , umeblowane, 2 pokoje osobne, jasna osob.kuchnia /pralka,lodówka/, ogrzewanie centralne miejskie, opłaty: 1000 zł + 320 czynsz adm. + media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Śródmieście,Kraków

1 400 zł64 m² 21,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kraków, ul. Grochowska. Oferujemy do wynajęcia mieszkanie na 1 piętrze o pow. 64 m2. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki,przedpokoju, balkonu. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kluczborska

Prądnik Biały,Kraków

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo! Prezentujemy do wynajęcia od zaraz piękne, dwupokojowe, mieszkanie o powierzchni 48m2, które znajduje się przy ul. Kluczborskiej (pętla Krowodrza Górka). Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Imbramowska

Krowodrza,Kraków

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo! Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, które znajduje się na ulicy Imbramowskiej 15 w dzielnicy Prądnik Biały. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewska

Krowodrza,Kraków

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gorąco polecamy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie położone w dzielnicy Krowodrzy, w okolicy ul. Królewskiej. Nieruchomość o powierzchni 38m 2 składa się z: - dwóch, umeblowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szwai

Ruczaj,Kraków

2 500 zł110 m² 22,73 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie bezpośrednio od właściciela-bez prowizji dla pośredników Mieszkanie o powierzchni 86 m2 + 24 m2 taras (wyjście na taras z sypialni, salonu i z łazienki) Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

3 000 zł200 m² 15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia luksusowy, umeblowany, klimatyzowany 200 metrowy apartament składający się z dwóch poziomów na III piętrze , z ogrodem zimowym i tarasem. I poziom składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwierzyniecka

Stare Miasto,Kraków

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2, zlokalizowane w nowoczesnym, luksusowym apartamentowcu - Angel Plaza przy ul. Zwierzynieckiej. To niezwykła jak na tę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chełmońskiego

Prądnik Biały,Kraków

1 800 zł62 m² 29,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Kraków, prądnik Biały okolice Galerii Bronowickiej i ulicy Chełmońskiego, proponujemy do wynajmu super mieszkanie o pow. 62m2 położone na parterze w niskim apartamentowcu. Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rusznikarska

Krowodrza Górka,Kraków

1 590 zł60 m² 26,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

do wynajęcia od wrzesnia przestronne, jasne mieszkanie o pow. ok. 60m2, 2 pokojowe - idealne dla pary, wyposazone, nowa zabudowa kuchenna, wysokiej klasy agd, oszklona weranda na wsch + balkon na pd.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozdroże

Kraków,małopolskie

1 650 zł48 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo, mamy do zaoferowania mieszkanie mieszczące się przy ulicy Rozdroże. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju dziennego połączonego z otwartą kuchnią, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Szaniec

Grzegórzki,Kraków

1 200 zł41 m² 29,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w zielonej okolicy, dąbie, ul. Na Szaniec. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku, o całkowitym metrażu 41 m2. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Wielkiego

Krowodrza,Kraków

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe superkomfortowe mieszkanie w dzielnicy Bronowice w Krakowie Oferujemy 2 pokojowe mieszkanie na wynajem w dzielnicy Bronowice w Krakowie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmieleniec

Ruczaj,Kraków

1 200 zł53 m² 22,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 53m2, położone przy ul. Chmieleniec w Krakowie, na Osiedlu Ruczaj. Mieszkanie położone na parterze w budynku IV piętrowym, w cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców

Prądnik Czerwony,Kraków

1 000 zł32 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na ul. Powstańców Prądnik Czerwony Kraków Wynajmę mieszkanie na ul. Powstańców na Prądniku Czerwonym 1-pokojowe z balkonem, z kuchnia(okno), łazienka, przedpokój, razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Hutnicze

Nowa Huta,Kraków

999 zł60 m² 16,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia mieszkanie blisko Placu Centralnego w Nowej Hucie, na osiedlu Hutniczym, po remoncie, 60 m2, dwa pokoje z balkonami, plus kuchnia i łazienka. Nowe okna, drzwi antywłamaniowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Czarnowiejska

Krowodrza,Kraków

1 250 zł22 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 22 m 2 położone na IV piętrze, w kamienicy w samym centrum miasta. Mieszkanie znajduje się przy ul. Czarnowiejskiej, w pobliżu dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Teresy

Stare Miasto,Kraków

2 600 zł69 m² 37,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Oferujemy na wynajem wygodne, przestronne i jasne mieszkanie (69m2) w super lokalizacji - 10 minut pieszo do Rynku Głównego, 15 minut do Galerii Krakowskiej. Mieszkanie Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rękawka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 000 zł37 m² 27,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta tylko U nas! Oferujemy do wynajęcia komfortowe, słoneczne mieszkanie jednopokojowe zlokalizowane na ulicy Rękawka na Starym Podgórzu. Mieszkanie w świetnej lokalizacji, blisko przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipińskiego

Kraków,małopolskie

1 700 zł60 m² 28,33 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

ul. Lipińskiego 60m2 mieszkanie 2 pokojowe 2 balkony 1700pln + 245pln + media woda co prąd , 2 sypialnie, salon z aneksem kuchennym,2 balkony, widok na kopiec Kościuszki. 6 piętro winda monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek Dębnicki

Dębniki,Kraków

1 290 zł52 m² 24,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ładne mieszkanie o powierzchni 51,76m2 położone na wysokim parterze kamienicy przy Rynku Dębnickim w Krakowie. Mieszkanie składa się z dwóch osobnych pokoi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Słowackiego

Stare Miasto,Kraków

2 700 zł110 m² 24,55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Stare Miasto - Nowy Kleparz. Bardzo dobra lokalizacja ze względu na bliskość komunikacji miejskiej (pętla autobusowa. tramwaj), 2 przystanki komunikacji miejskiej do Dworca pkp i pks oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Krowoderskich Zuchów

Kraków,małopolskie

800 zł25 m² 32 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

mieszkanie do wynajęcia od 1 marca, mieszkanie odremontowane, częściowo urządzone, czynsz 300 złtelinwestycje

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smoleńsk

Stare Miasto,Kraków

900 zł33 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

1 pokojowe mieszkanie do wynajęcia w samym centrum Krakowa. Oferujemy 1 pokojowe mieszkanie w centrum Krakowa, przy ul. Smoleńsk. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stańczyka

Bronowice Wielkie,Kraków

1 850 zł56 m² 33,04 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo! Mamy do zaoferowania piękny apartament przy ul.Stańczyka do wynajęcia od zaraz. Blok w nowym budownictwie oddany do użytku w 2009 roku. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kawiory

Krowodrza,Kraków

1 350 zł31 m² 43,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| oferujemy do wynajmu 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze kamienicy w świetnej lokalizacji w rejonie ul. Czarnowiejskiej. Mieszkanie o powierzchni 31m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kołowa

Tarasy Verona,Kraków

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo! Mamy do zaoferowania od zaraz atrakcyjny apartament przy ulicy Kołowej 7 osiedle Tarasy Verona. Stan budynku jest bardzo dobry i został oddany do użytku w 2009 roku.W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Kraków

2 700 zł75 m² 36 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo! Prezentujemy do wynajęcia od zaraz ekskluzywny i niezwykle klimatyczny 75-metrowy apartament zlokalizowany na ul. Dwernickiego w nowej kamienicy! Apartament znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smoleńsk

Stare Miasto,Kraków

3 000 zł75 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Drodzy Państwo! Prezentujemy do wynajęcia od zaraz przestronny, trzypokojowy apartament o powierzchni 75 m2 przy ul. Smoleńsk. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i wykończone. Składa.